Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Prostitutia feminina si masculina Empty Prostitutia feminina si masculina Vin Mai 23, 2008 7:01 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Prostitutia feminina si masculina




Probabil va intrebati ce mi-a venit cu un astfel de topic! Dar ia ganditi-va: nu este aceasta printre cele mai vechi meserii existente pana in ziua de azi?

Luati in considerare toate formele de prostitutie, nu doar cazul fetelor de pe Centura, va rog... Si nu o sa dam vina doar pe lipsa de alt mod de trai, pentru ca o sa vorbim si despre prostitutia high-class.

Hai sa vedem ce perere ai pe aceasta tema!



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Dec 07, 2008 2:30 pm, editata de 1 ori

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Vin Mai 23, 2008 8:05 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Plm..sunt de acord in anumite situatii. Adica sunt fete care chiar nu au alta solutie de a face bani si de a duce un trai cat de cat decent. Dar sunt altele kre o fac din placere, desi au o situatie materiala destul de buna. Nush..alea pur si simplu sunt niste depravate..niste tarfe mai bine spus no words

http://alexa-hd.hi5.com


3Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Dum Mai 25, 2008 4:41 pm


        -=SaT1sfacTz1e=-
-=SaT1sfacTz1e=-

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5964
Numarul mesajelor : 11
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

mda.....eu unu nu sunt de acord.....malaka eu nu cred ca nu ar avea alta posibilate deoarece parerea mea este ca intotdeauna este o cale mai buna dar trebuie numai sa stii sa o urmezi.......eu unu am avut odata anturaj printre ele si le stiu toate trasaturile si comportamentele si ideea este ca le si plac cea ce fac



4Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Dum Iun 01, 2008 10:08 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

In mare parte nu sunt de acord ... dar sunt momente in care e bine venit big smile (ex: iesi cu baietii dupa un bairam dupa ce te-ai inchins cu toate fetele de pe acolo si dupa ... "hai sa nu stricam ce putem continua")

Nu-mi imaginez prostitutia masculina lol lol cum sa dai bani la unu ca sa te f*t* lol

http://help.forumgratuit.ro


5Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Joi Iul 03, 2008 6:27 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

eee la barbati chestia asta e numita o meserie...gigolo ceva de genu....eu zic ca atat timp cat persoana in cauza se simte bine in pielea ei se poate f*** cu tot orasul



6Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Vin Iul 04, 2008 7:12 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

-=SaT1sfacTz1e=- a scris:mda.....eu unu nu sunt de acord.....malaka eu nu cred ca nu ar avea alta posibilate deoarece parerea mea este ca intotdeauna este o cale mai buna dar trebuie numai sa stii sa o urmezi.......eu unu am avut odata anturaj printre ele si le stiu toate trasaturile si comportamentele si ideea este ca le si plac cea ce fac


sunt d acord cu tine, k si eu stiu k unele..majoritatea..99% dak vrei fac din placere..dar restul de 1% o fac din nevoie.

http://alexa-hd.hi5.com


7Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Vin Iul 04, 2008 9:03 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

nu neaparat....mai degraba cele de lux o fac de placere...celelate de nevoie si daca e sa o luam asa cate fete nu sunt duse cu japca pe dincolo si puse sa se prostitueze....si sunt multe



8Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 1:50 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6294
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

v-ati gandit si procentul celor care o fac din obligatie??
Fie din cauza k nu isi gasesc de lucru si recurg la metode "josnice" (pt unele) sa faca bani sau pur si simplu sunt obligate de catre "pesti" sa se prostitueze altfel dau ortu' popii...
majoritatea fac "trotuarul" pt k le plac, dar sunt si celelate care nu au de ales sau sunt obligate...
In ce priveste prositutia masculina, "Gigolo-ii" rar ii gas pe la noi si tarifele sunt destul de mari, depinde de pachetul de prestatie pe care il alegi ( am un amic ce se ocupa cu asa ceva), munca lor in mare parte e bazata pe distractie, placere...carui barbat nu i-ar place sa f... o femeie frumoasa mai ales sa fie si platit pt treaba asta, iar ei fac cam acelasi lucru k si prostituatele de lux, adik treb sa indeplineask anumite criterii pt a "excela" (cu cat esti mai sus cu atat percepi un tarif mai mare, deoarece esti mai cunoscut/a in anumite cercuri)



9Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 7:03 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Las`o dracu k daca vrei sa te **** (fata fiind) gasesti pe la tot coltul. Si nici nu trebuie sa ii platesti lol

http://alexa-hd.hi5.com


10Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 8:43 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5995
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Malaka a scris:Las`o dracu k daca vrei sa te **** (fata fiind) gasesti pe la tot coltul. Si nici nu trebuie sa ii platesti lol

Dar trebuie sa te si ta atraga, nu ? Pentru ca cine plateste, plateste pentru a avea partenerul visurilor, nu orice boschetar de la coltul blocului. wink

http://www.zambesc.com/


11Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 9:38 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Si crezi tu k o fata isi gaseste baiatul visurilor printre cei care fac asta?

http://alexa-hd.hi5.com


12Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 9:43 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5995
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Bine, macar un barbat cu un corp "apetisant" si o "scula" cat mai potenta. Cred ca pentru asta se plateste. razzle

http://www.zambesc.com/


13Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Lun Iul 07, 2008 9:50 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Lasa mai k gasesti barbati cu corpa apetisant si scula mai potenta si fara sa`l platesti lol

http://alexa-hd.hi5.com


14Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Mar Iul 08, 2008 4:18 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

da dar in majoritatea cazurilor sunt ocupatii....vezi totu in roz....e fff bine da mai incolo o sa vezi cum e cu dragostea asta....sau cu sexu......dupa multe multe multe experimente....vei vedea ce de pretentioase sunt femeile



15Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Iul 12, 2008 3:28 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Am scanat niste articole cu aceasta tema (primul din Cool Girl, al 2lea cred ca din Cosmopolitan hmmm ). Scuzati dimensiunile mari, dar si-asa se pricepe ce scrie, iar ca link mi-era ca o sa ignorati:

Prostitutia feminina si masculina 1z52dzs
(Click AICI daca nu puteti citi bine)

Prostitutia feminina si masculina 2ylmp1c
(Click AICI daca nu puteti citi bine)

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


16Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Dum Iul 20, 2008 6:32 pm


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5908
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

interesant articolul fake ..eo n`am nimic cu prostituatii lol la unii le place..altii o fac numai pentru bani. Treaba lor idk

http://laurik-love-bill.hi5.com


17Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Iul 26, 2008 2:07 am


        Leutzu
Leutzu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Suceava
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5904
Numarul mesajelor : 25
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Mie imi este jena sa ma duc la o prostituata si sa fac treburi murdare cu ea pentru ca cand ma gandesc cati barbati au mai facut "posta" cu ea devin ipotent lol Mai bine merge una nu prea uzata si sa stie putina meserie! love u
Prostitutia feminina si masculina Kdtzee



18Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:39 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Sunt total de acord pentru legalizarea prostitutiei, si va voi da argumente.
Bordeluri legale = femei ce isi fac consult medical lunar , reducere a riscului de transmitere a infectiilor sexuale .
Femeile ce aleg sa se prostitueze pot sa o faca intr-un mediu sigur fara a se teme de a fi abuzate fizic ( lucru ce se intampla deseori).
Prin legalizara prostitutiei , proxenetismul poate deveni o afacere curata( chiar daca tine de lucruri murdare fake) ), binenteles acest lucru scade si mai mult sansele ca femeile sa fie fortate in a se prostitua , si cele ce o vor face vor beneficia de un venit sigur , fara a se teme ca pestele le va lua toti banii munciti.
Insa din nefericire , tara noastra inca e destul de inapoiata si multi politicieni nu vor sa vada aceste avantajele si multele ce pot fi aduse de legalizarea prostitutiei.



19Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:46 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank8-2-24b8f

prostitutia exista de cand exista omul , legala sau nu ea tot este acolo
parerea mea : prostitutie legala -> proasta idee cat mai multe fete vor ajunge prostituate "unde te duci tati ? -la bordel taticu ... fac banutzi"



20Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:49 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Trebuie sa respectam decizia ei chiar daca nu e o meserie neaparat onorabila , este o meserie.
Si ce-i drept nu vad cum ar strica daca sunt destule femei la care la asta se pricep, au tot dreptul sa faca bani legal din asta.



21Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:49 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

ZMX, ai impresia ca tot atatea nu se prostitueaza dar mai pe sest? Gen pitzipoance care se lasa intretinute de prietenii lor? Gen sotiile-trofeu?

Depinde de om la urma urmei

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


22Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:53 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank8-2-24b8f

ai dreptate mariko , in liceu vad des astfel de lucruri fata de 15 ani cu baiat de 25-26 chiar mai mult cu "bemveu" si apartament in centru fake)) si in viata adultilor vad lucrul asta , femeie de 30 de ani casatorita cu barbat de 50 foarte bogat fake)



23Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Sam Ian 24, 2009 1:57 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Solutia e simpla giggle cumpara-ti un BMW .



24Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Mar Feb 17, 2009 12:26 am


        irma.29
irma.29

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5698
Numarul mesajelor : 16
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Prostitutia sunt de acord cu voi ca este o meserie super veche si se pote practrca super usor, dar chiar femeile alea ar putea sa lucreze alt undeva , dar de ce sa se faca ele ”de ras” muncind ca femeie de servici daca nu gasesc alt undeva , mai bn se face de ras facand sex , cu aceea pers care poate nu foloseste proterctia potrivita si o infecteaza cu vrun BTS , si sa traiasca toata viata intro mizerie josnica.
Iar despre barbati care se numesc ”gigolo” , si de fapt sunt niste papa lapte mi sila de ei.



25Prostitutia feminina si masculina Empty Re: Prostitutia feminina si masculina Mar Feb 17, 2009 1:13 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Prostitutia feminina si masculina Rank11-24afb

Nush , vad ca multi dintre voi continuati sa priviti practicantii acestei meserii ca fiind cele mai josnice forme de oameni , ceea ce mi se pare deloc necesar , de multe ori ajung sa fie mai apreciati politicieni vinovati de genocid si alte crime decat cei care practica prostitutia . E simplu se ofera un serviciu ( sexual ) contra cost .
LEGALIZE IT ! Don't criticize it !
Macar asa vom avea si noi bordeluri frumoase si prostituate fara bts.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente