Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1A story about my life.. Empty A story about my life.. Sam Apr 18, 2009 1:59 pm


        Fisticul_curajos
Fisticul_curajos

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Groapa de gunoi Campulung
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5716
Numarul mesajelor : 26
Respectarea regulilor : A story about my life.. Rank11-24afb

Pana acum n-am mai avut un jurnal public,dar sa vedem ce iese. fake
Data:18.aprilie.2009
Titlu:Happy Gothic Easter.
Ca la orice alta sarbatoare,si Pastele asta am fost pusa in fata unei grele decizii:cu cine sa petrec Pastele.Vreau sa fie toti fericiti,dar din cate se vede nu-mi iese mereu.Decat de data asta.[a,da..uitasem un amanunt:parintii mei sunt despartiti].Am reusit sa ma impart,astfel incat sa fie si mama si tata fericiti.Anyway.. as fi ales sa il petrec cu mama,dar...forget it.
riiight
Vacanta asta a fost cam aiurea.[politicienii kre se ocupa de scoala sucks.] Oamenii astia nu gandesc deloc.Pai,o saptamana,mai,zgarcitilor?!Si cum cred ei ca imi mai scriu temele la romana?Da,grasii aia la costum care dorm la sedinte si rad in hohote cand aud 'pozitia 69'.Eh,asta e Romanica.
Mai mult nu am de spus momentan.Poate mai discutam si alta data despre un subiect mai interesant decat politicieni:POLITISTI.
See ya!
giggle



2A story about my life.. Empty Re: A story about my life.. Sam Ian 29, 2011 2:33 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : A story about my life.. Rank11-24afb

Topic mutat la Cosul de Gunoi din cauza numarului redus de posturi si a inactivitatii

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente