Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Lun Iul 28, 2008 6:07 am


        ony-chy
ony-chy

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Vaslui
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5908
Numarul mesajelor : 125
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

pai cidateniile mele....
hmm trec de la o personalitate la alta....acum ma vezi crazy pusa pe shoty iar peste un minut ma vezi ganditoare gata sa imi asum toata responsabilitatea pentru acea grea .... whew!
si imi place sa compun povesti de groaza ceea ce-i sperie pe prietenii mei daydream off..cat imi e, de dor de ei...sad



27Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Vin Feb 06, 2009 9:47 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

->Mi-e frica de papusi de portelan si de papusile mari in general (nu cum sunt alea Barbie, celelalte mai mari..nu stiu cum sa zic). Am primit de ziua mea o papusa care e frumoasa si cand invart de cheita canta si i se invarte usor capul. Cand o vad imi vine sa plang de frica. Toata chestia asta a inceput de cand eram mica si m-am uitat la Chucky. Nu suport nici acum sa ma uit la filmul ala.
->Am perioade cand mi-e frica sa stau in locuri foarte aglomerate. Imi vine sa ma ascund, sa ma ghemuiesc si sa tip.
->Mi-e frica de umbre cand e intuneric. Am senzatia ca se pot transforma in diverse creaturi.
->Mi-e frica de acele de seringa. Cand trebuie sa imi ia sange ma ia cu lesin si ma fac alba la fata.
->Am perioade cand imi pierd constiinta, dar nu se intampla nimic altceva fizic. Spre exemplu, eram in microbuz cu o prietena si vorbeam cu ea. Dintr-o data nu am mai stiut ce e cu mine, ca si cum as fi adormit. Nu mai auzeam si nu vedeam nimic si nu realizam daca eram treaza sau nu. Dupa vreo 5 minute mi-am revenit si am realizat ca tot timpul cat am fost in starea aia am vorbit coerent si lucid, despre subiectul pe care il incepusem cu colega mea, insa nu imi dau seama de altceva. In ore mai patesc asa.
->Daca sunt stresata sau ma enervez nu pot sa respir. Simt ca mi se pune un nod in gat si intru in hiperventilatie. Totodata, daca sunt ingrijorata foarte tare, fac febra.
->Nu pot sa citesc cu muzica sau zgomot. La fel, nu pot sa adorm cu lumina sau zgomot intr-un pat prea moale sau pe o perna prea moale. Daca dorm intr-un pat strain, dureaza foarte mult pana adorm si ma foiesc foarte mult. De asemenea, nu pot sa adorm daca e mult prea intuneric in camera.
->Nu dorm niciodata daca sunt singura intr-o seara. Am senzatia ca aud voci sau lucruri prin casa.
-> Am probleme de comunicare. Nu pot sa vorbesc daca sunt intr-un cerc de oameni necunoscuti si nu pot sa imi exprim niciodata ideile corect verbal. Ma exprim mult mai bine si mai usor in scris, daca sunt singura. Reusesc sa comunic foarte bine si cum vreau daca vorbesc singura in casa.

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


28Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Sam Feb 07, 2009 4:50 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

Si mie imi este frica de papusiile mari.Cand eram mica am fost la bunica unei prietene si ma plimbam linistita prin casa si am intrat intr-o camera,era o papusa asezata in mijlocul patului si mi se parea ca ma urmareste peste tot.Am inceput sa tip si sa plang,de atunci nu m-am mai jucat cu papusiile mari.
De multe ori imi aduc aminte de scene amuzante din filme si incep sa rad minute in sir cu lacrimi.
Inainte de a manca ceva de obicei miros,daca nu imi place mirosul nu mamanc nici sa ma bati.
Am momente cand imi vine sa imbratisez pe cineva si imbratisez persoana respectiva fara ami pasa cecrede.lol Un coleg a zis ca ma leaga de maini cand stau alaturi de el si mai am apacuturi ca asta.
Vorbesc cu jucariile de pluus.
Imi place cand merg cu tramvaiul sa ma holbez insistent la o persoana,nu stiu de cedar ii studiez toate aspectele.
Cand mai stau cateodata si astept pe cineva imi vine sa cant pur si simplu.
Daca cineva nu ma asculta ma pun turceste oriunde as fii si refuz sa ma ridic pana nu ma asculta.no words

http://izmimi.blogspot.com/


29Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Sam Feb 07, 2009 4:53 pm


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

Sochez cu datul din pleata in timp ce ascult muzica la casti fake) , pana si mie mi se pare ciudat insa mi-e greu sa ma abtin tongue



30Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Dum Feb 08, 2009 4:41 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

a da...am uitat...am o obsesie pentru clovni, mimi, arlechini si tot ce tine de carnaval, cat si pentru fluturi. Toata camera mea e impanzita de poze cu mimi si cu fluturi (de plastic sau in stil origami).
Pe langa asta, in fiecare saptamana cumpar o carte. Daca intru in vreo librarie si nu cumpar nicio carte intru in depresie, astfel ca pana la urma cumpar ceva chiar daca se va dovedi a fi cea mai proasta carte ever.
Nu suport iepurasii verzi de plus. Am pierd un iepuras de genul asta cand eram mica si de atunci nu pot sa ii mai suport.

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


31Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Mier Feb 11, 2009 5:07 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

ohhh.....deci....inca o ciudatenie fake) am o treaba cu lumea neagra..imi plac love u dar vorbesc foarte des de ei fake)

http://www.ally-just-me.piczo.com


32Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Joi Feb 12, 2009 1:08 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

Cea mai mare ciudatenie a mea: nu pot dormi daca stiu ca usa de la intrare nu-i incuiata ... in fiecare seara, inainte sa ma culc, trebuie sa probez usa ... sa stiu eu ca-i incuiata ... chiar daca aud ca un membru din familie o inchide sau o probeze giggle

http://help.forumgratuit.ro


33Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Sam Feb 14, 2009 2:30 am


        insight
insight

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5722
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

hmmm , ciudateniile mele : ar fi multe , fiindca multi ma vad ca o persoana ciudata.
una ar fi ca am un simt al esteticii uratului , ador concertele de
metal extrem incendiare in care intru in mosh-pit , ce e ciudat e ca
toti ne imbrancim si se intampla uneori sa ne lovim insa lucrul in sine
e chiar amical.
Preferintele mele pentru tricouri negre cu imprimeuri cu formatii :
unele din ele prezinta demoni sau cranii , tin munte cum un coleg de
facultate era putin deranjat de imprimeul asta http://mint-lp.narod.ru/mmm/IMG_3539.jpg

Edit by Ruki: Fara imagini de peste 500x500. Read the announcement.



34Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Sam Feb 14, 2009 2:10 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6512
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

pai nu prea stiu.cred ca sunt schimbarile bruste:acum sunt fericita pt ca m-a facut cineva sa rad si sa uit de toate peste un minut imi vin in minte inapoi toate problemele si nu mai pot zambi



35Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Lun Mar 09, 2009 5:56 pm


        ^milkman^
^milkman^

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : near you:)
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5773
Numarul mesajelor : 285
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

pai eu sunt chiar foarte ciudata de ceilalti..nush cum sa zic...da sunt mult mai diferita de celelalte fete de 14 ani......nu sunt fitzoasa cateodata par..la prima vedere ...a dupaia iti schimbi total parerea...unii ma cred ciudata ca ascult rock si ca ma imbrac mai...negru...si mno..is mai multe da nu stiu cum sa explic:))



36Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Joi Iul 02, 2009 5:42 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

-> Fac curatenie in camera mea doar cand sunt foarte nervoasa (in rest, e un dezastru total)
-> Nu pot sa scriu ceva daca e cineva in camera cu mine.
->Cand fac baie, nu suport sa imi intra apa in nas, urechi si ochi si daca e sa fie cada plina ma sufoc daca imi trece apa de piept
->gatesc doar daca sunt singura acasa si cu muzica la maxim (de obicei, clasica pt ca ma relaxeaza)

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


37Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Vin Ian 01, 2010 8:06 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5710
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

De mica imi e frica de clovni si de oamenii pe picioroange blue
Cred in extraterestrii puke#36;
In fiecare noapte ma culc cam pe la 1-2 dimineata,si cand sunt gata sa dorm ma duc la toaleta si incep sa fac diverse figuri in oglinda,ca noaptea parul meu arata cel mai super!
Noaptea incep sa ma ia gandurile stranii despre tot!(cum ca ai mei s-ar desparti[nu s-ar intampla niciodata],cum ca voi muri in viitorul apropiat si chestii de acest gen)
[b]Inca o ciudatenie,cea mai ciudata!:cand sunt nervoasa ma relaxez colorand cartile de colorat ale verisoarei mele de 6 ani! no words geek rofl



38Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Vin Aug 06, 2010 10:20 pm


        Aida
Aida

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : pe scaun
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5180
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetDucky
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

Deh...pai...mi-am botezat umbra, o cheama Anca o.o' e ceva ciudat? Mai vorbesc cu ea, pe deasupra fake)
Asa....imi place sa dau animalelor nume de mancare
Botez caietele cu numele personajelor din diverse anime-uri O.o' tare faza cand i-am spus unei colege: Da`mi`l pe Shuichi!!!
Dha...

http://martian-mov.hi5.com


39Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Dum Oct 24, 2010 9:52 pm


        Devilish.Scream
Devilish.Scream

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5354
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetNewton
PutereP 0
InteligentaI 1
ViataV 1
Numarul mesajelor : 103
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank11-24afb

stiu ca e foarte ciudat,dar imi place sa-mi dau gauri in ureche cu acul,apoi le las sa se astupe.acea durere usoara cand acul trece prin carne si ajunge in partea cealalta e foarte placutaa!

http://mentophobia.blogspot.com/


40Ciudateniile Tale - Pagina 2 Empty Re: Ciudateniile Tale Joi Feb 24, 2011 10:21 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5712
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Ciudateniile Tale - Pagina 2 Rank5-4-24b84

Ciudateniile mele... ei bine sunt nulte:
Mie frica sa ies noaptea mai departe de 3m de casa singura cand stiu ca stau la 200m de padure si lupi miau mancat doi caini de la 50m distanta de casa.
2.uneori vorbesc prea ult despre acelasi lucru, si repet aceasi propoyitie de 1000 de ori.
sau ca nu pot dormi fara sami pun perna in cap dar sa am una si dedesupt.
SI multe altele.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente