Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1My life Empty My life Mier Iul 30, 2008 5:14 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

nu promit sa scriu ce fac zilnic dar ma voi stradui sa scriu cat mai des



2My life Empty Re: My life Mier Iul 30, 2008 5:32 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

"m-am trezit de dimineata si mi-am trecut mana peste craniu. atunci mi-am amintit ca am uitat sa imi pun parul" e un citat din carte pe care tocmai am inceput sa o citesc . "O perfecta zi perfecat".dimineata am citit 70 de pagini, apoi mi-am luat micul dejun ca in fiecare dimineata . mi-am schimbat marca de pasta de dinti. nu obisnuiesc sa o fac dar azi aveam nevoie de o schimbare. spalatul meu pe dinti dureata cam 20 de minute, timp in care sor-mea ma intreaba daca m-am inecat sau daca mai traiesc .am descoperit in calculatorul meu o noua melodie . e draguta dar ma adoarme. pe la ora 2 am decis ca ar fi timpul sa ma schimb de pijamale. am facut un dus scurt ca ma trezesc complet . deobicei ziua mea incepe la 1 , dar in acesta zi avea sa inceapa la 2 jumatate.m-am uitat jumatate de ora cum sora mea se machiaza pentru a iesi afara. am spionat-o cam 3 ore de la geam , statea in fata blocului , am geamuri fumurii deci nu putea sa ma vada. am descoperit ca are un iubit . e dragut dar se imbraca ingrozitor . arata ca un mafiot in hainele alea .pe la 6 sa luat curentul si am fost nevoita sa ma uit la televizor fara ca acesta sa fie deschis . acum un sfert de ora a venit curentul si de atunci sunt intrata pe diferite site-uri si cred asta voi face si incontinuare



Ultima editare efectuata de catre enmaai541 in Vin Aug 01, 2008 8:00 am, editata de 2 ori



3My life Empty Re: My life Mier Iul 30, 2008 11:28 pm


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

enmaai541: mistoo stil de a povesti ... parca ai scrie o carte giggle big smile
Mi-ai adus aminte de unele povesti care le citeam pe la varsta ta big smile ... cam acelasi stil de editare (scriere) big smile

http://help.forumgratuit.ro


4My life Empty Re: My life Joi Iul 31, 2008 1:59 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

multumesc 



5My life Empty Re: My life Sam Aug 02, 2008 8:21 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

M-am trezit . M-am spalat . M-am uitat la televizor . Imi plce mult litera "M" dupa cum observati . Am ascultat putina muzica si m-am uitat la Viata cu Louie . Asta m-a inspirat sa fac gogosi . Primele mele gogosi au foast facute azi (adica alaltaieri) . Tuturor leau placut gogosile facute de mine . M-a  bucur ca nimeni nu a observat ca erau facute de o fata de 12 ani . Meniul meu e foarte restrans . Nu stiu sa fac decat cartofi prajiti , ceai , senvisuri , paine prajita si bine inteles gogosi . Am uitat sa ma uit la Hope si Feith si la Crimele din Midsamer



Ultima editare efectuata de catre enmaai541 in Sam Aug 02, 2008 9:49 am, editata de 1 ori



6My life Empty Re: My life Sam Aug 02, 2008 8:34 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

Vineri                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Am deschis incet ochii , m-am ridicat si m-am izbit  iar cu capul pe perna . Era 6 dimineata . O ora stupida daca vreti parerea mea . Mi-am facut paine prajita pentru ca mama era plecata si nu avea cine sa imi dea de mancare . M-am uitat iar la Viata cu Louie si am gasit noi forumuri pe care trebuia neaparat sa ma inscriu . De o luna de zile tot imi spun : "azi ies afara , azi ies afara" si nimic . Dar azi (adica ieri) m-am dus pana la colt sa imi iau o inghetata . E un inceput . Seara cand m-am dus la culcare am mai stat sa ascult musica la mp3 . Deodata aud niste voci .  " ce faci domn' profesor ..." m-am ridicat din pat si am inceput sa ma uit in stanga si in dreapta . Erau niste vecini care stateau pe banca din fata scrii si fumau .



7My life Empty Re: My life Sam Aug 02, 2008 6:46 pm


        Valy-pTm
Valy-pTm

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5896
Numarul mesajelor : 100
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

Sambata



M-am trezit pe la 9:30 mam dus la baie mam spalat pe ochi , dupa aceea am dat drumul la TV , timp de 1 ora mam uitat la TV . Apoi am dat drumul la PC...Am inceput sa postez . Si am stat si am stat ...
Pe la 19:00 am inceput sa fac bagajele pentru ca maine dimineata plec in cantonament (sa nu ma dati disparut)...Cam atat...



8My life Empty Re: My life Dum Aug 03, 2008 7:19 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

rofl enma ai draguta viata ta lol si valy m`ai dat pe spate rofl

http://www.ally-just-me.piczo.com


9My life Empty Re: My life Lun Aug 04, 2008 9:47 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

                                                            SAMBATA                                                                                                          sambata e cea mai plicti zi a saptamani  .nu aveam de gand sa ma dau jos din pat dar mi a facut si trebuia sa ma dau jos din pat ca sa ajung la bucatarie . dupa ce am mancat am venit la calculator . am intrat pe zooz si am scris ce am facut joi si vineri . era 5 dar eu m-am dus la culcare .m-am trezit la 3 dimineata si am nceput sa numar oi am ajuns la 15270941 . sa facut lumina afara si am deschis TV-ul 



Ultima editare efectuata de catre enmaai541 in Sam Dec 20, 2008 8:39 am, editata de 1 ori



10My life Empty Re: My life Lun Aug 04, 2008 9:51 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

                                     DUMINICA                                                                                                                                                                                                             dupa cum v-am spus , am deschis TV-ul si m-am uitat la 4 filme am facut baie iar apoi m-am mai uitat la un film  de 3 ori , lemony snicket , e un film genial , apoi m-am uitat la jumonji iar api la noptea erorilor si dupa aceea m-am culcat



11My life Empty Re: My life Lun Aug 11, 2008 3:05 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

sincera sa fiu nu mai tin minte ce am facut luni , marti , miercuri si joi



12My life Empty Re: My life Lun Aug 11, 2008 3:31 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

VINERI M-am sculat la 6 . Un vecin curata o galeata de cimenet . Mi se pare bizar sa cureti galeata de ciment . Am uitat sa mentionez ca o curata cu un fel de surubelnita foarte lata si facea un zgomot infernal . Eram atat de nervoasa incat i-am aruncat o cana de apa in cap de la balcon . Pe la 9 sau 10 m-am uitat in gura presei . am o nelamurire cum e corect in gura presei sa la in gura presei ? se facuse 12 era foarte cald afara deci neam dus la picnic . tata a dus masina pe niste munti si mergea foarte repede . oricum viteza masinii nu se compara cu viteza cu care batea inima mea . imi era o frica , aveam impresia ca o cad cu masina cu tot intr-o prapastie . nu s-a intamplat nimic , din fericire . cand am ajuns acolo sora mea a inceput sa arunce dupa mine cu ginde . e mai mare cu 4 ani decat mine dar se copmorta de marca e cu 4 ani mai mica , nu a spalat in viata ei o farfurie . cand am vazut ca nu se opreste i-am aruncat o ginda in cap . s-a enervat si a inceput sa arunce si mai multe . ne mai ascundeam dupa mama care se mai trezea cu cate o ghinda in gura . a inceput si mama sa arunce , tata statea si se uita cum noi ne scoteam ochii , dinti , si tot ce se mai putea scoate . cand am ajuns acasa era franta de oboseala si m-am aruncat direct in pat . daca imi amintesc bine cred ca nici nu m-am schimbat in pijamale .

My life 264-37



13My life Empty Re: My life Lun Aug 11, 2008 3:54 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

SAMBATA ........................................................................... E ziua unei matusi si ne ducem la ea , am spus la plural pentru ca ma referam la toti din famile , cand am ajuns acolo unchiul meu a inceput sa umple piscina , nu stia ca vin si eu . In timp ce se umplea piscina eu stateam la plaja pe un sezlong nu am stat nici 5 minute ca sa rupt sezlongul . stiu ca nu 10 kg dar nici 100 nu am . m-am dus sa stau in pat nu mai era in stare sa mai merg , ma durea spatele de muream . nu am mai mult de 30 de minute . matusa mea are un magazin . casa e in pate iar magazinul in fata casei . nu are angajata nici o vanzatoare asa ca m-am dus sa vand eu . are si o masa de tenis deci mai trageam chiulul si jucam si eu . am invatat repede sa joc . a venit si sora mea .in timp ce ea invata sa joace cred m-iam luat dea mingi in cap si in stomac cat sa imi ajunga o viata . au facut gratarul si neau chemat pe mine si pe sora mea la masa . nu stiu cum avenit forba de melitzoi . o matusa de mea incerca sa ii explice unei versoare ce e ala melitzoi . ea facea pe prosta . " pai tragi melitoiul de lana si il tragi " ... "unde il tii " ... " pai in timp ce lucrezi la el poti sa il ti afara sau in grajd , poti sa il mai dai si la vecini daca vrei " ... " cum arata ?" ... " e o bucata de lemt pe doua picioare ...." o alta matusa face "vrei sa spui ca soul meu e o buturaga ? " nu mai puteam de ras . de acum matusii mele i se spuna ionescu elena zisa melitzoi . dupa ce am mancat toti eu , sora mea , verisoara mea si matusa am mers sa jucam tenis de masa . matusa nu se descurca deloc . cealalta matusa vine si triga "imagineazati ca e un melitzoi " nu mai puteam de ras . seara am dormit toti acolo . in ziua aia am auzit "melitzoi " de cel putin 10 ori .



14My life Empty Re: My life Joi Aug 14, 2008 6:29 pm


        fifi_trifi
fifi_trifi

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5883
Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

mijto viata . adia astept sa vad si restul zilelor din viata ta



15My life Empty Re: My life Sam Aug 16, 2008 10:09 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

duminica                      cum m-am trezit m-am dus sa joc tenis de masa , apoi am mancat , am mai stat putin la soare si dupa am plecat acasa . am mancat inchetata si dupa m-am mai uitat la TV . am mai stat la calcultor , dar putin timp . seara am facut o baie cu spuma si m-am dus la culcare



16My life Empty Re: My life Sam Aug 16, 2008 10:15 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

                                                                          LUNI                                                                                         am mers la mama la serviciu . vinde pijamale , prosoape si lenjerii de pat . in acelasi magazin mai sunt 2 vanzatoare , una vinde argint , iar cealalta haine . am probat tota hainele , mi-am pus perucile manechinelor , si m-am ales cu un lantisor de argint si o bluzita foarte sweet . am ajuns acasa pe la 4 . am mancat si apoi m-am dus la culcare . era prea cald sa faci ceva. m-am trezit la 2 iar apoi am stat pana dimineata la TV . 



17My life Empty Re: My life Joi Aug 28, 2008 9:23 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

e forte cald afara deci , asta insemna ca merg la matusa mea . e foarte de treba dar e mai scunda decat mine , are 6 caini o casa destul de mare si nici un copil . m-am balacit in piscina mult timp , pana cand am vazut pe langa gard o broasca . dupa gard era un iaz ceea ce explica de unde venea broscutza . a sarit in piscina . cred ca imi crescuse tensiunea . am reusit sa o scot din piscina dar intra inapoi . nepoata matusii mele a luat pusca si a inceput sa alerge dupa broaste . daca nu ma insel cred ca matusa mea pus si mana pe ea si a runcat in cele din urma broscuta peste gard . 



Ultima editare efectuata de catre enmaai541 in Joi Dec 04, 2008 12:15 pm, editata de 2 ori



18My life Empty Re: My life Lun Sept 01, 2008 7:41 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

^deci asta e tare...poate era printu' din poveste broscuta....trebuia sa o saruti sa vezi....

http://girls.forumz.ro


19My life Empty Re: My life Vin Oct 10, 2008 6:56 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

sa va povestesc cum a fost prima mea zi de scoala

pentru inceput m-am trezit la o ora care ar trebui interziza de lege , miam ondulat parul si mai aveam putin si imi ardem
capul , pl0ua afara si am ajuns la scoala unda pana la genunchi , parul mi se lasase , deci mi-am (aproape)ars capul degeaba,
am niste colgi de tie mai mare scarba sa te uiti la el , e unu care e cat un hipopotan , il cheama Valentin , toti profi il cearta
fiindca vorbeste in ora , il bat in fiecare pauza pentru ca ancepe sa cante si foloseste rigla pe post de chitara , 
mai am un coleg care e copilu la o vaca care e si profa de istorie , din fericire nu fac ore cu ea , el se joaca pe telefon 
si nimeni nu ii zice nimic , deci tori profi il pupa-n c*r . in rest colegii mei sunt ok dar sunt deajuns doi ca sa imi
strice buna dispozitie . 



20My life Empty Re: My life Mier Oct 22, 2008 1:09 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

Azi dimineatza am vorbit pe mess cu prietenele mele . aveam de facut un proiect la geografie si unul la engleza si ne mai ajutam una pe alta . am facut o mare harababura in casa , era plin de carti , foi , scoci , pe scaune era lipci (oops!) . s-a facut tarziu si a trebuit in cele din urma sa fac curatenie , sa ma pregatesc pentru scoala si sa ies e usa . leam facut pe toate mai putin ultimul lucru. Usa era incuiata si nu am reusit sa o deschui . am intors cheia pe toate partile si nimic . am incercat sa sar pe gheam . stau la 1 si nu e mare chestie , dar pentru mine e . eu nu sunt genul care se da pe balustrada in loc sa coboare scarile ca un om normal , nu patinez fara patine in picioare cand pe jos e gheatza , nu ma catzar in copaci si nu ma dau peste cap cand ma dau in leagane . deci chestia cu saritul pe geam nu e valabila , nu am de gand sa imi rup picioarele pentru cateva apsentze . sunt foarte claustrofoba si simt ca innebunesc daca mai stau mult inchisa in casa . am vrut sa arunc cheile pe geam si sa rog pe cineva sa urce si sa deshida usa pe dianafara dar cum eu nu am incredere in aproape nimeni nu eram in stare sa arunc cheile pe geam . cine stie ce nebun mai deschidea usa , si nu avea sa risc , cum am mai spus … pentru cateva apsente … nu se merita . am de gand sa stau , sa atept pana cand mama vine acasa si imi descuie usa . cei drept tot pierd 2 sau 3 ore dar e mai bine decat 6 . intrebarea e “ce fac eu pana vine mama???” . in primul rand scriu in jurnal , cei drept e un jurnal pe care il poate citi toata lumea avand in vedere ca e un jurnal de pe un forum . in al doilea rand frec menta , apoi dau frunza la caini . sau poate era la pisici? Cum o fi , ideea e ca stau degeaba si din neferice pentru mine o sa mai stau degeaba inca 2 ore de akum . asta patesc oameni narcisisti si sadici . 



21My life Empty Re: My life Joi Noi 13, 2008 11:56 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

mam uitat la mircea badea , am ascultat muzica , mam tuns(again) si am facut clatite(is japoneze si mi-au iesit) si am dansat prin casa pana m-am impiedincat si mia trecut dansatul . azi tre sa dau test la mate pt ca saptama viitoare dau teza da ma doare undeva de teza si de test , eu vreau sa dansez (ma apuca des nebuneala ... asta e)



22My life Empty Re: My life Joi Noi 20, 2008 12:15 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

pai de dimineatza a venit o colega dea mea , am "gatit" daca se poate numi asa ce am facut noi , neam facut temele impreuna si apoi am plecat la scoala . prima ora am avut sportul, nu pot sa cred ca am facut bine tumba , nu miam nici un cot in gura , picior in stomac .... a urmat ora de rom . nu am facut aproape nimic in ora de rom , dar in pauza am urmarit un coleg , pana si baietzii mau ajutat ceea ce ma facut sa imi schimb parera despre iei (nu in totalite ) , un baiat la prins de picioar pe harry potter(el fiind cel urmarit , seamana cu harry  potter) , dar totusi nu am apucat sa il caftesc .a urmat ora de engleza . noi cand dorim sa vorbim cu profesoara ii spunem doamna profesoara ..... , si ea nea spus sa nu ii mai spunem doamna caci se simte ca pe timpul revolutiei  , si akum cand vreau sa spun ceva ii spun "tovarasa profesoara pot prelua cuvantul" rofl . apoi am jucat la geografie fazan fiinda era ora 7 si noi terminam la 8 si eram prea obositzi ca sa mai "studiem". da in scoala e un profesor  care daca nu facem ceva ne spune,,dc dormi in papucii statului....adormirea masii domnului.....fa.....ghitzasor .....ghitzasoara" dar cu accent de ala tzaranesc . din fericire nu fac ore cu el ... dar miam adus aminte de el .... cand am plecat acasa trebuia sa merg pe sub pasaj dar ca sa nu ne (pe mine si pe colegele mele) mai urmareasca niste colegi , am sarit carduri , era sa ne calce trenul , erau doi care se bateau si au aruncat cu ceva in noi



23My life Empty Re: My life Sam Noi 29, 2008 9:58 am


        Zozi
Zozi

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5799
Numarul mesajelor : 19
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

stai stai stai....... mie la scoala miai spus ca tu ai impuscat broscutza......



24My life Empty Re: My life Joi Dec 04, 2008 12:13 pm


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

enmaai541 a scris:e forte cald afara deci , asta insemna ca merg la matusa mea . e foarte de treba dar e mai scunda decat mine , are 6 caini o casa destul de mare si nici un copil . m-am balacit in piscina mult timp , pana cand am vazut pe langa gard o broasca . dupa gard era un iaz ceea ce explica de unde venea broscutza . a sarit in piscina . cred ca imi crescuse tensiunea . am reusit sa o scot din piscina dar intra inapoi . nepoata matusii mele a luat pusca si a inceput sa alerge dupa broaste . daca nu ma insel cred ca matusa mea a pus si mana pe ea si aruncat in cele din urma broscuta peste gard .
     pai eu sunt neapoata matusii mele .....



25My life Empty Re: My life Sam Dec 06, 2008 8:40 am


        Zozi
Zozi

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5799
Numarul mesajelor : 19
Respectarea regulilor : My life Rank11-24afb

mai lamurit




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente