Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Poza Jurnalul meu de zi cu zi Dum Sept 13, 2009 11:25 am


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6608
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Jurnalul meu de zi cu zi Rank8-2-24b8f

Ieri nu am putut scrie in jurnal pentru ca am venit foarte tarziu de la munte.Am plecat pe Pitesti,am fost la Manastirea Curtea de Arges.Am fost pe Transfagarasan,si am traversat tot muntele.Am fost cu masina pana la cota 2000!Cand mai urcam putin mi se infundau urechile de nu mai auzeam deloc.Am fost la Balea Lac,iar de la tarabele de acolo mi-am cumparat o gentuta rustica foarte frumoasa,o veverita foarte pufoasa,de jucarie desigur Jurnalul meu de zi cu zi 798662 ,si o ie din aceea traditionala care nu stiu daca o s-o port candva.
Am oprit si la Balea Cascada.Sincera sa fiu,as fi ramas acolo,pe munte,pentru todeauna...
La o padure de brazi de pe munte,am pus un cearsaf si am pus niste mancare pe el luata de acasa de mami.Daca mai coborai putin,dadeai de raul Arges care pare o garla curgatoare....si mi-am facut poze pe el.
La intoarcere am luat-o pe Sibiu,Ramnicu Valcea.La Sibiu e asa de frumos,dar mi-am luatca suvenir de acolo doar o inghetata Jurnalul meu de zi cu zi 628387 .Am stat vreo doua ore si pe la Caciulata,timp in care mi-am mai cumparat vreo trei bratari si am stat cu ai mei la piscina(unde apa era foarte calda),si noroc ca mi-am luat costumul de baie.
Pe la Ramnicu Valcea mi-a fost foame,asa ca am oprit la un Mc Donalds.
Cam asta a fost pe ziua de azi.Mai revin!



2Poza Re: Jurnalul meu de zi cu zi Sam Ian 29, 2011 2:58 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8384
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Jurnalul meu de zi cu zi Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente