Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Fetele... Empty Fetele... Mar Apr 29, 2008 9:55 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Fetele... Rank11-24afb

Fetele... Z48177c8605652




Recunoastem ca nu suntem perfecte... Si voi o stiti mai bine ca oricine! Aici ne puteti barfi in voie, pentru ca am vrea si noi sa stim ce puncte slabe avem si macar sa le ascundem de voi daca nu sa scapam de ele de tot!

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Fetele... Empty Re: Fetele... Mar Apr 29, 2008 11:08 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6294
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Fetele... Rank11-24afb

sunteti geloase din cale afara, cand vedeti vreo tipa langa noi
vreti mereu sa stam cu voi
sunteti prea complexate de felul in care aratati (greutate, marimea sanilor si a fundului...)
ar mai fi cate ceva, dar is prea aerian in momentul asta,am sa revin..



3Fetele... Empty Re: Fetele... Mar Apr 29, 2008 11:46 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Fetele... Rank11-24afb

sunteti imposibile. nu stiti c vreti. am impresia k va place sa ne chinuiti, dandune impresia k defapt stiti c vreti... asa k ne puneti sa facem ceva, si dupa ce facem acel ceva, va dati seama k nu este ceea ce doreati si desigur, dati vina p noi! si cik io sunt crazy
sunteti posesive, si da are dreptate liliaku aveti tot felu de chichitze legate de qm aratati.
dak ar fi dupa voi, noi ar trebui sa facem totul (asta dak am reusi sa facem totul perfect, k deh dak nu e perfect nu e k voi) iar voi ... relax



4Fetele... Empty Re: Fetele... Mier Apr 30, 2008 10:38 pm


        time lord
time lord
x
 Varsta Varsta : 39
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Si eu as vrea sa stiu
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6360
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetMadlax
PutereP 2
InteligentaI 2
ViataV 2
Numarul mesajelor : 380
Respectarea regulilor : Fetele... Rank11-24afb

asa mai zic si eu de cand astept acest topic :d_evil:
NE MANCATI ZILELE din cauza voastra chelim si inalbim prematur sunteti imposibile,sunteti nebune in legatura cu greautatea aratati bine si voua tot nu va convine,posesive,geloase(te uiti si u dupa una pe strada si cand intorci capul jap te trezesti pe jos nici nu sti de unde a venit)ne faceti capu calendar,ne aduceti in pragul nebuniei iar daca este uitam si noi de o aniversare sau o zi gata este iadu pe pamant sunteti numai blablah blablah blablah blablah blablah blablah blablah de parca ar fi sfarsitul lumi noi sa facem totul iar voi nimic si cand sa anuntat ca avem si noi oficial o zi gata sa terminat totul ca d c sa avem noi o zi sa avem alt motiv sa bem ca iar iesim cu haimanalele de asa zisi amici ai nostri,sa nu mai spun ca daca vi mai tarziu acasa si mai esti si putin baut a doua zi nici nu mai simtim mahmureala de gura voastra.



5Fetele... Empty Re: Fetele... Vin Mai 02, 2008 9:53 am


        Ichigo-kun
Ichigo-kun

 Varsta Varsta : 40
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6339
Animalutul meu Animalutul meu : Caine descreierat PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 942
Respectarea regulilor : Fetele... Rank11-24afb

Exact nu ne lasati sa ne bucuram de durerile noastre cele de toate zilele(mahmureala sau care or mai fi ele) . Complexate, mereu sariti cu gura pe noi ca ba capacul la buda nu e ridicat sau e ridicat sau ca dece nu mi-am aruncat soseetele in cos (da ca la cat de beat eram eu tu crezi ca mai tin minte cum dracu am nimerit usa sa intru in casa??? ) .

Can tre sa va aranjati sa iesiti undeva intrebati asta cum imi sta? Daca zici ca ii sta bine vine repede si replica ba nu uite ce aiurea sta acilea si acilea si nush ce si nush cum. Eh pe dracu atunci la ce ma mai intrebi femeie ca ma scoti la pensie la 30 de ani. si la 40 is in mormant.


Daca uitam si noi o zi sau asa ceva repede saritic u gura pe noi de prefer sa fiu mahmur dupa bere dedcat sa va ascult pe voi cum tracaniti o zi intreaga. Si seara te mai tine si la respect buai firar ele de fete.

Plus ce au mai zis baietii mai sus. Mai usor cu complexele. Ca esti nush cum ca ai tzatzele nush cum si alte de astea. Lasale dracu de sani de fun de craci si toate alea. Daca eu stau langa tine inseamna ca ma vazut eu ceva la tine care imi place nu?

Vrei sa stii ce? Fii si tu naibii atenta la ce insist noaptea in pat si o sa iti dai seama. Geez. Ce e asa de greu .

Gata am cam terminat de zis ce avea de fapt nu chiar dar mie prea lene sa mai scriu.


Ah si nu uitati BOOBIES !!!!




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente