Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Blackberry~Hayu's Blog Empty Blackberry~Hayu's Blog Lun Mar 23, 2009 9:24 pm


        Hayuki
Hayuki

 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Mures
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5703
Numarul mesajelor : 6
Respectarea regulilor : Blackberry~Hayu's Blog Rank11-24afb

~Welcome Here~

Name: Ana
Age: 24
Birthdate: 02.Mai.1985
Location: Mures
Ocupation: Student
Music Genere: J-Rock/J-Pop
Favourite Bands:
Ayabie, Alice Nine, Deluhi, Nightmare, ClearVeil, Himeichigo,
Versailles, ViDoll, Ali Project, Dolly,Merry, MUCC, SuG, Sid, Sadie,
Mix Speeaker’ Inc, D=Out, An Cafe, The GazettE, Moi dix Mois, Malice
Mizer, Dir en Grey, Kagra, Kana Moon etc.
♫ Favourites
J-Rock’ers:Aoi [Ayabie],Hide[ex-X~Japan],Shou [Alice Nine], Leda/Sujk/Juri [Deluhi],
Ryuuto[ClearVeil], Jun,Jin [Hime Ichigo], Masa [Dolly], Gara [Merry],
Takeru [SuG], Yuki [Mix'Speeakers Inc.], Reika [D=Out], Kanon,Miku,
Bou-ex [An Cafe], Uruha,Ruki [The GazettE], Mana [Moi dix
Mois/ex-Malice Mizer], Kyo [Dir en Grey]
Anime Genere: horror, drama, psihologic, comedy, yaoi, shoujo-ai

Favourite Anime: Ah!My Goddess, Air Tv, Blood , Bleach, Clannad,
Claymore, Code Geass, Death Note, Elfen Lied, Full metal
panic/alchemist, Gravitation, Kaleido Star, Kiddy Garde, Jigoku Shoujo,
Loveless, Naruto, Meramid Melody, Shaman King, Spiral, Vampire Knight

Favourite Character [Grils]: Misa [Death Note], Ryo/Hyono [Spiral], Ana
[Shaman King], Belldandy [Ah! My Goddess], Misuzu [Air Tv], Sora
[Kaleido Star], Enma Ai [Jigoku Shoujo]
Favourite Characters [Boys]: Lelouch [Code Geass], Kaname,Zero [Vampire Knight], Eyes, Kanone [Spiral]
Manga Genere: horror, drama, shoujo-ai, yuri, yaoi
Favourite Manga:Dirty Job, Thuesday 9PM, Flowers, Kakashi Gaiden, Death Note, Naruto, Vampire Knight.




http://www.hime13th.wordpress.com


2Blackberry~Hayu's Blog Empty Re: Blackberry~Hayu's Blog Lun Mar 23, 2009 9:38 pm


        Hayuki
Hayuki

 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Mures
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5703
Numarul mesajelor : 6
Respectarea regulilor : Blackberry~Hayu's Blog Rank11-24afb


23.martie.2009

Mood: depresive -.-''
Music: Hide-Pink Spider ^_^
Eat: nothing -.-'
Drink: Moet and Chandon
Internet: AnimeZ
Messenger: onii's


Azi am fost la scoala ^^ a fost kawaii dar nu stiu de ce deci sa incepem cu inceputul de la prima ora etc....
~Logica: a fost cea mai kawaii ora ever ^^ avem un nou profesor care e foarte kawaii si incepe sa imi placa de el [nu va uitati asa la mine...are numai 23 de ani ^^] ma inteleg bine cu el pentru ca am stat toata ora si am vorbit despre anime-uri, manga-uri, muzica ^^ [yay ^^
ii place Ayabie si gazette ^^] oricum cred ca de acum in colo o sa am
numai 10 la logica ^^
~Mate: plictisitor pentru ca nu imi place matematica [am zis eu ca
deste[ul de Kai trebuie sa imi dea meditatii la mate ^^] a, vorbit 20
de minute despre excursie si am rezolvat ceva exercitii pe acolo ^^
~Geografie: la ascultat pe un coleg 30 de minute si i-a dat pana la urma 3,50 [asa a si trecut in catalog ^^]
~Infomatica: nu am facut >__<''
~ Chimie: baka...m-a prins profesoara ca ma uitam pe telefon la
Loveless si era una din acele scene kawaii [pentru mine nu si pentru
ea] asa ca m-a scos la tabla sa ma asculte si nu am stiut mare lucru
dar tot mi-a dat un 8
~ Fizica: nu am tinut >__<
~Romana: am povestit numai si diriginta era nervoasa pe noi pentru ca
am spart niste geamuri prin clasa....am vorbit toata ora despre j-rock
asa ca nu m-am plictisit.,

Am primit si rezultatele la examenul de japoneza si la partea aceasta
am luat 8.85 cea ce e aproape bine....putea fi si mai mutl daca citeam
mai cu atentie ce am de facut ^^ oricum a fost foarte bine pana aici ^^
Mai am un examen saptamana asta miercuri dar nu imi e frica pentru ca
la partea asta ma descurc -.-'' [trebuie sa citesc ceva dar ceva scris
cu litere obisnuite pe care le folosim si noi ^^ asa ca nu e greu
>.< ] daca trec examenul ajung la alt grad si invat sa si scriu ^^
Din nou m-a apucat depresia cand fara sa vreau am dat peste acel video pe care speram sa nu il mai vad niciodata....pur si simplu simt ca nu ma pot uita la el...mi se face prea dor cand stiu ca nu mai exista si as vrea sa fac ceva dar nu pot -.-'' oricum sunt al naibii de blestemata sa fiu nascuta intr-o asa data [2.Mai]. Acum 11 ani aproape a fost cea mai urata aniversare din cate am avut pana acum, era prima data cand mergeam acolo sa vad un concert de-al lor, prima data cand l-am vazut si ultima data -.-'' totusi...era o persoana foarte kawaii chiar daca era asa cum era....pentru mine era normal si il acceptam asa cum este ^_^ live-ul a fost minunat si credeam ca da va fi cea mai frumoasa aniversare a mea >__< pana sa ies afara si sa vad -.-'' totul s-a schimbat cand vedeai mii de oameni e strada suparati...mii de oameni care plang in jurul tau si sa simti acel sentiment ca nu poti face nimic pentru ei si tot cea ce mai ai de facut este sa plangi si tu...doar atat >__<'. Eu una nu am plans...pentru ca pur si simplu nu puteam...era asa de aproape sa ajung si eu acolo unde este el acum -.-'' nu a fost sa fie asa chiar daca atunci imi doream asta foarte mult...oricum tot cea ce am facut as stat singura si negam mereu in mintea mea ca nu poate fi asa.....acum ma gandesc ca e mai bine asa pentru mine pentru ca nici un copil sa zic asa nu merita sa moara la aproape 13 ani noroc ca a mai fost o clipa de scapare si am realizat ca nu e bine cea ce fac....era putin cam tarziu deja dar nu era totul pierdut...chiar daca a fost cam greu acum sunt mai bine dar de fiecare daca cand ajung pe la vreo poza cu el, videoclip sau o simpla melodie incep sa plang si sa realizez ca defapt nu pot face nimic pentru el...el si asa nu mai este.Tin sa cred in continuare ca defapt el nu a murit nicodata si e acolo undeva unde mereu il pot gasi daca am nevoie de ceva ^_^ asa e mult mai bine si de fiecare data cand gandesc asa ma simt mai bine [chiar daca numai pentru 10 minute sau mai putin de atat]. Urasc toti oameni care nu inteleg asta si cei care de fiecare data ma critica pentru ca inca tin foarte mult la cineva care nu mai exista si pe care l-am vazut o singura data in viata mea si cu care am vorbit o singura data [chiar daca eu nu am vrut asta pentru ca sincera sa fiu nu am fost in stare nici sa imi zic numele cand m-a intrebat....numai ceva litere pe acolo si nu sunt sigura daca a inteles ca e Ana sau e altceva -.-''......pacat ca nu mai am ocazia asta inca odata pentru ca daca as avea-o ar fi diferit...sau macar as incerca sa imi zic numele corect de data asta ^_^]

http://www.hime13th.wordpress.com


3Blackberry~Hayu's Blog Empty Re: Blackberry~Hayu's Blog Mar Mar 24, 2009 6:25 pm


        Hayuki
Hayuki

 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Mures
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5703
Numarul mesajelor : 6
Respectarea regulilor : Blackberry~Hayu's Blog Rank11-24afb

Mood: depresive -.-''
Music: Hide-Pink Spider ^_^
Eat: nothing -.-'
Drink: Moet and Chandon
Internet: AnimeZ
Messenger: onii's




Well mi-a mai trecut cat de cat depresia dupa visul de azi noapte... ^^ am vorbit cu hide cica in vis [ce aiurea suna o_O] si mi-a zic ca nu e nici o problema pentru ca lui nu ii pare rau....se simte doar vinovat pentru ceilalti care au murit acum, si se bucura sa vada ca cineva mai tine minte dupa asa multa vreme -.-'
M-a facut sa ma sint mult mai bine stiind ca e bine acolo unde e si ca de undeva ne priveste si se bucura de fiecare din noi ^^''
Devin din nou obsedata de Ayabie si sper ca macar anul asta sa ajung la vreun concert de al lor pentru ca altfel inebunesc -.-''
As vrea sa il vad pe Aoi ^^ cat timp trecem peste partea cu autografele pentru ca eu nu as fi in stare sa zic nici cum ma cheama dar sa mai zic si altceva -.-'' simplu nu as putea...>Aoi este singura persoana [pe langa hide] care m-ar putea sau m-ar fi putut intimida -.-'' nici macar Mana-sama nu m-ar intimida asa de mult pentru ca nu prea mi-ar pasa chiar daca imi place mult si de Mana ^.^
In rest nu am mai facut mai nimic....maine am examen si ma simt foarte bine pentru ca am mai invatat cat de cat si sper ca totul da fie asa cum trebuie ^^
bye mina

http://www.hime13th.wordpress.com


4Blackberry~Hayu's Blog Empty Re: Blackberry~Hayu's Blog Sam Ian 29, 2011 2:15 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Blackberry~Hayu's Blog Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente