Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1star My life day after day Joi Dec 27, 2007 2:56 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

OK...M-am gandit sa-mi fak ji eu un journal
AZI....o zi kt se poate de normala inafara faptului k profa de mate ne-a chemat la sc pe catziva colegi sa ne pregateask cik pt olimpiada.... shh ...boring....stupid stiu..anyway...a trebuit sa ma scol la 7 dimineatza....in rest sper sa merg azi la patinoar ji abia astept revelionul...m-am saturat de anul asta...vreau sa inaintez kt mai mult in viitor sa vad ce se intampla cu meteoritul ala care vine spre noi :lol!: si sper k in viitor sa nu existe sc..cam atat pt azi...bye



Ultima editare efectuata de catre toxic_rose in Mar Sept 16, 2008 7:03 pm, editata de 2 ori



2star Re: My life day after day Sam Dec 29, 2007 10:59 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

ooopss...ieri am uitat sa scriu...anyway...ieri a fost o zi kt se poate de normala si boring...hmmm...ma gandeam knd sa-mi incep groznicele teme....poate la anu fake k mama mi-a tot tinut discursuri despre asta. blablah ..akm vreau sa merg pe-afara k a nins very moolt.... si poate azi va fi o zi mai sooper ca ieri....cam atat...zbye



3star Re: My life day after day Dum Dec 30, 2007 3:53 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

azi n-am facut mai nimik....stiu...am o viatza asa plictisitoare......mai tarziu ies cu my love prin centr pe frigu' kre'i afara..apoi k de obicei la mall, patinuar ji aks...............knd ma gandesc k mai am o sapt ji incepe sc ma ia cu nebuneli yahoo mad...teza ma chinuie de 2 sapt....am ji eu o profa de mate de nota 10-11........in fn....abia astept anul nou....km atat...k de obicei obisnuitul: KIZZ 4 TOTZI



4star Re: My life day after day Lun Ian 07, 2008 9:57 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

neh..n-am mai scris de 1 secol..ca sa va multumesc scriu la ora....hmm cat e ora...a da e ora aproape 10...deci...LA MULTI ANI!...asta e partea buna si urmeaza partea rea pe care o stiti.....a inceput sc sigh ...ai dapz...astazi a fost o zi super grea k a trebuit sa ma scol la 7...la sc a fost super plicticos k de obicei.......aksa acelasi lucru..mi-am fakt temele....maine dau test la history.....stiu...e boring...si uite k am ajuns la ora 9:54 la care scriu aceste cateva cuvinte..pardon 9:55...a mai trecut un min....azi era sa-i sparg buza la unu..in.....fnn...din greseala....si era sa o fac sa lesine pe una..eh napz...nu's perfecta...acum..la ora 9 56 spre 9 57 termin de scris ce vreau sa scriu in jurnalul meu pe azi....byyyyyyyye



5star Re: My life day after day Mier Ian 16, 2008 2:19 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

neah.....news..merg la olimpiada la romana...va vine sa credeti? eu care urasc romana..cik am imaginatie..in fn..cik trebe sa ma pregatesc..nu-i genu meu..da, stiu..fac exces d"..." big smile i love it..ma km plicti si n-am ce face si de teme n-am chef...vreau la mall sa sar pe patinuar sau patinoar...in fn cum se scrie..si cik mai am talent la romana. vreau sa vina vara sa merc in Greece la mare..k m-am km saturat de atmosfera Romaniei...nu prea am imaginatie dar in fn..BUE BYE



6star Re: My life day after day Mar Ian 29, 2008 7:24 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

mdeah..mai am cateva zile si intru in vacanta! >hug< .....yee...a intrat andrei pe mess...ma rog..akm stau..asc Avril Lavigne-My happy ending si vb pe mess...si k de obicei mor de plictiseala....si is si nervoasa si happy..is happy k mi-a incheiat media de la mate si nervoasa k (din nou) tre sa merg la olimpiada de tehnologik...si am mult de invatat din carte..in fn, am terminat in sfarsit cu stresu de la sc si ma gandeam sa nu-mi mai fac tema la mate si la roma k in ultimile zile nu ne mai corecteaza <:-P .ok..bye bye



7star Re: My life day after day Mier Apr 09, 2008 11:09 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Ti-am reeditat titlul jurnalului, pentru ca doresc ca titlurile sa aiba un look uniform. Sry for the inconvenienece.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


8star Re: My life day after day Mar Apr 15, 2008 12:06 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

M-am intors!...chiar dak mai plictisita ca niciodata...azi..zi stupida...ieri..zi enervanta..n-am fost la scoala deci nu am de ce sa ma plang...a..ba da am..de tusea asta enervanta care ma bate la kp de sambata. Am ramas in urma cu temele si acum trebe sa fac dublu. Acum 5 min am vb cu o colega...si imi pare rau ca nu is la sc... no words ..dar oricum a meritat pt cele 2 inghetati. Tocmai vreauy sa re-urmaresc HP si ordinu phoenix..si in rest..somn sleep . ..oaf...pinky are chef de joaca..mai bn zis de plimbat afara pe ploaia asta ciudata care nu se mai opreste de azidimineatza. Ups...am uitat sa imi iau medicamentele..so See ya!



9star Re: My life day after day Mar Iul 01, 2008 3:56 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Hello! nu cred ca o sa mai intru vreo 1 saptamana...k o sa plec de acasa sad. Pana acum a fost o zi destul de agitata. M-am trezit la 12 jumate si m-am imbracat repejor k a trebuit sa plec de la tzara (pt. o zi doar) si am mers cu varamia la tren. l-am asteptat vreo jumate de ora pana a venit in sfarsit. cand am ajuns la lugoj am coborat si am mers sa pap cv la lord, dupaia am mers sa vedem de net..pt calculatorul de la tzara(abia astept sa il bage). Am mers pana la mama lui varamia la cofetarie si m-am uitat prin catalogul de la Oriflame. Am plecat pe la 1 sa luam boxe si m-am uitat la niste telefoane dragutze, si am venit acasa la varamia. Acum stau pe mess si vorbesc cu jumate dein colegii mei si cu xo_candy_rose.



10star Re: My life day after day Lun Iul 14, 2008 10:25 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

E luni..din nou...pai, sunt obosita fiindca n-am dormit toata noaptea din cauza caldurii, si sunt invidioasa pe picky care a dormit cu mine si a dormit foarte bine, in plus a si visat (l-am auzit maraind in somn)..si eu vreau sa fiu un caine Puppy eyes. Sunt suparata pe mama fiindca nu vrea sa-mi ia o maimutica cum am vazut intr-un film..de ce e viata asa cruda? Cred ca o sa dorm..dar de data asta in camera cu aerul conditionat si o sa dorm muuuuuuuult si sunt sigura ca o sa ma drezeasca oana sunandu-ma fiindca a venit din Grecia, deci: Adio plictiseala..in sfarsit..dar daca as fi avut o maimutica nu m-as fi plictisit..ei..bn ca il am pe Picky..Bye! kissie lip print



11star Re: My life day after day Lun Iul 28, 2008 11:32 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Hello! Uh...in sfarsit am mers si am cumparat tastatura. mi-a fost prea lene sa o cumpar saptamana trecuta. E cam ciudata...dar merge. Nu aveam de gand sa-mi chinui eu picioarele pana in partea cealalalta a timisorii sa iau una la fel ca cealalalta... Acum mor de sete fiindca nu pot sa beau pepsi la calculator, ca iar vars pe tastatura.
Mi-e cald, si vreau la strand, si nu ma lasa sad si vreau sa vina o ploaie dinaia de vara sa ies afara si sa stau pe ploaie, sa ma racoresc, si sa se racoreasca si picky. Cred ca o sa o bat la cap pe mama ca sa mergem pe undeva prin ungaria la parcul ala de distractii acvatic pe care l-am vazut pe net...dar in weekend-ul asta trebuie sa mergem la cumparaturi la szeged din nou. Si eu nu mai pot sa astept pana la week-endul celalalt. Vreau ACUM sa inot.
Sau poate il conving pe tata sa ma inscrie din nou la innot..dar pt. asta trebuie sa astept 2 luni ca sa inceapa serie noua. si asta e si mai mult...totusi cred ca o sa mdau o fuga pana la mama la lucru ca sa o rooooooooogggggggg frrruuuummmooossss sa mergem la starnd dupa ce iese de la lucru. Si nu o sa poata sa ma refuze dupa ce am parcurs atata drum pana la ea la lucru. Si daca o sa ma refuze de prima data o sa fac ochii aia de caprioara la care nu rezista si tot ajung la strand. Sunt malefica!



12star Re: My life day after day Mar Iul 29, 2008 11:44 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

yeeeee....ieri nam ajuns la strand, si in plus la ala care vroiam eu, ala din capatul orasului (sau pe acolo pe undeva)...ca de obicei am convins-o pe mama, da nu cu ochisorii mei de caprioara. a zis k ma duce numai dak trecem sa-si ia ea nush ce (si a durat o ora pana si-a luat ea nush ce-ul ala)..in fine, important e ca am ajuns la strand.
Aseara m-am uitat la Seed of chucky (la ora 3 noaptea) si s-a terminat pe la 4 jumate 5...da schhh shh ..sa nu afle mama ca ea crede ca m-am culcat la 12...da eu la 12 inca asteptam sa se descarce pachetul cu toate filmele.

PS. abia astept sa apara filmul harry potter si printul semipur (astept si subtitrarile)



13star Re: My life day after day Mar Aug 12, 2008 11:15 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Am conjunctivita..asa cred no words ...ca asa a zis mama...da' mama ii inginer chimist nu oftamolog..sau cum s'o scrie.
Am fost la tanti doctor si iar m-o bagat batzu ala pe gat...si i-am zis clar ca imi curg ochii. Mi-a dat niste picaturi pt ochi pe care nu am indraznit inca sa le pun. Tata crede ca'i din cauza apei de la inot si sunt sigura c-o sa-mi spuna sa-mi iau ochelarii de inot ca daca nu nu ma mai lasa. off..parintii astia.


M-a sunat mama..again.. pff..e asa de pisaloaga.in fine.
Oana e plecata si n-am cu cine sa ies cu rolele. Si stau in casa si ma plictisesc. Cred ca o s-o sun pe anda



14star Re: My life day after day Mar Aug 26, 2008 9:35 am


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

yeee..ieri au venit aia de la firma de unde am comandat mobila s-o monteze. si a trebuit sa-l tin pe picky inchis fiindca nu'i lasa in pace. dupa ce au terminat am inceput sa sortez hainele pe care le port si pe care nu (am o gramada pe care nu le port da' tot le tin in dulap), dupaia am inceput sa le pun in (noul) dulap that's so funny girl
picky s-a acomodat foarte usor cu patul si a adormit imediat dupa ce am pus salteaua.

acum tre' sa umplu cu ceva rafturile goale de deasupra patului.



15star Re: My life day after day Dum Sept 14, 2008 12:17 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

E ultima zi de vacanta. A trecut repede, prea repede. O sa-mi fie dor de trezirea la 11, de mersul la strand in fiecare zi, o sa-mi fie dor de tot. Si cand ma gandesc ca maine, minunatul meu ceas rosu o sa sune la ora 7 dimineata...ma apuca dracii scared Inca nu-mi vine sa cred ca a trecut asa repede timpul. A fost cea mai scurta vacanta din istoria tuturor vacantelor pe care le-am avut.
Trebuie sa-mi scot hainele groase....sau nu? sau da? ma rog, important e ca mor de frig cu hainele subtiri pe catre le am in dulap. Si eu voiam sa merg maine in fusta. Banuiesc ca o sa merg in blugi.
Lasand la o parte partile proaste cu scoala, are si ea o parte buna. O sa-mi vad cele mai bune prietene...si ceilalti colegi. Dar o sa o vad si pe profa de mate..si candul asta ma dispera.
Cam atat, nu mai stiu ce sa scriu. See ya!



16star Re: My life day after day Mar Oct 21, 2008 12:47 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Ce stresanti pot fi mosuletii uneori...
Eram in tranvai cu inca 2 colege si ne-am asezat pe scaunele alea de 3 locuri. Dupa 2 statii a urcat in tranvai o femeie de...hmmm.....sa zicem 60 de ani care s-a pus in fata noastra si statea si asculta ce vorbeam noi...(cum am scos usa din balamale in excursie fake )....am intrebat-o daca vrea sa stea pe scaun....a stat 5 sec, timp in care s-a uitat la mine mine si la imbracamintea mea si a zis un "nu" rastit. Eu am zis bine si m-am asezat inapoi pe scaun. A mers putin mai incolo si a inceput sa discute despre generatia trecuta si despre cum erau lasati pensionarii sa stea pe scaun si etc. Si chiar in dreapta ei erau 10 scaune de o persoana care erau libere....
blablah


Referitor la excursie...a fost ok totul, inafara de partea cu usa...ne-am chinuit cu aia de a 8-a sa o punem la loc si am reusit...chiar daca ne-am blocat destul de des in camera. M-a cam stresat ghidu care mergea cu incetinitorul. Mi-a placut in special in parcul de distractii si la zoo. Budapesta e destul de interesanta.



17star Re: My life day after day Mier Oct 22, 2008 1:37 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Damn...Raluca....
Ieri i-am dat bluza de trening sa mi-o bage la ea in ghiozdan ca la mine nu mai era loc...si aveam indeajuns o plasa. Am mers in park, ne-am asezat pe o banca si m-a intrebat dak poate sa ia bluza mea de trening pe ea k ii era frig....am mai stat am mai vb si peste vreo jumate de ora am mers pana la magazin sa iau chipsuri, seminte si o sticla de suc. Ea si-a dat bluza jos si a lasat-o pe banca....cand a trebuit sa plecam nu mi-a mai dat bluza si a lasat-o acolo.....eu nu am vazut-o si am crezut ca a bagat-o in ghiozdan
. Azi-dimineata am intrebat-o unde mi-e bluza si dupa moaca ei mi-am dat seama ca a lasat-o in parc. Am fost nervoasa toata ziua fiindca eram sigura ca a luat-o cineva.Dupa ultima ora am mers in acelasi parc sa vad daca dintr-o minune mai era bluza acolo.....si nu mai era. M-am asezat cu Anda pe leagane....in timp ce stateam pe leagan mi-am vazut bluza in gradina cu trandafiri de langa parc....era teafara si nevatamata...

Poate am fost putin..prea...ciudata dar era bluza mea preferata...si aveam pe ea si insigna pe care o ador.



18star Re: My life day after day Mar Oct 28, 2008 4:36 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : My life day after day Rank11-24afb

Mi-am gasit playerul de mult pierdut.....:d. Credeam ca l-am pierdut, sau mi l-a furat cineva. Bine, mi l-a gasit tata aseara cand isi scotea geanta ca sa isi bage hainele.

Ieri m-am tuns....nu sunt prea incantata de noua freza da nah....Din spate arata destul de bn...cu toate ca nu mai e lung sad(. In sfarsit, sper sa creasca mai repede.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente