Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Jurnal patat de sange Empty Jurnal patat de sange Sam Aug 02, 2008 12:51 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-24afb

Acesta e o poveste despre o fata...care isi trece toate intamplarile intr`un jurnal...cel mai bun prieten al ei...dar jurnalul ii apartinea unei anumite femei si este patat pe prima pagina cu sange...fata nu stie,il gaseste pe drum si il ia....simte o anumita apropiere de el,dar tanara caruia ii apartinea jurnalul inca era nelinistita si se afla intre paginile jurnalului...veti vedea ce se intampla maine fake

http://www.ally-just-me.piczo.com


2Jurnal patat de sange Empty Re: Jurnal patat de sange Sam Aug 02, 2008 7:23 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-6-24b75

OO interesant!!Come on!



3Jurnal patat de sange Empty Re: Jurnal patat de sange Sam Aug 02, 2008 12:55 pm


        Serina
Serina

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targoviste
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5925
Numarul mesajelor : 57
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-24afb

ooo...suna interesant
de ce maine???
nu poti posta azi??? pls *puppyeyes*

http://kagy-chan.piczo.com


4Jurnal patat de sange Empty Re: Jurnal patat de sange Dum Aug 03, 2008 7:09 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-24afb

Tristetea o patrunse pe tanara fata de 14 ani...Din nou sta la fereastra,priveste stelele si se gandeste...o lacrima cristalina ii uda fata rosie...isi pune capul in poale si incepe sa planga cu mii de lacrimi.Ceea ce simtea ea nu se putea descrie in cuvinte.Amintindu`si parca din reflex deschide sertarul si ia un carnet negru.Ii deschide copertile si gaseste o pata mare de sange care murdarise toata pagina.Copila nu lua in seama,crezand ca e doar ca aranjament.Pe a doua pagina se observa o pata mai mica de sange.Pe aceasta pagina poate scrie...Isi ia un pix roz din sertar .Incet,cu ochii in lacrimi,incepe sa scrie
,,As vrea sa dau timpul inapoi.Sa nu il fi intalnit vreodata,sa nu il fi privit in ochi.As fi vrut sa nu vorbesc cu el,sa nu fi existat acel sarut pe jumatate de buza din greseala intre noi,sa nu fi dansat impreuna...sa nu imi zica in acea seara ca ma iubeste si pe urma sa aflu ca e cu altcineva.De ce trebuie sa mi se intaple mie toate astea?Cu ce am gresit eu?Era singura persoana...era totul si credeam ca sunt si eu asa pentru el...dar m`am inselat"
Inchise jurnalul si deschise calculatorul.Acelasi status: ,,Nu mai suport viata asta...Nu vreau sa vorbesc cu nimeni"
Citeste iar si iar ce ii zicea el...cuvinte fara rost.Inchise calculatorul si se uita in oglinda.Nu parea sa mai fie ea.Isi atinse fata si tipa furioasa aruncand oglinda.Mama ei urca imediat si ii batu la usa.O intreba ce are.Ea,cu o voce duioasa spuse:
,,Nimic...am scapat oglinda...strang acum"
Coborand,cu ochii rosii,mama ei i se adresa sotului
,,E fara speranta...nu vrea...pur si simplu nu mai vrea sa iese din camera"
Tanara privi pozele din telefon pentru a mia oara.Mai deschise odata sertarul si se uita in jurnal.Surprinzator mai scria ceva
,,Linisteste`te...nu`si are rostul.."

http://www.ally-just-me.piczo.com


5Jurnal patat de sange Empty Re: Jurnal patat de sange Dum Aug 03, 2008 8:35 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5942
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-24afb

Hai ca-i interesant.I want more please! kiss

http://girls.forumz.ro


6Jurnal patat de sange Empty Re: Jurnal patat de sange Mier Mar 11, 2009 9:35 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Jurnal patat de sange Rank11-24afb

Tanara se sperie,dar incet...incepu sa scrie:
,Cine esti?'
Spre uimirea ei primi un raspuns
,Ma numeam Erena...sunt inchisa intre paginile acestui jurnal...'
,Dar...esti in viata? cum ai ajuns aici?'
,Nu...am murit cu jurnalul in mana ...si am ramas prinsa intre filele acestui jurnal...pe veci'
,Dar...cum ai murit?'
,M`am sinucis...'
,CUM?DE CE? :O '
,Treceam fix printr`acea perioada prin care treci si tu acum...am incercat sa imi vars tristetea prin lacrimi,scriind in jurnal,taindu`ma...dar nimic nu ma ajuta...eram atat de trista incat simteam ca viata nu mai are rostul...am lasat o scrisoare de adio...scria cam asa >>dragi parinti imi pare rau daca v`am dezamagit...imi pare rau pentru fiecare lacrima varsata pentru mine....imi pare rau pentru fiecare noapte nedormita din cauza mea...prieteni,vreau sa va multumesc ca ati fost alaturi de mine...sa va multumesc pentru tot...si Miche...imi pare rau ca ai crezut ca nu sunt suficient pentru tine si ca meriti ceva mai bun...imi pare rau...dar asta e finalul meu<< si m`am aruncat...'
,Dar...dar...nu merita!'
,Mi`am dat seama prea tarziu...cand mi`am dat seama eram deja in cadere.Apropo vezi ca mama ta e foarte ingrijorata...Du`te repede la ea si spune`i c`o iubesti...'
,Dar tu de unde sti?'
,Asa a fost si mama...vreau sa te impiedic sa ai acelasi viitor ca al meu...'
Tanara se spala pe ochi si isi aranja parul.Se imbraca cum se imbraca inainte si o lua pe mama ei in brate...Mama ei ramase mirata,dar inima ii crescu de bucurie cand vazu ca fiica ei nu mai plange.
,Mami imi pare rau ca te`am facut sa plangi...te iubesc'
lacrimi de fericire curgeau din ochii mamei ei....nu putea sa creada ce s`a intamplat....

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente