Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Ce vor femeile in ziua de azi... Mier Feb 25, 2009 1:01 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Ce vor femeile in ziua de azi...




Buuuunnnnnnnn...

Din propria experienta si din cele vazute in jurul meu...am ajuns sa cred ca femeile (fetele) din ziua de astazi le plac mai mult barbatii care sunt nesimtiti, ignoranti, marlani , etc .
Intrebarea mea este,de ce oare?
Adica de ce se lasa atat de mult ele calcate in picioare? le place sa fie umilite?



2Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Mier Feb 25, 2009 1:10 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

3 teorii:

- ducem lipsa dominatiei masculine de inainte de emanciparea femeii;
- pentru ca subconstientul nostru ii considera mai buni pentru procreat (de exemplu, o pasare nu si- trage cu un pasaroi cu aripa rupta, dar bland; prefera cateva ciocuri in cap de la un pasaroi mai dur, ca ala e more fit to survive);
- pentru ca aia sunt cocalarii plini de bani de obicei (nu neaparat obtinuti legal), sunt destule pitipoance care viseaza la ei deci.


Eu sunt atipica presupun. Am evoluat smug si prefer tipii mai tandri.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


3Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Mier Feb 25, 2009 1:16 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Nu cred ca este atipic,sa iti doresti ceva normal de la viata,eu una imi doresc altfel de persoane,dar nu inteleg cum multe fete se lasa calcate in piciore de prietni,si acepta sa fie chiar si batute de celalat,Ele nu prea constientizeaza ca isi distrug viata,si poate si copii daca continua relatia si vor avea o familie,ei vor suferii cel mai mult.



4Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 1:09 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Un subiect cat se poate de adevarat ...
Eu unu stau la locul meu ... nu am aript pentru a atinge orice punct al cerului ... dar totusi, fetele care ma cunosc, imi acorda nota 10 fara sa se gandeasca ... sunt politicos, nu vorbesc urat, nu fumez, nu beau acool in exces (doar cat sa ma ametesc putin la o petrecere), nu jignesc pe nimeni ... sa revin la subiect: totusi unde-i gentleman-ul nostru roman care apar in romanele lui Caragiale sau altor scriitori ?

http://help.forumgratuit.ro


5Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 10:35 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

AAAAA vise dragul meu,a disparut,sau poate exista insa am uitat noi sa mai fim asa,preferam sa ne ascundem sub o masca pentru a nu ne face de ras.



6Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 12:45 pm


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

scuza-ma ... dar tocmai masca aia ne face de rusine sad

http://help.forumgratuit.ro


7Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 2:28 pm


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

NU cred ca tine de nesimtire si faptul ca tipele sunt de fapt atrase de tot felul de golani dar in mare parte de barbati care emana incredere si optimism .
Cel putin am observat in cazul meu devenind mai increzator in propriile forte mi-am marit numarul de partenere .
Binenteles un barbat poate fi tandru chiar daca e caracterizat de aceasta incredere sau poate supra-evaluare personala .
Exista si cazuri inverse in care stiu fete care sunt atrase de cei subapreciati si timizi , nush acum , e greu sa pun punctul pe i...
Poate ne zic fetele , sunt curios ce pareri aveti giggle



8Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 3:08 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Acu ca sa iti raspund eu,nu trebuie sa fii nesimtit sau cioban ca sa ai incredere in tine,eu initial aici am zis ca fetele sunt din ce in ce mai atrase de cei gen macho si prefera sa fie calcate in picioare si as vrea sa stiu care e motivul care accepta asta.Vi cu vrajeli de genul ca ei sunt mai increzatori in ei e o mare prostie,eu acele persoane gen macho le deconsider,nu au nici o valoare in ochii mei,cineva are o valoare in ochii mei atat timp cat stie sa se comporte cat are un sambure de bun simt in el,si respecta persoana de langa el,si increderea o capeti atunci cand societatea in care esti iti permite sa fii asa cum vrei fara a-ti fi teama ca cei din jur se vor uita nu stiu cum la tine.



9Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Feb 26, 2009 9:15 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Erena, el nu e macho riiight Cel putin la facultate mi se pare super ok. huh?

Si daca unul are incredere in el, nu e automat macho.

Eu nu am un tipar anume. Stiu doar ca nu imi plac extremele. Il prefer increzator in fortele proprii, pentru ca e f. greu sa incerci sa ii demonstrezi ca e mai bun decat se crede (Gato, de tine e vba rolleyes). Il prefer usor complexat pentru ca imi place saa ii ofer o doza de incredere, imi place sa simt ca are nevoie de mine pentru ca imi place sa il fac a se simta mai bine. Serban are destula incredere in el pentru a nu ii pasa de opiniile altora (dar, ok, nu e prea comunicativ cu necunoscutii, admit) dar are si el cateva chichite ce il framanta din cand in cand si imi place sa il inveselesc, sa il relaxez, sa il etc.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


10Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Dum Mar 01, 2009 1:04 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Pai cam la asta ma refer si eu Mariko,un astfel de individ e perfect,asa vad eu,insa vad ca din ce in ce mai multe fete prefera pe aceia pe care eu ii consider gunoaie,scuzati expresia,dar unul care face ce vrea dintr-o fata o loveste si vb cu ea de parca ar fi ultima carpa asta este un gunoi,si asta nu inteleg eu.....FETELE CE AU PATIT ? de ce le place sa fie asa tratate?cunosc destule si tocmai asta nu inteleg,ele motiveaza iubirea dar eu stiu ca iubirea are limite,am avut si eu parte de un astfel de prieten(nu dadea in mine dar eu eram doar un simplu obiect sexual pentru el si eu il iubeam) si tot l-am expediat,a durut o fost greu mult luni,am plans ,dar acum ma simt mult mai bine singura decat cu el.



11Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Joi Mar 05, 2009 11:02 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

hmmm nu chiar macho,nesimtiti,marlani...doar care,dupa cum a spus si mariko sa ,domine' femeile...cred ca fetelor din ziua de azi nu le place sa fie ele care iau tot timpul ,initiativa' si baietii sa se ia dupa ele tot timpul...cred ca acesta ar fi motivul...oricum eu nu prea am multa experienta dar...na....dau si eu cu parerea

http://www.ally-just-me.piczo.com


12Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Dum Mar 29, 2009 3:06 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

ma sincer acum nu poti sa stai cu un tantalau...deci spun din experienta ca am cunoscut unul asa...ba era de coma,lu ala era frica sa ma si sarute...deci nu asa ceva,dar nici nesimtiti,adica sa stie sa ma respecte sa puna pret pe mine dar sa si aibe initiativa,sa stie cand trebuie sa domine si cand nu.



13Ce vor femeile in ziua de azi... Empty Re: Ce vor femeile in ziua de azi... Dum Apr 05, 2009 12:49 pm


        Veronica
Veronica

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5704
Numarul mesajelor : 20
Respectarea regulilor : Ce vor femeile in ziua de azi... Rank11-24afb

Pai, e adevarat ca femeile din ziua de azi sunt atrase de genul acela de baieti care, desi nu au nimic special, vor sa para ca sunt cei mai tari.Sincer, prefer baietii cu bunul simt, care nu fumeaza si nu beau, increzator, politicos....Caramel e cel mai bun exemplu ... Va zic, fetelor, ca el e baietul pe care il doriti... Insa, o veste proasta. Are deja prietena.Oare se mai gasesc baieti in genul "Fat-Frumos"?




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente