Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

1Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Ultimul Film Vazut. Pareri Joi Aug 16, 2007 6:20 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Ultimul Film Vazut. Pareri Z4801e2b0b23ac



Care a fost ultimul film pe care l-ati vazut? V-a impresionat sau v-a dezamagit?

Adaugati trailer sau raspunsul va va fi sters. Trailer gasiti pe Youtube.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: subiectul trebuie sa aiba primul post introductiv, nu direct raspunsul tau!)

http://www.calypsonyx.blogspot.com


2Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Sam Aug 18, 2007 8:55 pm


        DjSpider
DjSpider

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6277
Numarul mesajelor : 119
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Ultimul film... Final Destination I...

Stiu... nu l-am vazut cand a trebuit asa ca l-am vazut acum... ce pot sa zic... o comedie macabra superba...




Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:43 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



3Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Aug 20, 2007 3:26 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

hmm hmmm ultimu vazut... Because I said so.... funny, merita vazut big smile




Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:44 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



4Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mier Aug 22, 2007 6:49 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6326
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

The Simpsons rofl e tare...




Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:45 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



5Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mar Aug 28, 2007 11:07 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6294
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Am vazut azi The Departed... super filmu asta, are la impuscaturi, crime si injuraturi de te saturi!



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:47 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



6Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Oct 22, 2007 3:40 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6326
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Aseara am vazut o comedia:-))hmmm? I now pronounce you Chuck And Larry

A fost super tare riiight me like it flirty




Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



7Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Oct 22, 2007 3:42 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

L-am vazut si eu acum ceva timp giggle Super funny, am pastrat faza cu eweeey riiight

Ultimul film : The Simpsons, de care ai pomenit si u mai sus. liked it big smile



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:49 pm, editata de 1 ori

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


8Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Oct 22, 2007 3:43 pm


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6206
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

= BUN VENIT IN JUNGLA =
super tare filmul, actiune-comedie, chiar merita sa pierzi o ora si ceva sa-l vezi, actorul e super tare, rebelii aia bat super bine, la fel si el. iar biciurile aleaaaaa...





= HOW TO LOSE A GUY IN 10 DAYS=
comedie marfa, cat de scorpie poa' fi tipa, dar cred k...nuj...oricum, intrebarea aia o s-o pun si eu din'ainte






= ADAM and EVE =
mi-a placut super-super mult: studenti, petreceri, sex, virgina...
e noua mea actrita preferata, e hot, e frumoasa, e hot, e hot si o fi si desteapta pe deasupra.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:10 pm, editata de 2 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailers)



9Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Oct 22, 2007 7:04 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Am inceput sa vad aseara Stardust
E pe 2 cd-uri...asa ca aseara fiind tarziu am vazut doar unu...dar mi se pare superb filmul....eee...eeee...e o poveste adevarata big smile




Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:52 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)

http://www.calypsonyx.blogspot.com


10Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mar Oct 23, 2007 10:47 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

let's see.. de curand... am vazut:

Good Luck Chuck... foarte misto filmu am ras de nam mai putut la unele faze rofl... si p langa asta... e q Jessica Alba :-'



The Heartbreak Kid q ben stiller... dragutz filmu tongue are ceva faze funny



100 girls mda... :-" no comment... funny lol tot filmu e din punctu de vedere al unui adolescent dus q pluta... misto k idee orqm tongue



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:54 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailers)



11Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Oct 29, 2007 5:52 pm


        Darth Cradyan
Darth Cradyan
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6268
Numarul mesajelor : 2479
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

ultimul film nou vazut este V de la Vendetta.

mi-a placut la nebunie, individu era pe gustul meu prin modul de gandire si cum rezolva problemele. in plus folosea cutite si nu pistoale. ba mai mult era un om educat si avea o ratiune foarte buna, cel putin d.p.d.v. al logicii. sa nu mai vorbesc de metodele sale, simple, clean, to the point and mean.
il recomand with all my heart, twisted as it is.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



12Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mier Noi 21, 2007 10:38 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

ultimu' film vazut e Fantastic 4 a fost soooooper tare...



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)

http://www.ally-just-me.piczo.com


13Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mier Dec 05, 2007 1:44 am


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6140
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Nu prea m-am mai uitat la filme de curand da ultima oara am revazut Idila de Noiembrie love u (Keanu e atat de dragutz)8-> nice dar sad sigh



Harry Potter si Ordinul Pheonix big smile (ink imi place Daniel 8-> love u chiar dak au inceput sa se comenteze tot felu d chestii big smile )



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 12:59 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)

http://www.georgy-girl11.piczo.com


14Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mier Dec 05, 2007 5:00 pm


        Darth Cradyan
Darth Cradyan
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6268
Numarul mesajelor : 2479
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Pai am vazut Superman Returns recent si a fost destul de bun. Imi dau parerea de fan al filmelor cu Christopher Reeve. a fost putin surprinzator cum a fost prezentata lois, logodita si cu un copil, dar ma asteptam ca ei sa ramana impreuna la sfarsit,cel putin acela e stilu hollywoodian, dar merge si cum au facut ei. cat despre scena in care ridica o insula intreaga si o arunca in orbita... e super tare.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:01 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



15Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Sam Dec 08, 2007 12:09 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

in ultima vreme am vazut... Heartbreakers cu Jennifer Love Hewitt 8-> misto, funny;



White chicks, f tare si asta dar nu las vedea de 2 ori ... adik ... 1 data mia fost de ajuns sa vad un film intreg plin de paris hiltons;



American pie Beta house
penal filmu am ras in prostie, e q aia din american pie naked mile... si a iesit misto



si am mai vazut si sydney white and the 7 dorks tongue repovestire moderna a basmului preacunoscut giggle c mi sa parut misto la el, p langa faptu k a fost funny in general, a fost k au luat unele chestii din poveste si qmva leau adus in viata de zi q zi... de ex aia q the poisoned apple... "mirror mirror on the wall"... prince charming, the evil witch lol



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:05 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailers)



16Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Dec 28, 2007 4:17 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6326
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

love u aseara am vazut si eu Scent of a Woman
Cred ca e cel mai mijto film pe care l-am vazut....frate no words AL Pacino ruuulllzzz....no wordsno wordslove u e..memorabil filmul asta 8->



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:06 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



17Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Dec 28, 2007 8:19 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

well... ultimu vazut.... I am Legend - will smith in rolu principal... nu pot sa zic k a jucat prost... a jucat destul de bn pt un rol gen cast away (tom hanks), dar povestea era km fucked up... si a avut cateva faze de nu le inteleg rostu... qm ar fi aia in kre el spune p dinafara replicile din shrek... wth? tot ce a facut in faza aia a fost sa se faca de rusine... ma rog, overall e ok filmu, dar nu las recomanda... desi multi imi spusesera k mama c misto e uitate neaparat... aha... get real... e un fel de horror q o tentativa de story... whatever, that's just my opinion...



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:07 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



18Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Feb 01, 2008 5:13 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Recomand Echanted, de Disney... e combinatie desen cu film... si e super funny ;) blond la extrem, desi tipa e roscata giggle



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


19Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mier Apr 02, 2008 8:51 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

ultimul film vazut... hmmm..Masacrul cu drujba din Texas...uff...alt wrong turn...alt house of wax...e mult prea plictisitor...o copie nereusita..oricum...daca nu le-as fi vazut pe celelalte doua, poate ca ar fi fost mai interesant...cateva faze mai reusite insa...m-a dezamagit...aveam filmul de muulta vreme, insa mi-era lene sa caut subtritrarea...cand a venit sora-mea cu filmul..ehh...la inceput am fost entuziasmata dar apoi...s-a spulberat toata vraja...neah..nu mi-a placut in mod special..



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


20Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Apr 04, 2008 2:55 am


        Je me souviens
Je me souviens

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6015
Numarul mesajelor : 41
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

taxi 4
si m-a enervat subtitrarea dar pe langa asta imi lipsisera mult nazbatiile politistilor rofl

geniala ideea cu taxiul &co.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Apr 13, 2008 1:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailer)



21Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Joi Apr 10, 2008 10:50 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

ultimele 2 filme vazute:

Vantage Point - Fiecare vede altceva
8 Strangers. 8 Points of View. 1 Truth.
Mi s-a parut super realizarea sa. Distributia a fost iarasi tare, avand actori cunoscuti. Filmarea a facut toti banii, ca statea cu izbi si eram ceva de genu : wooooow (Mariko21: nu ai voie sa scrii adrese de mail!).@




Step Up 2 - The Streets
It's not where you're from. It's where you're at
Merge cam pe aceeasi idee ca si primul. Merita vazut pentru miscarile de dans si pentru muzica wink

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


22Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Apr 11, 2008 5:24 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

The New Guy - am ras in prostie, prea tare filmu


Vantage Point - qm a zis izbi.... misto filmu, mia placut qm a fost filmat si km toata ideea.... pacat k nu castiga teroristii sad they diserved it


Walk the line - interesant... dak nar fi fost dupa viata cuiva nu era cn stie c, dar dak te gandesti k unu chiar a trecut prin astea... capata o alta culoare filmul


nush am mai vazut multe, lost track



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mar Apr 15, 2008 11:48 am, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: adaugare trailers)



23Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Vin Apr 11, 2008 6:18 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

uhh...m-a anuntat vara-mea ca a vazut un horror bun si mi l-a dat si mie...titlul..promitator: Dark wolf....ma uit eu...bineinteles ca de desteapta ce e nu a pus si subtitrarea pe CD si i-am multumit lui d-zeu ca pricep engleza...apoi...am ramas albastra...asta da film de tot rahatul...cel mai idiot film pe care l-am vazut...the Dark wolf...un varcolac stupid..pe bune...cand se transforma arata exact ca personajul unui joc cu grafica de 2 lei juma'...ca forma umana...un motorbicker no words...filmul a fost ATAT DE PROST incat i-am aruncat CD-ul...fcuk you dear cousin...and fcuk your stupid movie too >.>'



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mar Apr 15, 2008 11:50 am, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: nu exista trailer, asa ca nu consideram spam)

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


24Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Lun Apr 14, 2008 9:52 pm


        Madlax
Madlax
x
 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Out of range
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6685
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume Pettime_lord
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 1003
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

ultimul cred ca a fost American Pie 6 - Beta house

Stiu ca a aparut de mult, dar nu prea ma uit la filme tongue...a fost super tare...cele mai tari comedii ever: american pies tongue..nota 10



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mar Apr 15, 2008 11:51 am, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: film deja prezentat mai devreme, deci poate sa fie fara trailer :P)

http://www.dutefornetti.ro


25Ultimul Film Vazut. Pareri Empty Re: Ultimul Film Vazut. Pareri Mar Apr 15, 2008 9:26 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Ultimul Film Vazut. Pareri Rank11-24afb

Ultimul film...Harry Potter si Ordinul Pheonix



si Nim's Island....nu pot sa zic k a fost super bun...dar merita un 8



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mar Apr 15, 2008 11:52 am, editata de 2 ori (Motiv : Mariko21: Bravo ca ai trailer!!!)




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente