Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Plictiseala Din Timpul Verii Empty Plictiseala Din Timpul Verii Vin Iun 27, 2008 5:44 pm


        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6159
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-6-24b75

Plictiseala Din Timpul Verii Z486e5e6d82aca



Uneori, cand parintii sunt la lucru, fratii si/sau surorile nu sunt acasa si pe deasupra caldura te doboara, ai o senzatie de plictiseala acuta ( Plictiseala Din Timpul Verii 622664 ) , insa, in urma gasirii unor ocupatii, iti dai seama ca nu te mai plictisesti.

Prin urmare, si fara ocolisuri, vrem sa stim de la tine ce masuri de alungare a plictiselii din timpul verii intreprinzi tu si cu ce iti ocupi timpul liber in care te plictisesti...

http://www.crazy-people.myforum.ro


2Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Sam Iun 28, 2008 9:59 am


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

vara? pff pei ma uit la filme.... ies p afara... imi fac un abonament la bazin/strand... ma duc pe la prieteni... anyway, sunt destule chestii de facut vara... dak ai timp ...



3Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Sam Iun 28, 2008 11:27 pm


        Daysu
Daysu

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Petrila
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5998
Numarul mesajelor : 106
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

ce plictiseala frate.... eventual numa sa stai in casa
dak am ieshit pe usa nu mai am cum sa ma plictisex

http://www.CrazyTeamDance.forumotion.com


4Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Dum Iun 29, 2008 4:09 pm


        Ice
Ice

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5941
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1325
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Vara ies p-afara,nu neaparat imi fac abonament la bazin/strand...ma duc in fiecare zi acolo cu colegii. fake
Mai ies la un fotbal cu amicii de la bloc,ma mai duc prin oras sa vad ce mai e nou.

http://www.zoozez.com


5Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Lun Iun 30, 2008 3:02 pm


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6096
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Neavand prieteni vara este un chin pt mine sad ... ma plictisesc fff repede, chiar daca am si preocupatii tot ma plictisesc la un moment dat ... ca sa treaca timpul, prefer sa dorm sad
Am o "prietena" cand are ea timp atunci mai ies cu ea la plaja sau prin oras, in rest deloc ...

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


6Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Lun Iun 30, 2008 3:31 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5994
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Pentru mine e cel mai simplu, lenevitul ,trandavitul si hoinaritul sunt cateva din activitatile mele favorite. Iar vacanta de vara este ideala pentru aceste "activitati". big smile

Oricum, ca sa nu te plictisesti, trebuie sa faci ceva te pasioneaza, care iti place. Degeaba spun eu ca mie imi place sa hoinaresc pe dealuri si sa fac poze, poate aceasta activitate este plictisitoare pentru altii. Cred ca fiecare ar trebuie sa descopere ce il atrage si cel il poate tine ocupat o vara intreaga. tongue

http://www.zambesc.com/


7Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Lun Iun 30, 2008 3:40 pm


        Camy_1996
Camy_1996

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 5
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Ca sa alung plictiseala, eu de obicei merg pe la prieteni prin ospetie, ma plimb prin magazine si sa probez haine.



8Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Mar Iul 01, 2008 12:25 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5942
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

nu ma prea plictisesc in vacanta...am ce face....citesc reviste fake ,mai stau pe net (sunteti martori),ma plimb daydream ....mai merg la strand si la un suc fake .....ma intalnesc cu prietenii.....ascult muzica wink

http://girls.forumz.ro


9Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Vin Iul 04, 2008 3:01 pm


        Andra_21
Andra_21

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5991
Numarul mesajelor : 281
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Stau la calculator, ma plimb cu bicicleta/rolele, scriu , merg in oras, la colege big smile

http://www.andrahaylin.piczo.com


10Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Sam Iul 05, 2008 9:46 am


        Ursul
Ursul

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Ialoveni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5957
Numarul mesajelor : 57
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Citesc ori cărți ori pe wikipedia,ori mai citesc o știre hardware,sau caut pe forumuri teme unde pot citi opinii bine argumentate.Caut să analizez fapte istorice să le pătrund în profunzime,wikipedia excelează aici.Cînd mă plictisesc de tot,mă culc.



11Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Sam Iul 05, 2008 11:33 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-6-24b75

de obicei nu prea ma plictisesc in vacante dar de cand a inceput vacanta asta m-am plictisit de moarte...Am luat si la handball vacanta si incepem din nou pe 21 iulie si dupaia crek peste vro 2-3 saptamani iar luam astia de varsta mea vacanta ca pleaca cu alea de la liceu in cantonament profa...deci nu pre am ce sa fac..nu-mi place sa citesc,sunt racita si nu pot sa merg la mare/bazin/plaja, pe afara toti copchii si plecat si am mai ramas eu si ink vro 2 deci plictiseala.



12Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Sam Iul 05, 2008 1:06 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Nu prea ma plictisesc.
Cand stau acasa,dimineata wake up pe la 9-10,mananc,stau pe net... dupa pranz probabil mai citesc ceva hmmm ascult muzica,ma uit la TV ...La 6-7 ies cu fff multi amici (am noroc k nu multi sunt plecati),cu varste variate,chiar pot sa zic k ma distrez ff mult cu ei fake (cei mai multi sunt baieti. suntem ff putine fete).Imi bat capul cum sa ma mai bag in seama cu anumite persoane fake) (da'nu prea e nevoie,pt k oricum sunt toti super de gasca si e usor fake ) Uneori ma apuca sa ma plimb cu rolele...Seara...noaptea mai bine zis fake) Ma uit la un film sau stau pe net,pana ma culc.
Am zile in kre merg la plaja (in Constanta e aprox in partea cealalta a orasului fata de unde stau eu si e km aiurea k sa merg in fiecare zi) sau ies in oras cu fetele sau cu gasca... Vedem un film,stam la un suc sau la o inghetata,ne plimbam pe plaja sau chiar mergem la plaja... Shopping ceva hmmm (chiar trebuie sa-mi incep shoppingul pentru tabara) .
Des,merg pe la bunici,care stau in 2Mai (pentru cei kre nu stiu exact,e un satulet hmmm da'o sa devina curand si o statiune mai...sateasca fake) intre Mangalia si Vama Veche,so...tot pe litoral) .Acolo merg la plaja de doua ori pe zi. Cunosc fff multa lume in fiecare vara,sunt multi turisti...

Nu prea am eu motive sa ma plictisesc.
A...si pe 5 august plec in tabara in Valcea fake Si acolo tre'sa fie fun la maxim.



13Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Lun Iul 07, 2008 11:03 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

citesc reviste,stau pe net,ma uit la filme,dorm,ies pe afara .... riiight

http://www.ally-just-me.piczo.com


14Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Dum Iul 13, 2008 8:47 am


        ...a.dark.angel...
...a.dark.angel...

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : My HoUsE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6094
Numarul mesajelor : 378
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

cel mai mult stau pe net, ink ma duc prin taberi de odihna, etc.

http://sweeties.forumz.ro


15Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Dum Iul 13, 2008 3:14 pm


        Liliaku
Liliaku
x
 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6293
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetMitzy
Numarul mesajelor : 1430
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

pai ca sa-mi omor plictiseala imi caut animeuri in prostie (dar nu orice), seara am program de iesit cu role sau fara....
mai plec in deplasare prin orase cum ar fi : Buc, Tulcea... >fake
dar tot nu scap complet de plictiseala...



16Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Dum Iul 13, 2008 3:49 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6114
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

Pana acum nu m-am plinctisit in vacante, fiindca eram plecata tot timpul de acasa, dar anul asta o sa ma plictisesc de moarte. Cred ca o sa incep sa colectionez lacuri de unghii fake)...in rest, ma uit la filme, citesc reviste sau carti, joc volei si merg la strand



17Plictiseala Din Timpul Verii Empty Re: Plictiseala Din Timpul Verii Mar Iul 22, 2008 3:56 pm


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5907
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Plictiseala Din Timpul Verii Rank11-24afb

eo ca sa scap de plictiseala..privesc anime, asc muzica,citesc, pe mess, forum si prin oras love u

http://laurik-love-bill.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente