Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

Pai sa zicem fiecare care de pe ce trackere descarcam ca perioada dc++ s`a cam dus zic eu

Eu intru doar pe cateva unde stiu sigur ca gasesc ce vreau

1. www.IPlay.ro - sunt VIP acolo si am contul cam de pe cand au facut baietii site`ul, inainte sa devina unul dintre cele mai mari trackere private din RO. Intrare pe baza de invite.
2. www.scenelinks.ri - am aflat de el cam acum 2 saptamani, nu mai stiu de unde dar mi se pare destul de bun si il folosesc in paralel cu iplay`ul.
3. www.filelist.ro - nu stiu mare lucru despre el ca doar ce mi`am facut cont. Intrare pe baza de invite (Multumiri lui MDee pt invite)
4. Din cand in cand mai intru pe site`urile www.torrentspy.com www.isohunt.com si www.mininova.org dar rar pt ca iau cu viteza relativ mica fata de cele din Ro enumerate mai sus.

Ca si client de bittorent folosesc uTorrent. Mi se pare super bun si mic si cred ca este cel mai folosit la ora actuala. Detalii pe www.utorrent.com




        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

torrents.czone.ro - foarte bun trackerul, are km la fel de multe torente k si iplayul dak nu chiar mai multe tongue il folosesc de vreo 2 luni si sunt f multumit de el angel

www.iplay.ro de curand abia miam luat cont aicea pt k pana acu nu aveam net asa bun (desi tot praf e si acum) si nu puteam sa imi tin o ratie bunicica

tracker.sharereactor.ro - RSR adik romanian share reactor... era km cel mai bun tracker la un moment dat... sa intamplat ceva q el acu cateva luni... nu mai e misto...e chiar vai capu lui... abia mai tin si ei 2-3000 torente. il folosesc din knd in knd totusi... doar asa k am ratie p el si pot sa downlodez, dar sa mai uplodez la el ... nare rost

toate au register p baza de invite big smile... si nu mai am p nici unu tongue
kt despre client... uTorrent




        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6160
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

nopz...nu prea folosesc...anyway...eu cumpar CD-urile q tot ce-mi tre[rareori cumpar originalele, mai toate is RIP-uri]



Ultima editare efectuata de catre in Joi Noi 22, 2007 6:50 pm, editata de 1 ori

http://www.crazy-people.myforum.ro



        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

e bine, esti bogata fake le cumperi originale ?




        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

uTorrent...
iplay.ro si scenelinks..... big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com



        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

a aparut utorrent 1.8 Alpha Version pt cei interesati desi nu il recomand fiind inca in stadiu de alpha testing




        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6160
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

VHacker21 a scris:e bine, esti bogata fake le cumperi originale ?

adik, qm sa zic...filmele, jocurile l cumpar...dar imi mai copie din knd in knd shi var-miu dif programe, etc...anyway...a, shi k sa nu te superi k n-am rasp la intrebare, iti zic "rareori originale" pt k nu crred k merita...mai cumpar shi din magazine, doar dak nu gasesc "R.I.P"-u`...so, km atat

http://www.crazy-people.myforum.ro



        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-6-24b75

credeam ca dai banii pe originale fake




        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

dc sa te chinui sa cumperi chestii? ... suntem in romania... poti sa gasesti p net orice oricand... suntem printre cei mai mari pirati lol orice vrei sa cumperi original... 100% gasesti p undeva p dc++ sau p torente... nu prea am auzit pana acu sa nu gasesti ceva... pana nu so interzice pirateria q totu, nu dau nici un ban p nimik big smile da stiu zgarcit is tongue... ma rog.... exceptii ar putea fi jocurile carora le trebuie cdkey/account etc pt a le juca p net... alea nu ai qm sa le gasesti p net, dekt dak vrei sa joci p un srv pirat... dar asta e alta poveste tongue




        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6360
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

pai folosesc
www.scenelinks.ro
bitv2 parca sa se numeste si cam atat momentan.
si da eu dau bani pe jocuri originale dar doar pe cele care merita si de care sunt sigur ca nu ma plictisesc catia ani big smile




        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

time lord a scris:
cele care merita si de care sunt sigur ca nu ma plictisesc catia ani big smile
si kre sunt alea? aha... krek pot sa numar p degete jocurile kre mau tinut mai mult de 1 luna. si aleas online... la sg player... morrowind c imi vine aq in minte... si oblivionul... si park mai sunt kteva.... dar in nici un caz nu mau tinut "cativa ani"




        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6360
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

pai spre exemplu am medal of honor rising sun cumaparat,mortal kombat deadley aliance (ps2),crome,si acum vreau sa-mi iau dragon ball z budokay 3 ca nu stiu unde sa-mi deblochez ps2 sad cry cry cry cry cry cry :hellish: :garucat:




        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6206
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

utorrent si aresul

:"> :"> :"> :"> isohunt lol am net cu vit de 4 sau 6 mega, nuj exact, si dldez dp isohunt cu pana in 50 kilo :> riiight deci sa mor yo, nu vreau sa dldez cu 4 mega, hai nici cu 3, nici macar cu 1mega, dar in pana mea macar cu 100-200de kilo lol m'am si inregistrat, am zs: taci k asa poate creste viteza, mereu las sa se fara ratia si pl... tot vit. aia. dar deh...e mai bn decat deloc big smile asa k hip hip ura pt isohunt lol




        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6271
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

folosesc: utorrent
site-uri: isohunt.com, torrentspy.com, bittorent.ro

http://fluturecenusiu.blogspot.com



        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

Oki am si eu o rugaminte mareeeeeeeeeeeeeeeeee la voi care imi da si mie un link ceva de unde sa pot sa downlopadez sau sa vizionez Bleach The Diamond Dust Rebelion.




        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

am inceput sa folosesc si tv.torrents.ro
este un tracker de seriale tongue strict... f misto big smile are orice ... nam gasit vreun serial kre sa nu fie acolo... si ratie se face usor k sunt f multe free :>




        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Site`uri de torente si clientul de torrent folosit Rank11-24afb

Topic inchis. Incalca regulamentul, dragilor. Si regulamentul e facut astfel pentru a respecta regulamentul host-ului sad

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente