Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ultimul Joc. Pareri Empty Ultimul Joc. Pareri Dum Apr 13, 2008 12:18 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Ultimul Joc. Pareri Z4801ddab5e845




Care a fost ultimul joc pe care ai reusit sa il termini? Sau de care te-ai lasat pagubas...

A fost o revelatie sau o dezamagire?


Toate jocurile descrise la acest subiect sunt pentru PC!

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Lun Apr 28, 2008 11:21 am


        Zooz
Zooz

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5991
Numarul mesajelor : 388
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-6-24b75

Se apre ca voi fi primul care iti incearca topicul.Ultimul meu joc jucat a fost FIFA2008 de asemenea cel mai nou aparut FIFA in Romania.
Mi-a mschimbat PC-ul special pentru a avea memorie mai mare si un procesor mai bun.
Nu am avut nicio dezamagire,doar ca m-am stresat putin inainte sa il instalez,a trebuit sa sap printre fisierele din CD.
Dar acuma totul este ok.

http://animemylife.forumgratuit.ro


3Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Dum Mai 04, 2008 4:41 pm


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6338
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Oki aici o sa ma recorectez in privintza ultimului joc jucat. Halo2 .

Da intradevar uneori este enervant si poate prea simplu. Dar asta doar daca joci pe nivelul de dificultate ptr idioti si doar daca nu esti atent la ceea ce se intampla in jurul tau. Se pot gasi multe indicii cu privire la ce sa intaplat si ce se va intampla in joc ascunse foarte inteligent si indicii la ceva mai mare mai important si mai periculos. 9/10 ptr. ca grafica ar trebui usor retusata pe ici pe colo.



4Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Joi Mai 08, 2008 8:19 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

pei ultimul pe kre chiar lam jucat... si lam terminat... a fost Titan Quest... q tot cu expansionu Immortal Throne. La inceput mi sa parut o copie nereusita Diablo 2... dar pe parcurs miam dat seama k lucrurile nu stau chiar asa... e un joc bine facut, q un story ok, nu e foarte original dar e acceptabil. Dak iti plac jocurile astea rpg/hack and slash... este un must have.



5Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Lun Iun 30, 2008 10:29 am


        Ice
Ice

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5941
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1325
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Ultimul joc pe care am reusit sa termin,a fost Batman-ul asta nou.
Mi-a placut foarte mult ca a avut foarte multa actiune.
Aveai fel si fel de misiuni pe care le-am trecut cat de cat cu greu.
Oricum,nu prea m-am mai jucat de muult sii mi-am zis sa incerc un joc de actiune.

http://www.zoozez.com


6Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Vin Iul 18, 2008 9:11 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5994
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

crazy a scris:pei ultimul pe kre chiar lam jucat... si lam terminat... a fost Titan Quest... q tot cu expansionu Immortal Throne. La inceput mi sa parut o copie nereusita Diablo 2... dar pe parcurs miam dat seama k lucrurile nu stau chiar asa... e un joc bine facut, q un story ok, nu e foarte original dar e acceptabil. Dak iti plac jocurile astea rpg/hack and slash... este un must have.

Mi-a placut si mie Titan Quest insa nu am reusit si nici nu am avut rabdare pentru a incerca de mai multe ori sa omor ultimul "monstru". blush

Dupa ce am terminat Heroes 5 si addonul Hammers of Fate acum m-am apucat de Tribes From the East. Si din cand in cand mai joc si Transport Tycoon. big smile

http://www.zambesc.com/


7Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Vin Iul 18, 2008 9:32 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

ultimul terminat... Fable... foarte reusit jocul... si ca story si ca gameplay... mi se pare cam usor... dar ma rog, dupa cum arata grafica, pare a fi facut pt copii... nu e cine stie ce blood and gore... (defapt deloc --_--'') deci... copiii n-au nevoie sa se chinuie sa termine un joc... henceforth prostia aia cu "ressurection potions" aka "cate vieti ai" care mi se pare o chestie ce n-are ce cauta intr-un rpg... poate intr-un adventure sau un action shooter ceva... orqm n-ai nevoie de ele... eu am omorat ultimu boss din 3 lovituri, deci nu e cn stie ce greutate...
moving on... la un anumit punct in joc ajungi sa nu mai ai probleme cu nimik (dak ti-ai facut personajul cum trebe)... si mergi inainte doar asa pt story... din pacate este cam scurt jocul, deci dak faci asta il termini prea rpd... ai tot felul de mini-jocuri intre timp kre sa iti manance din timp... if u'r into them -.-, dar orice ai face, se termina sooner or later... (sau mori de batranetze, ca deh, iti imbatraneste caracterul)
overall, este bun jocul... adik... poti sa omori cam tot de pe harta, poti sa faci ce vrei in orase (inclusiv sa injuri copiii si sa dai suturi gainilor), poti sa te imbeti, sa boresti (pe copii), sa tio tragi, sa mergi la uhm... bordel, poti chiar sa te mariti ... (why would u do that?) si sa nu uitam poti sa faci un oras intreg sa fuga de tn dak te faci destul de scary. anyway, great time waster ^_^ enjoy
ps: apare si Fable 2 in noiembrie parca...
https://www.youtube.com/watch?v=CD0UqWyZGlc



8Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Vin Iul 18, 2008 9:41 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5994
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Ma enrveaza jocurile care sunt interesante dar scurte. Cand incepi sa te bucuri de ele, se termina.

E intersant totusi cum zboara gainile alea. angel

http://www.zambesc.com/


9Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Sam Iul 19, 2008 3:39 am


        Je me souviens
Je me souviens

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 41
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Total overdose(pc)
Obscure: the aftermath(WII)
Skate(ps3)
Burnout:Dominator, Nfs most wanted,Socom fireteam bravo2 si ghost recon(PSP)



10Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Dum Aug 17, 2008 4:13 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

O sa comentez ultimele 3 jocuri pe care le-am terminat.

1. Evil Under the Sun, dupa o carte de Agatha Christie
Spoiler:

2. Murder in the Orient Express, dupa o carte de Agatha Christie
Spoiler:


3. Playboy - The Mansion
Spoiler:

Pe primele 2 le-am jucat pentru ca mi-a placut mult And then there were none, unul dintre cele 3 jocuri care formeaza trilogia de jocuri dupa carti scrise de Agatha Christie. Evil Under the Sun a fost asa si asa, pana si ucigasul era previzibil cine va fi, doar ca modul in care a ucis m-a surprins...

Murder on the Orient Express mi-a placut foarte mult, momentan se numara printre jocurile mele preferate. M-a motivat probabil si faptul ca personajul principal este o tipa de aceasta data... Finalul a fost surprinzator, mai ales ca eu nu am citit cartile inca si cred ca mai bine, ca nu stiam la ce sa ma astept giggle

Iar Playboy - The Mansion a fost nice, chiar nu e doar sex sex sex... Tre' sa publici revista, trebuie sa relationezi cu oameni din toate domeniile si sa le faci nush cator staruri pe plac pentru a iesi totul cum vrei tu... Oricum, m-a surprins in mod placut... Nu e un must-play, precum Murder on the Orient Express, e doar un joculet cu care sa iti ocupi timpul in mod placut tongue E destul de usurel, chiar foarte usurel giggle

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


11Ultimul Joc. Pareri Empty Re: Ultimul Joc. Pareri Dum Feb 22, 2009 3:33 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Ultimul Joc. Pareri Rank11-24afb

Mirror's Edge - destul de misto jocul. Oricum l-ai privi, este original. nu cred k mai exista un joc in kre sa poti face macar o parte din miscarile (si ninja climbing xD) din mirror's edge... uhm... poate in Assassin's creed... dar nu se compara la capitolu asta.
Grafica este super. dak ai calculator sa te tina cu detaliile la maxim, sunt sigur k te ia si ameteala pe alocuri (eu am jucat cu ele cam la mediu si tot am fost impresionat)
Buguri putine, neinsemnate oricum, un gameplay usor, placut si un story acceptabil fac Mirror's Edge un joc bun care merita incercat.

Social
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente