Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1kaleido star & paradise kiss Empty kaleido star & paradise kiss Joi Iul 03, 2008 2:56 pm


        ckatyyy
ckatyyy

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : buzau
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5925
Numarul mesajelor : 2
Respectarea regulilor : kaleido star & paradise kiss Rank11-24afb

buna...........st adelina.....imi place ffffff moolt kaleido star si paradise kiss! love u .de fapt .......miau placut k sau terminat...dar au fost animeurile mele preferate!.kaleido star ma impresionat ff taree! shock !intr-un fel sau altul acele acrobatii se puteau face! in afara de LEGENDARA MANEVRA!a fff foarte mumos...............si miar placea k in sezonul urmator sa fie o mik continuare! pray bye the way dak stye cnv cv de HEAVENLY STAGE sa ma contacteze pe **** pray pray pray !miar placea sa merg la antrenamente..........dar nu stiu unde se tin idk !ata ete! daydream

pe de alta parte PARADISE KISS a fo o mik poveste ce sa apropia cat de cat de crunta realitae scared ! mia plcut fff mooolt......si am plans ...ffffffffffff.moolt la sfarsit!toate au fo excelente!doar un mik detaliu flirty !cum se face k MIWAKO AVEA O SORA ASA DE TANARA shock CIUDAT !NU MAI STIU CAT AVEA VREO 30 SI CV 34 ,36 NU MAI STIU DAR ERA FFFFFFFF TANARA! IN REST NIK.MIAR PLACEA SA MAI FIE IN CONTINUARE IN SEZONUL VIITOR ALTE EPISOADE IN CONTINUARE POVESTII!Kred k as da o mega petrecere



2kaleido star & paradise kiss Empty Re: kaleido star & paradise kiss Joi Iul 03, 2008 3:16 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : kaleido star & paradise kiss Rank11-24afb

1 Daca vrei sa te prezinti exista un topic aici

2 Exista un topic despre Paradise Kiss aici

3 Nu iti poti posta id-ul. Regulile forumului sunt aici

4 Topic inchis

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]



Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente