Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ladie's secrets Empty Ladie's secrets Dum Iul 15, 2007 2:30 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

So..eu sunt prima?
Nu am de gand sa incep cu ditamai postul,doar informez ca imi voi incepe un nou jurnal aici...si de care sper sa ma si tin hmmm
De moment,just this:
Sunt o tipa normala,18 anisori,macar sunt majora,cu simtu umorului,cu prieten,fara amici,toti care ii am sunt prin Romania,aici am doar vreo 3..maxim riiight
Sunt in Spania de vreo 5 ani.....aproximativ....si...nothing else de moment

http://www.calypsonyx.blogspot.com


2Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Vin Iul 20, 2007 1:49 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Incep cu coreactarea unui lucru din postul de sus
Nu sun normala...aici am dovada
Brick Bubu : tu tipa normala cand o sa imi vad eu ceafa
Blossom : adica?
Brick Bubu : tine minte daca erai normala nu mai erai cu mine


Concluzie,NU sunt normala...

Ochei....1:46 mi somn...am chef sa scriu..da nu ma tin ochi..ma chinui sa citesc cartea darrr..nu ma tin ochii..buuun...rezumat
Miss may boy sad( oh da..si inca cat..vleau sa vina..si daca nu vine il f*t..si rau de tot waiting...mda,sarim peste....
si miss lavi...waaaw...am ramas singura..o am mai am pe stefy..oo da....deci..vreau in Ro

nota catre bubu: daca nu vi sa ma iei te ia mama naibii

nota catre mine: e jurnalu tau,nu ii mai scrie lui
nota catre mine 2: du-te la somn

http://www.calypsonyx.blogspot.com


3Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Vin Iul 20, 2007 10:49 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Chiar trebuia sa incep dimineata bine....ce vor ai mei de la viata?Ce vor dela mine?sunt in vacanta!!acum,le-am zis ca ma duc la scoala,si ei tot ma trmit la munca, dispeeeeeer...si imi mai face si morala ca stau toata ziua pe net.asa,si?care e prb?nu vrea "prieteni" ii am p aia in tara si imi ajung...nu imi mai trebe aici!!!

pff...nu am mai fost la doctor...pana mea,deja stiu ce are de gand sa imi zica,asa k...stau eu la mine acasa...ma duc sa fumez o tigare,si ma apuc de curatenie..gosh..dezastru total ce e la mine in camera :-<

http://www.calypsonyx.blogspot.com


4Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Sam Iul 21, 2007 12:03 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Every time I close my eyes I think of you
Remembering the things that we used to do
But now I’m out here so far away
Just the memories of yesterday

And now I need to find a way to be with you always
Cause I’ve been craving for your bing-bing-bong-be-bong-bong-de everyday

But now you’re out there so far away
Missing you is just killing me


Hug me tomorrow
Rub up me to tomorrow
Smooch a me tomorrow
But I oh I can’t wait till tomorrow

if it was only yesterday?
You were right here beside me
All I have now that god is a memory
Got a find a way to make this dream a reality


Phone me tomorrow.
Love me tomorrow.
Kiss me tomorrow.
But I oh I can't wait till tomorrow

Hug me tomorrow.
Rub me tomorrow.
Smooch me tomorrow.
But I oh I can't wait till tomorrow.


Dar n-o sa fie maine,sau peste o saptamana...o sa fie..intr-o zi...dar nu se stie cand....si totusi...ma sing incet asteptand,sunt satula de asteptare..sunt satula de tot...oh...vreau sa dispara toti dp fata pamantului..sau puii mei,sa nu mai stiu pe nimeni,sa fiu p o insula pustie....orice.... sad( wtf am? scaredsad(
miss u....miss us.....need every day more and ..more....si totusi incerc sa tac....ai deja destule p ecap fake dar nu pot....vreau sa urlu..sa stie toti ca sunt suparata,asa sa ma lase in pace,sa nu m mai bage in seama si sa stau in durerea mea....ohhh mi s-au inecat corabiile
Ladie's secrets Ef58edfe4704a44c

http://www.calypsonyx.blogspot.com


5Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Iul 29, 2007 11:23 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

And who the hell cares what do I think?
Everybody wnats more than I give

Feelin`alone...having nobody.

Toti in care crezi te lasa..poate chiar cand ai nevoie de ei..cand ai nevoie de un sprijin..si nu sunt acolo.Imi vreau realitatea inapoi,sau nu?Nu mai stiu ce e vis..am impresia ca traiesc intr-o continua fantezie.Si totusi,sa ma trezesc?Dar e bine asa; si totusi... am o vita ...
Ma simt goala, abandonata..nici eu nu mai stiu.Am avut una din zilele de plans la fiecare 2 minute si nimeni nu stie...sau..n-a stiut.
Si chiar daca ar fi stiut cineva....cui i-ar pasa?
Nu stiu daca vreau sa fie "Sera como si nunca hubiese existido" sau "And they lived happily ever after"...nu stiu daca vreau sa ma trezesc sau sa visez in continuare

I need help....or, I just need the proof that I`n bot being lied..or cheated..again....

I just need HIM

http://www.calypsonyx.blogspot.com


6Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Lun Iul 30, 2007 3:24 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Sunt satula!!!ma lupt cu morile de vant!!!!de ce?nici eu nu stiu
ma gandesc ca totusi ar mai fi ceva...da ma lupt singura....
"vin in juma de ora" aparae la o ora in cel mai bun caz
" vin repede" inseamna ca vorbim seara...
aaa...si sa nu uit,cade netu..moare daca mai sta 5 minute,si nu poate sa se uite pe skype...just....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vreau sa urlu
bag picioru
numai eu?de 4 zile e acasa si nu a putut sa stea mai mult de 2 ore cu mine....iesea din diverse motive si intra la pulivara...sunt satula....numai eu? da ce naiba am facut?
a inceput sa aibe alergie la mine? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NU AM CHEF DE NIMENI....DAMN i`M STUPID!!! cry



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mier Apr 09, 2008 11:13 am, editata de 1 ori (Motiv : Mariko21: exces de smilies)

http://www.calypsonyx.blogspot.com


7Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mier Aug 01, 2007 10:17 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Neata dear diary.
Incep sa imi revin...am fost ieri in oras cu Ainoa....nu pot sa cred ca are 29 de ani....doamne..nu ii mai tace gura...da e asa draguta...si buna.... pacat sunt putini ca ea...cred ca e exceptia ce intareste regula fake

Maine ma duc la doctor...iar imi ies bube scared si nush de la ce...si nu vleau sa iasa...ca ma papa si nu piace sad macar sa nu imi mai iasa in gura (iese pe talpi,palme si in gura...)...sper ca de data asta sa reuseasca sa faca biopsia sau sa ma trimita mai repede la und ermatolog....ca ma gandeam ca iese doar o data in viata, ca pojaru,nu?..but seems not....

Cred ca azi sau maine ma duc iar in Logroño sa ma intalnesc cu Cioara..m-a sunat..waw....o fi avut febra?Si mi-a zis sa ma duc si la majorat..si mai waw....incredibil..hmmm? dar ma bucur...ca si-a adus aminte de mine,chiar ma gandeam ca nu mai e nimeni p aici....pudelu plecata in ro,scrofi `lecata...puii mei....
si tre sa ma duc si la stef...stau la ea vreo zi,doua...asa ca daca lipsesc, do not miss me,ca ma intorc... giggle

me tre sa plece sa ia pastilute lu hera(care,apropo, i-a stricat floarea lu mama....un ditamai ghiveciul(asa se scrie? huh?)..si i-a rupt toate florile..si erau frumoase...dar,ghinion :-"..si cred ca ma duc sa ma intalnesc si cu asta azi---well..c`ya dear diary....

http://www.calypsonyx.blogspot.com


8Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Lun Aug 13, 2007 12:57 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

deci
deci
deci
nimic important....o sa revin
dar:
I`VE STARTED A NEW LIFE!!!!!
si imi place...si cum se poate skimba omu dupa o noapte pe alta
deci....I likeittttt.... <:-p

http://www.calypsonyx.blogspot.com


9Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mar Aug 14, 2007 11:51 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

ook
nu am scris de mult mult ... si acu sa vad ce apuc sa scriuuuuuuuuuuuuuu
incep cu inceputu...iau pastile de nebuni rofl
am fost la medic
si vezi doaaaamne
din cauza depresiei...creieru meu a inceput sa "se verse"(lol) si a produs o mica bulimie si un inceout de gastrita.....oribil...asa ca am un tratament de UN AN...smf....si e long story...ideea e ca nu am voie sa beau ca de mom iau si sedative....sa vedem ce zice marti...
si cum am zis un post mai sus....am inceput o noua viata.....am renuntat la toate ideile mele de a veni in tara si intr-un fel sau altu sa imi stric viitoru.....nu mai trebuie sa renunt la familie,la nimic....mai ales la viata care o am aici...si care in mom de ata kiar e roz.....din pacate,sau fericire.....nu mai sunt cu adi
mi se pare ca am facut alegera corecta...tinand cont prin ce am trecut atata timp...si eu aveam aici pe cineva,dar mi-am dat seama tarziu...spre norocu meu nu prea tarziu pentru a ma aduce pe linia de plutiire.....de a ma face fericita,si sa simt totusi ca e cineva langa mine si ca nu imi va da nici o teapa si nu va trebui sa astept cu noptiile sa intre pe net si sa imi gaseasca niste scuze destul de trase de par....el va fi aici de ziua mea,si el reuseste sa ma faca sa ma simt.....cred k intr-un fel sau altul iubita.....asta ar fi trebuit sa simt mereu? sau doar sa dau de la mine si sa primesc numai minciuni? sunt happy
sunt incantata cu noua mea viata pe care o am de aproape o saptamana
sunt fericita ca familia mea e fericita,sunt fericita ca el e bine i se simte bine cu mine....sunt....sunt pur si simplu undeva in al 7lea cer....si asta ii datorez lu vali
mersi frumos...esti cel mai bun lucru care mi se putea intampla in acest moment....chiar critic....cand era sai imi stric viata...si sa renunt la tot ce conteaza mai mult...familia..si prietenii pe care se pare ca inca ii mai am....sa renunt la fericirea mea ptr a altcuiva...
in fine...the poiny is...I have a new life..si asta doar dupa o noapte(nu va ganditi la ptostii) dar e persoana care a reusit sa faca ce nu au facut ai mei in cateva luni....m-a convins sa raman,sa imi fac o scoala,sa imi creez un viitor....si dupa inceputul promitator...un viitor cel putin momentan alaturi de mine sa ma sprijine...in cateva zile am avut momente pur si simpku de imi venea sa urlu...si a fost aici,m-a calmat si ....si tot ce am zis mai sus......again....sunt datoare.....si totusi atat de fericita....
tot ce tegret..sau mai bine zis..imi pare rau...e ca mi-am dat seama tarziu....c=de ceea ce aveam sa fac...si modul in care am incheiat partea anterioara a vietii mele..dar din greseli invatam...am invatat,in atat de putin timp ca daca dau pot si primi,si kiar daca dau mai putin decat sunt obisnuita,....cel putin de moment big smile ms vali,mugu,nestea(cine stie cunoaste) si mai ai ales multumesc lui D-zeu ca am o familie intelegatoare

http://www.calypsonyx.blogspot.com


10Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Joi Aug 30, 2007 1:11 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Yada Yada Yada
full day...se trezeste proasta la 8 ca nu o lasa cateaua sa doarma....o scot afara,vin inapoi...ma mai pun in pat,se trezeste mama...vine in camera,se uita cam stramb ca era hera in pat,aia e partea a doua....si cika "ai scos-o afara?" gosh...doar auzise usa si ma auzise cand am urcat ca nu trecuse nici un minut,in fine....am mai dormit pana la 10....apoi de la 10 la 11 m-am fatait in pat buun..la 11 ma trezesc,pleaca mami cu tati...si l-am sunat p vali.....am vb vreo 20 de minute cu el si nici eu nush ce am vb....important e ca am comunicat big smile...chiar a fost aiurea sa adorm fara el..si m-am trezit singura..adik m-a pupat hera de m-a albit si m-a si zgariat..da nu se compara,asa-i bluffer?asaaaaaaaaa si eu cika peste o ora tre sa plec
da pana atunci tre sa fac patu,sa ii intind rufele lu mama...si..sa o mai scot p hera..sa ma si skimb..si aaaa...acum am aflat..ca tre sa skimb si semnatura ...aia mai asteapta big smile
si poate reusesc sa fac draq o invitatie :-l
si full tarde
cumparat bluza,cumparat vopsea 8-> cumparat decolorant hihi....si poate imi iau si eu tigari big smile si nici nu mai stiu ce tre sa fac prin oras...ce mai conteaza....ma descurc....
si diseara vine vali la mine....aaa..baa...me out..ma duc sa bag telefonu a incarcat.....ca celalalt telefon l-am bagat la spalat big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


11Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Joi Sept 06, 2007 12:07 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

fac doar 19 ani...shalala
peste .... 17 minute cika
sunt cu stefy si iubi...buuun...maine vine lavi...chiaaar
am fost la nunta
si faza dura..ma pune popa sa citesc eu ceva din biblie...si am inceput sa tremure vocea:)) si nu mai vedeam literele si m-am incurcat,pai puii mei,eu de unde sa stiu ca ma pune sa citesc?
nu eram pregatita si aveam emotii suoer tare frate
si nu termin bine de citit se aude usa la biserica
si ma uit in spate
si in capat vad o kestie imbracata in rosuuuuu ma uit inapoi la popa apoi ma uit iar in spate realizand ca e lavi...CU CATA!!!!
deci am ramas socata
au venit
fara sa ne anunte....deci sunt super happy....si sta pana p 16....sau 14
si o sa stea de san mateo
si totusi maine fac 19 ani
si mergem sambata in oras
si sapt aviatoare stau la mn acasica..fara iubi....aaa..si sa nu uit....facem o luna...deci waaaaawo lunaaaaaa???? nu imi vine sa cred big smile
brb ma bag la o tigare si revin.....o sa revin cu 19 ani
ce tareeeeee
asaaaaaaaaaa
am 19 anii
si nu am terminat tigarea...fix pixu ... termin de scris si ma duc sa o termin jos
asa ma asigur ca nu fac ai mei spume:D
si deja am primit 2 felicitari virtualeeeeee
si iubi si stefy mi-au zis la multi aniiiiii
si si si fac adik am facut 19 aniiiii
shalalala

http://www.calypsonyx.blogspot.com


12Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Sam Sept 08, 2007 1:00 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Nu da pasara din mana p aia dupa gard cika,nu?
buun....puii mei,am ajuns sa fiu premiu la concurs si eu nu stiam? ma simt k Jasmine din Alladin fake) deci...."care cade primu"? puii mei,nu tre sa cada...ba ce fraza de kkt....cum naiba?atata timp cat nu mai esti cu unu,esti cu altu,automat inseamna ca vrei sa continui mai departe,sa te doara la peleu de trecutu tau si sa iti continui viitoru si viata...asta inseamna ca ai cazut? nu,inseana ca ai trecut printr-o expeienta....infine,nun ma bagati in seama,aberez....sa revenim la pasari....sai draq un an si pe alnaibii gard,vin eu dupa tine sa te iau in mana,si o iau in mana in schimb.....asa-i? fix pixu!
asaaaaaaaaaaaaaa...revin l subiectu asta cand oi reusi sa scriu si ceva coerent....ata cand o fi riiight
si ba...cum am putut sa ma imbat ma? dintr-un pahar de martini?vaaaai sa imi fie rusine.....shame on me...shame shame..deja imi e rusine...da a fost bun...e mai bun ala verde(martini) decat ala al...are mai mult gust a vin....deci super bun..da de la 3 pahare sa fi turta de beata?adik eu????doamneeee unde imi e antrenamentu?sad( de la aproape 2 sticle + cubata....si sa nu am nici p draq am ajuns la 3 pahare sa fiu prastie? :-< incepe sa imi fie mila d mine,imbatranesc.eniuei,the point nu e ca m-am imbatat eu,e ca m-am simtit super misto aseara,la ziua lu liviu..si animalu de iubi are nu vroia sa vina cika s-a simtit si el bine big smile
si tocmai am p[rimit confirmarea ca da:))
si am racit...o da...ma doare in gat de mor....si aseara am fost la kebab///si am auzit o discutie de toatarusinea...deci eu,ca fata,m simteam ofensata ptr rasa barbatilor...cu ma...erau niste pizde,sa nu le zic parasute de 15 ani care sunt ele mari ase la futai ziceau ca un barbat nu tine un numar mai multde maxim 20 de minute?!?!? ba sunt proaste?!?! cum puii mei? poate primu numar...da ele nu au trecut mai departe,sau? adik cunosc eu de la o ora panape la 2 si ceva(nu neaparat practicat...big smile ) si am auzit si de nopti intregi de la persoana de incredere si zic ele de 25 de minute
of doamneeeeeee

sa revenim...am imbatranit...puii mei,iau pauza,ma duc sa o sun p mama apoi poate se gandeste iubi sa ne uitam la film sau ceva..sau ce draq om face big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


13Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mar Sept 11, 2007 6:53 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Hallow
imi este rau....nu neaparat febra si alte minuni,insa tusesc,behai,zici ca vomit din 2 in 2 minute....tuse din aia nenorocita de mi se rupe gatu si imi dau si lacrimile de la ea.....si daca nu tusesc din 2 in 2 minute inseamna ca am atipit,adica incep sa tusesc din 5 in 10....depinde cat reusesc sa stau adormita...this thing sucks.....vreau sa fiu iar mica si sa aibe mami meu grija de mine...acum nici nu o mai intereseaza ca sunt bolnava
fa aia,fa-o p ailalata,hai ca nu mori daca te duci pana la posta,da iesi cu hera sa alerge si ea...puii mei,sunt bolnava,chiar nu se vede? o sa imi fac un cartel si o sa scriu mare: SUNT RACITA,LEAVE ME ALONE!!!!

da nu merge,asa ca tre sa o supoort
si iubi e la munca,si chiar daca nu ar fi,nu ar avea ce face,si puii mei,sunt home alone...deabea astept sa incep scoala....vineri...de fapt,peste o sapt...da o sa ma duc si vineri sa vad in ce cls am picat and all that shit..ui ui...sunt super incantata de ideea terminarii liceului....adik...suna bine bine ca si rph....filozofie,greaca,psiho....damn...sa vedem ce iese big smile

eniuei,ma bag sa strang prin sifonier..sau in sertare...da cred totusi ca in sifonier...ca tre sa imi fac si bagajelu ptr sapt aviatoare cand o sa umblu numai prin logrono...ca vine san mateo....da dupa bomba de ieri cred k o sa stau doar in casa:))

http://www.calypsonyx.blogspot.com


14Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Sept 23, 2007 12:32 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Si e 0:21 si e aiurea
ma simt obosita,ma doare mijlocu,spatele.....si e aiurea....ma plictisesc..vreau sa vad un film,nu am ce film....puii mei...
vreau sa vina luni
si sa incep scoala
si sa imi distrag gandurile mele bolnave si tampite si sa le duc catre scoala....si acolo o sa fiu cu oana..si vaaai..cu geanina..cred k o sa ii rup gatu lu aia pana la sfarsitu trimestrului...nu are viata lunga cu mine in scoala asta...si patu imi face cu ochiu..tre sa ma obisnuiesc sa ma bag la somn devreme...ca deja vad cum luni o sa behai prin casa la 6 dimineata si o sa injur ca nu mai pot sa dorm....da totusi e bine ca incep scoalaaaa...
si incep in forta cu greaca si latina ...si sport o daaa rofl
nush daca sa imi fie mila de mine sau de profa...sau daca de nici una,ca daca nu convine nu ma vede la ore hmmm

nu mai am nici tigari


oribil....
o sa ma apuc sa imi fac oraru cum faceam cand eram mica....colorat si tot tacamu fake)
ce face plictiseala din om riiight

http://www.calypsonyx.blogspot.com


15Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Lun Sept 24, 2007 8:33 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Hallow dear diary
first day of school...care din pct d vdr scolar a inceput super bine si in plus a reusit sa imi trezeasca interesu catre sintaxa.....cum puii mei in propoziatia "te oigo cantar",te e subiect?adikca,de cand un verb la infinitiv poate fi prediat?tre sa caut pe net,se cunoaste ca nu am facut demult ore de gramatica..si mai ales a limbii spaniole,care de fapt in sinea ei nu am facut-o niciodata
Apoi restu profilor..destul de ok....ala de istorie m-a facut sa ma simt k in Ro,a zis k la inceputul fiecarei ore o sa intrebe din ora anterioara cate un elev...ce tare e faza rofl
si face profu ca daca intreaba un elev de 4...5 ori pe trimestru,nu stie sa ii raspunda la ora,si ii face examenu de sf bine,inseamna ca e un miracol sau ca a copiat...buuun..deci daca a copiat,nu e bine....si dupa care i-am venit cu intrebarea
"daca iti raspundem la ore,si totusi in examen copiem ca sa fim siguri ca nu picam?"
si raspunsul a venit dupa cateva secunde in care profu a ramas socat de intrebare :"copiatul e o arta,nu toti stiu sa o faca...dar totusi sper ca glumeai"
buun
la lengua e super ok profu,cel putin dupa prezentarea de azi...sa vedem cum o tine:))
altceva.....aia d greaca..hm...daca totusi nu ne tine numa in sintaxe si d-astea....cred k o sa fie bine..sa ne dea si de grecia antica,zei,etc....cred k o sa imi placa...
si la sport....faza super tare ..cika sa completam niste foi....si sa raspundem sincer...si am raspuns sincer...cika ce iti palce la educatia fizica....si i-am explicat ca nimic...ca am ani de zile de cand nu am mai facut...apoi....tot felu de intrebari de genu....puii mei....ce sporturi iti place,ce hobbiuri ai..si cand te gandesti ca hobbyurile mele nu au nici o legatura cu sportu....dar e super ok profa,si asta ma face sa cred k o sa ma prezint la orele ei,si o sa si fac sportu.....da asta mai vedem sapt viitoare fake)in rest....dunot nou.....aseara am bagat o portie,de fapt doua de plans...my best friend a tras niste concluzii inainte sa vorbeasca cu mine si nu erau kiar cele mai bune concluzii,apoi,l-am mintit pe bubu,de fapt l-am mintit inainte pe bubu....da el a afalat p urma....si am mai bagat o portie..si pui mei....si ieri m-am mai certat si cu ai mei,ca sa fie tacam complet si au inceput tata iar cu faze ca o da pe herasi iar ca sunt i....doamne ca nu imi mai iese cuvantu...iresponsabila,da..asta era...si...si...si...si etc...incerc totusi sa nu imi amintesc...mai ales ca aseara m-am si ametit...am baut wiskey cu vin...deci super tare frate....am avut niste dureri de cap de am zis k il skimb.....am inceput sa nu mai tin la bautura...shame on me... sad( si acu ma bag sa ma pregatesc ptr maine,mai stau cu adi...apoi ma bag sa citesc cronicile vampirilor ca de cand o am p calc,si tot degaba.....
well..night night...in a way or other....

http://www.calypsonyx.blogspot.com


16Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Oct 21, 2007 2:29 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Oh...gosh...nu am scris de atata timp...si s/au intamplat atatea....viata mea,in sinea ei e o telenovela...
Bun,nu mai stau cu mama si tat,stau cu vali
m-am bagat la nocturn si e mult mai cool
am fost toata saptamana racita....si...asta a fost rezumatu..detaliile alta data
Si acum..incepem cu ieri...ne trezim pe la...cat o fi fost ceasu....am baut cafea si noi ca oamenii..adica jumate prin bucatarie,jumate prin dormitor sa ne jucam....nu,nu va ganditi la prosti...am profitat ca ne-a bagat net si ne-am luat jocuri...obsedatilor...
si apoi cika hai la scumpu si dragu unchiu tibi....sa ii faca vali calcu si eu sa o ajut p alina,scumpa lui nevasta sa puna masa si etc....
si mergem..si nu era nimeni acasa...bine,ca am plecat la vreo ora dupa ce ne-am decis...ca am facut dus,am calcat hainele...etc....si mi-a raspuns lori care era doar cu cateaua acasa...si vali s-a apucat de calc si eu am frecat menta,a venit alina si am ajutat-o un pic...si dupa aia au inceput sa vina musafirii..si a fost super tare..adic chiar m-am distrat...nu se pune ca nana a facut sex tantric cu vali rofl si...si...nush..a fost ciudat ca mama si tat sa plece..si eu sa plec dupa aia "la casa mea"..da incep sa ma obisnuiesc big smile

si....si azi ...azi mergem cu ai mei la dinozauri...pfuai..pey o sa fac poze...si o sa pun..ca sunt mumosi rau dinozaurii..si mergem la ape termale 8-> o da....deci eu tre sa ma duc sa mananc ceva si sa ma imbrac sa plec big smile deci paaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.calypsonyx.blogspot.com


17Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Oct 21, 2007 3:56 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

yoy tu tale jurnal numa k nu prea ma tin ochii (no words

http://www.ally-just-me.piczo.com


18Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Oct 21, 2007 11:14 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

OOh..ms ally
oky...acum am venit..astept sa vina si pozele....bai,deci super tare
am ajuns pe vf muntelui,dealului ce mama masii o fi fost...cand am coborat de acolo am zis ca ma leasin p acolo...
dar pana acolo..sa incep cu inceputu
am ajuns in arnedo....am fost la florin si la marina..m/am jucat cu cutu..bla bla bla....si hai spre baile termale .. boon..acolo full de lume..si ba rusine,ba aia,aia...hai la dinozauri totusi ca nu ne bagam in apa...nu se pune ca eu imi luasem costumu de baie pe mine big smile
si...la dinozauri..mergem,mergem...si zic.....ba,data trecuta nu am luat-o p aici si mergem,mergem...si incepem sa urcam..si niste curbe si serpentine d-alea d zici k eram in romania...buun..si ne uitam intr-o parte..si vedem: MARELE CANION
nu chiar da ba...o prapastieeee.....si sa nu mai zic..era si cartel: interzis claxonatu .fake)
si acili am gasit 2 dinozauriiii..si da sa cobori...am zis k mor incet..nu s-a simtit asa rau ca noi coboram..da totusi....
si ne intoarcem..si am ajuns intr-un sat parasiiit..
si intr-un final cand deja era intuneric bezna..gasim pltforma cu dinozauri....singurii nebuni care se duc la donozauri noaptea
big smile
in fine,..am ajuns acasa..l-am sunat pe tataie =))ca nah,trebuia sa vb cu el..ca de cand m-am mutat nu am vb...si etc..si super dragut..ca cika sa aibe vali grija d mine..si bla bla....
si ... si...si acum astept sa mergem data viitoare la baile termale noaptea :X
si de mom atat..mai vb big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


19Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mier Oct 24, 2007 12:48 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Mornin`
Sunt treaza de cateva ore...si deabea am reusit sa ma dau jos....bine ca mi-a adus vali cereale sa ma hraneasca....ca altfel muream dezhidratata big smile
Aseara am fost sa ne plimbaaam
ce cuuute
si ne-am vopsit..eu,ca de obicei,bruneta..si el..tot brunet fake)
si sunt super proud of me ca ii sta super bine big smile si e cute rau cu paru ala negru si moale :X
Si acum cika ne bagam la Prision break..si dupa aia sa facem curat.....si...ui...all day togheter :X
si revin mai incolo ca nu mai am chef...vreau sa stau in pat big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


20Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mar Oct 30, 2007 11:32 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Fucked up,screwed...ohh...perioada de tot rahatu....ce naiba,zici k e luna octombrie in contra mea
bolnava...din toate motivele posibile....
de 2 ori la urgente intr/o luna,ce naiba...bine ca am avut nr lu marius aseara sa vina sa ne ia de la spital ca altfel ma aducea vali in brate pana acasa...si sunt doar vreo 5/10 km fake)
si nici unchimiu nu putea sa vine..ca nah,facea nevasta urat...pana mea.....
si azi...imi da scumpa de mama vestea ca a dat-o pe hera
eee nah..s-au gandit ei sa o duca la hingheri..ce romantic....si puii mei...merg toate aca pe roat...vine noiembrie,sper sa mearga mai bine

http://www.calypsonyx.blogspot.com


21Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Dum Noi 18, 2007 11:15 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Am ajuns la concluzia ca sunt pur si simplu DEPENDENTA de cei din jurul meu...nu financiar...ci emotional....greu de explicat,usor de simtit,cum zice o meodie....am nevoie MEREU de cineva LANGA mine...care sa ma sustina emotional,sa imi dea dreptate intrun fel...sa ma ajute..nici eu nu stiu cum....dar sa stiu ca e acolo.....si chiar daca e acolo.....nici eu nu mai stiu sa imi explic ce vreau,dar stiu ce nu vreau
nu vreau sa iau decizii,urasc deciziile..mereu am facut dupa capul meu,dar in viata trebuie luate si decizii....care intr-un fel sau altul marcheaza viitorul
as vrea in momentul asta sa cred in destin,ce pacat ca nu o fac,nu sunt genul....
in ultimu timp am vrut din suflet sa ma pot intoarce in timp,sa fiu o fetita mica,de 5..6 anisorisa ma trezeasca mami dimineata si sa imi pregateasca mancarica,sa ma duca la gradinita si deciziile care trebuie sa le iau sa fie "azi o sa ii ascult si o sa ma incalt corect sau imi iau tot stangu in drptu si invers?"
si uite,ca de mica faceam dupa mine...cum vroiam eu...a fost bine.a fost rau,dar erau decizii luate in momentul ala,ca asa vroiam eu....si acum...nu mai pot sa iau o decizie?eu?da....fiindca nu stiu ce e bine si ce e rau,de fapt,cine mai stie?....nu trebuie sa inteleaga nimeni ce am scris aici,vreau sa ma uit peste cateva zile .... sa imi amintesc ca am fost nehotarata....si sa zic "am luat decizia corecta"
si ce vreau si mai mult...e ca peste mult timp...sa citesc asta,si poate urmatorul(urmatoarele) posturi...si sa zic si atunci "da,a fost bine"...orice as decide...
dar un lucru e sigur...am un fel de viciu...o dependenta...si anume sentimentele altora fata de mine

http://www.calypsonyx.blogspot.com


22Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mier Apr 09, 2008 11:19 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Ti-am reeditat titlul jurnalului, pentru ca doresc ca titlurile sa aiba un look uniform. Sry for the inconvenienece.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


23Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mar Apr 29, 2008 5:49 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Se pare ca atunci nu am luat decizia corecta..da e bine ca am ajuns unde trebuia sa ajung big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


24Ladie's secrets Empty Re: Ladie's secrets Mar Sept 30, 2008 11:35 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Ladie's secrets Rank11-24afb

Omg de cand nu am mai scris..
Intre timp mi-am facut blog....si nici acolo nu scriu prea des
dar nah...timpul nu imi ermite...lucrez in jur de 12 ore pe zi, si in weekend incerc sa mai am si eu viata personala si intima..eu macar incerc...nu trebuie sa si reusesc ...azi mi-am permis sa imi iau liber, din motive de sanatate si imi suna telefoanele din 15 in 15 minute ptr a informa racorduri, episoade, si alte cele....(love), I need a vacation..in rest, sunt bine, supravietuiesc

http://www.calypsonyx.blogspot.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente