Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Coffee Days Empty Coffee Days Dum Sept 05, 2010 7:25 pm


        CoffeeGirl
CoffeeGirl

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Slatina
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5290
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetNero
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 46
Respectarea regulilor : Coffee Days Rank11-24afb

Aici imi incep si eu jurnalul.
Azi,am venit de la pomana lu` mamaie pe la 1 dupa-amiza.. waiting
La 4 am iesit pe afara,dar m`au luat izbirea mea si cu un prieten de`al lui la o plimbare cu masina_prietenul lui e mai mare,si`a luat carnetul de conducator)..Prima oara am fost pe malul raului Olt,am prafuit masina.Am uitat sa zic,mai venise cu noi si o amica de a mea..Aleia i s`a facut rau in masina,si pana la urma a vomitat in apa idk
Ne`am intors noi,inapoi de unde am plecat,am lasat`o pe fata aia acasa,si apoi am plecat iar la drum,in plimbare intr`un sat din apropierea orasului.Prima oara am oprit la atelierul auto al tatalui lu` prietenul izbirii mele(pe izbi il cheama catalin,iar pe prietenul lui il cheama nicu,pentru a povesti mai usor).Atelierul ala era langa un cimitir de masini...Am facut noi poze acolo,in fine.Cand sa plecam,Nicu aude ceva...statea sa cada toba de la masina(pe acolo ies gazele de esapament).Bine ca avea in atelier niste sarma,a legat toba cu o sarba,sa rupt,si a dat-o dracu,am mers in satul ala cu toba aproape rupta.Am mers noi in sat,ne`am intors,cand,vedem noi ca ramanem fara gaz la masina.Mai erau 9 km pana in oras...Am mers noi cu cat am mai avut,dar apoi s`a oprit masina.Am stat vreo 20 minute numai injurand si facand autostopul...Am impins masina vreo jumate de km,apoi isi aduce aminte Nicu,ca masina merge si cu benzina...In rezervorul de benzina mai era putina,dar indeajuns incat sa intram macar in oras...Dupa aceea am ramas si fara benzina,si am lasat masina sa mearga singura,pana se opreste de tot...Masina s-a oprit chiar in fata blocului unde voiam noi sa ajungem,apoi in parcare trebuia sa o ducem.Am impins`o pana in parcare,nu era mult de mers..
Am mai ramas eu pe afara,cu niste prieteni,cu Cata si cu Nicu.
Fata aia careia ii era mai inainte rau in masina este prietena mea cea mai buna,iar maica`sa si mama mai vorbesc cateodata.Prietena aia(care o cheama Cristina) sta chiar langa parcul unde ne facem noi si gasca veacul mai mereu.Si maica`sa nu stie ca eu am gagic,si azi m-a vazut ca m-am pupat cu Cata,si acum sper sa nu ma spuna mamei mele...Oricum,maica`sa ma vazut ca am si fumat,chiar daca Cristina i`a spus ca nu eram eu,ca era alta fata...Deci are ce sa`i spuna mamei mele...Acum am plecat de acolo,si sper ca maica-sa sa uite totul whistle
Ce sa zic,a fost o zi de ra*hat...Inafara de partea cu ramasul fara benzina,partea aia mi`a placut. rofl

Edit:nu mai este de ra*at ziua asta.Tocmai am vorbit cu mama Cristinei si a zis ca nu ma zice mamei..



2Coffee Days Empty Re: Coffee Days Dum Oct 10, 2010 6:48 pm


        roberta_lory
roberta_lory

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5267
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 47
Respectarea regulilor : Coffee Days Rank11-24afb

lol Ce zi super ai avut..mie,sincer mi-ar fi placut.E chiar tare. love u
lol



3Coffee Days Empty Re: Coffee Days Sam Ian 29, 2011 2:34 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Coffee Days Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente