Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1thumbs up ........... Sam Iul 12, 2008 7:23 am


        elena
elena

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5915
Numarul mesajelor : 6
Respectarea regulilor : ........... Rank11-24afb


  • m-am ce zi am avut m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el no si asa iam spus ca nu big smile da a sarit si m-a sarutat kiss lol si am zis da love u paurma am plekat acasa si cand m-am duc sa iau paine era cu o mean girl stupid girl sad girl can't stop talking aragaz cu 4 ochi pa blue kimi3 cry cry cry cry cry sigh broken hearted broken hearted give it Puppy eyes si iam tras una peste fata si am plecat lol lol si paurma m-a cautat multeeeeeeee zile pana cand ma-m aratat la fata yahoo mad foarte nervoasa! yahoo mad yahoo mad si iam spus ca intre noi doi nu a fost nik nicioadata nici nu e si nici nu va fi si el a intrebat dc blablah si eo iam spus yahoo madda.... ia gandestete tu putin...oare dc????? ACUM CHIAR CA NU NE MAI IMPACAM K MAI FACI SI PE PROSTU ASTA DOVEDESTE CA TU NU SIMTI NIMIC PT MINE EU TEAM IUBIT PANA IN CLIPA CAND TEAM VAZUT SARUTANDUTE CU MADALINA! yahoo mad SI nici macar nu recunosti,nici macar nuti ceri scuze........nu inteleg dc mai mai intrebat? erai pliktisit si naveai ce face?vroiai sa razi de mine? din clipa asta terog s ma llasi in pace si sa nu ma mai cauti niciodata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad yahoo mad si na mai zis nimnic el a plecat.....si dupa cateva zile aflu ca sa mutat broken hearted sigh ...mi-a parut foarte rau...oare din cauza mea? ma intrebam eu? sa-u trebuia sa plece! idk rolleyes ia dat nr meu de tel buna mea prietena si dupa un an si--a amintit si el de mine si sia cerut scz................... pray si a zis ca vine in vizita in vechiul oras poate ne mai intalnim? ma intrebat el wink iam spus bine...ne intalnim,ne revedem,ne imbratisam,si ramanem doar amici!



2thumbs up Re: ........... Sam Iul 12, 2008 1:21 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : ........... Rank11-6-24b75

Of..eleeenaa!!Nu mai face subiecte cu ...... ca primesti warn!



3thumbs up Re: ........... Sam Iul 12, 2008 1:48 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7554
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : ........... Rank11-24afb

Troll

Topic inchis.

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente