Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]
Sunteti de acord cu legalizarea marijuanei?
Legalizarea Marijuanei Vote_lcap58%Legalizarea Marijuanei Vote_rcap 58% [ 30 ]
Legalizarea Marijuanei Vote_lcap42%Legalizarea Marijuanei Vote_rcap 42% [ 22 ]
Total voturi : 52


1Legalizarea Marijuanei Empty Legalizarea Marijuanei Sam Mai 10, 2008 9:39 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Legalizarea Marijuanei



Care este parerea voatra in legatura cu aceasta chestie? Ar trebui legalizata?

Am gasit un articol pe net..si dupa ce l`am citit m`am cam convins k nu o sa se intample nimic daca e legalizata!
Bunica mea povesteste si astazi cum cultivau canepa si cum o prelucrau pe timpuri pentru cele necesare. (Se baga in apa curgatoare la inmuiat si prindeau peste acolo unde era canepa pentru ca dupa o perioada incepea sa se ridice la suprafata, ametit.) Nimeni nu i-a interzis sa mai cultive dar, nu mai era rentabila, necesara… si asa a disparut obiceiul cultivarii pe scara larga. Chiar si astazi stiu persoane (batrani) care mai cultiva canepa la tara , pentru diverse afectiuni babesti, etc… desigur ca nu este canepa indiana.



“In unele regiuni (Canada), cannabisul oferă mai multe locuri de muncă decât industria de exploatare a lemnului, mineritul, și extragerea de petrol și gaze naturale”, notează publicația britanică The Guardian.


În concluzie, Canada a devenit patria celei mai mari concentrații de grupări de crimă organizată pe cap de locuitor.



Si ?

  • Pana la urma nu am auzit ca Romania, mare tara fumatoare de tutun nu de canabis a ajuns sa depaseasca economic Canada.
  • Nu am auzit ca populatia Canadei va disparea din cauza ca fumeaza frunze de canabis sau se ocupa cu cultivarea Canabisului.
  • Nu am auzit pana acum pe nimeni sa argumenteze ca tutunul este mai bun decat canepa
  • Nu am auzit ca in Canada procentajul de drogati este mai mare decat in Bucuresti

Legalizarea Marijuanei ar trebui sa fie facuta in toate tarile, mai ales ca tinerea ei sub “ileglitate” nu face altceva decat rau prin dezvoltarea de retele mafiote si crima organizata pentru producerea si distribuirea ei. Daca ar fi legalizata credeti ca toata lumea ar sta cu capul plin de fum ? NU. Este ca si fumatul sau consumul de alcool, fiecare decide cat si cand si daca consuma !!! Tine de educatie nu de ilegalitate. Dar, e mai bine sa umplii tribunalele de “drogati”, puscariile de “traficanti” si sa ocupi timpul politiei cu urmariri si cercetri de luni si ani de zile in loc sa se ocupe de probleme adevarate, reale, ale comunitatilor!!!

Legalizarea Marijuanei Clear



Ultima editare efectuata de catre Malaka in Lun Iun 02, 2008 7:30 am, editata de 1 ori

http://alexa-hd.hi5.com


2Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Dum Mai 18, 2008 6:17 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6140
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

da da :twisted: s-o legalizeze giggle

http://www.georgy-girl11.piczo.com


3Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Lun Iun 02, 2008 1:03 am


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6206
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

uite k ai mare dreptate....dar eu imi rezerv dreptul de a crede k in canada numarul drogatzilor este cu mult mai mare decat in bucuresti...

plus k ai dreptate, k dak ar legaliz'o, pur si simplu ar legaliza'o, nu te'ar obliga sa o folosesti, dar cred k numar de consumatori ar fi cu mult mai mare.

totusi, nah! sa fiu eu ala capos....CONTRA! razzle



4Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Iun 03, 2008 3:12 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Un mare NU!

Tu nu vezi cati minori fumati din cauza ca sunt legale tigarile (nicotina)? Chit ca nu's legale pt cei sub 18 ani. Faza e ca daca ar fi interzise prin lege, multi dintre voi nu ati mai fuma. Nu din cauza ca nu ar exista tentatia ci pt ca multi nu ati avea bani sau acces pt a le achizitiona de pe o piata neagra.

Nicotina este un drog ce are doar 3 beneficii care si alea pot fi discutabile. In rest, creste rata mortalitatii atat a consumatorului direct cat si a fumatorilor pasivi in cazul in care se administreaza sub forma de tigari sau alte chestii care se fumeaza (ca mai e si tutunul ala care se mesteca...)

Gandeste-te numai ca efectele fumatului de marijuana le vor simti si cei din jurul celor care fumeaza. Si da, poate ca are si cateva beneficii, dar are si multe minusuri. Altfel nu ar fi exista limitarea sa in domeniul farmaceutic si eliberarea pe baza de reteta, sub control strict...

Si oi fi tu liber sa faci ce vrei, dar esti liber atata timp cat nu incalci libertatea celorlalti...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


5Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mier Iun 04, 2008 12:44 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Mire..in legatura cu tutunul. Eu merg pe conceptia ca daca e sa mori..mori in somn, pe W.C. (stupid, dar orice e posibil), mori pe strada intr`un accident... NU mori pt k fumezi. Sunt sute...mii de persoane care au o varsta destul de inaintata si fumeaza de zeci de ani..si n`au nici pe dracu.


Si la chestia cu marijuana...acum s`au facut locuri pt nefumatori in toate barurile, cofetariile..peste tot. Crezi k dak o sa se legalizeze marijuana nu o sa fie?

Eu sunt de acord, si daca s`ar legaliza eu as fuma! no words no words no words

http://alexa-hd.hi5.com


6Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Dum Iun 08, 2008 12:03 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Acei oameni pot trai mai mult fara sa fumeze. Degeaba refuzi tu sa inchizi ochii in fata dovezilor stiintifice, doar pt ca iti place sa fumezi...

Si chiar daca sunt acele locuri, in statie desi e in aer liber tot inspiri fumul de tigara al celui de langa, daca e multa lume si nu ai unde sta... iar in spatiile inchise nici nu e nevoie sa fumeze, ca ii simti mirosul de tutun imbibat in haine si all that shit...

Malaka a scris:Eu sunt de acord, si daca s`ar legaliza eu as fuma! no words no words no words
I rest my case, asta am zis si eu mai sus rolleyes Daca s-ar legaliza, veti fuma mai multi, la fel ca si daca tutunul va fi interzis, veti fuma mai putini...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


7Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Lun Aug 11, 2008 6:04 pm


        BauMan_X
BauMan_X

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5950
Numarul mesajelor : 87
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Eu sunt de acord cu legalizarea marijuanei (chiar daca nu am consumat niciodata si nici nu am s-o fac) pt e vorba de mentalitatea omului facem cam tot ce ne este interzis, daca s-ar legaliza ar fii la inceput un numar mare de consumatori dar cu timpu ar scadea pt ca nu o sa mai simta acea emotie de a face ceva interzis pur si simplu o sa devina ceva banal consumu de marijuana si nu o sa mai atraga atat de multi oameni spre consum.

http://www.extremezone.3xforum.ro


8Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Aug 12, 2008 10:53 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Legalizarea Marijuanei = Fratilor fumati si dragati-va cat puteti ... ca de ... aveti in curtea voastra ...

votul meu : NUUU !

O fi atat de tampiti parlamentari astia sa legalizaze asa ceva ... daca o fac ... chiar ca am sa fiu mandru ca traiesc in Romania!

Malaka, argumentele tale nu mi se par destul de bune pentru legalizarea ei big smile ...

http://help.forumgratuit.ro


9Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Aug 12, 2008 12:26 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Nici vb,nu sunt de acord cu asa cv never,sunt oricum suficiente tigarile si mirosul ingrozitor ce il provoaca.Marijuana nu e deloc sanatoasa si provoaca moartea,in plus cei care fumeaza sunt mult mai repede exspusi la boli decat nefumatorii,M'deci think twice la ce va doriti.

Oriucum tigara este folosita doar ptr fitze si din motivul de a o fuma,nimic mai deosebit(am intrebat fumatori,nu vb prostii).Eu personal,niciodata n-as incerca sa fumez asa cv,deoarece chiar daca este considerat un drog mai slab.tot provoaca dependenta

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


10Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Aug 12, 2008 3:34 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Kaliope a scris:

Oriucum tigara este folosita doar ptr fitze si din motivul de a o fuma,nimic mai deosebit(am intrebat fumatori,nu vb prostii).


Crezi tu ca unui om de 60/70 de ani fumeaza de "fitze"???

http://alexa-hd.hi5.com


11Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Aug 12, 2008 4:40 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5995
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Nu, la el e vorba de dependenta. Insa tot de fitze a inceput si el in tinerete. tongue

http://www.zambesc.com/


12Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mier Sept 10, 2008 6:46 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

mie toate chestiile astea ,fumatul,drogatul,alcoolul mi se par prostii...nu sunt de acord cu chestia asta,daca ar fi dupa mine nu ar exista ^^.....multi spun ca incep de la o tigara si dupaia nu se mai pot lasa...mnush...in fond fiecare face ce vrea cu viata lui...dar cum a zis si kaliope ,la inceput e din fitze,si nu cred ca dintr-o singura tigara devi dependent...dar totusi....la ce folosesc toate astea?

http://girls.forumz.ro


13Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mier Sept 10, 2008 7:19 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank8-2-24b8f

Nu
am votat nu deoarece sunt riscuri prea mari



14Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mier Sept 10, 2008 7:21 pm


        Melissa-girl
Melissa-girl

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5912
Numarul mesajelor : 138
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Sunt impotriva



15Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mier Sept 10, 2008 10:00 pm


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

cleexxxy a scris:mie toate chestiile astea ,fumatul,drogatul,alcoolul mi se par prostii...

Ai inca 13 ani ... multi au spus asta la varsta ta, si acum pe la 19-20 de ani ... ii vezi cu tigara in gura, cu seringa in mana dreapta si sticla de alcool in mana stanga giggle

Depinde in ce grup ai sa inti in timpul liceului ... atunic ai sa te schimbi cel mai mult tongue ...


AI GRIJA !

http://help.forumgratuit.ro


16Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Vin Sept 12, 2008 2:33 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

ezlidor a scris:

Depinde in ce grup ai sa inti in timpul liceului ... atunic ai sa te schimbi cel mai mult tongue ...



Depinde ezlidor, k sunt unele persoane {1 din 10} care chiar daca umbla intr-un anturaj nu tocmai favorabil lui, isi pun ambitia sa nu faca, si nu fac nimic din ce fac ceilalti. Repet, 1 din 10. big smile

http://alexa-hd.hi5.com


17Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Vin Sept 12, 2008 7:47 am


        prichindel
prichindel

 Varsta Varsta : 45
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Brasov
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5897
Numarul mesajelor : 50
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Asmondina, isi pun ambitia sa nu faca un anumit lucru, dar daca pentru anturaj acel lucru va deveni una din distractiile favorite sau din preocuparile zilnice, atunci ori esti exclus din anturaj ori te apuci si tu. Si daca tii mult la anturaj mai degraba se intampla a doua varianata.

Personal sunt impotriva si a tigarilor si cu atat mai mult a marijuanei. Ma gandesc numai cat de nocive sunt tigarile asupra unui fat caruia abia i se formeaza organele, nu mai zic si de primele luni de viata cand sistemul sau imunitar este in formare.

Si daca s-ar legaliza marijuana...schimbari ar fi multe. Ar fuma mult mai multi asa cum spunea Mariko si as fi nevoita s-o"fumez" si eu asa cum sunt nevoita sa inspiri de multe ori acum fumul tigarilor obisnuite.

http://universulfamiliei.forumcreativ.ro


18Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Sept 16, 2008 9:41 pm


        Coma.
Coma.

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5906
Numarul mesajelor : 132
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

da,n'am nimic impotriva.
daca si in alte tari este legala,de ce nu si la noi?



19Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Vin Oct 24, 2008 5:22 pm


        ...a.dark.angel...
...a.dark.angel...

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : My HoUsE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6095
Numarul mesajelor : 378
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

nuuuuu, nici un fel de droguri!!! nu vreau nici sa aud de asta ntz ntz ntz

http://sweeties.forumz.ro


20Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Vin Oct 24, 2008 5:27 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

da de ce...pai stai si te ascunzi sa fumezii ca daca cineva vrea sa o fumeze tot o face...nu ca as fuma ...dar una mi se pare corect sa se legalizeze



21Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Vin Oct 24, 2008 6:52 pm


        XtincT
XtincT

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5938
Numarul mesajelor : 358
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

Cum a zis Ezlidor, as fi madru sa se legalizeze, sa fie pace fiindca multi teroristi omoara pentru bani, droguri, alcool .... yuk

https://www.forumgratuit.ro


22Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Noi 25, 2008 8:53 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5975
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

eu sunt toatal de acord , sunt doua motive , adica toti vor sa fie "smecheri " , sa faci ceva ilegal iti poate creste rangul de popularite in ochii celor din anturajul tau , iar daca toate drogurile ar fi legale nu ar mai fi la moda .... sau .... X la vazut pe Y cum se droga , si daca akum Y e super cool , X se va droga si el ca sa fie lafel de cool , poate chiar cu o doza mai mare ca sa fie mai cool decat Y.... spirit de turma !(eu m-am referit la baietzii aia de cartier , adica nu cred ca cineva care provine dintr'o familie .... (nu gasesc cuvantul) ......cultivata s'ar droga) , si cum a spus erena21  , cei de care am pomenit mai sus tot se drogheaza chiar daca nu e legal 



23Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Mar Noi 25, 2008 10:55 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank8-2-24b8f

nu pot sa va inteleg , votati toti da fara sa va dati seama de riscuri
daca acest drog ar fi legal , numarul dependentilor ar creste brusc
toata lumea spune "este viata lui face ce vrea cu ea "
problema este ca viata poate fi foarte usor influentata mai ales de anturaj , cand o persoana prinde dependenta de droguri o parte din viata lui este distrusa.
asa cum foarte multe persoane se apuca de fumat dintr-o prostie , acelasi lucru se poate intampla si cu drogurile
in liceul meu 80% baieti&fete fumeaza



24Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Lun Iun 08, 2009 4:49 am


        Deadlyrage
Deadlyrage

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Where the wild girlz smoke
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6973
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica ciufulita Nume PetSens
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 464
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank5-4-24b84

@ stefanyxDepententii?
Marijuana nu da depententa! Poate psihica, de dragu' de a te simtii bine... Liek... pofta de struguri .
Da. De ce?
Pentru ca in primul rand nu o consider un drog, e chiar mai oke ca o
tigara.Oricum,daca vrei sa fumezi, fumezi. Nu cred ca se va pune problema cum faci rost de ele (se gasesc oriunde). Buba e ca acum -fiind ilegal- pentru unii e o culitate, problema s-ar rezolva daca s-ar legaliza.

http://count-grishnackh.mybrute.com


25Legalizarea Marijuanei Empty Re: Legalizarea Marijuanei Dum Iul 05, 2009 8:29 pm


        Raka
Raka

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Ro
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5891
Numarul mesajelor : 110
Respectarea regulilor : Legalizarea Marijuanei Rank11-24afb

24 de voturi spun da, 15 nu... eu spun da big smile

http://twilight-fans.twilightlegend.net



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente