Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Oct 21, 2007 12:22 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Cum ar fi Partenerul Ideal? Z47fcfd52636d5Cum ar fi Partenerul Ideal? 2448j81





Intrebarea e cum ar arata parteneru ideal....

eo prefer baietii bruneti ku ochi albasti...d astia ma indragostesc mereu love u nu neaparat sa fie mai inalti ca mine.sa stie kum sa se comporte cu mine si sa nu imi zika scumpa mica sau pufulete fata de toata lumea no :mean: detest chestii d-astea...in fine.Imi mai plak ji 2-3 pistrui pe fata ka sa il faka ka o papusa(nu neaparat)ji sa mearga ku meh la cursuri d dans 8-> kam atat \dance/

http://www.ally-just-me.piczo.com


2Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Oct 21, 2007 2:01 am


        MDee^_^
MDee^_^

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6291
Numarul mesajelor : 88
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Partener ideal ? . Well am renuntat d mult la ideea asta. Cu fiecare partener p care il ai acel ideal incepe sa isi piarda proprietatzile "idealiste" si incet incet dispare:D. Sunt multi cei care au ajuns la concluzia asta din pacate tongue



3Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Oct 21, 2007 12:53 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Prea complicat ca sa explic sincer si Mdee sunc curios cu ip-ul ala de la tine de la semnatura si toate alea cei cu el ??



4Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Oct 21, 2007 2:10 pm


        MDee^_^
MDee^_^

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6291
Numarul mesajelor : 88
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

offtopic: Semnatura mea ii arata fiecarui utilizator ce ip are in momentul in care vizualizeaza un post d al meu(stai lin, mie nu mi se trimite niciun fel d informatii) si de unde este providerul lui tongue.
Acum d c am pus semnatura aia ? giggle. Sa arat cat d vulenrabili suntem p net giggle, pt ca orice site la care ne conectam stie exact cine suntem si d unde suntem giggle



5Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Oct 21, 2007 4:08 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

giggle ati ajuns la offtopic?waiting in fine voiam sa zik k tiar placea sa arate aja de nu sa fie exact

http://www.ally-just-me.piczo.com


6Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Oct 26, 2007 9:41 am


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

partenerul ideal..hmm cam greu cred ca cer cam imposibilul dar here it goes:

Nu ma intereseaza sa fie neaparat cine stie ce frumusete rara dar nici muma padurii sa nu fie! Sa fie o persoana in care sa pot avea incredere deplina sa fie cineva in fatza caruia mi-as putea deschide sufletul si care stiu ca ar fi alturi de mine ! cineva care sa nu fie egoista sau alte de astea! da stiu cam cer imposibilul dar deh e misto sa visezi! big smile Oricum ca si fizic? Bruneta sau roscata cu cohii negri sau albastri! brunetica si la tel sau bronzata bine! big smile De inaltime.....hmm cam 1.70 max 1.80 cred!



7Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Mier Dec 05, 2007 10:12 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6140
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

pai ar trebui sa fie amuzant, sa ma faca sa rad chiar si atunci knd sunt foarte suparata si apoi...sa nu fie nici urat, n-am mari pretentii big smile
nu pot spune nici k prefer baietii cu ochii nuj cum si paru io mai stiu, nu tin cont d asta: azi poate sa-mi placa un blond cu ochii albastri, maine un saten cu ochi caprui... big smile

http://www.georgy-girl11.piczo.com


8Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Dec 27, 2007 8:28 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

pey...sa aiba parul brown sau blond okishorii albastrii sau caprui,mai inalt dekt mn, fara ochelarii, sa nu fie geek ,sa aiba piercing, si sa ma uby



9Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Ian 03, 2008 8:30 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Neah..pt mine nu exista partener ideal..doar un singur lucru vreau ...sa fie mai inalt dekt mine..sau de aceiashi inaltime..


P.S.: am 1.72 roflrofl

http://alexa-hd.hi5.com


10Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Ian 06, 2008 7:13 pm


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6271
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

partenerul ideal....printul pe cal alb care sa ma salveze mereu cand dau de greu? am invatat sa nu mai visez atat de mult si nici sa nu mai idealizez caci in momentul cand dai de realitate ajungi sa ii compari pe toti cu imaginea pe care ti-ai creat-o...si mare va fi dezamagirea cand vei vedea ca nimeni nu a ajuns la nivelul pe care il vrei tongue

"idealul" meu...trebuie sa ai rabdare cu mine (fiindca trec repede de la o stare la alta si reactionez fara sa gandesc influentata de sentimente), sa fie intelegator caci de intelegere am cel mai mult nevoie...totodata sa avem ceva in comun fiindca ar fi aiurea sa fim total paraleli + sa nu fie sufocant (imi place sa am spatiu si sa fiu independenta...independenta e esentiala ca sa ma simt in largul meu)

http://fluturecenusiu.blogspot.com


11Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Ian 06, 2008 7:19 pm


        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6160
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-6-24b75

pey...ka fizik nu prea am pretentii...da` nici sa nu fie invalid rofl neah...sa fie intelegator q mn, sa fie tandru, sa stie intotdeauna c vreau yo, sa nu ma sune la fiecare 5 secunde, sa nu ma numeasca pufulete etc in public...etc,,etc

http://www.crazy-people.myforum.ro


12Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Ian 07, 2008 7:34 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Mie mi`ar place s imi spuna pufulete...pufarina..kinder..kestii dinastea diminutivale rofl rofl

http://alexa-hd.hi5.com


13Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Ian 17, 2008 7:18 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

o da love u si sa nu t faka sti tu...o porecla mai urata in publik shock

http://www.ally-just-me.piczo.com


14Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Apr 24, 2008 3:32 pm


        Daysu
Daysu

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Petrila
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5999
Numarul mesajelor : 106
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

partener ideal adik sa aibe toate calitatile posibile
cat despre fizic la fiecare cum ii place fake mie imi place pers care ma atrage din primele priviri big smile

http://www.CrazyTeamDance.forumotion.com


15Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Sam Mai 10, 2008 11:18 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

ak am o 9 preferinta...adik partenerul ideal ar fi Geo fake) adica:
brunet,oki caprui-galbui love u s fie inalt,s aiba un corp misto drool s fie timid....shi s zambeasca frumos love u

http://www.ally-just-me.piczo.com


16Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Mar Mai 20, 2008 9:21 am


        BBunny
BBunny

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5972
Numarul mesajelor : 25
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

la mn nu cred k exista baiatul ideal....momentan de cn imi plc este: brunet, ochii caprui, inalt, nu este frumos deloc dar mie imi e simpatic...bun si mai e si glumetz...putin cam prost dar nu conteste prea moolt pt mn...in rest nush dc imi plc de el...



17Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Mai 22, 2008 1:11 pm


        Autumn
Autumn

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ramnicu Valcea
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5967
Numarul mesajelor : 22
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Nu am crezut niciodata in "partenerul ideal". Dar daca ar exista, l-as recunoaste din prima clipa. Nu sugerez vreun film siropos, dar asa as vedea acea "dragoste imortala".



18Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 15, 2008 1:05 pm


        wild_fox
wild_fox

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : nicaieri
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 444
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

fiecare fata are in minte "baiatul ideal"....cel mai bine ne descoperim preferinta pt baieti cand ne displace ceva anume la cineva...stiti voi..."ah ce nesimtit a fost la faza asta" de unde rezulta ca ne dorim contrariul.....

daar....si aici e o smecherie...niciodata nu o sa fim cu un baiat EXACT dupa preferintele noastre....o sa fie un moment in care te opresti si te gandesti...bai...dar nu e exact cum voiam....poate mai inalt/mai scund....mai timid...prea indraznetz....nu o sa fie cum l`atzi vrut...dar o sa fie ce in acel moment va doritzi tongue

hmmm so..probabil nu exista asa ceva...dar...ar fi cam asha...: mai inalt ca mine...puternic cat sa`mi faca fata (nu la bataie sau ceva de genu) dar fin cat sa ma poata impaca...sa stie ce vrea...sa nu fie un fraier sau lenesh...sa faca ceva cu viata lui....ei bine...cine nu`si doreste unul "bine facut"? wink *ha*(dar nici sa explodseze biscuitzii pe el) ...sa aiba caracter puternic dar nu vulgar...sa NU DEA NAIBA sa fie "baiatul mami" giggle ...si alte cateva detalii minore ^_^



19Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 15, 2008 7:10 pm


        BAF-kimi
avatar

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6052
Numarul mesajelor : 951
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

off: am vazut pe multe fete, spun ca vor ca patrenerul sa fie timid, atunci cine pe cine f**e? lol

on: pai sa fie dragutza (sau chiar frumoasa), sa nu fie proasta (mai bn muta decat proasta, sau mai bine niciuna riiight ), sa nu fie emo (bn daca arata bn, i-as da un scurt, doar atat riiight ), sa fie vesela si sa stie de gluma si nuj cam atat big smile

http://www.spurcati.ro


20Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 15, 2008 8:16 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Frate da pe nimeni n`am auzit sa zika km ce greutate ar vrea sa aiba fata respectiva lol Ia ziceti rpd

http://alexa-hd.hi5.com


21Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 15, 2008 8:34 pm


        BAF-kimi
avatar

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6052
Numarul mesajelor : 951
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

sa aiba sub 56 kg si sub 1.75 big smile

http://www.spurcati.ro


22Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 15, 2008 9:58 pm


        wild_fox
wild_fox

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : nicaieri
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 444
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

poate sa aiba oasele grele...ex sa aiba 60 de kg si sa fie foarte slaba tongue ...de asta majoritatea nu se exprima in legatura cu greutatea



23Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Iun 26, 2008 1:12 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

thiii...poti spune ca partenerul meu ideal arata asa blablah dar defapt sa te indragostesti de opusul lui...sincer big smile



Ultima editare efectuata de catre Xx Ally_Pufy_Mik xX in Joi Iun 26, 2008 1:12 am, editata de 1 ori (Motiv : scuze...am uitat sa pun un cuvant)

http://www.ally-just-me.piczo.com


24Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Iun 27, 2008 1:40 pm


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6005
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

Ei bn " partenerul ideal " nu exista !! asta este concluzia la care ajungi din diferite motive ( cel puti eu asa cred) ...............e adevarat ca fiecare partener are cva care il face perfect , dar tot la acel partener poti gasii defecte !!! flirty

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


25Cum ar fi Partenerul Ideal? Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Iun 27, 2008 2:11 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? Rank11-24afb

sweet_zoey a scris:
Ei bn " partenerul ideal " nu exista !! asta este concluzia la care ajungi din diferite motive ( cel puti eu asa cred) ...............e adevarat ca fiecare partener are cva care il face perfect , dar tot la acel partener poti gasii defecte !!! flirty

pai sunt de acord cu tine...partenerul ideal nu exista...dar toate visam la un ,,fat frumos"...o da lol

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente