Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Viata mea in ROZ! Empty Viata mea in ROZ! Dum Oct 04, 2009 8:51 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Viata mea in ROZ! Rank8-2-24b8f

Mereu am crezut ca viata mea e roz!
Mai intai,azi am fost la cumparaturi cu Ella,cea mai buna prietena a mea!Mai intai am fost la o cafenea draguta din zona,unde ne-am luat un capuccino. Viata mea in ROZ! 828938 Apoi am fost la niste magazine de haine si mi-am cumparat:o pereche de colanti mov,un tricou lung si larg roz,o pereche de ugg-uri rozalii.chiar nu stiu unde sa le port....dar arata bine in dulapul meu! Viata mea in ROZ! 442899
Am ajuns acasa.A venit bunica cu bunicu pe la noi.In toata casa mirosea numai a placinta.bine,nu si in camera mea,care o tin des cu usa incuiata,dar o tin descuiata doar cand mai vrea camerista Ana sa faca curatenie.O iubesc pe Ana,imi e ca o matusa.Nu-mi vine sa cred ca parintii mei vor s-o concedieze,mai ales ca o duce cam greu cu banii...in fine,nu conteaza.Bunica mi-a adus o bluza mov si o cutie de bombonele,iar bunicu lu fratemio un ceas de mana misto rau si niste bani,ca sa aibe si el de buzunar.Bunicii i-a placut noua schimbare din camera mea,pentru ca am uitat sa spun ca ieri mi-am tapetat un perete cu tapet roz putin inchis dar nu mov, care are niste forme violet.este super.la pranz,Ana ne-a facut de mancare,ca de obicei,o saramura de crap cu mamaliguta.am dormit vreo trei ore dupa amiaza.m-a trezit alin care a dat un telefon,daca putem iesi azi.intalnirea a iesit super bine.am venit pe la 8.ah ce bine ca azi voi dormi cu bunica....chiar acum e cu mine in camera si vede ce am scris Viata mea in ROZ! 628387 .o iubesc pe bunica!!!Pot spune ca am o viata fericita,o viata ROZ!
Pe curand! Viata mea in ROZ! 183713



2Viata mea in ROZ! Empty Re: Viata mea in ROZ! Sam Ian 29, 2011 2:53 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Viata mea in ROZ! Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente