Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1star My boring journal Mier Iul 02, 2008 3:30 pm


        reddish
reddish

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6089
Nume Peto.o
Numarul mesajelor : 195
Respectarea regulilor : My boring journal Rank11-24afb

Am deschis acest jurnal pentru a scrie ( ooo da :> ).. nu v asteptati la cine stie ce riiight...

Voi inepe cu ceva care s-a intamplat ieri ( pentru ca nu e ff boring tongue ).. Am decis sa facem intalnire cu fanii anime din baia mare, si aia care a organizat a spus alaltaieri ieri ca trebuie sa fim la 3 30 in fata la McDonalds.. dar eu am uiatt asta pana ieri, asa ca am fost cu varamea ( care aflase prin int meu, nu prin intermediul ei ) la McDonalds in fata laaaa... 3 00 !!! .Evidnet, am stat 10 minute..( ma miram eu de ce dra* nu vine ).. vazad ca nu vine, si sa nu stam "cu ochii-n soare", am hotarat sa mergem sa ne plimbam prin parc ( , pentru ca initial asa era, ne intalnim acolo si pronim spre parc )... cat timp ne-am plimbat, evdient ca ne-am uitat dupa "bikeri" ( nu la agatat baieti pe bicicleta rofl , de fiecare data cand vedeam pe cineva ( oricine!! ) pe bicicleta, spuneam "uite-un biker" ) si dupa 'posibil fani aniem", adica, de fiecare data cand vedeam pe cineva spuenam "uite un posibil fan anime"... Ne-am plimbat, am vorbit sec.. poate va intrebati de ce nu ne-am intalnit cua cei fani anime prin parc , daca tot acolo mersesera si ei.. Ei bine, se pare ca in mod straniu si ciudat, ei statusera in cealalta parte a parcului!!!!. in fine, dupa ce ne-am saturat de bikeri ne-am dus in Tom si am mancat seminte, am facut o tura prin cealalta parte a parcului ( evident ca nu i-am vazut, nici nu stiam cum arata hmmm ... ), si ne-am intors acasa... Evident, aia care a organizat s-a enervat... tare >.> ' '... Azi am stat acasa pe calc si am mai citit un capitol din La arscurce de vanturi ( de fapt este o premiera, niciodata cand m-am apucat de citit intr-o zi nu ma-m oprit numai dupa un capitol.. hmmm )
Pana data viitoare, la revedere.



Ultima editare efectuata de catre reddish in Sam Oct 11, 2008 10:00 pm, editata de 1 ori



2star Re: My boring journal Sam Iul 19, 2008 1:00 pm


        reddish
reddish

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6089
Nume Peto.o
Numarul mesajelor : 195
Respectarea regulilor : My boring journal Rank11-24afb

Ooooo da... am fost la anime meeting xD... am jucat boltz cu afinata, pe urma cu pepsi, ji am facut fursecuri ^__^... dupa care ne-am jucat telefonul distractiv :-".,,, a fost tare xD



3star Re: My boring journal Sam Ian 29, 2011 2:03 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : My boring journal Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente