Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1How Many? Empty How Many? Mar Iul 31, 2007 2:44 pm


        Darth Cradyan
Darth Cradyan
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6268
Numarul mesajelor : 2479
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

How Many? Z47fd0273ea420How Many? 3460uo1




De cate ori ati fost heartbroken? Ati numarat vreodata?
Dar nu doar cele mai rele cand iti venea sa te arunci in fata unui camion. Si toate celelalte care au fost doar simple refuzuri.


Incepeti voi ca eu am nevoie de timp sa le numar pe toate, daca mi le mai amintesc.



2How Many? Empty Re: How Many? Mar Aug 07, 2007 8:39 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

De 3 ori.

Prima data plangeam dupa A. pt k stiam k iubeste alta fata... Si ma rog, felul in kre ne-am indepartat a fost aiurea... Din my best friend a devenit un necunoscut... Partea ciudata e k am dat la stiinte politice amandoi si o sa fim colegi....

A 2a oara, am plans dupa o simpla pasiune, cu kre stiu k nu puteam avea o relatie, dar cu care vroiam sa raman in good terms. Mi-a inchis telefonul knd l-am sunat dupa vreo luna after the fling. Si ieri noapte am gasit un apel pierdut p tel... Cu prefixul acelei tari stiu doar 2 numere... Da' cred k e amicul lui, nu el giggle K tot amicul m-a sunat si vara trecutsa sa vada dak mai venim tongue

A 3a oara... Eh, a 3a oara e complicat, pt k eu chiar am iubit d aceasta data. Si toate bune si frumoase pana la prima despartire. Apoi, in acea luna dintre prima desp si impacare, dupa c mai aveam un pic si imi reveneam, s-a ivit ocazia impacarii. Dupa impacare el imi da replici d genu' : "M-am intors si de data asta vreau sa si raman" etc. Ma rog, dupa o luna mi-a dat papucii si mi-a dat k motiv mood-ul lui din acel moment.
Mood-ul ala cred k poarta un nume din 3 litere. Knd ne-am despartit prima data, el o placea p ea si urma sa incerce cu ea. Si a mentionat la un mom dat k e dispus sa o astepte orikt. Knd s-a intors a zis k nu a incercat cu ea, dar nu pot sa il cred... Si mood-ul ala cred k a venit in clipa in kre ea i-a dat unda verde. Si k luna aceea d dupa impacare a fost pt el doar un mod d asteptare poate ceva mai placuta. Iar eu am fost o tipa cu kre sa isi piarda timpul.
Dupa a 2a despartire n u am plans si nu am d gand sa plang. Nush tot c simteam pt el a ars. Nu il urasc, dar nush.... i just look down on him...
Lui nu i-am spus parerea mea despre "mood-ul" lui... Pentru k nu vreau o confirmare sau n explicatii... E prea tarziu pt toate acestea si oriqm nu cred k s-ar obosi...
SI k amici ne-am indepartat in ciuda a ceea c zicea: "O sa ramanem amici dupa, k stiu kt d mult ar insemna pt tn" blablah


Ma rog, toate aceste episoade m-au schimbat un pic, clachez mai usor la anumite chestii, in timp c fata d altele am devenit mai rece.

What doesn't kill u only makes u stronger

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


3How Many? Empty Re: How Many? Mar Aug 21, 2007 11:09 pm


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6271
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

1. cand am aflat ca primul meu prieten a stat cu mine doar fiindca putea abuza de mama astfel (fiindu-i diriginta)
2. cu un altul, dupa ce am incercat de 3 ori sa fiu cu el si nu a vrut. apoi a incercat sa ma.... Si dupa ce l-am refuzat nu l-a mai interesat de mine (pana sa afle ca mama ii va fi profesoara la liceu)
3. a 3-a oara am plans mai mult ca never. Desi am incercat sa ii dau semne ca il plac (si cred ca a si realizat nefiind nevoie sa ii mai spun desi i-am spus-o...printr-un prieten (comunicarea chiar nu e punctul meu forte)). Ma rog, m-a refuzat desi am facut ce mi-a cerut. Desi era bolnav atunci de hepatita, as fi stat langa el zi si noapte de mi-ar fi cerut si m-as fi sacrificat pt el, atat psihic cat si fizic. Dar povestea e mai complicata fiindca intervin aici alte 3 persoane: un prieten comun caruia ii placea mult de mine, o fata care il placea pe cel care ma placea pe mine, si prietenul prin care i-am transmis. Si din cate stiu, prietenul meu ar fi bagat mai multe strambe ca never sa nu fiu cu el....Si asa am avut o depresie big smile...

si alte situatii...hm...nu imi mai vin in minte probabil fiind minore

http://fluturecenusiu.blogspot.com


4How Many? Empty Re: How Many? Sam Sept 22, 2007 3:29 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

eram......una.....jumate big smile editez cand am timp.....

http://www.calypsonyx.blogspot.com


5How Many? Empty Re: How Many? Lun Oct 15, 2007 4:56 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

LadyBitchDemon a scris:eram......una.....jumate big smile editez cand am timp.....

si knd o sa ai timp? >:/

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


6How Many? Empty Re: How Many? Joi Oct 18, 2007 1:24 pm


        LittleMissSunshine
LittleMissSunshine

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6265
Numarul mesajelor : 252
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

o data cand am aflat ca prietenul meu de atunci era un mare fraier(deci m-a indurerat rau de tot) si a doua oara cand am aflat ca respectivul era un obsedat de sex care statea cu mine doar ca sa-l "razbune" pe fin'su caruia ii dadusem papucii(boys sucks ) :twisted:



7How Many? Empty Re: How Many? Joi Oct 18, 2007 6:59 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

1 data knd cream in love pana peste urechi si am aflat apoi k ma insela cu o alta vaca pe care o credeam prietena
2-nd time crek knd mia zis k nu poate fi cu mine persoana care am iubito cel mai mult broken hearted
3-rd time cand am aflat k ala care fakceam tat pt el era obsedat sexual yahoo mad
au mai fost dar nu am timp s le numar p toate :evil:



Ultima editare efectuata de catre erena21 in Vin Apr 03, 2009 5:30 pm, editata de 1 ori (Motiv : prea mult scris mircuitor,mai putin)

http://www.ally-just-me.piczo.com


8How Many? Empty Re: How Many? Dum Dec 16, 2007 7:37 pm


        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6160
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-6-24b75

uhm...

knd am aflat k ubi meu, kre-mi declarase iubire pe viata, se sarutase q my best friend...m rog, eram intr-a III-a si e cam mult spus "hearbroken", da` am suferit mult in acel moment...[[akm imi vine sa rad knd imi aduc aminte rofl ]]



Ultima editare efectuata de catre in Joi Dec 27, 2007 4:41 pm, editata de 1 ori

http://www.crazy-people.myforum.ro


9How Many? Empty Re: How Many? Mar Dec 18, 2007 10:08 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

mdeah si kti ani zikeai k ai?rofl mie mi s-a inselat doar incredera adik prieteni e inkredere dar a fost o pierdere cry

http://www.ally-just-me.piczo.com


10How Many? Empty Re: How Many? Joi Dec 27, 2007 4:14 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

1 data din cauza unui ratat de boy



11How Many? Empty Re: How Many? Joi Ian 03, 2008 9:02 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

1: Knd am aflat k persoana kre o iubesc (adika ma rog..persoana care ma atragea) e obsedat sexual ... blablah goshhh
2: Cand am dat cu piciorul shansei de a fi cu un super boy :X...iar eu acum e cu alta silly si fierb cand ii vad impreuna silly dar...this is the fucking life..

http://alexa-hd.hi5.com


12How Many? Empty Re: How Many? Sam Mai 03, 2008 2:10 pm


        Zooz
Zooz

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5992
Numarul mesajelor : 388
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-6-24b75

Sincer decat o data:
1.Cand persoana pe care o placeam a vrut sa ne despartim.Bine,nu o placeam ma atragea si era super frumoasa.

http://animemylife.forumgratuit.ro


13How Many? Empty Re: How Many? Sam Mai 03, 2008 11:07 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

phhh ak mi s-a mai intamplat d 2 ori...sunt nij baieti l kre tin fff mult si acestia nu ma plk...dar restul pot s ma plaka,no?yahoo mad viata e un cosmar

http://www.ally-just-me.piczo.com


14How Many? Empty Re: How Many? Joi Mai 22, 2008 1:27 pm


        Autumn
Autumn

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ramnicu Valcea
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5967
Numarul mesajelor : 22
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

O data si s-a intamplat din cauza tip pe care-l stiam bine, la care tineam oarecum, dar care s-a cuplat cu una din prietenele mele(pe atunci era cea mai buna prietena a mea). Eh' am trecut peste.



15How Many? Empty Re: How Many? Joi Iun 26, 2008 2:04 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

s`a mai intamplat iar...o fata voia sa ma cuplez cu un baiat :> era c.m.b.p...si p urma am aflat toate cuvintele dulci pe care i le zice...mi se face greata cand imi amintesc no words

http://www.ally-just-me.piczo.com


16How Many? Empty Re: How Many? Joi Iun 26, 2008 10:01 am


        XtincT
XtincT

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5938
Numarul mesajelor : 358
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

am patzit cand m`am certat cu prietenul meu cel mai bun si ne-am batut l`am desfigurat si de 3 ani noi nu ne`am vazut si nici n`am vb p mess sau afara` !!!

https://www.forumgratuit.ro


17How Many? Empty Re: How Many? Joi Iun 26, 2008 8:48 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

a da...si cu c.m.b.p....thiii...noi stateam in banca impreuna,p urma el s`a mutat si a inceput sa fie din ce in ce mai nesimtit...si m`am luat la pumni cu el din cauza asta...dar pe urma ne`am impacat no words

http://www.ally-just-me.piczo.com


18How Many? Empty Re: How Many? Mar Iul 01, 2008 12:15 pm


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6005
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

1. din cauza parintilor
2. din cauza celor din jur
3. din cauza unu tip (dobitocul)

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


19How Many? Empty Re: How Many? Sam Aug 02, 2008 1:11 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

tot adaug la lista tristetii mele...mi`e asa de frica...m`a ranit de 2 ori si acum vrea sa ne reintoarcem sad dar mie mi`e teama...teama ca nu o sa il mai pot uita...ca nu o sa mai pot lasa in trecut...

http://www.ally-just-me.piczo.com


20How Many? Empty Re: How Many? Vin Apr 03, 2009 5:36 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

Sincer de vreo 2 ori pana acum.Prima oara cand am avut prima mea relatie cu adevarat,aveam vreo 20 de ani m-am indragostit foarte tare de unul....va spun un mic secret el a fost primul...in conceptia mea(exceptam violul ca ala nu a fost de buna voie sad )Si l-am iubit dar el si-a ccam batut urat de tot joc de mine el umbla cu mine pentu felul in care aratam si sa aibe cu ce sa se laude la prieteni ca sincer chiar sunt frumusica .
A doua oara am intalnit un tip super dragut si destept de care m-am indragostit imediat.Ma simteam cu el in largul meu,dar el n u era inca pregatit pt o relatie mai serioasa se despartise de cateva luni de o tipa cu care fusese vreo 6 ani de zile,si a zis ca nu rvea sa ma faca sa sufar,dar doamne ce a mai durut am zis ca se termina lumea,dar a tinut cam 2 saptamani si a trecut dupa.



21How Many? Empty Re: How Many? Sam Apr 04, 2009 12:26 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6512
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

cred ca doar o data pt ca cu celalalt eu am decis sa termin



22How Many? Empty Re: How Many? Lun Apr 20, 2009 9:16 pm


        Fisticul_curajos
Fisticul_curajos

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Groapa de gunoi Campulung
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5716
Numarul mesajelor : 26
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

Se pare ca majoritatea ati fost sad din cauza baietilor.Well,mie nu mi s-a intamplat pana acum. fake
Am avut inima franta de multe ori...nu am numarat.Si nu erau de fiecare data probleme asa grave..doar ca sunt o fire mai emotiva si pun orice la suflet.Imi era foarte greu si sufeream din orice.Acum incerc sa ma schimb,dar nush dak iese ceva. big smile



23How Many? Empty Re: How Many? Dum Mai 03, 2009 7:36 am


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6565
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

Eu sunt un suflet inocent, asa par si sunt fff emotiva si sufletista. Ceea ce o sa va spun acum, a fost suferinta curata pentru mine si am plans la fiecare. O sa dau si nume ca sa nu ma incurc big smile
Prima data, a fost de Valentine's Day. Pe atunci eram cu un tip, Luci. El adusese o inima la scoala ca sa'i dea unei fete, cel mai putin probabil, mie. Dar nu a fost asa. Atunci s'a dat de gol tipu'. Daduse semne de viata ca ii placea cea mai buna prietena din clasa, Geo. Si eu vroiam oricum sa ma despart de Luci, ca devenise prea nesimtit si incepuse sa'mi placa de Mihai [pe acesta il placea si Geo -_-"]. Si Geo, ca o buna prietena, ii tot spunea lui Luci sa'mi dea mie acea inimioara ca sa nu ma raneasca si nuj ce. Si ma trezesc ca i'a dat'o lu' Geo. Deci .. acasa cand am ajuns am plans, si am plans... Ca mai tineam la el ..
A 2'a oara dupa ce m'am despartit de Luci si am terminat cu el toate relatiile de prietenie, aka doar colegi, eram super'obsedata de acest Mihai. Si intr'o zi ne'am certat la scoala si apoi a intrat si pe mess sa'mi mai spuna vreo 2 .. Si atunci am plans, juma de ora, dar am fost in depresie toata saptamana.
A 3'a oara, adevarata BFF a mea, Hyme, mai avea o prietena asa oarecum cea mai buna si Hyme i'a dat id'ul meu. Pe aceasta fata o chema Alexuzza. Am vorbit cu ea, dupa care ea mi'a deschis un subiect cu 'cea mai buna prietena' si imi tot zicea ca e cea mai buna prietena a lui Hyme ... si eu ii tot spuneam niste chestii, si ea imi dadea reply'uri dure. Apoi i'am dat convorbirea dintre noi 2 lui Hyme, iar eu am inceput sa plang pentru ca si ea a inceput, dar eu plangeam mai cu cateva min in urma din cauza celelor spuse de Alexuzza. Si asa si'a stricat Hyme prietenia cu ea, si apoi Alexuzza imi zicea mie: Ca vai ca am distrus o prietenie nj ce, iar Hyme imi zicea: Bine ca m'am certat cu ea, ca mereu nu'i convenea nimic, mi s'a luat o piatra de pe inima, pentru ca Dany cand a plans, a plans ptr ca s'a luat aia de mine.
A 4'a oara am sa v'o spun cu inceputul. Se facea ca eu si Mihai am ramas doar prieteni buni, iar eu eram lant dupa Alin. Incepuse sa'mi placa mult de el, pana cand eram obsedata raw. Aflase toata clasa si incepuse sa'mi placa scoala [omg o.o]. Dupa cateva saptamani, ne'am cuplat. Sincera sa fiu, atatea zile cat am fost impreuna [chiar si de ziua mea] au fost minunate, numai ca. El urma sa se mute de la scoala asta si mi'a zis mie asta. Dar nu a spus ca e secret. Si eu a 2 a zi eram suparata. Iar Ralu & Miry [2 colege enervante] ma tot intrebau ce s'a intamplat si nu stiu ce. [App .. lu' Ralu i'a placut de Alin, pe atunci ii placea]. Si ptr ca ma enervau la cap le'am spus, DAR le'am spus sa nu spuna nimanui nimic ptr ca am incredere in ele si nuj ce. Si ma trezescpe 14 ianuarie cu Alin si'mi zice mie ca de ce am spus ca nu stiu ce. Eu am incercat sa mint, dar nu am putut ca nu's buna. Si i'am spus cum s'a intamplat. Si apoi cu ajutorul lui Ralu, ne'am despartit. Adica el a dat totu drq si Ralu, stii ... era fericita. Eu am plans si am plans, si m'a descoperit mama [cu toate astea, s'a bagat >_<] si in noaptea aia nu am prea putut dormi, mai mult plangeam. A 2 a zi am avut sportul si plangeam acolo intr'un hal. Dupa sport m'am dus in vestiar, intr'un colt si am inceput sa plang, iar Ralu & Miry au venit sa ma consoleze.. Ralu imi stergea lacrimile si Miry imi tot spunea niste lucruri, dar eu le'am gonit pentru ca ele sunt vinovatele. Si toata luna aceea pana si februarie am incercat sa ne impacam, sa fie frumos ca la inceput, dar nu am reusit. Chiar si in ziua de azi sunt in depresie, mai plang si inca ceva: INCA IL IUBESC!...

http://hinata-uchiha.hi5.com


24How Many? Empty Re: How Many? Dum Ian 16, 2011 1:56 pm


        MayKayre
MayKayre

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : in the shadows
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5489
Animalutul meu Animalutul meu : Vaca nebuna Nume PetCrazy Frog
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 192
Respectarea regulilor : How Many? Rank11-24afb

nu le-am numarat, dar cele majore cred ca sunt vreo 7.
Toate au fost din vina mea.. pt ca nu stiu sa imi exprim sentimentele si imi e greu sa spun "te iubesc"... blush



25How Many? Empty Re: How Many? Lun Ian 17, 2011 8:49 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5712
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : How Many? Rank5-4-24b84

te inteleg, dar eu merg pe principiul ca baiatul trebuie sa faca primul pas, noi fetele trebe doar sa-i vrajim giggle oricu mie nu mi sa intamplat niciodata, cred.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente