Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]
Prefer...
Aspect vs. Personalitate Vote_lcap18%Aspect vs. Personalitate Vote_rcap 18% [ 2 ]
Aspect vs. Personalitate Vote_lcap0%Aspect vs. Personalitate Vote_rcap 0% [ 0 ]
Aspect vs. Personalitate Vote_lcap45%Aspect vs. Personalitate Vote_rcap 45% [ 5 ]
Aspect vs. Personalitate Vote_lcap36%Aspect vs. Personalitate Vote_rcap 36% [ 4 ]
Total voturi : 11


1Aspect vs. Personalitate Empty Aspect vs. Personalitate Mar Sept 01, 2009 3:19 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

Aspect vs. Personalitate


Moral (?) e sa spunem ca personalitatea e cea care ne atrage, ca suntem deasupra celor care se reped ca un animal salbatic la o prada imbietoare...

Dar, in realitate, cat de importanta este personalitatea fata de aspect? Adica, avem aceeasi rabdare in descoperirea felului de a fi al unei persoane nu tocmai frumoasa decat avem in cazul unei persoane "drop dead gorgeous"?

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Mar Sept 01, 2009 9:51 pm


        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6359
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

depinde acum este vorba de o cidatenie a naturi care mai bine te-ai arunca in fata unei biciclete decat sa mergi cu ea pe strada sau o fata cat de cat acceptabila.( da stiu ca suna cam misogindar totusi am si eu o limta la toleranta mea la fete urate)
frumusetea nu este vesnica iar peste 10 ani spre exemplu nu vreau sa stau cu cineva care daca o intrebi care este capitala austriei sa-mi raspunda ca este craiova.
prefer personalitatea atata vreme cat nu se incadreaza la ce am spus mai sus la aruncatul in fata unei biciclete.



3Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Lun Oct 26, 2009 9:19 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5944
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

Conteaza si aspectul fizic...

Degeaba dau peste un tip la care imi place la nebunie personalitatea lui dar nu sunt atrasa fizic de el nici macar putin. Nu trebuie sa fie cel mai frumos baiat vazut vreodata de mine dar sa fie cat de cat acceptabil.

http://izmimi.blogspot.com/


4Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Lun Noi 02, 2009 1:26 am


        Sawyer
Sawyer

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Outside the
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7168
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetKanye West
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 628
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

O fată poate să spună orice porcărie, atât timp cât arată bine pentru mine prezintă un interes.

@ time lord: după 10 ani o lași și găsești o altă fătucă ce nu știe care-i capitala Austriei.



5Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Lun Noi 02, 2009 1:40 am


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

daca e pentru o relatie de o seara, privesc fizicul
dar in prezent cum am o relatie mai serioasa cea mai importanta e personalitatea(si e ce m-a cucerit de la el)



6Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Joi Noi 19, 2009 7:39 pm


        ralucutza
ralucutza

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5493
Numarul mesajelor : 16
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

chiar daca nimeni nu recunoaste mai mult conteaza aspectul , o fata sau un baiat cool , slab/a , cu tubeu , atrage mai mult decat tocilarii , rotofei , si tacuti



7Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Lun Dec 14, 2009 3:06 pm


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6004
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

Pai degeaba arat bine dak nare nici un neuron in cap , poata ca la uni le plac fetele/baietii care sa se stie misca si mai stiu eu ce ... insa totusi tot personalitatea e cea care ma atrage mai mult ....

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


8Aspect vs. Personalitate Empty Re: Aspect vs. Personalitate Dum Mai 30, 2010 10:32 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8384
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Aspect vs. Personalitate Rank11-24afb

conteaza amandoua la fel de mult. Si nu stiu daca tine neaparat de aspect, cat de acel ceva care trezeste interesul. Logic, personalitatea joaca un rol major, dar totusi...

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]



Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente