Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1TV Amintiri.... Joi Mai 20, 2010 10:39 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Amintiri.... Rank11-6-24b75

Amintiri.... 560329 Amintirile…traiesc din amintiri.Majoritatea amintirilor mele sunt legate de tine si de anii de liceu.Da!Acei ani de liceu in care aveam emotii la teza de la matematica,in care adormeam la ora de fizica si chiuleam de la ora de informatica;o materie,ce-i drept,cam importatnta,dar noua nu ne pasa de nimic si de nimeni.Baietii erau ca vanatori de fete,iar noi…ca vanatoare de orice baiat ce ne aparea in cale.

Insa,ca orice fata,aveam fiecare o slabiciune pentru un singur si unic baiat.Pentru mine tu erai “unicul”,ce se strecura in inima mea ,cu acelas mers si cu acelas tupeu,cu care mergeai si in liceu,pe coridor.

Stateam in pragul clasei,iar tu treceai pe langa mine fara sa imi fi zis ceva.Agatai toate fetele din liceu,erai cu adevarat un vanator,un baiat bogat,rasfatat,increzator,dar aratai minunat.Erai popular,te bateai cu toti cocalarii din scoala,radeai de toti tocilarii si de toate fetele dolofane sau urate..

Dar nu!Nu!Nu mai vreau!De ce sa mai traiesc din amintiri?Nu te-am mai vazut fata in fata.Dar tu ai ramas in inima mea-intr-un coltisor uitat de lume,dar nu si de mine.



2TV Re: Amintiri.... Sam Ian 29, 2011 3:09 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Amintiri.... Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]



Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente