Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

1Discutii Libere Despre.... Empty Discutii Libere Despre.... Lun Iul 16, 2007 8:40 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7554
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

aici se barfeste un user timp d o sapt ( si asta e furata)...primul inculpat e....mariko...kre e o super fata, o super prietena, o super mamik indulgenta, stie ce vrea d la viata, e mereu happy, are cei mai frumosi ochi p kre i-am putut vedea si stie mereu sa inveseleasca p cineva...kiss you, my girl kiss kiss kiss love u love u love u >hug< >hug<

Mariko21: e prea devreme pentru acest topic, unii nici nu ma cunosc. il redeschidem mai tarziu kiss
si mc kiss

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


2Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 13, 2007 12:23 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

13 august, n stim kt d kt, asa k am redeschis acest topic tongue

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


3Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 13, 2007 1:00 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

si u esti prima p lista
deci pana pe 20 sa tot vb de tine
moaaaaa
incep un pic...
k nu mai am timp
te ador..esti idolul meu fake jokin ...
dar esti super d treaba
cu capu p umeri
ma bucur super mult ptr ce ai reusit sa faci in ultima perioada de timp...incepand cu serban terminand cu facultatile
esti desteapta..super draguta....vreau sa te cunosc live..kiar daca peste 10 ani, tot nu vei scapa de mine.....ai si u defectele tale,dar pana acum nu am dat de ele...tre sa caut mai adanc....da esti fecioara,ce sa mai caut ca le am si eu fake)
esti perfectioista
s i critici mult....i asta nu e de rau o zic din proprie exxperienta...
p.s: mai revin fake)

http://www.calypsonyx.blogspot.com


4Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Mier Aug 15, 2007 1:51 am


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6253
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-6-24b75

ma tinand cont ca eu de abea am cunoscut`o....nah din cat am vb eu cu tine mariko pot spune ca e super cool ca te`am cunoscut (nush ce dreaq am de ceva timp cu cuvantul asta) da nah...esti super fake mai adaug eu ce mai e de adaugat pe `aci knd e tongue



5Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Joi Aug 16, 2007 12:07 am


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6293
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

super de treaba tipa, cand am dat ochii cu ea...ma km durea gatul pt k ma uitam mai mult in sus avand in vedere inaltimea ei....lol
simpatik, intelegatoare, de gashk...as zice mai multe dar e km tarziu si nu prea am mintea oxigenata rofl



6Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Joi Aug 16, 2007 2:23 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

pei sa vedem... mirela... izbitzica angel (:d_evil: ) despre calitatile ei as putea vb ceva vreme giggle e wild (imprevizibila), e nebunatica lol e sensibila, e cute, sweet, de treaba, frumoasa giggle and the list goes on and on tongue. dar nu multi stiu exact si defectele ei, so guess its up to me to spill it rolleyes
pei in linii mari ... nu stie c vrea... ma rog... nu tot timpu tongue si dak ea nu stie cei in capshoru ei ... eu de unde sa stiu big smile dar i guess thats ok hmmm it gives her a certain degree of mistery flirty si in plus, knd ghicesti what's on her mind, e foarte placut sa fii q ea 8->... dar ma rog tongue cam greu q ghicitu asta flirty pe langa asta, insista uneori prea mult p pctu ei de vedere... dar de curand a inceput sa remedieze aceasta problema flirty
in rest este super sweet si o iubesc asa qm e kiss cu toate defectele si calitatile ei flirty



7Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Vin Aug 17, 2007 1:07 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

mc, mc flirty

si pt iubitu meu si pupiiiic : Discutii Libere Despre.... 6fyuffd

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


8Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Vin Aug 17, 2007 1:58 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

mai ai 3 zile fake)
tre sa ma mai gandesc ce sa mai zic eu de tine big smile

http://www.calypsonyx.blogspot.com


9Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 20, 2007 1:09 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6338
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

crazy a scris:pei sa vedem... mirela... izbitzica angel (:d_evil: ) despre calitatile ei as putea vb ceva vreme giggle e wild (imprevizibila), e nebunatica lol e sensibila, e cute, sweet, de treaba, frumoasa giggle and the list goes on and on tongue. dar nu multi stiu exact si defectele ei, so guess its up to me to spill it rolleyes
pei in linii mari ... nu stie c vrea... ma rog... nu tot timpu tongue si dak ea nu stie cei in capshoru ei ... eu de unde sa stiu big smile dar i guess thats ok hmmm it gives her a certain degree of mistery flirty si in plus, knd ghicesti what's on her mind, e foarte placut sa fii q ea 8->... dar ma rog tongue cam greu q ghicitu asta flirty pe langa asta, insista uneori prea mult p pctu ei de vedere... dar de curand a inceput sa remedieze aceasta problema flirty
in rest este super sweet si o iubesc asa qm e kiss cu toate defectele si calitatile ei flirty


Ar fi bine mister ca daca nu.......te crap trimit armate de dark jedy bunnies dupa tine in frunte cu maresalul liliak si cu AnaiD sapoi daca pune gheara pe tine AnaiD ai puso!(Nu te gandi la tampenii!)


The point is I love mariko too not in that way you perv. and i care alot about what happenes to her!

Despre mariko tre sa spun si eu ceva..??? Hmm...e nebuna rau si e dulce si e simpatica e denul de fata pe care o cauti mereu cand dai o petrecere cand vrei sa iesi undeva cand ai nevoie de cineva sa te asculte...si lista poate continua mult si bine! dar mie deja mie lene! She is one of my best friends ever! Ma ajutat atunci cand a avut cum si am cerut ajutorul ei.

La partea cu punctul de vedere si insistatul nu te contrazic ca asa e cateodata ma scoate din minti! But then again daca nu ar fi asa ar mai fi ea mariko cea pe care o iubi eu si o indragesc asa de mult??? (iubi- nu in sensul ala mah) ! >hug< kiss 4 zooza mea amica! Dont change.....much...sweety!



10Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 20, 2007 2:20 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

Mc mult tuturor kissie lip print kissie lip print kissie lip print kissie lip print kissie lip print kissie lip print (kte unul pt fiecare flirty )

Asham... urmatoarea victima este Akasha flirty incepeti, k o sa scriu si eu l8r (Acuma tre' sa pap, k mi-e fomik scared )
Discutii Libere Despre.... 4xl3upu
(dak mai vreti poze, am vreo 4 p kre nu l are nici ea :d_evil: )

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


11Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 20, 2007 2:46 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6338
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

aoleu akasha! OMFG she is definetly one of the most nutty crazy insane funny pls i have ever seen!

Adika mah fata asta aproape ca nu are limite. De fiecare data cand o vad rade!

E super de treaba si super desteapta! Credetima ca poate sa poarte niste discutii de ramai cu gura cascata...nu mah nu in sensul ala de gura casca ca nuti arata nica ! Perversilor numa la tampenii va ganditi....dar deh...cand te uiti la ea cine nu sar gandi....! E frumoasa foc e dulce e o persoana pe caer te poti baza acnd ai nevoie de ceva!

Moama adule pe ea si pe mariko la o petrecere ca ati dat de dracu cand intra ele! Deja shoul cool devine exploziv ca o bomba atomica! giggle

Doamne ce nash da sa fiu la o petrecere cu ele!


Acuma nah ce sa zic are si ea partile ei rele.....care or fi alea al dracu sa fiu daca le-am vazut pan acuma ! Ba de fapt cred ca unu din ele e faptul ca e uneori cu , capul in nori! Nai treaba cu ea poate sa tune si sa se darame pe langa ea ca nu baga de seama !

in rest nush ce sa mai zic. da las ca imi aduc eu aminte..!



12Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 20, 2007 3:49 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

mariko rofl
deci alta poza nu gaseai?
super tare rofl
nu ma maiopresx din ras...
si ichigo ms mult
dar am si defecte...kiar destule....se pare ca le maschez destul de bine...sau poate pur si simplu defectele mele sunt considerate calitati ptr altii rofl
si faza cu tuna si fulgera langa mine si nu ma intereseaza....sa zicem k da...uneori....lately cel putin.....kiar da=))
deci ba super tare poza=))
kiar sunt curioasa mire ce poze mai ai cu mine si eu nu stiu..... astept flirty

http://www.calypsonyx.blogspot.com


13Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 20, 2007 10:02 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6293
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

despre fata asta...mereu se gaseste cate ceva de spus, ma uimeste de fiecare data, e desteapta,mumoasa de-mi vine s-o mananc cu obrajorii aia dolofani...
nebunatik si matura in aceeasi masura, dar cate odata tinde sa fie salbatik, mult prea salbatik pt specia noastra lol
stie sa se fak placuta, glumeatza, sociabila si nu in ultimul rand very zooz-a lol
t poop si tine-o tot asa >hug<



14Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Mar Aug 21, 2007 1:04 pm


        anaiD
anaiD

 Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6277
Numarul mesajelor : 216
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

uu..cate am de spus despre Lady...dar o sa fac..un mini mini rezumat lol

....e foarte de treaba...sociabila...o buna ascultatoare...( adik...de fiecare data cand aveam o problema..ma ajutai sa o rezolv..si imi dadeai sfaturi kiss kiss kiss ) ...e haioasa...are simtul umorului..esti sincera...frumoasa..responsabila ( oki...aveai grija de un bebeu...te`am vazut la web lol ) ..ai rabdare..( iar..mi`ai ascultat toate problemele..si tampeniile mele..tongue si sunt sigura k nu sunt singura kre a venit sa`ti ceara sfaturi kiss )..ai incredere in sine..si in fortele proprii.....o sa mai revin...k aku nu prea mai pot sa stau fff mult..tongue dar sa stii k sunt o gramada de lucruri bune de spus despre tine kiss
....defecte inca nu ti`am gasit...si chiar dak sunt..nu`s multe kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss



15Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Mier Aug 22, 2007 9:35 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

ma,tot e ceva ca altii imi gasesc calitati fake)
as vrea sa aud si defectele...sa vad ce schimb la mine,daca pot..in rest, sa zicem ca aveti dreptate p o parte....dar diana..aia cu increderea in mine.....o am,dar rareori....sau..nah..nush...sunt ciudata rau fake)

http://www.calypsonyx.blogspot.com


16Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Mier Aug 22, 2007 11:09 am


        Fluture_cenusiu
Fluture_cenusiu

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6270
Numarul mesajelor : 310
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

Cristinutza, duda esti de cand te-am cunoscut...si mai duda ai ramas. tongue stiu ca ai un accent adorabil cand vorbesti big smile. Te respect enorm pentru ca esti directa, spui totul verde in fata de cele mai multe ori, ceea ce eu nu o sa reusesc in veci. Daca tot ai zis de defecte, hm...pui uneori mult, dar mult prea mult suflet ceea ce iti provoaca multe dezamagiri. Dar stii sa te ridici sa o iei de la capat, un alt motiv demn de respect. Esti foarte sociabila si foarte lipicioasa (te apropii repede de oameni).

http://fluturecenusiu.blogspot.com


17Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Vin Aug 24, 2007 8:18 am


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6253
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-6-24b75

cam greu sa vb despre persoana p kre o iubesti fara sa se inteleaga ca o lauzi ca e iubita ta fake ... atunci sa vb despre perioada cand o iubeam doar pt ca era cea mai buna prietena a mea. A fost persoana care in decursul a 3 ani d zile a fost langa mine si m`a sustinut moral de fiecare data cand am avut nevoie, a stiut sa ne intelegem unul p altul si sa ne ascultam, persoana calda si intelegatoare de la capatul celalalt al firului pt ca pana acum un an nu ne`am cunoscut, am vb practic prin tel si pe internet pt ca ea era aici si eu eram la 4 mii de km distanta, anul trecut am venit aici si am cunoscut personal fata care avea sa fie din nou langa mine in perioadele grele pe care le`am trecut in mare parte si datorita ei, fata careia ii datorez faptul k sunt acum bine si am tot ce imi trebuie si mai nou de 2 sapt incoace fata care mi`a oferit cel mai bun lucru pe care mi`l putea oferi....iubirea ei.....te iubesc Cry....



18Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Sam Aug 25, 2007 7:34 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

In primul rand, sry k mi-a laut atata sa revin,dar am avut o saptamana full si numai sa scriu ceva d genu' nu eram in stare sad

Deci... Akasha... Cristina... Elena... LCD sau cum vrei u sa iti zic giggle te adoooor! esti cu siguranta printre cele mai bune prietene ale mele flirty pot rade cu tine, pot plange cu tine... nush, cumva ai stiu t mereu c sa imi spui d fiecare data knd eram trista... si ai stiut sa ma mai domolesti knd eram prea ... prea tongue

In relatia cu Liviu mi-ai fost d mare ajutor pt k tu deja erai d nush kt timp intr-o relatie la distanta... Iar dupa despartire ceea ce mi-ai spus mi-a fost d mare ajutor si m-ai ajutat sa trec mai departe

Totdeauna te-am admirat pt felul tau d a fi, esti genul d om ashaaa, plin d viatza si nu esti egoista, nu tii cheful d viatza doar pt tn, il imprashtii cu generozitate la toti big smile

Si da, ai avut si u momentele tale in kre ai fost down... Si ma bucur k ai avut destula incredere in mn incat sa mi l impartasesti si sper k am reusit si eu sa t fac sa t simti mai bn, asa cum reusesti u in kzul meu kiss

Ma bucur k in sfarsit t declari fericita si k ai inceput sa iti refaci viatza, pt k meriti ce e mai bun (si nu o spun asa, d chestie, cum le-am mai zis-o altora rolleyes )

Sa nu te schimbi, pt k t vreau zooza, zooza all the way giggle >hug< luv u, honey kiss

Si hai sa vada si restul pozele alea flirty Isn't she lovely? 8-> :
Discutii Libere Despre.... 549vqyh Discutii Libere Despre.... 4tgetsi
Discutii Libere Despre.... 5z69xn6 Discutii Libere Despre.... 4zbusmr

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


19Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 27, 2007 4:06 am


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

Ok guys intr`o saptamana ati reusit sa ma facetzi sa blushez, Mire ms mult de poze, Vali kiss you si restul pup.
Dak o sa mai imi vina vreodata randul sper totusi sa imi gasiti si defectele pana atuncea, dar pana atunci ms de complimente. Next one Liliakul.

http://www.calypsonyx.blogspot.com


20Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 27, 2007 9:50 am


        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6359
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

pai sa vedem putin cam crazi (putin mai mult),lipseste prea mult ,nu prea vb cu el si cam atat momentan big smile



21Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 27, 2007 1:43 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7554
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

liliakul...o zburatoare crazy..k e dincauza k nu vede p unde mere noaptea...e un baiat de nota 10, crazy dar kre isi stie limitele...desi trebuie sa'l enervezi destul d tare k sa'l faci sa spuna ceva nashpa..face misto d mn de cate ori are ocazia...las' k ti-o platesc eu>fake...nu scapa nimeni d el:))...desi la inceput nu prea vbeam, acum vb mai des...de sa spun?..unul dintre cei mai mari zoozi de p forum:D

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


22Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Lun Aug 27, 2007 2:20 pm


        Lenne
Lenne

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6410
Numarul mesajelor : 908
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

well...cum am ajuns si eu la calc....liliaku...ploiestean de-al meu...a fost super dulce...cand mi-a trimis poze cu ploiestu nostru scump si drag....e diliu rau de tot...nu le are pe toate...defect cred k i-as gasi ca tre sa il tragi de limba,nu prea intra el sa vb ..cel putin nu cu mine
in rest,ii place super mult riscul....si...e afemeiat :-" fac si eu misto maaaa
nu ma bagati in seama
o dulceata de baiat
p.s: ba,tot ajung in ro si tot o sa te prind o data si o data...poti sa zici ce vrei :-L

http://www.calypsonyx.blogspot.com


23Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Mier Aug 29, 2007 10:01 pm


        anaiD
anaiD

 Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6277
Numarul mesajelor : 216
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

lilieceel :X

doaamne...un nebun mai mare k asta mai rar gasesti kisskiss
mai e si evil pe deasupra
si e si fff frum tongue kiss kiss
m`am ofticat mai demoolt...la inceput, pe dark..k nu vr sa`mi zici qm te cheama lol dar..tot am aflat..
am maare incredere in tine..si d`asta ti`am zis..tot ce ti`am zis big smile k stiu k poti sa tii un secret tongue
pooop perversule :> mai vb pe mess



24Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Joi Aug 30, 2007 3:21 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6293
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

de ce m-ati scos in fatza :affraid:
nu-mi place sa fiu p scena :evil:
nu te uit LCD :twisted:
ms pt complimente...nu fac decat sa fiu eu insumi...sometime, depinde in ce moment ma prinzi riiight
si e si fff frum
ma confunzi cu ala din spate draga :d_evil:
e afemeiat
si u brutus... broken hearted
glumeam
thks pt urari din nou...acu carati-va acasa [-o<



25Discutii Libere Despre.... Empty Re: Discutii Libere Despre.... Joi Aug 30, 2007 6:14 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Discutii Libere Despre.... Rank11-24afb

aaa, nu flirty cum sa n caram aksa? io ink nu mi-am zis parerea, dragule flirty

peeey flirty imi place k acuma ma iei si u primul cu cf, mitzo? k inainte t lasai km mult abordat si nu prea abordai si u ntz ntz ntz

imi place vocea ta, desi nu e d drogat si nu e ragushita (k ziceai u k dak imi plac vociled drogati nu imi place vocea ta riiight )

imi place k imi zici mitzo big smile

nu imi place k esti mai scund sad si k vampirizezi km multe fete scared (din cauza ta sunt io asa palida sigh )

nu imi place k mi-ai gasit porecla aia lol

imi place k esti funny si chiar esti crazy, dupa cum sustine id-ul tau hmmm cred k esti super tare la petreceri hmmm si nush dc dar am senzatia k si dansezi bn hmmm

imi pare rau k nu ti-am mai prins motorul in viatza sad mai it rest in peace (k din kte am inteles, nu mai ai... dak totusi ai, vino cu el p la buc 8-> )

si imi mai pare rau k atunci knd ai venit la otaku ai stat prea putin cu je sad

si imi place c muzica asculti flirty

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 4]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente