Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Screwed up as I am - warning: limbaj greu Empty Screwed up as I am - warning: limbaj greu Mier Aug 15, 2007 5:57 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Boooon azi am decis yo sa imi deschid si yo jurnalu....mdea....so wtf...??

Poi o sa va zic...


Se trezeste nea squall azi dimineatza (la ora 17:40) si poi i was stiff.....!

Imi zic yo...boon.....deja am inceput bine....am dat noroc cu stimatul ca as fi fost nesimtit daca nu salutam si yo nu??

Ma duc apoi de ma freshuiesc(a se intelege m-am spalat de dintzoizi am facut si dush mi-am dat barba jos deja o aveam de 4 zile....) apoi am zis ca tre sa mai si mananc...!


Ma duc la bucatarie....mda.....inca nu era gata mancarea de dimineatza(pardon de seara) dar m-am descurcat eu cu niste placinta si iaurt...!

Al dracu iaurt mia starnit.....amintiri...(la ce va asteptati??) !

Apoi zic eu ca ar cam trebui sa incerc sa ma deplasez spre sala sa verific mailuri sa mai injur lumea treburi banale de zi cu zi.


Pana acilea nici o problema numa ca inainte sa ies din casa ma cauta la un moment dat la telefonu fix o doamna/domnisoara/proasta/curva ce masa o facuto nush eu ca nus expert si nici nu o cunosc in profunzime ca sa imi dau seama!


In fine ca sa scurtez povestea ca deja mie lene sa mai scriu imi spune ceva de genu ca miau anulat abonamentul la o anumita firma de telefonie mobila(nam chef sa ma mai dea in judecata vreunu) si pe langa asta ca mi-au bagat si niste penalitati de alea stronimice de m-am albit la fatza si colac peste pupaza ca tre sa le platesc si afptul cam mi-au anulat contractu...! Go figure...! Acuma faptu ca lau anulat cu cateva zile inainte ca el sa expire tre sa trecem cu vederea nu?? Faptul ca penalitatilea alea sunt de parca as fi avut factura de 100 de milioane tre sa trecem si asta cu vederea nu??


Pana acuma asta a fost viatza mea azi sa vad cat de (habar nu am cum sa intreprind aceasta actiune) o sa fie si de la acest moment incolo. Ca nu de alta da imi bag yo.....pardon imi trimit sitimatul sa le verifice gura de carii daca ma mai freaca mult la melodie..!


In rest numa bine! Pupici!

P.S. Scuzati gramatica !




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Poi sa vedem azi dimineatza m-am trezit aiurea tare de tot!
Naveam chef de nica...! Ba mai mult trebuia sa ma mai duc si la doftor...!

Boon...pana acilea toate bune si frumoase..! Ma fuc eu la doftor(itza) si cand ma vede normal ca ma confunda cu fratemiu ca ce naiba ala e ras in cap eu sunt inca plin de par..(in cap bah)....!


In fine imi ia tensiunea ma cantareste ma masoara pe lungime...ah si ca sa nu uit mia zis asistenta ca ma invidiaza ptr. greutatea me corporala...(doamne stiam eu ca nu e bine si ca am slabit prea mult cand am inceput sa imi arunc hainele ca imi erau prea mari dar....dh..am zis ca poate solargit hainele....go figure..i was wrong...)

In rest am fost si la aia de la firma de mobile (a se citi firma de telefonie mobila) si le-am platit o anumita suma de ma falimentat pana la salaru urmator...! Apoi ce sai faci intru si eu ca omu pe net sa imi verific ce imi facea flota care am stranso cu chiu cu vai in o luna si jumate....si ce credeti...era rupra in bucati...de catre cine?? De catre unu care era rank 9 din 3100...deh astai viatza !

Acuma stau si scriu la jurnal si apoi ma duc pe acasa ca sa dorm naibii oleaca si nush vad eu poate dau diseara de zoozii mei..!


FEEL FREE TO POST REPLYES!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Sa vedem ieri si alaltaieri nam prea aut chef de scirs la jurnal...dar azi scriu si ptr cand nu am scris...!


Sa vedem ieri am fost mai mult la damage control ppl adika pe la servici cu problemele care apareau cu diferiti oameni...cu mana mea ca umflata de acuma eh oarecum umflata nu e cine stie ce...!

In rest azi.....mie cald sunt nush am o stare mai aiurea asa nush de ce......ah si am o pofta nebuna de a bea o bere......!


More to come later ca acuma iar m-am plictisit si nu mai am chef..sa scriu...!


BTW ati vazut ce copil mumos am bai.........




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Mda e trecut de 12 deci pot sa zic ca e noua zi!

Deja o incep cu nervi! Si total aiurea i mean wtf.


Dao in masa de treaba e total aiurea faza....! Grr.....!


In fine asta este las ca imi trece ca ma bag la somn ca la 9 dimineatza tre sa fiu la munca!

Da ca are somn **** franarau ca eu sigur nu am....!

Hmm tre sa fac ceva care sa ma plictseasca si apoi sa vezi ce repede adorm!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Mda referitor la ce am zis mai sus ....nu mia trecut adik imi trecuse oarecum dar....

Am ajuns la servici si wtf i feel sick !

Mi-au disparut oate folderele toate pozele totul....moama cel starng de gat firar masa a dreacu de idiot!

Damn oh well astai viatza cred...dar cateodata e curva fara pereche daias m*** sai dau....!


Oh bine gata mi-a mai trecut!

Hmm well she wasnt online......figures...she never is at this time in the morning...or should I say night for her fake)


Oh well las ca vad eu mai acusica!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Poi sa vedem azi 21.08.2008 am aut placerea sa vb. cu sora Alinei :affraid: [-o< scared

Pe bune adika a fost moama......! e super mumoasa si desi era ragusita are o voce super misto ! Se cunoaste ca e sora cu alina giggle

Dar in acelasi timp la sfarsit a fost OMFG! :affraid:

Daca nu ma scalpeaza inca e una! But on the other hand its like wtf.....se merita riscu!

Also mia placut cum gandeste ! my kind of crazy ppl sort of! Iara nu vedeti nici o asemanare. Iar ideea a fost super tare mia placut am rams impresionat!


Hmm sa vedem ce naiba sa trec acilea........poi deh deocamdata nika naveti decat sa asteptati update-ul de la mine pana atunci rabdati si voi ca toti oamenii!


[-o< [-o< [-o<




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Poi ieri a fost o zi destul de acceptabila nimik iesit din comun in afara de faptul ca nu am reusit sa adorm !

Azi insa doamne de ce naiba nu mi-am luat liber azi! mia mers ciubata toata ziua! Sau ars becurile sau stricat niste compuri pe acilea mi-am luat o penalizare m-am certat mai cu toata lumea si ma indrept cu pasi rapizi si mari catre faliment ce sa mai!

Dar nah stiti cum se zice putea as fie si mai rau nu? Ah da am uitat sa zic ca in sfarsit mi-am facut un hai cinci de ala desi mai aveam unu nu l-am mai folosit de vreun an si ceva! si ala il facuse un amic de al ameu ptr mine!

Ah dar stai ca ziua inca nu sa terminat deci.....mai este destul timp sa se mai intample cate ceva deci....vedeti sunt si optimist!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

well as I was sayng thing could get worse today so...they just went from the shitholes to fucking hell!

So LOVE you all of you who have something against me ! I dont give a LOVE about you i never did and never will give a rats ass about you or your motives ! You can have it out for me all you want as long as i dont care there si nothing you can do to me! You can talk and talk all you want when it comes time to get down to busines youre just another fucking cunt who doesnt have the back bone to do anithing!


Prea multi nervi pe ziua de azi!




        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

mda..stiu ca sunt cam prea multi nervi...sorry...



Ultima editare efectuata de catre Ruki in Mar Aug 11, 2009 3:56 pm, editata de 1 ori

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info



        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

mesaju nu era adreasat tie alina! So nul baga in seama doar imi varsam nervii acilea!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

So azi dupa cum probabil v-ati dat seama nervii au fost la ei acasa in ce ma priveste pe mine! Deh plecasem eu oleaca aiurea de acasa dar cand am ajuns la servici de la niste chestii mia iesit fum pe urechi ce sa mai!

of course me and my love had a fight i was screaming into the phone when i answeared cu un DA de ala de trezeste mortii din morminte....in fine....ce a fost a fost!

Now totul e super cool! I mean nu pot sta suparat pe ea e prea dulce si tin la ea prea mult I mean WTF voi ati putea sa fim seriosi acuma!

Am fost de am papat si abea steptam sa reintru pe net sa dau de ea! adika ce nare voie omu! ?




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Asadar ziua de azi mia mers super penal! Un calut pe de nervi impreuna cu un calup si mai amre de gaura in inventar adunata azi! Asadar am mai iesit cu 500 de mi gaura! In fine cred ca e greseala mea deci nare rost sa fiu nervos nu?

Oricum sunt supy ca nam mai reusit sa vb. cu iubitzica ! Deh asta este alta faza!

Daca nu se termina dracu odata ziua asta nenorocita bagamias eu organele intransa sa mor de nu creca am sa bat recordul la numarul de cuie batute cu , capul in ciment sau in ce dracu vrea lumea asta penala de la mine!


Acuma stau linistit si servesc o berica linistit asa ca...nah..ce sa mai zic! Nica ! Cami bag yo p*** in viatza asta penala si in ziua asta de cacat!

Well one good thing came out of it! Ama flat ce au facut fetele la petrecerea burlacilor! rofl



Si totusi sunt un pacehet de nervi si slava domnului ca nu e nici una din fete pe net ca nush creca imi varsam nervii asupra primei care zicea ceva care mi sar fi parut mie ca nu e ok!

Sami bag yo ceva ca in zile ca astea parca iti vine sa te spanzuri nush ce pana mea.....! Dar imi aduc aminte mereu iti suna in capsoru asta sec....ca trenu in gara ca in definitiv si la urma urmei ce nu te omoara te face mai puternic.! Mda tata am mai zi asa odata si ma costat vreo 60 de milioane in mortii masii.....!

So wtf. bagamias yo ceva ca nici eu nu mai stiu ce vreau! Nush singurul lucru care il vreau la ora asta este my crazy si atata tot!

Si in concluzie degeaba vreau eu asta ca ea nu e eu sunt prae norvos ca sa ma risc sa vb. cu ea...! in genral cei care ma cunosc cand ma stiu in astfel de stari de nervi incerca sa nu poarte discutii prea complicate cu mine ca imi sar supapele repede fara un motiv intemeiat! Deh pana acuma era sormea (a se citi cea mai buna amica a mea pe care o consider ca o sora) care ma ajuta sau Mariko care ma facea sa rad ca deh nu se supara nici una din ele chiar daca rabufneam de nervi! Dar acuma nu sunt asa ca nush o sai tin cu mine si o sai inchid in adancurile mintii si sufletului meu ca alta solutie nu este!


Da poate ca cione stie o sa zica lumea bah dobitocule daca tot tii astea in tine o sa te macine pe dinauntru pana no sa mai ramana nika din tine ! Dar in definitiv si la urma urmei deja am ajuns sa capat rezistenta la astfel de chestii!


Ar putea sa zica ca ma enervez degeaba ca deh sunt motive de nimik si cred ca au si dreptate de fapt sunt siogur ca au dreptate dar totusi nush...ma consum ptr detalii eu nu ptr general. Nush sunt eu mai ciudat poate??

Tot ce se poate dar....LOVE it! maine dau de Deea mea sper.....si o sa rad si o sa ma simt super ok! Asha ca sincer cred ca imi trebe un somn bun ca sa scap de nervi! Sau poate nu! ca la cati am.....am destui ptr. juma de tara!

Da domle eu sunt genu de om care nu se exteriorizeaza in general ci mai degraba tine ptr. el si tace. Nu are rost ca cei la care tin sa sufere sau sa isi fac griji din cauza mea! Eu asa gandesc desi eu spun altceva adika eu unul vreau sa tiu cand cineva la care tin are vreo ceva si nu ma las pana nu aflu ca cine stie poate reusesc sa fac ceva sal ajut!


Si intr-un final aici inchei jurnalul meu pe ziua e azi! O zi penala o zi fu***a o zi plina de nervi si de fire de par alb! Moama si cand ma gandesc ca am vreo 50 kile creca cu bataie pe cantar.....oare de ce plm?? Nush! dar am o banuiala!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Mdea poi azi am vb. cu my crazy! Ce sa zic una buna una rece!

Dar deh macar am vb. cu ea.

In rest totul mere nasiol sper sa rezolv odata toate fazele astea! Moama cand imi aduc aminte mie si frica sa ma gandesc!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Azi poi sa vedem nush ma cam deranjasera pe mine unele chestii pe ziua de ieri dar pana la urma mi-a trecut!


Apoi ce sa mai zic am aflat ca sweety a mea se cam consuma degeba i mean wtf! chill out! oricum azi a fost o zi nashpa din mai mulote motive printre care si booii de la cosmote!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Nush chiar nush cei cu mine adika doamne uneoi pot fi un dobitoc atat de mare! Ce dracu se intampla cu mine.......adika.....nush mi-am calcat propriul meu juramant mi-am jurat sa nu fac asta niciodata si mi-am calcalt propriul juramant! Ma simt ca un gunoi ! Se pare ca pana la urma nu o sa scap de ceea ce m-am temut cel mai tare! Mah si nush ce dracu a fost in capul meu adika cand mia spus verede in fatza am ramas tampit eram nervos mi se parea ca se ia aiurea e mine dar avea absolut perfect dreptate!


sincer nu o merit ! adika chiar si acuma incearca sa ma faca sa ma simt mai bine! si sa imi zica ca deh nare nica ! Poate ca ptr. ea asa si este desi nu sunt ferm convins dar ptr. e e.....nush e ca un sacrilegiu!

Uneori mai am noroc sincer ca o mai am pe ea si reusete sa ma faca sa zambesc chiar daca ma chinuie in draci de multe ori are o palcere sadica nu alta! Dar deh....momentele alea sunt scurte ! si apoi iara imi aduc aminte....! Damn ! Gunoi este singurul lucru care imi vine in minte!


mi-a zis ca nu are rost sa fiu asa de dur cu mine cineva ca in definitiv suntem oameni .....da.....nu zic nu....dar in acelasi timp eu am vrut mai mult de la mine si am esuat lamentabil si absolut penibil! Si al dreacu ce e si mai penibil e ca nici macar nu mi-am dat seama!

E clar am nevoie de o vacantza! Prea multi nervi prea mult stres! ziceam ca deh vara asta fac dracu tratamentul ala ca deh crap dracu maine poimaine in timp ce alerg cand intarzii la servici sau dupa autobuz ca sa nul ratez....mdea sigur eu am zis dar de la zis pana la facut e diferentza.....!


In fine nare rost acuma nu ma bagati in seama ! sunt doar eu intruna din perioadele mele mai aiurea! Si totusi.....! Ultima data can am patit asa ceva a fost super aiurea si atunea nu aveam motive as de puternice i mean wtf ce dracu creierasul asta al meu chiar nu vrea sa ia o pauza......ma exasperaeza! De ce nu sunt si eu ca alti dobitoci care ma inconjoara sai doara in fund de astfel de lucruri??

uneori ii invidiez ptr. prostia ignorantza si nesimtirea lor! Pe bune!

Hmpf.....lasa ca in fine nic eu nush ce sa las ce sa .......! Nare rost ! oricum e prea tarziu oricum e prea aiurea ptr mine!


Imi spunea cineva apropriat mie la un moment dat:

" Mah o sa iti provoci singur un infarct dracu ptr ca esti atat de dobitoc incat iti pasa mai mult tie de greseala ta decat celorlalti...te consumi ptr fiecare cacat in parte pe carel comiti ! Ce mah dobitocule ce esti ca nu stiu cum sa iti zic altfel crezi ca lucrurile stau chiar asa cum crezi tu....nu mah...te consumi ca prostul ptr toate tampeniile fara rost puneti dracu creieru ala pe pauza ca despici firul in patru cand nai ce despica cn nu exista nici un fir..."


si sunt constient ca re dreptate dar....in acelasi timp......in fine ! O sa treaca si asta la fel ca toate celelalte nu?



16Screwed up as I am - warning: limbaj greu Empty Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu Lun Sept 10, 2007 11:30 am


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Dah in sfarsit a prins la mine raceala de fapt de acuma nu mai e o simpla raceala de acuma e pneumonie! Nashpa! Tre sa vad cum fac sa ma bag pe tratament!




        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6411
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

felicitari....macar nu sunt singura sad

http://www.calypsonyx.blogspot.com


18Screwed up as I am - warning: limbaj greu Empty Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu Mar Sept 11, 2007 10:04 am


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

sper sa te insanatosesti cat mai repede!




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Poi sa vedem nam mai apucat sa postez de ceva vreme pe Jurnal!

Asadar sa vedem ah da sa incep cu ziua de ieri!

Ajunge eu acasa pe la 4 dimineatza cred ca era ceasul nu mai stiu! Normal ca m adormit pe la 5 si ceva ...deh...inca mai aveau emisie astia de pe HUSTLER TV (cel putin asa cred) !

Boon ma pun si eu la somn ca tot omu anormal daor ma intelegeti si voi faceti la fel! Pe la ora 10 si ceva vine taicamiu grabit foc la mine:"Hai trezestete ca avem treaba ca vine aia cu faiul ptr. fier beton ca sa taie acilea peretele sal decupeze!Ia si muta si tu mobila de acilea duo in alta parte! :shock: Adica cum sa mut eu singur mobila da ce ma vazut vreun Hercule ceva si nu stiam eu?? In fine sa continuam:"Ca eu nam mai apucat sa fac nimic ca am fost in Kaufland sa fac cumparaturile si sa iau materialele" I was like aha... !

In fine intrun tarziu reusesc si eu sa ma echipez sa ma dushez tot sa mut o parte din mobila alea alea si dupa aia sa ma duc dracu pe la facultate ca masa de viatza nam reusit sa trec prea mult pe acolo! Boon zis si facut! Ma echipez ma dushez din nou ma barbieresc ma duc la tuns si apoi iara vin acas a sa ma dushez ca deh eram plin de par !

Taicamiu:"Bah da cate dusiri faci tu ca ai 3 dusuri in 2 ore ce naiba ai facut de tre sa faci atata dush?? Eu.. :suspect:

In fine ma echipez il halesc de bani ca deh si asa mai are sa imi dea...normal ca a facut un tambalau de numa numa si cand sa plec...:"Auzi dute si ia si tu o sticla de bere niste paine...." si nush ce naibva mia mai zis acolo! Eu de colo da nu ai zis ca ai fost sa faci cumparaturile??

Da de unde ca omu nu cumparase mai nimic! Tadadanam....!

Boon plec in sfarsit la facultate! Iau un taxi ca vroiam sa sprin a 4-a ora ! Ajung la facultate grabit foc urc scarile ma duc la orar sa vad unde naiba am cursurile si ce sa vezi....pauza..nimik gol pustiu! Nu mai aveam ore de fapt nu avusesem deloc in ziua respectiva da eu nam stiut! Boon marfa Squallie esti demn de toata lauda cand tre sa te duci la ore nu te duci si atuncea cand nai ore atuncea te gasesti si tu sa te duci boon esti tare Gicule jos palaria!

In fine nervos de fapt mai mult ofticat decat nervos ma duc pe la servici ca deh era la 5 minute distantza am zis ca deh ce naiba mai stau si eu pe net si ascult muzica alea alea ca acasa venise fracmiu nush ce treaba a avut! In fine am ajuns seara pe la 2 acasa ! Ma pun si eu sa dorm ca tot omu normal ca in casa era dezastru ce sa mai ca a taiat boul satului cu faiul de nush ce a taiat el ca eu nam vazut nica facut klumea! In fine Pe la vreo 3 adorm si eu! Dimineatza la 6 si jumate adika azi dimineatza ma suna colegu de la munca:"Alo cu Petru dori va rog"

eu:"Da wa zii ce dracu vrei"

El:"cu petru as dori!"
Eu:" yawn :suspect: Da wa vaca ce esti eu is zii odata in plm ca e 6 si jumate dimineata si deja eram treaz"

El:"ah tu esti Fish :evil: :suspect: poi nah vii si tu ca uite Baal e pe drum.."

Eu:"Da bine pa dar e 6 si jumate dimineatza boule..." Normal ca i-am inchis telefonu in nas

M-am echipat frumos m-am aranjat spalat pieptanat ..ce dracu sa mai pieptan ca ma tuns tolomaca aia de toti banii... :evil:

Si astfel am ajuns la servici pe la 7 diminteaza bineinteles alti bani de taxiu alta vrajeala ca as imi zica ca Baal vine peste circa o ora ! E sa nu te f.....pe tine si tot neamu tau....ma mai faci de dau bani si pe taxiu ca doara ce mama mo nascut miliardar in euroi....!

Si acuma am cam terminat curatenia si ce ami era de facut si acuma postez pe forum! silly :lol!:




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

asea sa vedem pe ziua de azi!

Poi am 32 de ore nedormite 14 lucrate 2 pachete jumate de tigari in doua ore,fumate, de nervi si de prea multi draci (lol ii puteti vedea de pe luna).

Dar in acelasi timp sunt superhygh nam stare absolut deloc ! Am scapt de la servici si ascult o melodie super faina! Ah da si ca sa pun capac la toate mie dor de ea de mor nu alta!

Acuma ce sa fac sa ma duc acasa sa dorm?? Nope nam cum ca daca ajung acasa si vad ceva care nu imi place cum e sau cum e asezat incep sa arunc pe geam si sa izbesc! Prea multi nervi si prea mult stres acumulat! ups sorry brb ma duc sa imi mai aiu un pachet de tigari!





asa revenind ! deci o sa mai raman pe la sal o sa strivesc niste capete la un joc! Deh nau saracii nici o vina ca cica au facut alianta personala cu mine dar deh am stat ceva mai bine de doua luni ca sa imi construiesc armata asta! Lol sunt jucatori cu 300 de locuri mai mari decat mine si nau asa o armata! Deh mau averizat astia din aliantza ca o sa ma vaneze aia din top 100 ptr armata pe care o am! Asa ca o sa fac altceva o sa atac pe unul de pe locul 50! Locul 50 inseamna ca e cu 550 de locuri mai sus decat mine si are aproximativ de 120 de ori puterea mea! dar deh nu ma prea intereseaza l-am prins fara aparare doar cu armata stand degeaba! si e randul meu sal strivesc.

Azi sunt pus pe strivit capuri!


Revenind la viatza reala ! Sa fereasca dumnezeu pe ala/aia care se uita macar urat la mine ca ii crap! Sorry prea multi nervi!

Ah da si am zis ca mie dor de ea??! Presupun ca da! sad

Nu ma bagati in seama! Gata am sterso de pe acest topic! big smile




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

hmm asta cred ca va fi ultima mea postare pe jurnal intrucat nu o sa mai fiu prin zona deja am instiintzat adminii ca vreau sa imi stearga contul! So sayonara everybody mai vb. pe mess cand o sa mai fiu big smile




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

asea deci revenind la squallie ca pe ichi-nii l-am pierdut pe drum....! Stiam eu ca e bagaj in plus de pomana ...i mean a lot of good he did me...he got me hurting again!

Ar trebui sa zic ceva de genu so wtf. life goes on nu? Mah cam asa ceva doar ca...doar ca...deh in fine doar ca.....!

Apoi sa vedem azi venii si eu ca tot omu la servici chior de somn ca am dormit doar vreo 3 ore si rupt de foame ca nam apucat sa mananc nici ieri si nici aseara de fapt azi dimineatza la 3 cand am ajuns acasa !

Eh mi-am facut eu vreo 8 sandvisuri pe acolo cu ce am nimerit si eu mi-am luat cafea instant de la magazin un pachet de tigari si tulea la munca. Ca ma suna colegu sa ajung si eu oleaca mai devreme !


Oki hai sa o fac si pe asta. Numa ca asta imi zice mie ca sa vin la ora 9 sa fiu acilea si la 9 si 3 minute cat am ajuns eu imi sare in cap ca bah nai putut sa vii si tu mai devreme ca ti-am zis c am treaba.


WTf bah tu iara esti bou adika omule mai sunat cu noaptea in cap de doua ori ca sa imi zici sa fiu la 9 la servici cand ajung la 9 si 3 minute imi sari in cap ca de ce nam ajuns mai devreme de 9 da plm mai sunat a doua oara ca sa confirmi la ora 8 si 20 de pana mea vrea asta de la viatza mea??



In fine m-am pus pe aranjat alea alea sanvisuri de mai sus cafea tigari ajung la munca....si...zi plina am mancat cum am putut am baut cafea cu nemiluita si pana acuma daor 2 pachete jumate de tigari.

Eh iaca unde se duce salarul meu pe tigari si cafea ! Grr..

Anyway ma gandesc cu groaza la cele doua examene de sambata si duminica adika deja e miercuri si eu nam facut nimic nam invatzat nimic!


Sunt lemn tanase! Deh sau intamplat mai multe in ultima vreme si nush dar nam reusit de nici o culoare sa ma concentrez.


Oh well this is my everyday life with goods and bads mostly bads in it ! o sa revin pe acest subiect cu alta ocazie ca ma palit lenea dupa alte 12 ore de munca .......




        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

No sa vezi faza ce patesc. vin si eu ca omu la scarbici si imi zice colegu ca am primit penalizare. Eu de colo wtf?? Ptr. ce omule?

Poi ca a fost nush ce clienta retardata nenorocita si sa plans ca nu am vrut sa o ajut. Eu de colo....huh care....hmm imi aduceam eu aminte ceva dar nu eram sigur.

In fine imi aduce el aminte despre ce e vorba.

Da eu de colo aoleu stai bre oleaca ca nu e chiar asa treaba.


Adika faza a fost ceva de genu tipa vroia sa o ajut sa trimita un mail. Bai tata bine bine hai ca iti zic cam ce re sa faci dar te descurci tu ca deh aici e sala de net nu scoala de invatzat cum sa utilizezi calculatorul.

In fine am incercat sai tot zic si se oftica vaca ca nu am vrut sa o ajut.

Poi mah ce plm vroiai sa fac sa iti trimit eu mailul ptr tine?? Oki fac si asta da te costa in pana mea. Ca nu ma pklateste nimeni acilea sa te invatz cum sa utilizezi computerul. Normal ca seful si cu colegul nici nu sau deranjat sa ma intrebe si pe mine despre ce este vorba si care este treaba. Ci m-au articulat direct la salar.

Si colegul imi zice ca el a ajutato.


Bine mah nici o problema fac si eu asta dar il taxez 30 de RON pe ora ptr. lectii de utilizat calculatorul si am incheiat povestea sau imi faci un salar de 15 milioane pe luna si atunci mai vb.

Pana mea asta este inca o zi de rahat din vizat mea la un serviciu de rahat in conditiile astea.


In fine in rest in rest nimic tineti aproape ca viatza asta din Roamnia cu retardatii astia de oameni se pare ca ne ocupa cam tot timpul ba mai rau ne mananca si nervii.



24Screwed up as I am - warning: limbaj greu Empty Re: Screwed up as I am - warning: limbaj greu Mier Apr 09, 2008 10:45 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Ti-am reeditat titlul jurnalului, pentru ca doresc ca titlurile sa aiba un look uniform. Sry for the inconvenienece.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Screwed up as I am - warning: limbaj greu Rank11-24afb

Azi nimic nou prin viatza mea cotidiana. Am plecat de la serviciu. Am fost sa dau niste datorii la cineva. Apoi pe drumul spre casa de la prea multa cafea si tigari mi se facu rau de tot de am dat la ratze. Am fost si mi-am luat un Danone ca sa ma linistesc la stomac acat de cat. a mers in mare parte si am putut sa ma pun si eu la somn pe la 1 dupamiaza.

Apoi colac peste pupaza pe la 5 si jumate o venit pe la mine un tov de al lui fracmiu cu prietena.

Oki toate bune si frumoase dar se mai si certau si eu eram rupt de somn.

am tacut cat am tacut fratemiu lea zis ca bai aveti grija ca fratemiu doarme si daca se trezeste ati dat de dracu ca asta face urat ca aseara o fost de munca si azi o venit pe la 1 acasa si ii era si rau.

Da cine sa asculte......?

Eh nu iti zic ca am ridicat capuyl cand deja nervii mei si asa intinsi la mxim au cedat...


"Ratzaaaaaaa ****** fatza aia si pe femeita odata cu fatza ta taci dracu din gura ca vreau sa dorm!"

Eh nu iti zic ca sau speriat oamenii :"Wai da fratetu era acasa?"

Fratemiu de colo:"Da mah da nu ti-am zis....da ce so trezit....??"

"Da mah mo luat la injurat pe acilea..."

Fratemiu:"Eh nu ti-am zis eu tie mah (va iubesc pe toti) sa taci din gura....zi nu ti-am zis....??"

Mah cei drept si eu am fost oleaca aiurea dar nu mai puteam mie inca imi era rau de nu stiam de mine desi mult mai putin decat inainte sa ma pun la somn....!


Asta este se mai intampla is la mine in casa si eu cand vreau sa dorm apoi ei sa taca dracu din gura.


The end.

Iaca asa sa dus inca o zi din viatza mea.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente