Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Sam Iun 28, 2008 8:55 am


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6005
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Ai dreptate............chiar si yo inca mai sper la acest "partener ideal" giggle flirty

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


27Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Sam Iun 28, 2008 5:23 pm


        sweet_emo_girl
sweet_emo_girl

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5930
Numarul mesajelor : 2
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

eu ar trebui sa fie dragutz si sa ma placa asa cum sunt wink . si sa nu-mi bata capul cu tot felul de chesti plictisitoare ...... blablah



28Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iun 29, 2008 8:52 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

hmmmmm cum ar tre sa arate baiatul ideal.....pai aspectul fizic poate pt mine nu e asa important , im primu rand sa stie cum sa se comporte cu mine, sa ma iubeasca, sa fiu pe primu loc in viata lui......e si acu nu pot sa zic ca nu visam cand eram prin liceu la fat frumos si el tre sa asate ceva de genu , inalt, blond ochi albastrii, constitutie atletica, asa visam eu intre timp m-am razgandit si am aflat ca aspectu poate nu e asa important



29Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Iun 30, 2008 9:32 am


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6005
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

sweet_emo_girl a scris:eu ar trebui sa fie dragutz si sa ma placa asa cum sunt wink . si sa nu-mi bata capul cu tot felul de chesti plictisitoare ...... blablah

poy... baieti spun aproape tot timpul chesti plictisitoare....(nu cuva te referi la Vlady?)


P.S. Ai vrea sa arate ca raul nup?? Haide stiu ca e adevarat giggle big smile lol

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


30Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Iul 03, 2008 3:13 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

sweet_zoey a scris:
sweet_emo_girl a scris:eu ar trebui sa fie dragutz si sa ma placa asa cum sunt wink . si sa nu-mi bata capul cu tot felul de chesti plictisitoare ...... blablah

poy... baieti spun aproape tot timpul chesti plictisitoare....(nu cuva te referi la Vlady?)


P.S. Ai vrea sa arate ca raul nup?? Haide stiu ca e adevarat giggle big smile lol
hey hey...ce`i aici?waiting ziceti ceva de partener ideal lol mie mi s`a intamplat sa imi placa de opusul baiatului pe care il visam....de multe ori rofl

http://www.ally-just-me.piczo.com


31Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Joi Iul 03, 2008 6:49 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

pai de aiai e bine sa nu ni planificam sa lasam sa vdm cum decurge totu de la sine.....acu tot mai depinde un pic si din cum vroiai tu sa fie si nu ma refer la aspect la cum se poarta ca sigur nu isi doreste nimeni unu care sa fie cioban cu fata



32Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Iul 04, 2008 1:10 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

erena21 a scris:pai de aiai e bine sa nu ni planificam sa lasam sa vdm cum decurge totu de la sine.....acu tot mai depinde un pic si din cum vroiai tu sa fie si nu ma refer la aspect la cum se poarta ca sigur nu isi doreste nimeni unu care sa fie cioban cu fata
o...normal ca nu...dar deseori ne indragostim de aspectul fizic si pe urma de suflet...acum sincer...

http://www.ally-just-me.piczo.com


33Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Iul 04, 2008 9:51 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

da crede-ma ca vezi unu care arata super si dupa ce deschide un pic gura te sperii mai bine nu.....mai bine tre sa stai sa il cunosti si asa poti stii daca e bun sa nu... big smile



34Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Iul 06, 2008 6:22 pm


        octavia_fashion
octavia_fashion

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj Napoca
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5925
Numarul mesajelor : 37
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

par brunet,ochi verzi,inalt,matur,puternic si sa stie ce lucruri imi plc si sa nu le faca pe cele care nu sumnt pe placul meu!!!



35Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Iul 07, 2008 2:14 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

deci..trebuie sa aiba abdomenul km asa cum il are al3lea tip de la sigul meu, brunet, ochii gri big smile Da...gri giggle..inalt ...mai inalt de 1.75 k n`am chef s ma aplec sa`l sarut...

oh f*ck ( cu * k altfel apare love lol )..glumeam big smile

damn..sa fie kt de kt frumos (cam k william levy gutierrez lol ) sa aiba cap (adika sa stie ce vorbeste, cum vorbeste) ..sa fie intelegator.. plm..sa fie pe placul meu lol si umpik dilau si tembel lol

http://alexa-hd.hi5.com


36Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Vin Aug 01, 2008 9:51 am


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Pai:
_sa ma iubeasca(cel mai important tongue )
_sa aiba simtul umorului(poate si al omorului rofl )
_sa fie umpic mai inalt decat mine
_sa ii placa plimbarile
_sa nu fie gras
_prefer ochii albaștri sau negri love u love u
_sa am ce discuta cu el
_sa nu rada din orice(ca asta da dovada de prostie maxima si ma enerveaza)
_sa nu se ia dupa altii(prefer sa fie el insusi)
_sa ii placa thrilerurile

_ sa nu aiba fite pe creier
_sa fie o persoana activa,nu un molâu
_sa stie sa faca kaaraoke flirty flirty
_sa ii placa cioco si sa imi dea si mie Mdee's dance
_sa se imbrace fain
_sa ma inteleaga
_sa ii placa macar cat de cat ploicica
_sa nu fie pre' increzut ca ii dau in cap

si ar mai fi dar mi-e leeeeeeeene sa scriu razzle

http://girls.forumz.ro


37Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Ian 25, 2009 2:39 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Vreau sa fie mai mult decat pare la prima vedere

Vreau sa ma regasesc in el

Vreau sa imi fie complice in jocuri copilaresti

Vreau sa radem la aceleasi chestii

Vreau sa ne placa aceleasi melodii

Vreau sa imi scrie scrisori de dragoste

Vreau sa stie ce imi place fara sa imi intrebe prietenele

Vreau sa aiba rabdare cu mine si sa imi accepte toate chichitele mele de om cu inimioara meschina si cu mintea aiurita

Vreau sa ma lase sa fac poze aiurea cu el

Vreau sa incerce sa ma priceapa

Vreau sa stie dupa cum privesc lumea, dupa tonul vocii mele, chiar si dupa cum ii scriu pe net daca ma simt bine sau nu

Vreau sa fie in stare sa ma linisteasca printr-o imbratisare atunci cand plang

Vreau sa vrea lumanarele si in varf de munte si sa ne plimbam 4 ore cu vaporasul in loc de 1 ora si jumatate cu Rapida

Vreau sa mearga cu mine la strand oricat de rau s-ar arde de la soare

Vreau sa stie ce culoare am ochii

Vreau sa fie fascinat de suvitele mele blonde

Vreau sa imi recunoasca parfumurile pe care le folosesc mai des

Vreau sa isi dea seama cand ma machiez altfel sau cand ma tund un pic

Vreau sa ma fascineze ochii lui

Vreau sa imi placa gatul lui (daca nu imi place gatul unui tip nu imi va placea tipul cu siguranta)

Vreau sa imi sarute buzele in zeci de feluri

Vreau sa fie in stare sa isi puna toate sentimentele intr-un sarut

Vreau sa se plimbe aiurea cu mine prin tot Bucurestiul

Vreau sa ma duca acasa (daca nu ma simt ok cu un tip nici in statie nu il vreau sa stea cat astept autobuzul)

Vreau sa ii placa sa impartim amandoi o cafea, cand mergem aiurea cu autobuzul

Vreau sa stie ce sa imi spuna si cand

Vreau sa il placa animalul meu verde (perusul)

Vreau sa stie sa imi fie alaturi cand imi este greu

Vreau sa ii placa sa experimenteze in pat (sau ma rog, nu neaparat in pat...)

Vreau sa ii placa sa gatim impreuna

Vreau sa pot dormi linistita langa el

Vreau sa aiba nevoie de mine

Vreau sa danseze cu mine pe strada pe muzica din casti, desi ceva mai incolo este un concert

Vreau sa fii mai optimist, atata tot. In rest, you've got it handled.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


38Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Ian 25, 2009 9:30 am


        Sawyer
Sawyer

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Outside the
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7169
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetKanye West
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 628
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Partenerul/a ideal/ă nu există, e doar un mit... un ideal, cel mult.no words



39Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Dum Ian 25, 2009 11:05 am


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5956
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Dak incep eu va speriati :lol:

bineinteles ca nu am gasit tot ceea ce mi se pare *ideal* la un tip,insa am asimilat pe parcursul timpului diferite trasaturi (si fizice si morale) de la mai multi baieti,da,cred k in tot ceea ce'mi doresc eu a fost macar unul pentru fiecare chestie...

Si bineinteles k o sa mi se lungeasca sau pur si simplu se va schimba,lista,cu cat cunosc mai multi baieti,dar oricum...



- Ador ochii verzi no words insa chestia asta nu e ceva concret pentru k toate nuantele ochilor au ceva aparte intotdeauna,toate imi plac...insa ochilor verzi le sutn aproape vulnerabila big smile si a unei anumite nuante de albastru. no words
- Par brunet sau saten,chiar si deschis big smile blonzii,mai ales cei vopsiti,ma lasa rece no words
- Fara dimensiuni colosale la nas sau la urechi big smile
- Buzele...am ceva cu buzele intotdeauna. Nu stiu exact care e forma definitorie care'mi place,insa am cunoscut tipi cu buzele pur si simplu geniale. Dak mai au si un pierce ee... drool drool
- sa fie si cute si hot,da'numa'sa fie big smile

- mainile...ador anumite maini la un tip fake) degetele subtiri...da'nu feminine mainile,insa nici groase k din topor no words =p~
- gatul no words asa...subtire,nu stiu :X
- corpul in ansamblu sa fie marfa...si destul de hot big smile prin hot nu ma refer la tone de muschi no words ma chiar spre skinny big smile
- inaltimea peste 1,70 big smile


acum caracter. aici tineti-va bine fake)
- sa ma faca sa rad,dar nu prostesc. prin chestii cute fake
- sa fie plin de adrenalina,sa ma acopere chiar. N-as putea sa stau cu un tip cu care n-as reusi sa *incalc regulile* big smile
- sa ma suprinda intotdeauna,in sensul bun,sa faca diferite chestii mai iesite din comun,pe care nu le face oricine (sa-mi urle la fereastra la 12 noaptea ca sa-mi spuna k ma iubeste,sa ma trezesc cu el la scara noaptea k are chef sa ma plimbe cu scuterul,fix de ziua lui - asta deja mi s-a intamplat si de uitat n-o voi face prea curand :X & co )
- sa isi dea seama cum ma simt si sa-i pese absolut intotdeauna de starea mea,insa fara sa streseze prea mult
- sa incerce sa faca primul pas spre a ierta sau a cere iertare,dupa certuri (si nu ma refer k as sta eu cu mainile in san,dar...doar sa-mi arate ca-i pasa)
- sa simt k ii face placere sa stea cu mine,chiar dak pentru asta a pierdut un meci cu baietii sau alte chestii importante pentru ei
- sa fie in stare sa imi faca pe plac,chiar dak ar face un efort pentru asta. (si se continua problema, dak i-ar face lui rau bineinteles k as renunta si eu,insa doar...sa-mi arate k vrea sa fie alaturi de mine big smile )
- sa se zbenguie,sa danseze,sa faca sport si tot ce se poate,alaturi de mine fake
- sa ma lase sa aberez,sa vad lumea in stilul meu,sa-mi arate ca ma intelege si k stie k am dreptate
- sa-mi spuna,intr-un mod cat de frumos posibil,ce-l deranjeaza la mine,pentru k numai asa m-ar ajuta sa ma schimb fake
- sa nu-l deranjeze lucrurile pe care i le spun pe fata,care nu-mi convin,sa stie sa-si repare si el greselile pentru k eu deja ma descurc cu asta in caracterul meu,macar sa fim chit
- atunci cand ma iubeste sau e atras de mine mai mult decat alte dati,pe moment,cand pur si simplu simte nevoia sa-mi zica ceva like un compliment,sa nu ezite sa-mi spuna intr-un mod asa,cum numai el ar sti big smile sa ma faca sa ma simt bine langa el... iubita,in siguranta & co. imbratisari si saruturi sa fie nelipsite,clar
- sa stie ce'mi place
- sa-mi dedice ceva,orice,sau sa-mi faca un cadou cat de mic,dar...in asa fel incat sa-mi dau seama k a facut asta pentru k a simtit,nu pentru k s-ar simti obligat k ar fi ziua mea sau am face o luna/juma'de an/un an de cand suntem impreuna si e sigur k voi fi dezamagita dak pare k uita sau altceva
- sa fie foarte putin posesiv sau gelos,insa foarte putin..cat sa-mi arate ca-i pasa si k nu vrea sa ma imparta cu alti big smile
- sa ma simt bine destainuidu'ma in fata lui,sa stiu ca ma asculta si k incearca sa ma ajute si sa-mi inteleaga problemele
- sa ii placa sa se plimbe de aiurea,sa nu inteleaga fiecare date k a sta la masa la o cafenea sau a ne holba la un film
- sa observe primul dak am schimbat ceva la mine
- sa simt din cand in cand k poate fi si super romantic si cute,chiar dak in alte zile e mai plin de andrenalina si mai zapacit,asa,k stil,dupa cum am mai spus,sa stie sa ma surprinda fake


- sa ascultam aproximativ aceleasi genuri de muzica
- multi stiu cat de vulnerabila sunt la rapperi so...se intelege drool



ehm...nu cred k astea sunt toate fake
normal k nu cer toate chestiile astea de la un tip...insa toti pe care i-am cunoscut au avut cel putin pe jumate din toate astea...
nu ma simt k si cum as avea un ideal,pentru k intotdeauna ma surprind intr-un mod prea neobisnuit indragostindu-ma de cineva la care inca nu incepusem sa ma gandesc.



40Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Ian 26, 2009 12:33 pm


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Sa fie o fata frumoasa , modesta , intelegatoare, amuzanta , sa nu fie vreo pitzipoanca trendy sau ceva de genul asta ca fug imediat fake).
Optional : sa fie o persoana spirituala , sa ii placa poezia , muzica rock , hainele negre si lenjeria din satin negru fake)



41Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Mar Ian 27, 2009 1:06 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Pun foarte putin accent pe fizic. Dar totusi pun...Intotdeauna am avut o adevarata fascinatie pentru baietii geek-style, care poarta ochelari, tipul de baieti cu care majoritatea fetelor nu si-ar dori sa fie. Poate sa fie mai inalt sau mai scund ca mine, i don't mind.
Nu imi pasa ce muzica asculta, atata timp cat nu are nicio problema cu ce ascult eu.
Principalele lucruri pe care le vreau la "persoana ideala": sa nu fie ideal - sa aiba un defect, de ordin fizic si moral/psihic (din nou, mereu am avut o atractie spre genul de baieti depresivi, anti-sociali, care nu se integreaza etc.), sa ma inteleaga si sa poata sa-mi suporte toanele si schimbarea de dispozitie (asta e partea cea mai dificila, caci nu am niciodata o stare constanta asa ca acum pot sa rad, iar in 5 minute sa fiu isterica blush ), sa fie inteligent, destept, sa stie multe lucruri (comunicarea e esentiala pentru mine, sa stie sa vorbeasca [in genere, imi place sa ascult] dar sa nu monopolizeze discutia, sa stie si sa asculte. sa invatam amandoi unul de la altul).
sa aiba o pasiune puternica pentru ceva (pentru pictura, pentru un instrument, pentru proza/poezie, pentru computere...pentru ceva..o pasiune chiar obsesiva).
sa fie mai calm ca mine, sa aiba o personalitate rece (ma enerveaza cei care isi exprima cu prea multa usurinta sentimentele sau si le arata in tot ce fac), sa imi lase liberatea necesara(nu suport sa fiu controlata si de multe ori dominata).
cred ca ar mai fi si alte lucruri de mentionat insa pe astea le consider cele mai importante.

http://www.princeradublog.ro/wp-content/uploads/eliade_tanar.jpg
el ar fi idealul idealurilor mele (Mircea Eliade) love u ...din pacate e usor mort, dar na! nu totul poate fi perfect sigh


la urma urmei.... "Iubesti pe cineva pentru ca il iubesti, iar nu pentru ca e inteligent, bun, moral, bogat sau sarac..." (Eliade)

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


42Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Mar Ian 27, 2009 3:26 pm


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Molly , eu port ochelari insa geek nu sunt , dar te asigur ca am dioptrie destul de mare fake.



43Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Mar 09, 2009 6:48 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

so...acum daca ar veni sa scriu as scrieee....dar s`o luam cu inceputul
fizic:
-sa fie putin mai inalt ca mine love u
-sa aiba un zambet frumoooos
-sa aiba parul facut sau cel putin aranjat frumos
-sa se imbrace love u fain
-sa nu fie supra-ponderal....adica sa nu aiba 100 de kilograme
si psihic:
-sa nu fie tipul de baiat caruia ii place sa umble cu 5-6-7-etc fete deodata
-sa ma asculte tot timpul
-sa nu fie un cocalar care asculta toata ziua manele si date tare....
-sa ma alinte :"> imi place sa fiu alintata flirty
-sa nu ma streseze cu intrebari de genu`: ,unde ai fost?' ,cat ai stat?' ,cu cine?' ,ce ai facut?',etc...
-sa ma lase sa ies cu prietenele fara sa comenteze ca si eu il las
-sa ma line mereu cand plang
-sa se inteleaga cu prietenii mei....
-sa imi dedice timp si mie
-sa imi zambeasca tot timpul [ador un zambet love u ]
-sa nu se enerveze din orice
-sa nu zica lucruri care ma enerveaza

si inca 1000+ motive care mi`e lene sa le mai scriu [tastez]

http://www.ally-just-me.piczo.com


44Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Lun Mai 11, 2009 1:30 pm


        Plastic Doll
Plastic Doll

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5772
Numarul mesajelor : 31
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

O.o' Hmm
-Sa ma iubeasca [asta e cel mai important].
-Sa fie mai inalt ca mine
-Sa arate cat de cat bine [nu tre' sa fie model T.T']
-Sa rada cu mine
-Sa imi ia apararea
-Sa nu -l intereseze ce zic altii despre realtia noastra.
-Sa fie fidel
-Ochii? Verzi,albastri,negri,caprui...mai mult verzi spre albastru 8->[da nu asta e important].
-Sa se imbrace frumos
-Sa stie cum sa se faca placut<3

cam astea sunt cele mai importante o.o



45Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Sam Mai 16, 2009 12:16 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Le luam pe rand.....
-blond
ochii albastri
sa nu fie mai mare diferenta de 5 ani intre noi
inalt
destept
frumos tare
cu bani
aaa si da sa maiubeasca ....
a stiu nici macar nu am pretentii



46Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Empty Re: Cum ar fi Partenerul Ideal? Sam Mai 23, 2009 2:20 pm


        MC Chllin' KID
MC Chllin' KID

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti :X
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5668
Numarul mesajelor : 23
Respectarea regulilor : Cum ar fi Partenerul Ideal? - Pagina 2 Rank11-24afb

Pey cred ca trebuie sa fie mai inalt ca mine, brunet cu ochii verzi..si sa aiba o coafura interesanta...apoi trebuie sa stie sa se comporte, sa ma asculte...neah nu stiu [de obicei ma indregostesc de cine nu trebuie]




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente