Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]
In which would you invest?
Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Vote_lcap44%Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Vote_rcap 44% [ 16 ]
Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Vote_lcap56%Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Vote_rcap 56% [ 20 ]
Total voturi : 36


26Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Empty Re: Desktop vs. Laptop Vin Mar 13, 2009 4:09 pm


        ^milkman^
^milkman^

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : near you:)
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5773
Numarul mesajelor : 285
Respectarea regulilor : Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Rank11-24afb

eu am laptop..si sunt destul de multumita..nu in totalitate...chiar daca e o marca f buna ma dispera cand se incalzeste...la desk nush parca era mai ..fain intrun fel..da totusi prefer laptopul



27Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Empty Re: Desktop vs. Laptop Lun Ian 04, 2010 9:37 pm


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6097
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Rank11-24afb

Fraise a scris:Detin un desktop, dar imi doresc si un laptop ... acum configuratia unui laptop poat fi la fel ca la un desktop, este avantajos pt ca il iei oriunde cu tine, net poti sa ai prin carduri dial-up sau alte surse ... este eficient unul mai ales cand te plictisesti big smile

Asa ca dorinta mea s-a implinit pana la urma ... in martie 2009 mi-am luat si un laptop (din vazanzarea bijuteriilor Desktop vs. Laptop - Pagina 2 798662 ) si merge brici. Este un Toshiba Satellite L300-1AL si l-am luat de pe emag.ro ... o greseala facuta ca l-am luat de aici, din cauza ca a venit gol, fara driverele de instalare, dar asta e... mi-am facut rost de ele si nu am avut nici un fel de probleme.

^milkman^ a scris:eu am laptop..si sunt destul de multumita..nu in
totalitate...chiar daca e o marca f buna ma dispera cand se
incalzeste...la desk nush parca era mai ..fain intrun fel..da totusi
prefer laptopul

Ca sa eviti supraincalzirea, pune laptopul pe un suport, ca sa-si faca ventilatia si nu va mai deveni hot ;) , dar asta e ... cand stai cu orele pe el, e normal sa se "aprinda" Desktop vs. Laptop - Pagina 2 798662

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


28Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Empty Re: Desktop vs. Laptop Mar Ian 12, 2010 10:58 pm


        kpl
kpl

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Sibiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5902
Numarul mesajelor : 88
Respectarea regulilor : Desktop vs. Laptop - Pagina 2 Rank11-24afb

scurt si la obiect:
un laptop este mai practic, mai elegant, mai flexibil si mult mai placut de folosit decat orice desktop...totusi ca performanta si posibilitati nimic nu se compara cu un desktop bine dotat


oh, si stiu despre ce vorbesc, sunt la al 4-lea laptop si al 3-lea desktop(the stories i could tell...)




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2





Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente