Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 08, 2008 10:51 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Z484b9d3303684



Va certati? Sunteti cei mai buni prieteni? Care este relatia dintre tine si ceilalti membri ai familiei tale?



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mier Iul 02, 2008 9:53 pm, editata de 1 ori

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 08, 2008 11:32 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6107
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Damnnn...nu ma inteleg bine deloc cu ai mei. Cateodata i`as impusca. Mai ales pe tata acum k a inceput sa imi cam domine deciziil si nu ma lasa sa ma duc la ce liceu vreau. Dar la urma urmei cu mana mea pun optiunile..si nu ma poate influentza riiight

Pe mama..pfff..si pe ea as impuscao lol

Dar totusi sunt parintii mei si ii iubesc giggle

http://alexa-hd.hi5.com


3Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 08, 2008 3:17 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Ma inteleg bine cu ai mei...
Cu exceptia zilelor in care n-au alta treaba decat sa se ia de mine,mai ales cand sunt si eu grabita. Imi reproseaza prea multe chestii si sincer e prea stresant atunci cand chiar trebuie sa ajung foarte repede undeva sau sa fac ceva si nu mai am timp,chiar daca au dreptate. (trebuie sa recunosc ca aproape mereu au dreptate,dar... nu recunosc fake) ). In situatiile astea rezolv cu un "Da mai lasa-ma si tu in pace,chiar nu am chef acum sa ma cert!" si ies din casa (asta la mama. La tata nu-mi permit de fiecare data sa comentez giggle ) .

Oricum,in rest...stau cu ei la povesti...radem...Daca n-am ce sa fac cu gasca sau n-am cu cine sa ies,ies cu ei in oras...
Cu tata ma impac in 10 minute daca ne certam fake)
In schimb...mama mai ramane ceva timp suparata pe mine,dar nu mult.



4Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 08, 2008 4:30 pm


        ady
ady

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Sighisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5949
Numarul mesajelor : 35
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Eu ma inteleg foarte bine cu ai mei,nu stiu de ce,poate are legatura cu zodia,toti suntem nascuti in zodia fecioarei,mai rar cand ne certam si daca ne certam ne impacam foarte repede,deci totul e ok in familia mea.



5Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Sam Iun 21, 2008 9:56 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6114
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Pai..in general ma inteleg bine cu ei...inafara zilelor cand sunt stresata sau nervoasa k atunci incep sa se ia de mine...atunci ma enervez si plec de acasa...



6Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Sam Iun 21, 2008 10:28 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

si eu ma inteleg cu ai mei...dar cand mai vor se iau de mine no words si uneori vorbim despre toti si despre toate lol

http://www.ally-just-me.piczo.com


7Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 29, 2008 1:32 am


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6205
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

bai eu ma inteleg bn cu toti din fam mea....dar ei nu se inteleg bn cu mn riiight *gluma* ...dar ei intre ei...se mai cam cearta...y no me gusta sad k pt fiecare cearta sau chestii de genul, eu sufar de 2 ori mai mult k ei cry



8Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iun 29, 2008 10:25 pm


        Ice
Ice

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5941
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1325
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Eu ma inteleg bine cu ai mei.Nu am avut probleme,certuri cu ei in nicio privinta.
Mai sunt cateva exceptii cand devin agasanti cu unele intrebari despre viata mea personala,dar in rest totul este bine.

http://www.zoozez.com


9Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 7:53 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5942
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

ma inteleg bn...mai sunt conflicte dar nimic semnificativ...incerc sa ii fac sa ma inteleaga si sa-i inteleg...cred ca sunt norocoasa fake

http://girls.forumz.ro


10Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 7:56 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Pfff... tata ma scoate din sarite destul de des... dar si eu pe el, deci suntem chit giggle

Motivele? Din ce in ce mai minore, dar aproape nu exista zi in care sa nu gasim ceva riiight

Azi cica nu imi mai vorbeste giggle Si pe mn de ce m-ar deranja chestia asta? Ca in fond, abia schimbam cateva cuvinte cand nu ne certam (a se citi cand nu imi reproseaza ceva) flirty

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


11Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 8:03 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-6-24b75

Eu ma inteleg cel mai bine cu tata..Pe mama mereu o enervez (intentionat desigur) si apoi ea ma enerveaza pe mn etc...



12Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 8:11 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

hmmmm cu tatal meu daca ar fi "cuminte" ar fi ok insa cum nu e imi face viata cosmar in adevaratul sens al cuvantului
cu mama ma mai cert asa din cand
cu soramea ma inteleg perfect



13Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 9:50 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

pei ... parintii mei ma enerveaza la culme... dar ar fi prea mult de scris dak as spune si de ce... pur si simplu ma enerveaza... ma rog, cateodata ma inteleg bn q ei ... cand nu se baga in viata mea --_--''
q sormea in schimb ma inteleg f bn... ne uitam la filme, glumim, vorbim whatever...



14Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mier Iul 02, 2008 10:04 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6293
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

well cu ai mei ma inteleg bine, maica-mea nu stie cum sa ma faca sa vb despre ceea ce am pe suflet sau sa ma faca sa comunic, in rest ma inteleg bine cu ea...atunci cand vreau sa vb...deh sunt o fire necomunicativa...in schimb cu fratemiu sunt in razboi permanent, bine..rar recurgem la violenta propriu-zisa, ne folosim de violentza verbala...si cand ne aude mamai-mea...isi face cruce si mana stanga



15Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Joi Iul 03, 2008 2:36 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

eu cu mamy ma cert des deoarece nu imi da multa libertate...cu cat cresc mai mult,cu atat mai putina libertate am...si cu tati nu prea vorbesc des riiight adica vorbim,dar asa...la masa,cand mai mergem pe afara....numai nu asa,o discutie serioasa

http://www.ally-just-me.piczo.com


16Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Mar Iul 29, 2008 2:19 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6041
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

N-am probleme,ma inteleg super cu ei,desi se mai isca unori si certuri,ca asta-i viata,ar fi prea multa monotonie daca nu ne-am mai certa.In rest,nimic deosebit,n-am probleme si n-am avut niciodata

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


17Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Vin Feb 20, 2009 8:58 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

hm,cred ca parintii mei daca ar putea ar pune stapanire pe viata mea.Chiar si la varsta asta,e o mare tensiune intre noi,ca ne certam mereu ca nu le convine ce fac eu,in principiu fiind vb de viata mea,si pentru ca imi place sa fac ce vreau tot ca mine iese,dar se gaseste mama sa imi reproseze mereu



18Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Sam Feb 21, 2009 6:29 pm


        Andra_21
Andra_21

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5991
Numarul mesajelor : 281
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

eu zic ca ma inteleg bine cu ei angel

http://www.andrahaylin.piczo.com


19Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Sam Feb 21, 2009 9:43 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

cu prietenii ma inteleg bine,nu ma prea cert.nici cu parintii nu ma cert
singura persoana cu care ma cert cel putin o data pe zi este sora mea...nu ne suportam no



20Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Iul 26, 2009 11:14 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6608
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank8-2-24b8f

eu cu ai mei?parca ma fi in rai!in fiecare zi ii spun mamei mele asa:mami,dar noi doua nu am stat deloc asa(imbratisate) astazi.si se bucura.lui tati mereu ii arat poza lui de cand era bebelus(am gasit-o la tara,intr-un dulap.)cu fratemi-o de 22 de ani ma inteleg perfect.el e la facultate la politehnica,in bucuresti,si rar cand ne mai vedem,asa,la doua saptamani.am avut noroc de familie norocoasa,fericita si cu bani.cine a spus ca daca ai bani nu esti neaparat mai fericit a spus o mare minciuna



21Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Vin Ian 01, 2010 7:02 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5709
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

ma inteleg bine cu ai mei.pacat insa ca nu-i vad doar in vacante si in unele week-end-uri,ca facultatea asta......of,si scoala de dans......
sunt fericita,fiindca parintii mei m-au sprijinit in tot ceea ce am facut,si am facut bine fake .pe mama ador sa o ajut la bucatarie,iar pe tata il mai ajut la spalatul masinii cand sunt spalatoriile inchise....si ei sunt si mai fericiti ca le-am calcat pe urme si sunt la medicina!



22Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Joi Aug 05, 2010 9:29 am


        Rain
Rain

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5759
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRumpelstiltskin
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 223
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank5-4-24b84

Auchi!
Well...My relationship with my father is ok,no problems:3..but with mom is hopeless!
I know.Is "farfurie sparta"

http://stupidity-causes-cancer.blogspot.com/ https://www.facebook.com/editaccount.php?ads#!/profile.php?id=100001056861241 http://zambestesprecer.hi5.com


23Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Oct 10, 2010 2:58 pm


        Devilish.Scream
Devilish.Scream

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5353
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetNewton
PutereP 0
InteligentaI 1
ViataV 1
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Buburuza a scris:eu cu ai mei?parca ma fi in rai!in fiecare zi ii spun mamei mele asa:mami,dar noi doua nu am stat deloc asa(imbratisate) astazi.si se bucura.lui tati mereu ii arat poza lui de cand era bebelus(am gasit-o la tara,intr-un dulap.)cu fratemi-o de 22 de ani ma inteleg perfect.el e la facultate la politehnica,in bucuresti,si rar cand ne mai vedem,asa,la doua saptamani.am avut noroc de familie norocoasa,fericita si cu bani.cine a spus ca daca ai bani nu esti neaparat mai fericit a spus o mare minciuna

Off:Frate!Nu e bine sa fi nici asa de apropiat cu ai tai...Totusi,ai si tu o varsta,nu mai ai 7 ani.
On:Ma inteleg destul de bine cu ai mei..Cateodata tata ma scoate din sarite,ca el mereu e perfectionist...Cu mama ma mai cert in privinta curateniei..Ea este o obsedata si jumatate,si imi reproseaza des faptul ca sunt dezordonata...In rest,toate bune hmmm

http://mentophobia.blogspot.com/


24Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Dum Oct 10, 2010 3:54 pm


        roberta_lory
roberta_lory

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5266
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 47
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

Devilish.Scream a scris:
Buburuza a scris:eu cu ai mei?parca ma fi in rai!in fiecare zi ii spun mamei mele asa:mami,dar noi doua nu am stat deloc asa(imbratisate) astazi.si se bucura.lui tati mereu ii arat poza lui de cand era bebelus(am gasit-o la tara,intr-un dulap.)cu fratemi-o de 22 de ani ma inteleg perfect.el e la facultate la politehnica,in bucuresti,si rar cand ne mai vedem,asa,la doua saptamani.am avut noroc de familie norocoasa,fericita si cu bani.cine a spus ca daca ai bani nu esti neaparat mai fericit a spus o mare minciuna

Off:Frate!Nu e bine sa fi nici asa de apropiat cu ai tai...Totusi,ai si tu o varsta,nu mai ai 7 ani.
On:Ma inteleg destul de bine cu ai mei..Cateodata tata ma scoate din sarite,ca el mereu e perfectionist...Cu mama ma mai cert in privinta curateniei..Ea este o obsedata si jumatate,si imi reproseaza des faptul ca sunt dezordonata...In rest,toate bune hmmm

Off: Mie mi se pare ceva foarte frumos ca se intelege asa bine cu parintii si ca e foarte apropiata de ei.Asa e cel mai bine.Asta cred eu.
On: Eu ma inteleg bine cu parintii mei.Adica,daca ma pun sa fac ceva,fac (asta pentru ca,daca nu fac ce imi zice,ma exaspereaza si asta e mai grav)



25Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Empty Re: Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Lun Oct 11, 2010 8:41 pm


        Devilish.Scream
Devilish.Scream

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5353
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetNewton
PutereP 0
InteligentaI 1
ViataV 1
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Cat De Bine Te Intelegi Cu Ai Tai? Rank11-24afb

O,mai nou imi reproseaza ca nu mananc..E cam adevarat.Dar nu conteaza..Pur si simplu nu imi e foame,nu trebuie sa mananc fortat fake.
Si tata imi zice ca eu si fratemio suntem dependenti de calculator.Nu prea creed!Pentru mine,daca stau maxim 2 ore pe zi,nu inseamna ca sunt dependenta.

http://mentophobia.blogspot.com/



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente