Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1thought Despre mine si viata mea Mier Iul 23, 2008 12:46 am


        Vizitato
Anonymous
Vizitator
 
Hai sa va impartasesc si voua stilul meu de viata si modul in care se desfasoara:

Expresia mea este reprezentata de numarul maestru 22. Cuvantul cheie pentru numarul 22 este acela de maestru in constructii. Este foarte greu sa fiu in totalitate pe masura asteptarilor acestui numar pentru ca este capabil de realizari foarte mari. Fara indoiala ca voi putea sa fac orice doresc in viata. Sunt in mod deosebit dotat sa conduc o intreprindere de dimensiuni mari in lumea materiala. De acolo,
referirea la maestrul in constructii. Numarul 22 poseda calitati unice si adesea abordari neortodoxe in rezolvarea problemelor. Pot fi un conducator foarte puternic, caruia nu-i este teama sa conduca intr-o
directie noua. Puterea mea de perceptie este mult peste normal. Cand Expresia lui 22 functioneaza pozitiv inauntrul meu, sunt inzestrat cu cel mai practic mod de abordare, dar acest simt practic sau material este temperat de perceptia unor forte imateriale. Sunt in mare masura un idealist cu calitati concrete de a construi si dezvolta ceva pentru binele omenirii. Intr-un numar 22 pozitiv, forta interioara este clar vizibila si daca este dezvoltata aceasta forta va emana carisma care ii va atrage si ii va face pe ceilalti sa ma urmeze. Daca este exprimat in mod negativ, numarul 22 poate accentua metodele neortodoxe pana la excentricitate. Acesta expresie negativa poate fi foarte dominatoare si
autoritara. big smile




2thought Re: Despre mine si viata mea Joi Sept 04, 2008 7:01 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Despre mine si viata mea Rank11-6-24b75

Interesant..Alte insemnari in jurnal, nu mai faci? broken hearted




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente