Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Sam Ian 17, 2009 2:02 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6512
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

eu citesc o carte sau o revista in timp ce ascult muzica romantica...daca e noapte merg la geam si ascult muzica pe telefon...uneori citesc noaptea cand nu pot dormi pt stres fake



27Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Lun Ian 26, 2009 9:27 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

mai nou am descoperit cititul in cada. e nashpa insa ca se umezesc foile de la aburi si ca trebuie sa tin mainile in sus ca sa tin foile / carte afara din apa --.--

De ceva timp (juma de an) am inceput sa adorm cu muzica linistita, gen Damien Rice, Coldplay, Dido, o colectie de melodii de pian care au ca fundal sunetul valurilor...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


28Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Mar Ian 27, 2009 1:30 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

Cel mai bine ma relaxez cand ma intind pe jos pentru a-mi indrepta coloana si ascultand in special Nocturnele lui Chopin (in Eb sau in Gm lucreaza cel mai bine cu psihicul meu stresat)
Daca sunt obosita prefer totusi sa dorm, dar daca visez risc sa ma trezesc si mai stresata.
Cititul ma relaxeaza enorm. Daca e sa nu am stare de ceva dificil, complex, citesc "literatura de buda", care mereu isi face efectul: nu ma streseaza, ba uneori ma amuza simplismul cartii.
Fumatul ma relaxeaza foarte tare daca sunt stresata sau nervoasa (inainte ma relaxa la fel ciocolata, dar cum am renuntat la ea...). Cel mai mult imi place primavara/vara cand e soare afara sa stau cu nasul intr-o carte cu cana de cafea aburinda si cu tigara alaturi langa fereastra deschisa. daydream
Nu ma uit niciodata la tv cand sunt stresata pentru ca exista riscul sa ma enervez mult mai tare pentru ca niciodata nu gasesc ceva pe placul meu.
Ultima metoda care ma mai relaxeaza e sa exersez la pian sau sa cant vocal.

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


29Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Mar Ian 27, 2009 1:44 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

am inceput sa fiu dependent de acest lucru
ma intind in pat , pun muzica la calculator (nu prea tare) mut subwoofer-ul langa pat si dorm cu muzica in minte si patul vibreaza , dorm maxim 1-2 ore probabil 3 cel mai des seara intre 6-10 dar cand ma trezesc ma simt mai relaxat fata de cum ma simt dimineata dupa o noapte de dormit big smile



30Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Mier Ian 28, 2009 11:00 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

fac sauna , citesc o carte sau o revista , dorm ori fac o baie cu spuma



31Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Mier Ian 28, 2009 3:25 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5956
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

momentan ma relaxeaza perfect sa-mi miros maneca hanoracului fake) miroase a parfumul...lui no words rolleyes

:X lasand totul la o parte...citesc o carte/o revista,dorm :X ma uit la tv ... ascult muzica xD
sau o plimbare usoara prin parc,privitu'ploii la fereastra sau chiar stat prin ploaie giggle



32Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Vin Ian 01, 2010 11:12 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5710
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

mama are o ustensila rotunda si lunga de intins aluatul la bucatarie...dar este asa de bun pe post de ustensile de masaj...ma relaxeaza tare mult!!!



33Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Dum Ian 10, 2010 5:14 pm


        kpl
kpl

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Sibiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5902
Numarul mesajelor : 88
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank11-24afb

autohipnoza



34Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Empty Re: Inchide Ochii si Relaxeaza-te... Mier Iul 14, 2010 9:56 am


        Rain
Rain

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5760
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRumpelstiltskin
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 223
Respectarea regulilor : Inchide Ochii si Relaxeaza-te... - Pagina 2 Rank5-4-24b84

Relaxare..
Primul ar fi somnul...Ah!] love u
A doua modalitate...stand pe iarba si uitandu-ma pe cer
A treia...stand in gara si desenand si asc muzica la maxim
A patra..sa stau cu prietenii mei sa vorbim.despre orice:D

http://stupidity-causes-cancer.blogspot.com/ https://www.facebook.com/editaccount.php?ads#!/profile.php?id=100001056861241 http://zambestesprecer.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente