Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Pisi Moments in life Joi Oct 23, 2008 8:29 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Moments in life Rank11-24afb

Deschid si eu un micut jurnal. fake
Poate unele intamplari care mi se intmpla va mai amuza cand sunteti tristi daydream .


23/10/2008.
Primele 2 ore engleza ca de obicei ajung cu 5 minute inainte de a se suna si iar gasesc colegii pe bisericute in clasa copiind fiecare tema unu de la altu.Parca a duuuurat o vesnicie acele 2 ore mai ales ca profesoara a pus ochii pe mine si imi punea fel si fel de intrebari la care aveam tendinta sa raspund pe romana,ehh a trecut asta este.La matematiiica nu stiu ce am avut dar numai la explicatiile profesorului puteam fii eu atenta corespondam prin bilete cu,colegii intr-o veselie.La optional fizica am ras jumate din ora toti ca apucatii din cauza ca se rupsese scaunul unei colege si de un coleg care a incercat sa faca experimentul care profu' il facuse cu o ora inainte dar a reusit doar sa umble podeaua de apa lol .Pe la modelaj prima ora am stat si m-am uitat peste un catalog care il adusese profesoara iar a 2-a ora ma plimbam intruna pe holuriile scolii. Apoi la cooooor.Awww vocalizeze aleamm"ma-aaa-aa" nu mai puteam si bine inteles cuminte din fire nu m-am putut abtine sa ma iau de colega asa ca profesoara m-a mutat frumos cu domnul hippie in banca si m-a pus sa fac vocaliize impreuna cu ea in timp ce toti se holbau la miine waiting .Pfuu macar nu m-am facut de ras si mi-au iesit bine bunnywink .Iuuu ce voce are Bogdan cannta mai sus ca miine si nu reusesc sa ma mai aud din cauza lui yahoo mad .Iaaar pauzele,hmm ca de obicei staaind in curte pe bara,intinsi pe iarba sau pe scari razand,la ce se pricepe toata lumea. daydream

http://izmimi.blogspot.com/


2Pisi Re: Moments in life Sam Oct 25, 2008 1:10 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Moments in life Rank11-24afb

24/10/2008
Am stat doar 4 ore la scoala,defapt nu chiar 4 in cap l-am rugat pe prof sa ma lase mai repede cu 30 de mn. sa plec cu un motiv 'bine intemeiat' lol .
Mai bine stateam poate nu mai prindeau controlorii,defapt aveam abonament dar draga mea coleguta cu avea si ca o bune prietena ce sunt m-am dat jos cu ea.Ne-a trimis nenea controlor la colegul lui sa discute cu noi.Pff' portita de scapare whew! .Am merg frumos pana la el si de acolo am luat-o la sanatoasa mancand pamantul.Nu am mai ocolit atat de mult orasul niciodata decat cand doream sa intarzii pe la prima ora si asta mai rar lol .In fuga noastra ne-am intalnit cu un coleg din a 10-a,ce intalnire neatente am intrat in el dandul jos.Saracul om desenele ii erau imprastiate pe trotuar.No problem.Le-am adunat frumusel repede de jos si i-am zis ca vorbim luni la scoala si am luat-o iar la fuga pana intr-un parculet.Totul frumos si bine am iesit din parculet si de acolo am luat-o din nou pe alta straduta ingusta care ne-a facut sa ocolim destul,trebuie cumva sa facem sa nu trecem pe langa liniile de tramvai si asta era singura cale lol .Am iesit de pe straduta si ne-am luat inima-n dintii si am urcat in tramvai unde faceam pe batman uitadu-ma atent la fiecare statie de tramvai sa nu fie alt controlor.Biine ca totul s-a terminat cu bine.De ce a fost nevoie de atata harmalau ca Ariana sa isi dea seama ca are nevoie de abonamt habarnam. lol

http://izmimi.blogspot.com/


3Pisi Re: Moments in life Sam Oct 25, 2008 10:15 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Moments in life Rank11-24afb

25/10/2008
Zii mai plictisitoare.
M-am trezit linistita la ora 11:00 din pat.Am ajutat-o pe mama putin cu,curatenie dupa care am facut baie.Ramanand ultima am sters cabina ca un copilas cuminte lol .Pe la ora 14:00 am aprins calculatorul unde am benoclat ochii aprope 3 ore dupa care am iesit afara vreo 2 ore cu prietena mea cea mai buna.Plictisiiiiiiitor jesus no words.Nu s-a putut abtine sa ma tachineze din cauza unui tip pe nume Cristii si mi-a sarit tandara putinel,mi se pare si normal stiind ca l-am palmuit zdravan anul trecut si se intelege destul de bine cat de drag imi este giggle .
Ne-am plibat 2 ore pe la padure dupa care frigul si-a spus cuvantul asa ca am mers amandoua acasa.Mi-am incercat talentul artistic timp de 3 ore am desenat incontinuu dupacare mi-am pierdut rabdarea si am lasat totul balta,nu-i nimic termin maine ce am inceput disco dance .Ma pun sa citesc D-l Goe sa ma amuz putin inainte sa vina tata din Germania.S-a intamplat minunea in sfarsit a ajuns mama iese dupa el afara eu,pauza,m-am pus in pat uitandu-ma la televizor ca si cum nimic nu s-a intamplat.Intra pe usa il pup si ma pun din nou la televizor.Dupa o ora de despachetari intra la mine in camera cu 6 CD-uri care are fiecare o carcasaa imeeeeeensa,2 dinozauri de plus destul de mari+3 papitoi ciudati mai mici si sa nu uitam cei 10 catelusi micuti care latra unul mai ciudat ca altul.Goooood hipnotised n-am avut atatea jucarii nici cand eram mica.Acum imprimanta este plina de 'figuri noi' iar pe dulapuri am facut loc pentru noii membri.Awww camera mea arata ca a unui bebeu nou nascut direct in puf >.<.

Dar de ce sa ma agit? blue
Sincer chiar imi place noul aspect al camerei mele,nu ma mai simt asa de singura cu noii prieteni. inlove

http://izmimi.blogspot.com/


4Pisi Re: Moments in life Sam Noi 01, 2008 9:58 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Moments in life Rank11-24afb

1/11/2008
Priima zii a luni.Destul de plictisitoare de dimineata,defapt care dimineata maimult dupa amiaza.M-am trezit pe la 11 m-am uitat in oglinda.Aaaa neagra total la ochi,firar stiam eu aseara ca am uitat ceva inainte sa trag pe dreapta.Fara strees ma duc sa-mi iau servetele umede sa ma demachez dar pe tata il apucase dragul de mine in clipa aia,cand m-a straans o data in braatee,aaa I need air!!!Dupa ce m-a strans bine,bine tata in brate am reusit sa ajung la baie sa imi fac toaleta de dimineata in sfarsiiiit.Am facut putinica curatenie prin camera dupa care stomacul isi cerea drepturiile normal ii aprope 1 de dumnezeu il negrijes atat .
Meeerg in bucatarie sa-mi fac 3 sanwichuri,am intrebat-o pe mama daca vrea a zis ca nu.Frumos imi fac si cand sa le bag in cuptor vrea si mama.Offf femeie de ce n-ai ziis..ca n-a stiut ca le bag in cuptor.Nah frumos scoate iar painea si celelalte.Dupa ce termin de facut sandwichurile lui mama vine varamea,fa-i si ei 2.Awww Jesus mai bine imi deschid un restaurant daca fac sandwichurile atat de bune.In sfarsiit am trecut de etapa mesei...off incepe mama cu prediciile ei acompaniata de tata si incepuse atat de frumos ziua :-< . Ascult ce au spus dar vad ca nu mai termmiina asa ca ma duc la mine in camera sa scap de ei.Dar bine inteles ca viine mama si imi aduce aminte ca n-am voie la calculator.Biine femeie duute stiam asta.Scot o foaie si incep sa desenez dupa o ora vine tata si imi zice sa nu mai fiu bosumflata ca ma lasa el sa dau drumu la pc.Haaa,bosumflata!?Eram doar concentrata la desen sa imi iasa bine atata tot .L-am poftit frumos afar din camera sa continui treaba dupa care vine mama sa imi zica ca pot da drumu la pc dar alta daca sa o ascult.Offf chiar aveam fata aia de copil disperat dupa pc?Ii zic si ei sa plece sa ma lase pe creanga mea ca nu vreau sa dau drumu la pc ciii doar sa desenez nu stiu daca cer atat de mult.Pana la ora 17 m-au stresat amandoi sa dau drumu la pc iar eu facand urat ca nu vroiam sa-i dau drumu.Ahh whatsoever bine macar ca pleaca de acasa si scap de pisalogii de ei dar bine inteles ca mi-au lasat sarcinii gospodarestii .Hmm am terminat intr-o ora repede.Iii 7 seara buun acum am chef de pc .Mai cool fara parinti care sa ma tot streseze mereu si mereu.

http://izmimi.blogspot.com/


5Pisi Re: Moments in life Lun Noi 03, 2008 9:31 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Moments in life Rank11-24afb

3/11/2008
Offf firar ce zii.Ieii greva frate deja ma seaca chestia asta parca n-ar avea profii bani de o pita si un salam sa-si ia de mancare riiight whatsoever,dupa teze sa faca greevee intr-o veselie ca ma doar in un 14 fake)defapt nici acum nu sunt prea afectata dar totusi pe noi ne atinge la medie greva nu pe ei giggle.
Decii sa o iau de dimineata.
Ahh la iesiire din bloc m-am intallnit cu neilocuibiila Deiuu <333. vorbea la telefon tare si era nervoasa,opa nu-i a buna ii nervoasa pe Marian ce dracie a mai facut baiatul ala acum nu stiu ...nu-s duulcii certuriile intre indragostitii <333.In drumuletuul nostruu ma intallnesc si cu Aruu ieiiii minunata mea colega cu care merg zilnic la scoala .
Awww toate buuune si frumoase pana aproape de statie...trece un tip pe langa noi awww doamne am crezut ca imi rup gatul eu si Aru la cum ne uitam dupa el si il desbracam din priviri .Vaii doamne sa-l vadd pe baitasul ala in fiecare dimineata nu-mi mai treebuie nimic <333.Iiii ce duulce era emolinul de el :X.
La scoala am stat 3 aiuuurea admirand cand un perete alb cand colegii faceam cu schimbul ...m-am mai plimbat prin scoala,am mai tras cu urechea pe la discutiile profesorilor,chestii normale .Am fost pe la magaziin...off mama ei de tanti Dora ca nu ne lasa sa iesim ,nu-i nimic o luam prin spate pe terenul de teniis,nu se supara nenea deja a devenit obicei asta .Cand ne intorceeem dam nas in nas cu profa de spect si ne intreaba ce cautam pe acolo ca n-avem voie afar din scoala "Pai stiti ca a venit mama sa-mi aduca suc sii paaaaaa" intinde-o fraate:))..alta dandana ii inchisa usa din spate in baie la fete ce sa facem hmmm......s-o luam prin wc la baietii?!Nuuu poate mai dam de vreunu care isi face treburiile ,o luam prin camaruta asta este acum ne sacrificam si ne imputim hainele de fum de tigara .Si cand ne e lumea mai draga...aww doamne test la biologie,stiam eu ca trebuie sa invat alta data imi voi asculta instincul...ehh dupa test mi-am luat fruumos ghiozdanelul si impreuna cu Aru am sarit gardul...dar buun eu am sarit gardicelul repede dar o vad pe Aru cu pantalonii prinsii prin tepii aaa pai fata draga nu fii trista daca ne prin Wolf primim o exmatriculare dinaia pe loc .
Ahh am trecut si peste asta,in statie de ciine dam?De baiaaatul dupa care ne-am ruupt gatu azi dimineata <333.ahh Aru zie cu voce tare ce drgut ii si ne holbam toti trei unul la altu intr-o veseliie <333. Ahhh sa dam de el si maine ca trebuie sa cerem un id ceva altfelnu se poate prea draguta fiindca pentru a fii un om adevaratt <333.

http://izmimi.blogspot.com/



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente