Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1heart Eu... Mar Mai 18, 2010 7:56 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Hey,ma numesc Flory,am 14ani si sunt din Bucuresti.Nu am o viata prea palpitanta.Nu pot spune ca este perfecta,pentru ca nimic in lume nu este perfect.
M-as bucura enorma daca ar fi un lucru perfect,dar acela sa imi apartina Eu... 132775
Am o sora de 20 de ani,studenta in anul 1 la Ase.Ma inteleg bine cu ea,desi ne mai certam cateodata,dar din lucruri neinsemnate. Eu... 422325
Nu am prea multi prieteni.Cele mai bune prietene ale mele sunt Florentina (Flory) si Madalina (Madux).Ma inteleg foarte bine cu el,desi,ca orice alte prietene bune,ne mai certam. Eu... 422325 N eplace sa ne plimbam cu rolele,ne petrecem timpul impreuna si ne intelegem de minune.Pot spune ca suntem ZUZU. Eu... 48582
Jocul meu preferat este conquiztador,un joc de cultura generala,care poate fi urmat de rummy.
Fiindca sunt clasa a 6 a,trebuie sa imi petrec mult timp invatand. Eu... 660446 Si chiar daca m-am chinuit sa invat,am luat nota 8 la teza de la mate,ceea ce m-a nemultumit,pentru ca eu am numai 10 la matematica.La lb romana am luat o nota care m-a multumit,chiar m-a bucurat,adica 8,90...deci,9. Eu... 48582
Materia care ma plictiseste si care mi se pare de-a dreptul grea,este fizica.Ei bine,lectiile sunt uimitor de grele,extraordinal de lungi,iar orele parca nu se mai termina Eu... 248279 .Ultimele clipe din ora trec atat de greu,iar cand scamap de ora de simtit usurati ca nu am fost ascultati si ca nu ni s-a corectat tema,care nu poate fi gresita pentru ca nici macar nu ne chinuim sa o facem. Eu... 742239
Insa am si o materie la care,pot spune,ca ma simt bine si ador sa particip.Aceea este de Lb. Engleza.Doamna profesoara face ora sa fie mai linistitoare,glumeste cu noi,comunica cu noi,si nu neaparat in engleza Eu... 628387 .Ei bine,aceasta limba ne este folositoare si pot sa fiu sigura ca aceasta profesoara o preda ca la carte. Eu... 495289
Uneori ma mira cum pot sa le fac pe toate:sa citesc cartea "Mara",sa invat si sa stau la calculator. Eu... 622664
Azi,18 mai,a fost sedinta cu parintii,la care s-a dus sora mea.Au fost prezentate tezele si m-am rugat sa nu zica diriga nimic de rau despre mine Eu... 277683 Si asa a fost. Eu... 86879 Am scapat,si asta pentru ca nu am dat motive pentru care sa mi se spuna lucruri de rau. Eu... 708796
Dar totusi nu voi mai iesi in week-and cu rolele.Voi invata...pentru ca mai sunt cel putin 2 saptamani si terminam scoala si e pacat sa slabesc acum la invatatura. Eu... 223652
Ziua de azi a trecut atat de usor.Am scapat ca prin urechile acului si de sedinta,si de teza sau alte ascultari serioasa,la care tre' sa invat enorm ca sa reusesc sa iau o nota respectabile.(de la 8 in sus)



Ultima editare efectuata de catre diavolitza in Dum Iun 06, 2010 2:44 pm, editata de 2 ori (Motiv : Nu mai marca inutil mesajele, te rog...)



2heart Mierscuri,19 mai 2010 Mier Mai 19, 2010 6:06 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

a strseaza persoanele care se cred bune la orice.
Azi am avut sport si am facut handball cu 6 C,cea mai rea clasa din scloala.:|Sunt numai tigani :-&
In fine,astea nu stiu sa joace handball.Ne faulteaza mereu . Una dintre ele i-a dat cu mingea in ureche lui Madux.Va imaginati cat de tare a fost lovituradaca a reusit sa ii rupa pana si cercelul.Eu... 248279
Off...a plans aproape o ora Mada...Eu... 248279..Imi pare rau pentru ea.Doar e cea mai buna prietena.Dar in timp a uitat ea si de asta . Eu... 591813



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Mai 30, 2010 4:52 pm, editata de 1 ori (Motiv : Nu mai marca inutil mesajele, te rog...)



3heart Re: Eu... Joi Mai 20, 2010 10:28 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

http://farm1.static.flickr.com/58/220279254_17c20cbec5.jpg

http://www.womeninthebible.net/images/Love_is_in_the_air.jpg

Ador subiectul "Love is in the air"
Melodia mea preferata :
https://www.youtube.com/user/MariahCareyVEVO?blend=2&ob=1
sper sa va placa
eu o ador love u
si as vrea sa postati si voi aici niste melodii...fie rock,hip-hop,house,pop sau altele.
va astept cu noi melodii kiss


https://www.youtube.com/watch?v=pBI3lc18k8Q&feature=PlayList&p=7D423CC542FE0AD2&playnext_from=PL&playnext=1&index=17
https://www.youtube.com/watch?v=A1SN1n9sLVY
https://www.youtube.com/watch?v=e802j2B98H8

Catelusa mea!
Pe catelusa mea o cheama Negrutza,este pichinez,este neagra,dupa cum spune si numele si este foarte dolofana.
Are 6 anisori,are mustacioarele albe,iar burtica este acoperita cu fire albe de par.A avut otita la urechiusa sad Si a avut,de mica probleme la picior,dar acum i-a trecut. kiss

Papagalul meu!
Am avut 2 papagali:Cocuta si Bodo.Cocuta a scapat si a ramas doar Bodo.
Intr-o zi,cand citeam am vazut pe clanta portii un papagal galben-verzui.L-am vazut,iar tatal meu l-a prins.
I-am dat numele Cocuta,ca si fosta mea papagalita.
Bodo si Cocuta s-au indragostit.Se pupau tot timpul.Dar Cocuta a inceput sa il bata pe Bodo.
A inceput sa aiba probleme la ochi.In timp s-a agravat,iar Bodo a murit si l-am ingropat in gradinda.sad
Asa ca a ramas decat Cocuta,papagalita mea! kissfake


Regulament a scris:
Nu toleram spam-ul. In acesta categorie includem: mesajele care nu se incadreaza tematicii subiectului; subiectele care nu se incadreaza tematicii forumului/sub-forumului; mesajele in care un utilizator isi “daruieste” rolul de moderator al forumului; mesajele ce contin doar emoticoane sau mai putin de 3 cuvinte; postarile duble la un interval mai mic de 24 ore.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Mai 30, 2010 4:59 pm, editata de 4 ori (Motiv : Nu mai marca inutil mesajele, te rog...)



4heart Re: Eu... Dum Mai 30, 2010 10:33 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Pff...aceasta saptamana a fost o saptamana dezastru.In primul rand am de terminat fisele de lectura,pentru 31 mai iar eu nu am decat 2 din 10.Si este 30 mai.
Deci,cu siguranta si aceasta duminica va fi un dezastru.
Parintii mei vor sa mergem la fini.Dar sa se duca ei.Eu nu merg pentru ca nu imi place sa stau acolo si sa..ma plictisesc.Am sa stau acasa pe messenger si pe ZOZZEZ. Eu... 48582
Si cu siguranta voi petrece timp cu prietenele mele.big smile


Ce imi place?
Pai sunt pretentioasa pana peste cap.A reusit acest forum sa ma faca sa il plac. Eu... 798662
Trebuie sa ai mai multa rabdare cu mine, si vom fi porieteni
big smile
Pai...imi place sa desenez,sa dansez si sa cant.Nu am voce,dar imi place...
Ador sa merg cu rolele fake
Pasiunea mea pentru tenis creste pe zi ce trece.Am fost la un campionat.Cred ca e bun locul II.Dar astept parelile voastre.
Cred ca ele conteaza cel mai mult.



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Dum Mai 30, 2010 5:03 pm, editata de 1 ori (Motiv : Editat pentru a compune colaj de mesaje >.>)



5heart Re: Eu... Dum Mai 30, 2010 4:35 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-24afb

INTREBARE: Ai citit regulamentul? flirty Ca regula privind marcajul inutil era si inainte sa il trecem asa in formatul nou...

Ai 1 avertizare, desi cred ca se aduna mai mult...


INTREBARE 2: Ai citit regulamentul? flirty Ca nu ai voie sa faci spam ...

Inca 1 avertizare, am editat un mesaj ca sa adun in el ce ai scris tu in mai multe... Am si alte ocupatii...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


6heart Re: Eu... Mar Iun 01, 2010 5:38 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Noul meu animalut:Hamsterul Ciufulici[/color]

Este un hamster micut si umflat. Eu... 591813
Se indoapa in fiecare zi.Este jucaus,neobosit si...ciufulit mai tot timpul.Tocmai d-asta i-am pus numele :Ciufulici"
Este un dulce.Imi place sa il pup pe botic,iar lui ii place sa il scarpin pe burtica si pe spate.
Este asa de dragut.Il ador!


Edit by Mariko21: nu colora tot mesajul...



7heart Re: Eu... Mier Iun 02, 2010 10:35 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Eu... 48582 2 iunie,Miercuri,ora 11:34 AM

O zis grea.Avem muzica si eu nu mi-am terminat caietul de cor Eu... 424331

ora 10:29
Am fost la scoala si am aflat ca profu' de muzica si profu' de tehno se pensioneaza Eu... 551303
Ce idei au si fetele astea de la noi din calsa Eu... 919453 ..!!sa il aplaudam pe domnu' dupa ce ne canta la pian si sa il punem sa ne dea un fel de autograf pe caiet Eu... 48582
Mdea...s-a dus toata clasa la dansul,asa ca m-am dus si eu
Domnu' de tehno..si el se pensioneaza... Eu... 248279
Domnu Ivan (de muzica) si Bucur (De tehno) sunt cei mai tari,buni si intelegastori.Nu imi vine nici acum sa cred ca ei ies la pensie.
In fine... Eu... 79591

Ce COOOOOOL!nu ne-a controlat prfu' de muzica la caietele de cor,pentru ca oricum nu l-am terminat. Eu... 86879
Mdea....Cand am venit acasa,am iesit,ca de obicei cu rolele.Si am stat afara de la ora 6 pana pe la 10...defapt 9:30

A fost o zi tare may...si,ca de obicei,dupa ce intru in casa,fac un dus si stau pe forumul meu preferat ZOOZ



8heart Re: Eu... Dum Iun 06, 2010 12:28 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Duminica,6 iunie 2010,ora 1:27 pm

M-am apucat de citit "Ultimul Mohican" de James Fenimore Cooper
Azi e o zi...super.Afara e frumos...si e weekand
Bine ca mai e putin si vine vacanta...

A venit la mine prietena mea ...am ascultat pe pc "Noaptea la veverite" lol
Am copiat-o pe tel si o am acum ca sunet de apel. love u
Remus,iubitul surorii mele mi-a dat 2 lei pentru ca i-am dat telecomanda... lol Dar totusi,trebuiau sa fie 20 de lei,nu 2 lei giggle
Dar bine si asa big smile Imi iau seminte de banii astia,cand plec in parc (pe la 5-6) tongue



Ultima editare efectuata de catre diavolitza in Dum Iun 06, 2010 4:30 pm, editata de 2 ori



9heart Re: Eu... Dum Iun 06, 2010 12:36 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-24afb

Ultimul Mohican e scris de James Fanimore Cooper.

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


10heart Re: Eu... Dum Iun 06, 2010 1:32 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

oo da...scuze...am gresit..tongue
ma uitam pe cartea de pe biroul meu "singur pe lume",scris de hactor malot



11heart Re: Eu... Joi Iun 10, 2010 9:37 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

M-AM CERTAT CU MADALINA

Ei bine,Mada este genul de persoana care vrea sa iasa in evidenta,care nu accepta sa se intample decat ce vrea ea si care isi doreste din plin sa fie cea mai buna..Aceste aspecte ale ei ne cam exaspereaza pe mine si pe Flori.
Inainte ne plimbam zi de zi cu rolele..cu ea.Acum ne plimbam zi de zi cu rolele fara ea,pentru ca ne-am hotarat si am cazut de comun acord ca ar fi mai bine sa incercam sa o evitam.Adica vorbim la scoala,ne mai intalnim dar nu asa de des.Pentru ca,inainte ma suna si ii spuneam ca sunt la Flori:ca citim,ca dormim,ca facem cartofi etc sau ca suntem la mine...sau in parc sau altundeva impreuna.Ea se cam supara si spunea "dar pe mine de ce nu ma chemati? mie de ce nu imi spuneti? mie de ce nu imi aratati? etc.
Well,intr-o buna zi ne-am sunat (din nou) si ne-am hotarat sa ii spunem de ce incercam sa o evitam.S-a suparat si a zis sa nu ii mai pronuntam numele si ca ne va sterge nr de telefon din agenda.

S-A TERMINAT SCOALA

Ultima zi,joi,am fost sa ducem cartile,sa le predam.Am stat sa le dam cu totii,apoi sa le ducem la domnul Mira (domnul administrator)...si am plecat AAAACAAASAAAA.
Diriga are 23 de ani..e super tare ca o avem diriginta pe ea.Pe 8 iulie vom merge cuea in cora,apoi in parc.Deci,am fixat data...fara schimbsri.Ii vom aduce aminte dandu-i un e-mail sau sunandu-o.uhuuu!
Premierele sunt vinerila ora 6 seara.E mai bine seara ca asa nu mai stam in caldura ca idiotii.



12heart Re: Eu... Vin Iun 11, 2010 10:58 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Stiti? eu am fost data la 8 ani la scoala,deci...acum trec clasa a 7a mean
In fine...joi,la ora 18 au fost premierele...Stateam acolo,in curtea scolii,cu dureri de picioare si cu multe emotii...am luat premiul 2 cu media 9.70..pfff
Premiul 1 l-a primit elevul cu media anuala 9.80..bleah
Inaintea premierelor a fost concursul "Miss si Mister",adica la ora 16:30.
Dupa premiere s-a spus cine a iesit Miss,si cine a iesit Mister.A iesit Miss Madalina de la noi din clasa si Andreea de la clasa 7 B.Mister a iesit un baiat de la clasa 7 A.
Mdeah...dupa premiere,am mers acasa si am facut un dus,dupa care am iesit cu rolele,pe la 20:30,cam asa.
Ne-am plimbat pe Valsanesti...apoi s-a facut 10 si ceva si am intrat in casa.Am facut din nou un dus rece si apoi m-am apucat de citit.Pe la 12 m-am uitat la un film pe pro tv,dupa care,pe 1 jumate,2...am inceput a alerga spre trenul viselor.
M-am trezit deci,azistazi,la 11:30.Am fost la magazin...si am intrat pe forum. ;)

Dupa ce m-am plictisit sa stau la pc,am plecat la Flori,am facut o baie in piscina,am stat la soare...am dormit..
Am venit la mine acasa,ne-am facut salata de rosii cu cartofi prajiti,iar apoi ne-am uitat la poze,band un pepsi receeeeeeee kiss:X
Am ajuns la 200 de mesaje pe forum.Uhuuu!
M-am uitat cu flori la h2o,sezon 3...apoi ne-am certat dar o sa o sun eu sa iasa cu rolele si sigur vine.. fake)
asa face mereu,deci m-am cam obisnuit cu ea. fake
M-am impacat cu Flori foarte repede,dupa care am fost la ea.Am stat pe balansuar si am vorbit,am ras.Peste catva timp vine sora ei,Dana si sta cu noi.Imi cere rolele,i le dau...se plimba,mi le aduce inapoi,mai stam si mai vorbim,radem,facem tot felul de filmari si inregistrari...
Apoi eu cu Flori iesim cu rolele.Peste catva timp in care ne plimbam,pe Flori o suna Dana si ii zice ca va venii si ea cu bicicleta.Ne plimbam ce ne plimba,pana ce ne hotaram sa o luam peste sina si sa mergem in parc,de vale.
Cumparam o punga de seminte,3 sucuri la doza si mergem in parc.Ne asezam pe o banca si stam la taifas.
Pana la urma se pace 9,9 si ceva si ne hotaram sa ne reintoarcem pe Valsanesti.Mergem pe str la Flori,mai mancam seminte...
Eu si Flori o lasam pe Dana singura si mergem sa ne mai plimbam putin.Se face 9 jum si ma duc acasa.
Dupa ce ajung,fac un dus rece,apoi ma pun la pc.
A fost o zi frumoasa si palpitanta.Ca celelalte zile.
Dar am aflat ca baiatul pe care il plac,Robert,ma place.E de la noi din scoala si este clasa a 8a...
E frumos,se imbraca in rap-er si e asa de sweet.Mi-a zis ca ma iubeste enorm.I-am zis sa imi dea id lui,iar el a zis ca nu il stie pe derost si mi-l va scrie pe un biletel si mi-l va da maine.
Uhhh...dabea astept!
Cam atat pentru azi.



13heart Re: Eu... Sam Iun 12, 2010 8:35 am


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Este dimineata... yawn
O dimineata de vara...cu un aer cald,cu un soare arzator,cu verdele ierbii stralucind si cu catelusa mea alergand in curte si latrand.O dimineata superba...insa mi se inchid ochii.Imi este asa de somn... yawn
M-am trezit,m-am schimbat si acum stau...stau sibutonez tastatura si mouse-ul pc-ului.
Afara este o zapuseala...eu m-am plictisit,asa ca imi copiez doua filme:"College" si "Sydney White"
Ma uit la ele,apoi o sun pe Flori.Acum stau la pc si ..ma uit in acelasi timp pe prima tv la "HIPNOZA,jocurile mintii"
:d
Am chef de o baie in piscina,de inot,de balaceala,de un dus rece.Dar de cate ori sa fac dus?

Ehh..pana la urma ma duc la Flori.Facem o baie in piscina,stam la bronzat,apoi ne intandem pe gresie. giggle
Iesim cu rolele,eu filmez cu telefonul tot cartierul...iar din neatentie,cad si imi cam rup mana..adica nu stiu daa e rupta..e umflata si ma doare..o simt amortita.cred ca se va invinetii sad
Azi ma voi uita,la 23:00 la un film pe pro tv,pe crae vi l-as recomanda si voua.Se numeste "Spanzuratoarea"



14heart Re: Eu... Dum Iun 13, 2010 5:33 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

M-am trezit de dimineata...Ma doare asa rau spatele si mana sad
Dupa cazatura de ieri... riiight
pff...afara inca mai e cald?
Dabea e dimineata.In fine...ma duc la magazin cu Flori,apoi vin acasa,scriu ceva in caietul de vacanta la romana,desenez...
Apoi ma pun putin la pc,dupa care ma uit la un film pe pro tv "Razbunarea lui Jacquou"
Un film vechi,francez.Vi-l recomand caci este un film de-a dreptul minunat.
Acum stau la pc..poate mai tarziu voi iesi pe afara

(Mai tarziu)
Pana la urma am si iesit afara.Flori si-a luat skateboard si nici nu stie sa mearga pe el. fake) rofl
In fine...Am stat cu niste baieti,Robert si Bogdan si apoi,vazand ca nu va putea sa mearga pe skateboard NEBET,se duce si isi ia rolele.Apoi mergem si ne plimbam pe langa niste Boys. love u
Unu' dintre ei incepe a ma alerga
Nesimtiti...
Ajung acasa la 9,imi fac un dus rece si intru pe forum fake kiss



Ultima editare efectuata de catre diavolitza in Dum Iun 13, 2010 8:14 pm, editata de 2 ori (Motiv : am mancat o litera)



15heart Re: Eu... Lun Iun 14, 2010 9:15 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Azi..a fost ca de obicei o zi super.M-am trezit pe la 9-9 si ceva...Eram singura,asa ca aprin pc-ul,mai citesc putin,fac niste exercitii din caietul de vacanta si apoi o sun pe Flori.Merg la ea,ne balacim,invat si eu sa inot cat de cat...
Imi iau telefonul si sun o fosta colega,cand deodata Flori vine spre mine,iar eu,fiindca imi e cam frica de apa,ma sperii si bag telefonul la fund.Cand ajung acasa,incerc sa ii spun lui tata...parca imi cadea tavanul in cap.Dar de data aceasta tata reactioneaza..mai bine..Doar imi zice "alt telefon numai vezi".
Uhhh...am scapat.Insa telefonul inca nu a scapat.Il desfac,ii dau carcasa jos,cartela si la tot la uscat.Peste aproximativ 3-4 ore bag din nou bateria,cu frica sa nu faca scurt circuit.Pana la urma telefonul meu a revenit la normal..huuuuh..ce bine
Apoi,ca de obicei eu ies cu rolele,insa Flori vine skateboard-ul.
Cam atat pentru azi..
NOAPTE BUNA!



16heart Re: Eu... Mier Iun 16, 2010 6:44 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

16.iunie...haa...ce zi de (mancarica mea preferata)

What the fuc.k? de ce trebuie sa ma trezesc de fiecare data la 9 dimineata pentru ca vorbeste sor-mea prea tare.Oh!!
Ziua incepe ca dr.acu.Ei bine,pana la urma ma trezesc,iau micul dejun (o salata by me),imi fac igiena,apoi ma reintorc in bucatarie unde imi fac o ciocolata calda.

Ma duc la pc...ma uit pe programul pro tv,apoi copiez un film.Incep sa ma uit la el,insa trebuie sa ma duc la magazin,iar cand ma intorc numai am chef de nimic.
Filmul se numeste "The Perfect Score",daca sunteti cumva interesati.
Ei bine,aprind televizorul.Ce sa vad?OMG!! Chiar incepuse filmul la care incepusem sa ma uit.In fine ...ma uit la el,dupa care vine Flori la mine
Facem niste teste de personalitate,ii dau sa imi completeze oracolul...mai vorbim..
Dupa care ea pleaca.Acum ma plictisesc .... ce zi de raha.t!!



17heart Re: Eu... Mar Iun 22, 2010 10:06 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-24afb

oracolul?flirty nais...nu mai am oracol de nu stiu cat timp
well..asa e in vacanta..plictiseala plictiseala si iar plictiseala

http://www.ally-just-me.piczo.com


18heart Re: Eu... Mier Iul 07, 2010 12:44 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Uh..ma scuzati ca am facut o imensa pauza si ca nu am mai intrat pe forum dar am avut multe de facut in ultimul timp.M-am certat si mai rau cu Madalina..pfff,de parca mi-ar pasa.Am ramas uluita auzind ca ea crede ca ii stricam imaginea fake).
Am fost peste sina,pe strada unde sta ea numai sa ne plimbam cu rolele si am vazut-o pe acolo.Costi,un baiat de pe strada de la ea,vroia sa vina sa ne bata (pe mine si pe flori) pentru ca el credea ca vrem sa ii facem ceva Madalinei fake))...[ce cap sec]
In fine,noi nu l-am bagat in seama si am mers mai departe,dupa care eu si flori am mers pe o strada sa facem niste poze...
Flori se cuplase cu un baiat...dar s-a despartit repede pentru ca baiatul ala era cam pampalau.
Baiatul pe care il plac imi face mai mereu cu ochiul love u...huh...Nu am mai vorbit,insa de mult cu el..si stiti cum e "Ochii care nu se vad,se uita"...deci,nu il mai plac asa mult.
De cand si-a luat flori palete de betminton,numai asta jucam.In fiecare zi cate o lunga partida de betminton,dupa care iesim afara,cu rolele.Acum nu mai trebuie sa o rog pe Flori sa iasa cu rolele,pentru ca si-a luat roti noi si acum ii este drag sa se plimbe. giggle
Altceva..mai nimic.In toate aceste zile m-am distrat cu prietenii,am fost in parc cu cateaua mea fake.
Ceva amuzant:tata avea treaba prin curte,mama si sor-mea erau la serviciu,iar eu la Flori.Si incepuse ploiaia,iar papagalii mei erau afara...Ce ciufulici au iesit fake)
Bine ca era cald afara si nu au patiti nimic rau.
Alexandra,o colega de-a nostra ne cam zapaceste pe mine si pe flori..ne idolatrizeaza!Nu vrea deloc sa ne impcam cu Madalina pentru ca vrea sa fim prietene numai cu ea.. fake)In fine,noi nu ne impacam cu Madalina,nu pentru ca nu vrea Alexandra,ci pentru ca nu vrem noi...
Oricum,si Alexandra si Madalina sunt la fel...macar Alexandra nu ma zgarie si nu trage de mine cum facea Madalina...
Cam atat pentru azi...;)



19heart Re: Eu... Lun Iul 26, 2010 5:42 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Buna again and again!
Astazi,Flori,prietena mea a plecat la mare sad.I-am zis ca atunci cand pleaca,de dimineata sa ma sune si pe mine sa mai vorbim asa.M-a sunat la ora 5 dimineata.Mama era oricum treaza ca trebuia sa se duca la serviciu,deci nu e nimic.M-am trezit si am vorbit cu ea,dupa care m-am dus de mi-am facut igiena si am iesit afara.Doamne dar e frig asa de dimineata afara.
In rest,mai nimic.Dabea a plecat la mare si astept sa vina



20heart Re: Eu... Mier Aug 18, 2010 9:33 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-6-24b75

Ei bine a flori a venit de mult timp de la mare.
Eu am plecat pe data de 13 august 3 baieti,sormea si o alta fata,tot la mare.
A fost super tare.FARA parinti a fost mai distractiv.
Stiti? data de 13 e data cu ghinion si ma gandeam ca poate Doamne Fereste se intampla ceva.A condus prietenul lui sormea si mie imi e frica cand conduce el ;))Cam atat/



21heart Re: Eu... Joi Aug 19, 2010 1:00 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Eu... Rank11-24afb

Personajul are ban permanent, deci jurnalul acesta nu isi mai are rostul. Topic inchis.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]


 » Forumul ZooZ » ARHIVĂ » Eu...



Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente