Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Lun Iul 14, 2008 12:54 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6326
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

eu nu prea am avut probleme cu tenul whew! am fost norocoasa..si nu folosesc decat un anticearcan..poate nu am dar ma obsedeaza chestia asta.. concentrate cateodata fac baie cu musestel,sau ma spal cu Clerasil :-Bin rest whew!

Stiu ca avea sormea o prietena,saraca no words a trebuit sa se opereze..ea deja nu avea cosuri, avea cratere imense scared



27Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mier Iul 23, 2008 6:56 pm


        Roxy
Roxy

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : London
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5911
Numarul mesajelor : 68
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Ea probabil avea infectie sau un tratament necorespunzator care i-a ars fata.Si eu am o prietena cu urme urate de la cosuri.
Eu una stiu ca spirtu dauneaza cosurilor nu le dezinfecteaza.Ci arde fata.Mai potrivita e apa oxigenata.big smile



28Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Lun Sept 01, 2008 9:39 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Bun am si eu o mica intrebare daca se poate fake .

Am parul foarte gras trebuie sa ma spal o data la 2 zile fiindca altfel arat ca si cum m'ar fi lins vaca in cap(scuzati expresia).

Stiti un sampon anume sau balsam care sa ma poate ajuta?

Am schimbat multe samponuri care nu prea au nici un efect.

http://izmimi.blogspot.com/


29Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Sam Sept 13, 2008 7:43 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5883
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

^
Cauta un sampon pe baza de urzica.
Evita sa folosesti balsam daca nu stii cum sa il folosesti corect.In caz ca nu il folosesti cum trebuie iti ingrasa mai rau parul(nu il aplica pe varfuri).
Si daca iti este mai usor,iti explic mai bine ce sa faci:
In apa cu care te clatesti pune zeama de lamaie.
Nu folosi multe produse pentru par,in special spuma de par.
Nu iti peria parul des.Dimineata si seara este de ajuns.



30Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Sam Sept 13, 2008 7:47 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Multumesc fake
Voi incerca ceea ce mi'am zis.
Iar produse de par folosesc foarte rar.

http://izmimi.blogspot.com/


31Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Sam Sept 13, 2008 8:22 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5883
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Pai atunci e bine daca nu le folosesti des fake
Incearca sa nu schimbi orice sampon...alege unul cu urzica asa cum am zis ^^

Acum am si eu asa o problema...
Ce tratamente naturiste stiti,la indemana oricui care sa hidrateze tenul,sa il faca mai fin vizibil?Adica eu imi ingrijesc cat de mult pot tenul si am folosit multe masti facute in casa,dar parca simt nevoia de ceva nou.Se intampla sa imi mai apara cate un cosulet,iar desi nu se vede sau se poate corecta usor ma enerveaza la culme ca apar in acelas loc si sunt dureroase,chiar si daca sunt mici.....degeaba nu se vede,degeaba corectez in caz ca trebuie ca eu parca simt ca doare si nu ma simt eu bine sa am un cos(mai ales pe barbie!!!).
Inca ceva....as vrea sa stiu pentru prietenul meu de niste tratamente sigure pentru acnee,ceva ce se potriveste oricarui ten acneic(sau tenului care are perioade asa...spre exemplu in anumite perioade nu se vad cosurile,apoi se inrosesc).Clearasil e bun de ceva?Ca parca as apela si eu la el dar farmacista mi-a spus ca nu ar fi bine deloc pt mine fiindca imi apar doar cateva de la pubertate si este cam puternic produsul pentru tenul meu.Acum nu stiu ce sa zic..



32Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Sam Noi 08, 2008 11:04 pm


        Bloo_Q-Kazoo
Bloo_Q-Kazoo

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5878
Numarul mesajelor : 41
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Daca nu ti-a trecu pana acum, cu nici un produs farmaceutic sau cosmetic, este clar ca acneea persissta de la faptul ca esti in perioada pubertatii.Si mie mi se intampla.Perioada pubertatii este de vina, astfel poti avea acnee din cauza aparitie menstruatiei.Sunt cazuri i ncare menstruatia este de vina.Acneea apare si de la alimente precum cicolata big smile,
Clerasil nu am incercat, dar cred ca poti sa folosesti doar cu recomandare [nu cea a vecinei lol]
crema de galbenele de la farmacie ajuta.Acum depinde si de ten.Si sa stii ca este normal sa-ti apara la ....16 ani :-"
Ceea ce nu trebuie este sa le storci, mai ales pe cele rosii fidca alea sunt infectate si daia dor.



33Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Sam Noi 08, 2008 11:30 pm


        reddish
reddish

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6089
Nume Peto.o
Numarul mesajelor : 195
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Cosurile nu sun dureroase, numai daca incerci sa le storci... cred, ca pe mine nu ma dor cand imi apare vreunul oo'. Si fartele meu are probleme cu acneea,si sunt destul de grave... Si ii revine constant, ceea ce e si mai rau. El foloseste Zynerit ~ Pulbere pentru producerea a solutie cutanta, si de cand foloseste i s-au mai redus. Oricum, daca ai numai un cosulet sa te dai o data cu Zynerit ar fi de ajuns, pentru ca e mai puternic, si pana a doua zi ti-e si uscat. Oricum, eu pana acuma nu am avut probleme cu cosurile, numai de vreo saptamana am, asa ca am inceput sa ma dau cu Loreal ( paris ) Pure Zone... sper ca e bun de ceva oo'. Stiu ca a folosit si fratele meu Clerasil intr-o vreme... cred ca i-a folosut si ala, de vreme ce acuma vrea din nou Clerasil si nu mai vrea sa foloseasca Zynerit oo'
Spoiler:



34Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Noi 09, 2008 8:58 pm


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6097
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Asmodina a scris:
sweet_zoey a scris:Trebuie sa merg la ziua uni var de-a meu si nush ce machiaj as putea folosi , rochia e de culoarea:kakiu, un verde foarte inchis... puteti sa ma jutati?? scared scared


Nu incerca sa asortezi machiajul cu culoarea rochiei. Machiaza`te cu o culoare care iti scoate in evidenta ochii.

Dar nici nu te poti farda cu un albastru la ochi si sa ai o rochie rosie pe tine. Stiind ca albatrul iti scoate ochii in evidenta ... . Iti poti scoate fie buzele in evidenta, fie ochii, dar macar sa te prinda bine la chipul tau.

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


35Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Noi 16, 2008 5:11 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5883
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Cred ca nu ati inteles..>.> Nu eu am probleme cu cosurile,ci prietenul meu......are 18 ani si spuneam de problema cu cosurile fiindca ma gandeam ca il afecteaza si faptul ca fumeaza.Exista ceva destul de bun care sa il ajute?Nu este acnee grava,ci cosuri gen bubite..care uneori va dati seama ca il ingreuneaza sa se barbiereasca.



36Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Ian 04, 2009 2:05 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Poate sa foloseasca Zinerytul caci e foarte bun (prietenul meu de baza), dar sa caute si un gel pentru curatare. Sunt foarte mult in domeniul asta. Eu am folosit Clerasil si nu si-a facut efectul. Depinde de ten. Referitor la Zineryt, mare grija cu el. Sa-l foloseasca o singura data pe zi si de preferat sa foloseasca si o crema hidratanta. Daca folosesti prea des pielea se deshidrateaza foarte tare si pot aparea iritatii si mancarimi, si chiar sa se exfolieze pielea (am patit asta pt ca m-a mancat undeva). Sunt creme si solutii pt cosuri si de la Vichy care am inteles ca sunt extraordinare dar preturile sunt foarte ridicate (cred ca min. 50 de roni). De preferat poate sa intrebe un dermatolog caci el stie cel mai bine ce i se potriveste. Apropo..vezi ca nu cumva sa nu aiba cosuri ci o iritatie.

Acum intrebarea mea: vreau si eu o dieta buna. Nu vreau una rapida ca sa ma ingras la loc. Vreau una buna; dupa ce o tin sa nu ma ingras...da stiu ca nu trebuie sa revin la regimul meu alimentar total dezorganizat si chiar asta vreau sa fac. Am incercat disociat si a dat rezultate dar am facut o anemiei urata din cauza asta, asa ca vreau o dieta echilibrata. As vrea sa o tin cam pana prin iunie si sa slabesc in jur de 10-15 kg asa ca...HELP scared

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


37Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mar Feb 10, 2009 9:27 pm


        Yuni
Yuni

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5708
Numarul mesajelor : 8
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Molly nu exista nici o dieta care sa te ajute sa slabesti atat. Cel mai bine e sa ti diete de cate o saptamana si sa faci cat mai mult sport. Daca nu iti permiti sa mergi la sala sau nu ai timp incearca sa nu mai folosesti mijloacele de transport in comun sau masina personala. Mersul pe jos ajuta si la mentinerea in forma. Eu nu am tinut niciodata o dieta pentru slabit asa ca nu pot sa-ti zic chiar ce e bine sa mananci, dar o sa incerc sa-ti fac rost de una care sa nu-ti faca rau.
Totusi ce inaltime ai si cate kg?



38Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mar Feb 10, 2009 10:13 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

@ Molly: daca vrei sa nu mai suferi de efectul Yo-Yo (slabit prin dieta drastica, ingrasat, slabit prin dieta drastica, ingrasat etc.), mergi la nutritionist. Iti va prescrie o dieta potrivita tie si va avea grija sa slabesti treptat, nu mult dintr-odata.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


39Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mar Feb 10, 2009 10:18 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Yuni a scris:
Totusi ce inaltime ai si cate kg?
Am 1.75 si am reusit sa ajung cu greutatea la 72. (oops)
Am inceput sa slabesc in momentul de fata pentru ca am inceput sa am foarte mare grija la ce mananc si vad ca da rezultate. E destul de geru, fiind obisnuita cu dulciuri...oricum am ales sa ma indrept spre un regim cat de cat echilibrat pentru ca atunci cand imi va da regimul nutritionistul sa nu sufere organismul meu un soc.



Ultima editare efectuata de catre Molly in Mar Feb 10, 2009 10:27 pm, editata de 1 ori

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


40Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mar Feb 10, 2009 10:20 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Uhm... cred ca ai scris gresit la greutate. Nu cred ca ai 1,72 kg giggle

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


41Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mar Feb 10, 2009 11:27 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

cred ca s-a referit la inaltime...
molly uita-te la aici Probleme - Pagina 2 Greutate
cred ca ajuta pentru fetele care tin la silueta lor big smile



42Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mier Feb 11, 2009 10:32 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

chiar daca intru in categoria greutatii normale asta chiar nu ma face sa ma simt mai bine scared. Sunt foarte complexata de greutatea mea asa ca mai mereu port haine inchise la culoare si largi...de-asta caut acum o metoda eficienta de slabit ca sa pot sa fiu si eu cat de cat normala

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


43Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Mier Mar 04, 2009 2:46 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Molly a scris:chiar daca intru in categoria greutatii normale asta chiar nu ma face sa ma simt mai bine scared. Sunt foarte complexata de greutatea mea asa ca mai mereu port haine inchise la culoare si largi...de-asta caut acum o metoda eficienta de slabit ca sa pot sa fiu si eu cat de cat normala

Aici totul tine de greierasul tau,si ca sa stii infometarea sau regimuri drastice de slabit nu te ajuta,din contra asa vei reusii sa capeti o tulburare de alimentatie foarte grava.Eu am avut mult timp probleme de alimentatie si tulburari si poate le mai am inca,de exemplu eram anorexica si bulimica,deci foarte slaba si vomitam de cate ori mancam prea mult .....si mult timp am fost asa,astea sunt tulburari psihologice.Tu fiind inca in perioada adolescentei e normal atat timp cat acest lucru nu incepe sa capete dimensiuni exagerate .Un pic de sport,nu zilnic o data de doua ori pe saptamana ajuta.Sa mananci de 3 ori pe zii ,sa nu mananci dupa 6 seara,poti sa mananci orice atat timp cat nu faci exces.Daca faci intr-o zii exces de dulciuri atunci compensezi cu 2 ore de sport si gata.Plus o gustare 2 intre mese,insemnand un fruct sau un iaurt,poate si 2 ca nu strica.Micul dejun sa fie cel mai consistent.Eu de exemplu la pranz nu mananc niciodata si felul 1 si 2 ori una ori alta insa mananc.Paine nu trebuie eliminata din alimentatie,inseamna o mare prostie,doar sa nu se exagereze cu ea cam 2 feliute dimineata una praz si seara inca una,acum seara depinde de ce mananci.Si in primul rand sa nu crezi ca tu esti grasa,doar uitate la persoanele adevar grase care nu isi fac atatea complexe.Eu am fost pusa de multe ori in fata oglinzii sa ma uit sa vad cum arat si asa am inceput sa fiu mai multumita de mine,tinand cont ca eu nu depaseam 600 7000 de calorii zilnic....si masuram cm acum sunt mult mai plinuta ca innainte dar sunt multumita caci asa am si eu forme,adica mi se vede si mie fundul in pantaloni dance si acm 1,63m si 58 kg.Hai spor si sa nu incepi cu cure de slabit doar sa fi mai atenta si un pic de sport.



44Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Apr 19, 2009 4:56 pm


        neraida
neraida

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6188
Numarul mesajelor : 333
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

Fetelor...e ceva grav daca nu mi-au aparut cosuri?? fac 15 ani in iunie:-s...adica am un ten de bebelus...si am 1.68 pe 55 de kg fake ...adica la inaltime si greutate stau bine....dar nu am cosuri absolut de loc....astept cu nerabdare parerea voastra kiss

http://escapevanilla.blogspot.com


45Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Apr 19, 2009 10:08 pm


        Sawyer
Sawyer

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Outside the
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7169
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetKanye West
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 628
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Ceva e clar în neregula cu tine. ;)



46Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Lun Apr 20, 2009 1:43 pm


        neraida
neraida

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6188
Numarul mesajelor : 333
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

nu mai stiu ce sa cred....

http://escapevanilla.blogspot.com


47Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Joi Iul 23, 2009 10:26 am


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

De 2-3 ani mi-au aparut pe mana(in partea de sus),mii de bubite mici-mici.Nu am fost la doctor,pt ca credeam ca sunt de la apa de mare.Dar cand am vazut acum un an ca mi se intetzesc,iar am fost la medic dermatolog si mi-a dat o alifie.dar nu si-a facut efectul.in fiecare an cand ma duc la mare mi se intampla.si doctorul de familie a zis ca n-am nici o alergie.dar oare ce-o fi si cum pot scapa de asta?



48Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Joi Iul 23, 2009 11:37 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank11-24afb

Nu cred ca doctorul de familie e in competenta de a stabili daca e alergie sau nu,ci doar un alergolog poate stabili asta.poti cere de la medicul de familie o trimitere l un alergolog si el va face anumite teste si va stabili daca e alergiesau nu.si care e cauza aparitie acelor bubite.Si probabil ca daca nu e alergie atunci te va trimite la un dermato pentru investigatii amanuntite



49Probleme - Pagina 2 Empty Re: Probleme Dum Mai 02, 2010 11:42 am


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5807
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Probleme - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

ce culori se poarta primavara aceasta? big smile
moov? silly happy




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente