Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1star Petreceri Vin Oct 16, 2009 10:03 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Petreceri Rank8-2-24b8f

Chiar acum dau o petrecere in pijama.Nu prea o sa scriu mult pentru ca nu prea am timp Petreceri 628387 Mancam mult popcorn cu cascaval si sandviciuri. Petreceri 50701 chiar acum,cristina,prietena mea cea mai buna prietena a mea imi spune daca mai sunt sanviciuri.nu stiam ca o sa aibe atata succes...suntem in total 6 fete si 5 baieti in camera.nu am putut sa nu-l chem pe alin,iar daca fetele au auzit ca vine alin,atunci au venit si ele cu iubitii lor.doar ana nu a venit insotita.chiar acum le-am pus pe dvd un film romantic,ca sa mai am timp sa intru aici.noroc ca parintii mei sunt plecati la tara,iar eu am ramas singura,ok,cu fratemio,dar el a plecat sa doarma la iubita lui,ca nu a vrut sa deranjeze petrecerea.cred ca va tine din nou pana maine dimineata.i-am obligat pe prieteni sa aduca cate un dar:cristina mi-a adus o carte veche care n-are cateva pagini,alin -o ciocolata d-aia buna,ana -un pix roz cu puf,doina-11 acadele(pentru fiecare,mi se pare firesc),lori-o sticla de suc(nu trebuia,ca am cumparat eu 3 sticle),mario(iubitul lui lori)-un pachet de biscuiti,maria-un carnetel,adi(iubitul mariei)-o carte cu rugaciuni(chiar nu trebuia,aveam deja una),vio-inca o carte,dar care are ceva special,cand o deschizi,are o gaura in toate paginile si din acea gaura iese un cap de mort,e chiar haioasa;cipi(iubitul lui vio)-o coronita cu coarne.Am fost cam nesimtita ca le-am cerut cadouri,dar eu am platit toata mancarea si sucul,petrecerea e in casa mea,asa ca....Haideti ca trebuie sa plec la bataia cu perne.Pa,ne vedem la petrecerea de Halloween!



2star Re: Petreceri Sam Ian 29, 2011 2:41 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Petreceri Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente