Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Something I never did Empty Something I never did Joi Aug 09, 2007 2:01 pm


        Night Scream
Night Scream

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6255
Numarul mesajelor : 17
Respectarea regulilor : Something I never did Rank11-24afb

Well look at me,i made a jurnal...wow.
Niciodata nu am avut un jurnal deoarece intodeauna am crezut ca mintea e cel mai bun jurnal,si in plus nu prea sunt invatat sa-mi exteriorizez trairile.Intodeauna le-am trait deep inside,asa ca e ceva nou pentru mine..
Nu voi spune nimic important in primul post. wink



2Something I never did Empty Re: Something I never did Joi Aug 09, 2007 6:41 pm


        Night Scream
Night Scream

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6255
Numarul mesajelor : 17
Respectarea regulilor : Something I never did Rank11-24afb

Ziua de azi...plictisitoare...M-am trezit la 7.30,m-am spalat pe dinti,am luat micul dejun si m-am imbracat in jumatate de ora...Eu locuiesc la tara..Am ajuns in gara inaintea trenului cu 10 minute..Urasc sa astept..nu am rabdare..Apoi au venit si colegii mei de sala,Vali si Florin.Cu Vali ma inteleg bine,nu suntem best friends dar e de treaba,poti vorbi orice cu el.Cu Florin e alta treaba,e un prost si jumatate,se crede mare destept si smecher pe cand...e..e vai de capul lui.In unele zile il tolerez si il las sa vorbeasca..insa in altele numai cand il vad mi se face rau..Faza e ca am fost prieteni destul de buni..nu stiu ce s-a intamplat cu el..Mai demult am aflat ca asa a fost si maica-sa si bunicul lui..o fi ceva ereditar..M-a enervat putin instructorul de la sala..nu facusem bine un exercitiu si el imi spune"fatalaule".Nu suport oamenii care critica asa aspru,chiar daca e critica constructiva,mai mult ma face sa renunt decat sa continui.Am terminat sala,am ajuns acasa si primul lucru pe care l-am facut a fost sa vad daca merge netu'.Cand am vazut ca merge m-am inchinat.Pana acum nu mi-a mers netu deloc vacanta asta.Am pierdut timpul pe net pana pe la vreo 2 si ceva dupa aceea am inchis calculatorul.M-am dus la tata in camera si am inceput sa vorbim despre comunism.El a deschis subiectul,a inceput sa-mi povesteasca cat de mult a suferit in timpul comunismului.Apropo,ca tot veni vorba,cred ca am sa deschid un topic despre comunism.Maine o sa ma duc in sat sa ma distrez cu niste prieteni,nu am mai fost de mult..si sa o vad si pe fata care mi-a furat inima..



3Something I never did Empty Re: Something I never did Mier Apr 09, 2008 11:19 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Something I never did Rank11-24afb

Ti-am reeditat titlul jurnalului, pentru ca doresc ca titlurile sa aiba un look uniform. Sry for the inconvenienece.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


4Something I never did Empty Re: Something I never did Sam Ian 29, 2011 1:59 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Something I never did Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente