Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Mancarea Empty Mancarea Mier Aug 22, 2007 11:39 am


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6271
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Mancarea Z4803887c14516





Cata importanta acordati mancarii, meselor pe care le serviti pe zi? Si ce mancati, mai exact?

Traiti ca sa mancati sau mancati ca sa traiti?

http://fluturecenusiu.blogspot.com


2Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Aug 22, 2007 12:13 pm


        anaiD
anaiD

 Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6278
Numarul mesajelor : 216
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

mananc k sa traiesc

duda..imi vine sa te injur!! m`am luat dupa tine..si..nu mai mananc dulciuri..sad( azi am papat numai fructe...maine numai lactate...si tot aja tongue vreau sa vad dak da rezultate tongue

inainte de a ma apuca de .."cura"...aveam 3 mese pe zi ( de fapt..2...k dimineatza nu prea mancam..tongue )..un regim..obisnuit tongue



3Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Aug 22, 2007 3:42 pm


        MDee^_^
MDee^_^

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6291
Numarul mesajelor : 88
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

In mod categoric mananc sa traiesc si nu vice versa. Acord o foarte foarte mare importanta meselor, si respect un program zilnic (mananc d 3 ori p zi la ore exacte : 9, 13, 21) p care il incalc doar in situatzii exceptionale. Cat despre regim:-?... este unul normal



4Mancarea Empty Re: Mancarea Joi Aug 23, 2007 12:38 pm


        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6360
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

cat ami mult junk food big smile cand am chef si cum am chef nu prea tin cont de un program sau ceva



5Mancarea Empty Re: Mancarea Joi Aug 23, 2007 1:30 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

mananc k sa traiesc...

nu mananc la ore exacte pt k programul si cheful variaza d la o zi la alta... nu ma trezesc mereu la aceeasi ora d ex... dimineatza uneori nu prea pot manca... asa k prefer sa mai astept pana mi s face foame... si uneori mi-e lene sa imi pregatesc ceva... asa k pap un croissant sau 2...

in timpul scolii reusisem performanta d a manca bn dimineatza, d cum ma trezeam... acuma m-am dezvatzat

la pranz vine bunica si imi face... dar acuma bunicii sunt la munte asa k tre' sa imi fac singura... ieri mi-am facut, dar azi nush, chiar nu am chef... mi-e si lene k's venita din sauna d afara si desi stomacelul ar cam cere sa pap ceva, mi-e prea rau si cred k dak pun ceva in gura o sa :-&

io stiti k nu;s normala... io nu mananc cel mai mult dimineatza, ci seara, knd s depune cel mai tare pt k noaptea nu functioneaza organismul decat 50%... dar acuma, knd e cald, vad k am inceput sa pop mai mult fructe seara... struguri mai ales...

in ceea c priveste gustarile dintre mese... well... ciocolata mai ales... si uneori magura... si inghetzata... si saratzele knd am nervi hmmm ... aaa, si popcorn knd ma uit la vreun film tongue

legume nu prea pap... adik pap salata d rosii la pranz d obicei... mai pap ardei grashi cu branzica si chimen (mi-i umple mami, asa cum imi facea knd eram mica giggle )... salata d vinete... si sunt cea mai happy knd pap salata d varza si salata d boef...

lactate... niciodata inainte sa plec la drum... si oua la fel si roshii la fel pt a preveni durerile d burtica tongue ... oua nu pap inainte d drum pt k dak plec la munte am patit-o sa :-& p la serpentine giggle
laptele il prefer rece...cald doar dak il beau seara... imi place branza feta si ink una p kre a descoperit-o mami dar nush cum s numeste... si smantana doar in cazul papanashilor cu smantana si dulceatza... si branza in coaja d copac mai papam knd treceam prin Busteni... aaa, da hmmm si cascavalul afumat tongue

carne... da, desi omnivora tind mai mult spre carnivora, nu's exact la mijloc tongue ... nush, la pranz rareori ma simt satula dak nu am papat ceva cu carne... exceptie: pizza veg, cartofi frantuzesti si paste cu sos d'ala fara carne (nu bolognese, celelalte hmmm ceva cu n...)

asham hmmm in ceea c priveste fructele l tolerez in placinte, k si branzica dulce... si mor dupa ceva c papam knd eram mica: salata d mar ras cu biscuitzi, nuci si stafide... e buuuna, chiar dak arata najpa giggle

asham... dulciuri => crazy about them love u

si presupun k tot aici intra si bauturile... pepsi... incerc sa ma las d el si ma reprofilez p fanta, sprite/7up si nestea d piersici... si apa plata (din cls a 5a, d knd am avut gastrita, nu mai beau apa minerala)

in ceea c priveste bauturile alcoolice... eee... da, din knd in knd... dar beau f putin.. prefer vinurile roshii, dulci si seci, iar cele albe demidulci sau demiseci sau dulci... pot bea in cantitati ceva mai mari doar gin tonic k altfel ma apuca chicotitul si s aprinde beculetzul blond giggle

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


6Mancarea Empty Re: Mancarea Joi Aug 23, 2007 1:58 pm


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6271
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

incerc sa mananc din necesitate, doar atunci cand mi-e foame si nu cand simt nevoia.
De curand, am renuntat la dulciuri si am inceput sa tin dieta disociata insa ma intreb usor spre stilul de viata Montignac. Imi sortez oarecum atent mancarea, in ziua cand mananc fructe sa fie numai fructe (pentru ca fermenteaza), apoi carnea si lactatele sa le combin cu legumele (caci nu le prea sufar goale)...
am cam renuntat la dulciuri, din cand in cand mai luand cate o gurita de suc sau de inghetata (insa nu sucuri carbogazoase si intr-o masura foarte mica).
Beau multe ceaiuri (in special ceai verde), fara zahar caci nu le pot suferi indulcite. Zaharul l-am exclus din alimentatie (mai putin cand am nevoie in dulciuri...). Incerc sa scap de dependenta de zahar care nu e deloc sanatoasa.
Mananc putina carne (nu prea o sufar), prefer mai mult pestele. Cand vine vorba de carne prefer doar friptura la gratar de pui sau vita.
La fructe nu sunt foarte mofturoasa, mancand aproape orice: in general sunt fanatica dupa pepene, rodii, struguri albi, kiwi, banane, mere verzi, nectarine etc.
La legume: hm...aici prefer salatele: de varza, rosii, ardei, castraveti, salata; si supele (cu cat mai multe sortimente de legume). In rest, e mai greu. Cartofii si orezul (in afara de cel integral) incerc sa ii exclud.
Paine nu mananc deloc si produse de panificatie decat foarte, foarte rar.
Din cate am observat cu renuntatul la dulciuri, am reusit sa economisesc o gramada de bani big smile

nu tin cont de mese si mananc de multe ori cate putin, cand mi-e foame.
In rest, timpul mi-l petrec cu lucruri mai importnatne decat mancarea fake

http://fluturecenusiu.blogspot.com


7Mancarea Empty Re: Mancarea Mar Aug 28, 2007 5:08 pm


        nelika
nelika

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6257
Numarul mesajelor : 94
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

eu cred ca mananc ca sa traiesc ptr ca in ultimul timp am slabit...nu eram foarte grasa,dar acum sunt super bine...nu ca ma laud...cine ma stie paote zice dak spun sau nu adevarul...nu prea mananc,in schimb beu mult suc si mananc multe salate si gratare....



8Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Aug 29, 2007 8:03 pm


        Night Scream
Night Scream

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6255
Numarul mesajelor : 17
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Mananc ca sa traiesc...

Nu am un program strict,mananc cand imi este foame..nu sortez mancarea..nu sunt ordonat deloc..Sunt cam mofturos..asta e..am doar o viata..de ce sa mananc ce nu-mi place?Ador cartofii in orice mancare,ador salatele de orice fel,ador sucurile mai ales cele carbogazoase,ador inghetata,ador majoritatea fructelor,pizza,etc.Urasc ceaiurile,mancarea nesarata sau neindulcita,pestele,etc.Tot ce nu am mentionat sunt tolerabile...



9Mancarea Empty Re: Mancarea Vin Oct 26, 2007 3:08 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

d cand cu facultatile, am inceput sa mananc haotic rau... lunea ma vad cu izbi intre cele 2 fac si incep: hai sa papam, mor d foame, haide etc
iar joia nu am timp sa pap knd plec d la ase la fsp...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


10Mancarea Empty Re: Mancarea Lun Oct 29, 2007 6:16 pm


        Darth Cradyan
Darth Cradyan
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6268
Numarul mesajelor : 2479
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

to be honest nu am o dieta foarte echilibrata. nu mananc de trei ori pe zi, cum a fi normal. si nu intotdeauna mananc de doua ori pe zi. cat despre ce mananc... ce apuc, ce am pofta. uneori mananc putin pentru ca mi-e lene sa-mi fac sau pur si simplu nu am pofta. in unele zile nu mananc deloc. in alte zile mananc asa mult incat ai crede ca am stat o saptamana fara mancare si nu intelegi cum poate intra tata mancare in stomacul meu.



11Mancarea Empty Re: Mancarea Lun Noi 12, 2007 8:26 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

God... mam speriat de kteva chestii p kre leam vazut p aici scared
io mananc din simpla necesitate... singurele chestii kre le mananc doar asa k simt nevoia (chiar dak nu mie foame) sunt evident, dulciurile... mai ales ciocolata (whaaat?) reduce stresu si p langa asta, knd mananci cioco u feel in love 8-> u know... chestia q endorfina, acelasi hormon p kre il produci knd esti indragostit tongue so eat chocolate big smile u'll love it :> p langa asta... mai mananc cateodata schnitzele doar asa k mi se face pofta big smile hmmm altceva nu imi vine acu in minte... anyway...

kt despre orele in kre mananc... breakfast: knd ma trezesc... dak mia facut kreva sandwichuri... k singur nu imi fac dekt dak mor de foame yawn (k sa vezi... de dimineata sunt mai lenes dekt sunt in general fake )
la pranz... dak sunt aks... imi pun ceva sa pap, altfel imi vad de ale mele...desi uneori masa de pranz coincide q masa de dimineata big smile:-'
seara... de obicei mananc seara angel fie p la 8 fie pe la 11 ... nu conteaza tongue ideea e k e mama aks si aranjeaza ea totu :> io doar vin, pap si gata...
anyway... in rest... dak nu sunt aks... mananc p apucate ... junk food... dak mie foame bn dak nu, nu tongue so, seara mananc cel mai mult :> secretul burticii :> si dak va intrebati qm stau toata ziua fara sa mananc mare chestie... hmmm qm zice izbi... am rezerve big smile



12Mancarea Empty Re: Mancarea Lun Noi 12, 2007 10:05 pm


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-6-24b75

io manank cand imi e foame, adik pot manca si de 10 ori pe zi si niciodata in caz k nu imi e foame, cu mancarurile gatite nu prea ma inteleg eu, mai manank asa din cand in cand atunci cand kiar am pofta sau simt nevoia sa mananc ceva gatit, in rest mezeluri, junk food si prostii din astea, tot ce se poate face repede un sandwich sau care este deja facut (vezi burgerii sau kebapul)...nah, nu stau de mancat la ore fixe si prostii din astea pt ca cum zicea cineva mai sus mananc cand am kef si cand mi se face foame, mai ales ca nu ma impinge nimeni de la spate sa mananc sau cand sa mananc...so that`s cam all despre cand si ce mananc eu. fake



13Mancarea Empty Re: Mancarea Dum Noi 25, 2007 6:57 pm


        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6160
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-6-24b75

manank k sa traiesc, nu degeaba am numa` 26 kg..anyway, manank fructe, carne, fast-food...in fine, tot c se mananca shi imi plc...big smile...a, shi manank de kte ori mi-e foame...

http://www.crazy-people.myforum.ro


14Mancarea Empty Re: Mancarea Sam Dec 22, 2007 7:43 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

dahaha gata cu toate dietele copii VINE CRACIUNUL!!!!!Carne de porc din prostie rofl vin,lichior si tot ce iti doresti...\dance/si mai ales MOOLTE DULCIURI!!!deci va rog haliti cat puteti rofl

http://www.ally-just-me.piczo.com


15Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Ian 16, 2008 2:30 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

NEAH....pey mananc de cate ori mi-e foame..nu am ore fixe si de obicei noaptea ma trezesc la 4 si incep sa caut prin frigider...si de obicei la sc mananc snack'suri,chipsuri cv de felu asta, knd ajung aksa nu pot fara cartofii mei prajiti..dimineatza nu prea mananc k is intr-o continua alerta(criza de timp)...va ganditzi k numa prostii manank?..mananc moolte fructe..fiecare masa a mea contine la sfarsit si 2-3 fructe..de preferat:portocale sau clementine(sa nu fie prea dulci si nici prea zemoase), struguri, capsuni, cirese..si mere..de obicei la calk nu pot sa stau fara gumitz mea orbit sau fara o portocala...
PS. ador mancarea chinezeask si mcdonald's'u :noodles:



16Mancarea Empty Re: Mancarea Lun Apr 28, 2008 10:51 am


        Zooz
Zooz

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5992
Numarul mesajelor : 388
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-6-24b75

Inainte cand eram mai mic mancam numai dulciuri.Foarte multe.Dar de cand cu boala numita diabet pe care o au din ce in ce mai multi;am preferat sa ma las de acel "viciu".Acuma numai mananc dulciuri de un an si sper sa ramana asa situatia si sa nu se schimbe.
In rest...mananc natural dar mai dau si pe la Fast Food o data pe saptamana sau cand am timp in vacanta.

http://animemylife.forumgratuit.ro


17Mancarea Empty Re: Mancarea Dum Iun 22, 2008 9:36 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Ma straduiesc sa mananc ceva mai sanatos, incerc sa renunt la kfc... dar nu reusesc, si e numai vina lui Serby ntz ntz ntz

Anyway, atunci cand o sa fie foarte cald nu prea o sa mai mananc carne. In fiecare an ma reprofilez in acea perioada pe salate si cartofi prajiti giggle

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


18Mancarea Empty Re: Mancarea Dum Iun 22, 2008 9:55 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

but... kfc Puppy eyes Puppy eyes Puppy eyes
i love kfc love u ... u love kfc love u ... everyone loves kfc!!! love u



19Mancarea Empty Re: Mancarea Joi Iul 03, 2008 3:06 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

eu ma stric la burta daca mananc cruditati...burta mea e foarte sensibila...oricum incerc sa am un meniu echilibrat,am renuntat la snaksuri si la dulciuri[numai la inghetata nu!]

http://www.ally-just-me.piczo.com


20Mancarea Empty Re: Mancarea Joi Iul 10, 2008 12:43 am


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6097
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Mananc cand imi aduc aminte lol ... nu ma omor cu mancatul, cand mi se face foame, se intampla rar sa respect orele de masa, asta si din cauza serviciului cand aveam. La pachet nu vroiam sa-mi iau, ca nu-mi place sa impart la fiecare coleg in parte si eu sa raman cu punga , prefer sa rabd de foame pana acasa sau posibil oras smug ...
Cand se intampla sa mai aterizez in vreo tabara sau undeva unde se respecta orele de masa atunci nu am ce face si pap cu totii, si cand ajung acasa ... am o foame la orele respective, pana cand intru iar in ritmul meu giggle

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


21Mancarea Empty Re: Mancarea Vin Iul 11, 2008 9:19 pm


        ...a.dark.angel...
...a.dark.angel...

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : My HoUsE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6095
Numarul mesajelor : 378
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

eu mananc ca sa traiesc, da' totusi cred ca viata-i scurta si ar trebui sa incerci de toate!

http://sweeties.forumz.ro


22Mancarea Empty Re: Mancarea Mar Iul 22, 2008 11:59 pm


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5908
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

mananc ca sa traiesc.. big smile nu prea am pretentii la mancare.. riiight mancare sa fie drool

http://laurik-love-bill.hi5.com


23Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Iul 23, 2008 12:53 am


        BauMan_X
BauMan_X

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5950
Numarul mesajelor : 87
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Mananc ca sa traiesc, nu am program fix dar trebuie sa mananc neaparat cand ma trezesc.

http://www.extremezone.3xforum.ro


24Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Iul 23, 2008 1:02 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

Eu mai nou nu pot sa mananc cand ma trezesc si nici cateva ore dupa... Ceea ce ma da total peste cap e ca ma trezesc pe la 12 sau 1 chiar... Ceea ce inseamna ca iau micul dejun pe la 3-4 , pranzul pe la 8-9, iar cina pe la 2-3 hai chiar 4 no words

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


25Mancarea Empty Re: Mancarea Mier Iul 23, 2008 2:32 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Mancarea Rank11-24afb

eu innebunesc....ori mananac ca sparta...ori nu mananc nimic >.> mananc tot ce gasesc,si chiar daca nu mai pot,tot mananc...o sa ma trezesc in timpul scolii pe la 2 sa mananc >.>

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente