Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Te Arzi Repede? - Pagina 2 Empty Re: Te Arzi Repede? Mar Iul 22, 2008 3:49 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5956
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Te Arzi Repede? - Pagina 2 Rank11-24afb

hehe. fake) acum trei zile am stat ca nebuna pe plaja exact de la 11 la 15 :"> m-am prajit fake) da' nu ma ustura pielea decat fff putin.
in schimb,acum nu ma mai ustura deloc si chiar sunt bronzata giggle



27Te Arzi Repede? - Pagina 2 Empty Re: Te Arzi Repede? Lun Aug 04, 2008 8:03 am


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Te Arzi Repede? - Pagina 2 Rank11-24afb

nu am probleme de genul.In general ma bronzez destul de repede,dar de ars nope.

http://girls.forumz.ro


28Te Arzi Repede? - Pagina 2 Empty Re: Te Arzi Repede? Lun Aug 04, 2008 2:56 pm


        Roxy
Roxy

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : London
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5911
Numarul mesajelor : 68
Respectarea regulilor : Te Arzi Repede? - Pagina 2 Rank11-24afb

Ma ard doar cand exagerez cu soarele,sau la soare foarte puternic.In rest bronzul se prinde frumos de mine.Binenteles ca nu lipseste crema de protectie solara.
Anul trecut am stat la temperatura de peste 35 de grade,in Bucuresti,la strand,de la ora 10 pana la 17 la plaja.Mai intram in apa,dar concluzia este ca m-am ars bine de tot.Aratam ca un rac,nu bronzata.



29Te Arzi Repede? - Pagina 2 Empty Re: Te Arzi Repede? Lun Sept 08, 2008 4:40 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5883
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Te Arzi Repede? - Pagina 2 Rank11-24afb

Obsidian Butterfly a scris:Nu ma ard deloc... adik m-am ars doar o data(pt k am adormit pe plaja-____-''') si ma bucur k e asa. Adevarul e k nici de bronzat nu ma bronzez repede si asta e ciudat fiindk am pielea deschisa la culoare.
Helga nu e ciudat..din contra.Pielea deschisa la culoare este foarte sensibila si de multe ori pigmentul asta al pielii nu prea se coloreaza daca ma itnelegi x.X O spun din proprie experienta pentru ca si eu am pielea deschisa la culoare si daca mai punem si faptul ca eu stau la mare si deci,vara cat merg la plaja merg mai des..crede-ma ca nu se prinde bronzul de mine mai deloc.Ma bronzez putin,oricat as sta...iar de la prea mult soare mi se face si rau(dar foarte rau..e o senzatie ff neplacuta..).
M-am inrosit de la soare,poate chiar ars...problema e ca te arzi doar la anumite ore..depinde de soare.Am fost cu prietenul meu pe plaja si noi stateam mai mult,nu aveam costum..nimic...era intre 13 si 16 asa,iar daca stai la soare la ora aia ai incurcat-o(oh well nu chiar toti..).Mi s-a inrosit rau de tot spatele ca nici nu imi venea sa ies din casa x.x se observa fff bine,eram ca o rosie....evident ca ustura foarte rau dar eh..eu mai sunt obisnuita..




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente