Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1A problem of mine.. Empty A problem of mine.. Joi Aug 30, 2007 7:51 pm


        Night Scream
Night Scream

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 17
Respectarea regulilor : A problem of mine.. Rank11-24afb

O problema veche de a mea e faptul ca sunt oarecum timid...mai ales cand vine vorba de fete..probabil de aceea inca nu mi-am gasit "marea iubire".Imi vine foarte greu sa vorbesc cu cineva pe care nu-l cunosc.Toti membrii acestui forum fac parte din acea categorie cu doua exceptii..desi nici cu acele exceptii nu am mai vorbit de mult si aluneca usor si rapid spre categoria"necunoscuti".Stiu ca timiditatea este o calitate in anumite circumstante si stiu si faptul ca iarba e mereu mai verde pe partea cealalta..dar as vrea un sfat de la voi.Voi aveti asemenea probleme?Daca da feel free to speak...



2A problem of mine.. Empty Re: A problem of mine.. Joi Aug 30, 2007 7:56 pm


        nelika
nelika

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6256
Numarul mesajelor : 94
Respectarea regulilor : A problem of mine.. Rank11-24afb

nop...eu nu am trecut prin asa ceva niciodata.....sunt o persoana foarte sociabila si comunicativa(poate din acest motiv sunt atat de alintata de toti)...nush de ce esti timid...dar incerca sa scapi de acest lucru ptr ca ai sa pierzi unele ocazii aiurea...poate ca deja ai intalnit-o pe fata visuriolr tale...dar dak nu vei spune nimik o vei pierde...incerca sa capeti curaj sin incredere in tine si vei reusi



3A problem of mine.. Empty Re: A problem of mine.. Joi Aug 30, 2007 8:10 pm


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6270
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : A problem of mine.. Rank11-24afb

nu sunt timida neaparat cand vine vorba de dragoste sau de persoane de sex opus. sufar de timiditate (desi ar putea fi considerate temeri) cand vine vorba de oricine. nu sunt genul de persoana care sa isi exprime opiniile foarte usor (si niciodata negandite) sau probleme. De aceea e foarte greu ca cei din jur sa stie ce probleme am si sa stie la ce sa se astepte. Sufar de o oarecare doza de agorafobie, deci ma indrept mai mult spre temeri decat timiditate

http://fluturecenusiu.blogspot.com


4A problem of mine.. Empty Re: A problem of mine.. Vin Oct 19, 2007 8:21 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : A problem of mine.. Rank11-24afb

phoai mai jicnit rofl nu degeaba sunt zooza dar mie greu s vb ku unu kre il :X a sa nu palavrageasca ji krek teu e cea mai buna comunicatie

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente