Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Unfaithful Empty Unfaithful Dum Dec 07, 2008 5:12 pm


        TouchTheSky
TouchTheSky

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 96
Respectarea regulilor : Unfaithful Rank11-24afb

M-m hotarat sa imi deschid si eu cheer jurnal Sper sa nu uit sa postez in el mai des big smile
Sa vdem...

Azi am dormit pana la 13:15 big smile Nu obisnuiesc sa fac asta( de obicei dorm numai pana la 11), doar ca m-am imbolnavit no words . E vina lui Maria ntz ntz ntz , ea m-a racit..Macar am motiv sa lenevesc....
Nu stiu de ce ma simt ciudat...Adica, asa, paralela cu lumea..Ieri am descopertit niste lucruri nu foarte placute si de atunci sunt..oarecum suparata,,, sigh ....Deja am inceput sa fiu stresata cu teza la mate.. pa Daca iau nota mica adio iesiri in oras, adio calculator... blue Deci imi merge cam prost....
Cam atat deocamdata...o sa dau un edit daca se intampla ceva interesant silly girl

http://world-of-girls.forumz.ro


2Unfaithful Empty Re: Unfaithful Mar Dec 09, 2008 7:41 pm


        TouchTheSky
TouchTheSky

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 96
Respectarea regulilor : Unfaithful Rank11-24afb

Azi m-am certat cu prietena mea cea mai buna broken hearted
Deocamdata o las, nu fac pasi spre impacare....Si incerc sa nu ma gandesc la ea...Dar nu prea pot sad
Cand ne-am certat, din cauza ca eram foarte suparata si ea a inceput sa faca lucruri care stie bine ca nu imi plac, i-am spus ca a terminat-o cu mine...Si acum imi pare rau..keep it Nu stiu ce sa fac...

http://world-of-girls.forumz.ro


3Unfaithful Empty Re: Unfaithful Dum Ian 04, 2009 4:22 pm


        TouchTheSky
TouchTheSky

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 96
Respectarea regulilor : Unfaithful Rank11-24afb

Nu am mai postat de mult...Si cred ca acum e timpul...M-am impacat intre timp cu prietena mea, insa ne-am certat din nou..De data asta e grav...Ea s-a suparat pe mine si deja e de o saptamana....
Totul a inceput asa: O alta prietena de-a ei s-a bagat intre noi si a incercat sa devina ea cea mai buna prietena a lui Maria(pr. mea). Eu am incerct sa o indepartez, iar Maria s-a suparat..Spunand ca eu m-am bagat in prietenia lor. Am incercat sa ii explic ca eu nu vroiam decat sa apar prietenia noastra, dar ea nu a inteles. Deci a hotarat ca nu mai sunt prietena ei cea mai buna, insa(din fericire nici L. nu este). Deocamdata nu e nimeni si ea considera ca nu suntem certate, doar ca nu mai suntem cele mai bune prietene. Am facut tot ce am putut. I-am spus ca tin ff mult la ea si ca imi pare rau. Saptamana asta am mers cu ea si cu niste prieteni la munte. Nu i-am mai zis nimic de L. si m-am purtat cat am putut de frumos cu ea, insa ea nu a facut la fel..Adica s-a purtat frumos cu mine, doar ca tot vorbea cu L. si ii trimitea mesaje si incerca sa imi faca in ciuda. Tin foarte mult la ea si vreau mai mult decat orice sa ne impacam. Am facut tot ce am putut, dar nu o pot obliga sa faca nimic. E alegerea ei...Si ea nu vrea sa ne impacam...Probabil e si din cauza influentei lui L., dar totusi....Ele doua au ramas la fel de bune prietene, chiar daca m-am bagat eu intre ele, insa noi ne-am certat cand s-a bagat L. intre noi. Imi vine sa ma dau cu capul de pereti cand ma gandesc la toate clipele frumoase petrecute impreuna...Oare ea nu se gandeste la ele? Chiar nu poate sa treaca peste o chestia asa de...prosteasca? Chiar merita sa ne pierdem prietenia pentru o simpla chestie?Recunosc ca am gresit, dar nu asa de tare incat sa provoc o asemenea chestie...Si in plus, de cand ne-am certat ea mi-a facut in ciuda, a spus chestii pe care nu trbuia sa le spuna si multe altele...Eu de ce pot trece peste? Nu o invinuiesc cu nimic, are dreptul sa fie suparata....dar nu inteleg de ce nu vrea sa ne impcacam...Singura explicatie e ca nu a tinut si nu tine la mine, doar ca nu pot sa cred asa ceva si nu vreau sa ma obisnuiesc cu ideea asta. Eu tin mult la ea si nu vreau sa o pierd. Mi-a spus acum doua saptamani cand L. nu era in oras ca: Miss L. Si mi-a spus ca miss poate insemna si a-ti fi dor de cineva...Am stat si m-am gandit si acum zic eu: Miss Maria...Inseamna ca mi-e dor de ea, dar mai poate avea un inteles...miss poate insemna si a pierde...

Puteti sa postati si sa imi spuneti ce sa fac..Sunt dstrusa si vreau sa ma impac cu MAria..

http://world-of-girls.forumz.ro


4Unfaithful Empty Re: Unfaithful Dum Ian 04, 2009 7:13 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Unfaithful Rank11-24afb

eu cred ca a tinut si inca tine la tine,altfel nu i-ar fi pasat,si nu ar fi tinut supararea
dar nici tu nu trebuia sa te bagi intrea si l. pentru ca sti ca tu ii esti cea mai buna prietena si nu are cum sa te inlocuiasca cineva,dar i-ai dovedit intr-un fel ca esti posesiva.Nimanui nu ii place o persoana care vrea sa iti fixezi toata atentia asupra ei,ceilalti fara sa mai conteze.Gandeste-te cum ar fi daca maria ar reactiona cum reactionezi tu.Nu vreau sa spun ca e doar vina ta,dar incearca sa ai mai multa incredere in ea.O sa va impacati,nu are rost sa insisti cu chestii de genul "fac orice,doar iarta-ma" pentru ca ii trebuie timp sa te ierte.Dovedeste-i doar contrariul la ceea ce crede ,si asa va veti impaca.

http://girls.forumz.ro


5Unfaithful Empty Re: Unfaithful Dum Ian 04, 2009 8:38 pm


        TouchTheSky
TouchTheSky

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 96
Respectarea regulilor : Unfaithful Rank11-24afb

ms diana kiss

http://world-of-girls.forumz.ro



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente