Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1heart Familia ta Mar Feb 10, 2009 7:09 pm


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

Scrie-ne cateva randuri despre familia ta ...
Cum sunt parintii tai ? ... ai frati / surori ?

http://help.forumgratuit.ro


2heart Re: Familia ta Mier Feb 11, 2009 8:55 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

hmm vad ca lumea nu se inghesuie..deci incep io..am o sora geamana pe care o ador
doi fratii mai mari decat mine cu care ma vad foarte rar ca acum fiecare e plecat prin alte meleaguri,si mai sunt parintii mei,cu care nu ma am eu prea bine dar no asta e...sunt ai mei,si vrand nevrend ne trece supararea...



3heart Re: Familia ta Joi Feb 12, 2009 12:58 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

si eu fac parte dintr-un cuplu de gemeni ... big smile ... am un frate geaman big smile ... cu care mai tot timpul ma ciondanesc giggle ... ii place sa ma jigneasca sad ...

Mai am si o sora mai mare (2 ani) ... datorita ei am ajuns baietzasu care sunt acum ... ii sunt recunoscator toata viata

Mama si tata ... hmmmm ... ce sa spun, au stiut sa ma creasca, sa ma tina departe de tigari, droguri si alcool ... toata lumea ma lauda pe mine si fratele meu ... cica suntem ft cuminti rofl ... cum spun ei whistle ... oricum, le multumesc pentru tot ce mi-au acordat :d

http://help.forumgratuit.ro


4heart Re: Familia ta Joi Feb 12, 2009 4:02 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

pai sunt mezina familiei, fiind cu 8 ani mai mica decat sora mea...cu parintii ma inteleg foarte bine, avand parte de cata libertate imi doresc...
in vara familia o sa se mai mareasca cu un membru caci sora mea se casatoreste big smile

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


5heart Re: Familia ta Vin Feb 27, 2009 9:00 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

poi ai mei sunt ok...
ma inteleg bine cu ei,desi mai nou nu prea exista comunicare...
sunt singura la parinti si nu sunt genul de persoana care sa fie apropiata de restul familiei...adica am colegi care se inteleg super cu toti verii si chestii deastea...nush...eu sunt cam inepartata de familia mea...adica nu prea am ce discuta cu rudele...
oricum,e ok asa cum e

http://girls.forumz.ro


6heart Re: Familia ta Vin Ian 01, 2010 10:23 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5710
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

parintii mei sunt super de treaba!mama si tata sunt doctori.ei doi sunt cei mai buni prieteni ai mei!ne distram,mergem in vacante...fiindca sunt singura la parinti,ei m-au protejat mult,m-au ferit de tigari,alcool,droguri etc. ei au un rol foarte maret in viata mea.pe mama o ajut la toate treburile casnice si la gatit(cand sunt acasa,la Tg.Jiu,dar vrem sa ne mutam in Bucuresti[yuppy!]) tata a fost mai exigent cu mine cand eram mica,atunci cand venea vorba de scoala.ma verifica mereu la teme,si pe langa temele lungi,ma mai punea sa fac si suplimentar oh my god macar asta m-a ajutat...cand a venit vorba street dance,ai mei nu prea au fost de acord,mai ales ca ei voiau sa opteze pentru salsa,balet etc. dar cand au vazut ca am talent,au fost de acord,si acum fac si dans si sunt si la medicina la fac.
bunicii din partea tatalui nu mai traiesc dar cei din partea mamei sunt ok.buna' poate fi caracterizata printr-o batranica tare draguta si sprintena pentru varsta ei! bunu' este foarte descurcaret si mai mereu l-a criticat pe tata,in semn prietenesc,fireste!
asta e familia mea in miniatura,nu am mai stat sa va enumar verii,unchii si matusile!



7heart Re: Familia ta Dum Oct 17, 2010 12:03 pm


        Devilish.Scream
Devilish.Scream

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5354
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetNewton
PutereP 0
InteligentaI 1
ViataV 1
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Familia ta Rank11-24afb

Am 2 parinti giggle si un frate mai mare.
Mama,e ok.In afara zilelor cand da muzica populara la maxim,in timp ce face curatenie..
Eu si tata ne intelgem foarte bine,e rocker ca si mine..
Fratele meu are 23 de ani,si ne certam des.Pe el,tata nu a reusit sa-l influenteze sa asculte rock.Si motivul certurilor noastre e ca eu sunt rockerita iar el raper,si nu inghite rockerii.
In rest,familie destul de normala.Imi place ca primesc destula libertate din partea lor(si bani hipnotised )

http://mentophobia.blogspot.com/



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente