Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Discutii si Pareri Despre Manga Empty Discutii si Pareri Despre Manga Sam Mar 22, 2008 9:50 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Discutii si Pareri Despre Manga Rank11-24afb

Discutii si Pareri Despre Manga Z48036d1c516bd



Un topic in care poti vorbi despre manga care te-a impresionat in mod placut sau mai putin placut. De asemenea, ceilalti useri pot adauga pareri despre un anumit nume in caz ca au citit si ei.




Sa vedem...ultimul manga citit a fost Alive!

Categorii: horror, matur, seinen, psihologic, supranatural

Rezumat: Yashiro Tenshuu a ucis 5 oameni, inclusiv pe iubita sa, iar acum e comandat la moarte. Cu toate acestea, o organizatie guvernamentala secreta ii ofera sansa de a trai daca este de acord sa devina subiectul unor teste ce necesita dorinta de a ucide.

Personal nu mi-a placut in mod special. Ceva lipseste din acest manga, ceva ce a lasat un gol imens...
Trecand peste asta, povestea e destul de interesanta si originala. Tptusi, prima data nu am inteles ce e cu tipa. Apoi totul a devenit clar, mult prea clar pentru a mai ramane vreo urma de mister. Iar la sfarsit, prima data am crezut ca se va razgandi vazand-o pe iubita lui (care apropo, e moarta). Dar a facut-o si s-a terminat...

Daca ar fi sa-i dau o nota ar fi un 7/10 sau poate chiar mai putin...Oricum, daca va stiti pasionati de asa ceva... enjoy it!

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente