Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]
Eu...
De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_lcap32%De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_rcap 32% [ 25 ]
De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_lcap25%De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_rcap 25% [ 19 ]
De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_lcap19%De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_rcap 19% [ 15 ]
De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_lcap23%De Ce Inselam? - Pagina 2 Vote_rcap 23% [ 18 ]
Total voturi : 77


26De Ce Inselam? - Pagina 2 Empty Re: De Ce Inselam? Vin Aug 01, 2008 6:36 pm


        Valy-pTm
Valy-pTm

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5896
Numarul mesajelor : 100
Respectarea regulilor : De Ce Inselam? - Pagina 2 Rank11-24afb

pentru ca la un moment dat te plictisesti de acea persoana si simti nevoia sa te intanlesti cu altcineva



27De Ce Inselam? - Pagina 2 Empty de ce inselam ...? Lun Dec 08, 2008 3:06 am


        nataliaangels
nataliaangels

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : brasov
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5767
Numarul mesajelor : 1
Respectarea regulilor : De Ce Inselam? - Pagina 2 Rank11-24afb

cred ca e o intrebare care toata lumea si-o pune iar de fiecare data ea a avea la fiecare un alt raspuns.nu cred ca e o persoana careia ii place sa faca acest lucru ,si daca chiar exista acea persoana nu are suflet .in ceea ce ma priveste am fost inselata ,si am inselat.am o relatie de 4 ani ,sa nu va ganditi ca am inselat din razbunare ...nu ,nu acesta a fost motivul,ptr ca stiiti voi daca ierti fara sa uiti e un fel de iertare egoista...m-a durut foarte tare sa aflu ca am fost inselata ,si de aceea acum stau si ma gandesc cum de am putut sa fac si eu acest lucru ,dar oricat m-as gandi nu stiu daca o sa gasesc vreodata raspunsul corect ...poate sunt 4 ani la mijloc si deja a intervenit plictiseala si obisnuinta in aceasta relatie mai ales ca amandoi avem 20 de ani ...dar daca stau sa ma gandesc bine asta nu ar fi trebuit sa se intample daca ar fi o dragoste adevarata,poate nu suntem facuti unu ptr altu...si ma ales ca,comunicare la noi nu prea mai exista,si daca ar fi sa dau un raspuns de ce inselam ,cred ca lipsa de comunicare si de incredere are un rol foarte important..acuma poate uni din voi veti spune de ce nu ne despartim,daca ne-am inselat unu pe altu ...si da sunt de acord si cu asta daca nu gasesti ceea ce acuti la persoana de langa tine spunei si terminati ..dar e foarte greu sa afci pasul asta,ptr ca dupa cum am spus deja e obisnuinta ...dar...stau si ma gandesc ca multe cupluri cu copii se despart dupa atatia ani ...vrea sa spun ca nici eu nu stiu ce sa fac ..si ce e in capul meu numai eu stiu ..cate intrebari,fara raspuns...v-am pupat



28De Ce Inselam? - Pagina 2 Empty Re: De Ce Inselam? Dum Ian 04, 2009 2:13 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : De Ce Inselam? - Pagina 2 Rank11-24afb

Inselam si pentru a ne da seama cat si daca tinem la cel de langa noi. (Nu mai repet motivele care deja au fost expuse)

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


29De Ce Inselam? - Pagina 2 Empty Re: De Ce Inselam? Joi Ian 15, 2009 6:52 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : De Ce Inselam? - Pagina 2 Rank11-24afb

inselatul este extrem de subiectiv in majoritatea cazurilor iar in unele cazuri este ceva extrem de banal si de general in acelasi timp. Pur si simplu se plictiseste lumea ! Cauta ceva nou mereu.

Desi cred ca e totusi o idee buna sa cunosti lume etc. cred ca e mai important sa fii sincer si sa recunosti din timp atunci cand nu merge treaba . Inselatul asta este sau mai bine zis poate fi extrem de dureros!

Va zic din experienta. Dar la fel de bine a va zic ca odata fript suflu sin iaurt.

Si de atunci am devenit extrem de pasiv la treaba asta .

Adika oki m-ai inselat deci e clar ca nu ma meriti . Punct . Nu stau prea mult la discutii. Odata ce o fata imi face treaba asta deja o sterg cu totul din gandurile mele. Si desi in general raman amic cu fostele mele cele care m-au inselat (nu au fost multe vreo doua cred) dar au fost eh alea doua deja nu mai exista ptr. mine.

Daca veneau si imi spuneau din prima ca vrea sa o terminam nu ma deranja poate intelegeam si poate chiar eram deacord sa incheiem toata treaba dar asa sa ma minti ......nu prea suport eu .....desi la randul meu mai mint.

Nush cred ca sunt totusi ipocrit la treaba asta ....



30De Ce Inselam? - Pagina 2 Empty Re: De Ce Inselam? Sam Ian 24, 2009 2:02 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : De Ce Inselam? - Pagina 2 Rank11-24afb

Nu prea a fost nevoie sa insel pentru ca am avut pana acum relatii scurte fake .
Poate o data am inselat , insa nu mai stiam daca eram impreuna .... fake)




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente