Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Empty Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Lun Ian 11, 2010 9:38 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6608
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Rank8-2-24b8f

La ora de sport mereu cred ca este iadul fiindca profa ne pune sa ne incalzim dandu-ne peste cap!eu nu pot,iar colegii spun ca e usor,ca sunt ciudata si altceva...ma ajutati,va rog,cu ceva?orice?



2Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Empty Re: Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Lun Ian 11, 2010 9:52 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5709
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Rank11-24afb

si eu am trecut prin asta cand eram in scoala primara,toti radeau de mine ca nu ma pot da peste cap...dar le-am aratat eu ce pot cand au vazut cum ma dau peste cap la break-dance...tin minte ca la ora de sport doamna auzise ce dansuri face eu,si a dedicat o ora in care sa dansez eu si sa-i invat pe ceilalti...uuu,ziua mea norocoasa...eu pot decat sa te incurajez



3Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Empty Re: Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Sam Iun 05, 2010 7:16 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ajutoor!Nu ma pot da peste cap! Rank11-24afb

Iata un tutorial:

Social
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente