Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]
Cu ce echipa de fotbal tineti?
Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_lcap0%Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_rcap 0% [ 0 ]
Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_lcap33%Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_rcap 33% [ 1 ]
Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_lcap33%Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_rcap 33% [ 1 ]
Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_lcap33%Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Vote_rcap 33% [ 1 ]
Total voturi : 3



        Cristi
Cristi

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Valcea
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5583
Numarul mesajelor : 7
Respectarea regulilor : Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Rank11-24afb

As dori sa stiu cu ce echipa de fotbal tineti (fotbalul romanesc). Echipa mea favorita din Romania este Rapid, astept si parerile dumneavoastra si totodata va rog sa participati la sondajul pe care l-am propus!




        CalarePeCurcubeu
avatar

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Slatina
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5616
Numarul mesajelor : 26
Respectarea regulilor : Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Rank8-2-24b8f

Universitatea Craiova.CRAIOVA MAXIMA!
UNIVERSITATEA
un strigat,o lacrima,un suras de fericire... UNIVERSITATEA CRAIOVA!




        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6565
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Rank11-24afb

Eu una tin cu Dinamo...
De ce ? Ca sa intrebati voi ^^

http://hinata-uchiha.hi5.com



        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Rank8-2-24b8f

UNIVERSITATEA CRAIOVA!este cea mai adevarata echipa din fotbalul romanesc.sa nu o luati in semn de suparare,cei ce tineti cu alta echipa




        MayKayre
MayKayre

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : in the shadows
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5489
Animalutul meu Animalutul meu : Vaca nebuna Nume PetCrazy Frog
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 192
Respectarea regulilor : Sondaj referitor la echipele din fotbalul romanesc Rank11-24afb

eu tin cu Steaua fiindca toata familia mea tine cu Steaua si nu vreau sa ii dezamagesc, dar acum imi pare mai buna Urziceni big smile




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]



Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente