Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1My dear diaries Empty My dear diaries Lun Iun 30, 2008 5:43 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

My Dear Diaries



M-am gandit sa imi fac si eu un jurnal in care sa povestesc cam toate intamplarile mele... si daca e sa stau bine sa ma gandesc eu de obicei am ce scrie p`aci... Nu de aia ca am un jurnal in care scriu da parca e mai usor sa tastez decat sa scriu... .si apoi tot ce imi trece prin cap scriu si aici si acolo si asa e mai fain decat sa mai stau seara sa ma mai gandesc ce sa mai scriu.....e prea dificil pentru mine .....e mai simplu asa

Deci sa incepem cu ultimele zile....mai am putin si termin sesiunea ....abia asteptca ma simt epuizata si visez numai kkturi, cosmaruri ajung sa nu mai pot nici cu somnifere...efectiv sunt terminata.....

In fine mai e si bogdan care ma dispera la culme....eu nu inteleg ce vrea asta de la mine efectiv isi bate joc de mine....acum ca mi-a gasit slabiciunea profita din plin.....adica ce credde ca sunt proasta cea mai mare ......oricum cand ne-am vazut ultima data ma umilit asa de tare incat am zis ca daca ma mai intalnesc vreodata cu el o sa arunc cu ceva dupa el....

.....viata mea e de kkt acu.....nici nu stiu ce sa mai fac....am probleme cu fratele meu care a dissparut....azi parintii mei lau dat la persoane disparute la politie....mama mea e distrusa ca nu mai stie nimic de el.....chiar daca facea numai prostii e copilul ei si il iubeste chiar daca el nu credea asta.....in fine acu e o tensiune in cas la mine de nici nu stii ce-i aia....mai e putin si simti ca te taii asa aer taios e pe aici....as vrea sa nu o mai vad pe mama mea asa, eu tre sa fiu tare, nu imi mai permit sa mai am vreo cadere cum am avut asta iarna....tre sa fiu eu tare acum...atunci a fost ea.....da mai rau e ca si soramea numai poate si vad ca si tatal meu sa saturat sa deie numai peste probleme....ce viata de kkt da din pacate stiu ca tre sa lupt ca una am si tre sa profit sa incerc sa vad partea pozitiva a lucrurilor



2My dear diaries Empty Re: My dear diaries Mier Iul 02, 2008 2:14 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

hmmm....o zii super agita pana acu si abia sunt la mijlocul ei.....azi am avut programare la psiho...nu ne mai vazusem de o luna de zile ca fuse plecat d-nu in concediu si azi s-a gandit sa avem sedinta dubla ca avem ce povestii si i-am spus cum a decurs sesiunea mea pana acu...ca a fost de kkt, dupa ...i-am povestit de cearta mea cu parintii mei...si mi-a zis sa incerc sa nu ma mai expun , sa evit situatiile conflictuale, i-am spus de bogdan si ma sfatuit ca de acum sa fug at pot de oameni ca el ca nu merita nimic de la mine si nu am resurse emotionale pentru a investii in persoane de genu....si a readus in discutie un subiect dureros pentru mine......i-am spus d-lui psiho ca e un subiect ce nu vreau sa il mai discut niciodata insa mi-a zis ca cu cat evit sa ma deschid si sa fac fata situatiei cu atat imi va fii mai greu sa nu reusesc sa depasesc situatia.....fiind vb de faptul ca fusesem violata...numai ganduri negre am gand imi aduc aminte



3My dear diaries Empty Re: My dear diaries Mier Iul 02, 2008 11:38 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6326
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

no words no words no words no words ummm deci/...nu stiu ce sa-ti spun..m-au trecut fiorii cand am citit......uite situatii d'astea..ma pune pe gandit..si-mi dau seama ca nu trebuie sa mai ma plang pt orice ...pt ca stiu ca unii o duc mai trist decat mn i'm sorry ..deci...sunt asa mandra de tn deja..esti aja puternica..!si in poza vad ca zambesti ai puterea asta..deci esti f tare hug ...eu cred ca m-as fi inchis mult in mn...nu as mai iesi din casa..deci..nu stiu...esti de laudat!viata e grea...trebuie sa stii sa te bucuri de tot!de fiecare zambet,priveliste...adiere de vant,mireasma de prajituri orice!kisskiss*kisskiss:



4My dear diaries Empty Re: My dear diaries Joi Iul 03, 2008 3:07 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

ms mult dear pisoiash

azi a fost o zii ffff faina...adica am dormit ff bine ca am terminat cu stresiunea o dat si apoi am fost la cumparaturi cu mami si cand m-am intors era un pisoi dragutz la mine in fata ....si miorlaia de numa numa...si l-am adus in casa i-am facut baitza i-am cumparat de toate si acu doarme in cutiuta lui....ce mandra is de mine ca am un pisoii mic si frumos...o cheama Tigruta


intre timp am devenit fff trista....nu stiu ce am ce sa fac with my \life...is suck.....i hate me....i wan`t to be death in this moment



5My dear diaries Empty Re: My dear diaries Mar Iul 08, 2008 4:47 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

hhmmmm..cateva zile interesante ce pot zice numai ca unele cam plicti k nu mi-a mers netu si aveam dracii....apoi...ieri toata ziua am stat cu o copititza mica de 6 ani si efectiv mi-a cnsumat toata energia aia din mine...nu avea stare...m-a alergat toata ziua....doamne de unde atata energie pe copiii din ziua de azi...ma intreb oare si io eram la fel knd eram un kinder de copkil...nu stiu mai bine stiu i mei giggle .....apoi a tre sa ma intalnesc cu sponsorul meu de la o firma de prod de slabire...si sa mai invat kte ceva da ea ce face....proasta draq....tre sa imi deie 71 de dolarii k ala era profitu meu da de unde ea imi zice k nu are cum si nu stiu ce...si io pe loc m-am blocat da maine ma intalnesc eu cu ea si ioi zice kte ceva...da ce puii mei...face



6My dear diaries Empty Re: My dear diaries Joi Iul 10, 2008 2:53 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

sa vedem ce am mai facut si eu,nimic iesit din comun....doar ca de vreo 2 zile m-am apucat de sport ca m-am ingrsat cry ,si is stresata pe tema asta, si am iesit sa alerg cu vecinu meu,apoi am iesit la footbal cu baietii si m-am lovit la picior si s-a umflat un pic....da mi-am bandajat glezna si am iesit de dimineata la alergat ca doar pentru ata nu era sa renunt eu asa usor....ca doar trebuie sa mai dau vreo 5 kg jos in vacanta asta.....of doamne nici nu stiu cum de am reusit ca in 2 luni sa ma ingras 8 kg...ma sperii si pe mine....nici nu imi mai place cum arat cry



7My dear diaries Empty Re: My dear diaries Dum Iul 13, 2008 7:35 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

offf azi am avut o zii de tot (mancarea mea preferata)...inca de dimineata, disper si chestia asta ma enerveaza, toata viata e nasoala rau de tot eu nici nu stiu daca am un motiv pentru care sa traiesc.De dimineata ne facusem planu eu cu niste prieteni sa iesim la un gratar ca e superb afara,spre uimirea mea persoana care a venit cu propunerea e cel mai mocait pe care il stiu si de obicei nu e o persoana care organizata si aiurit......el a venit si mi-a spus ca a vb cu toata lumea si ca mergem la gratar....dar mi-am luat teapa eu am fost singura ce am iesit afara si dupa sa aflu ca el le-a zis la lume numai asa in treacat....si ca era vb sa ne hotaram pe moment, ok l-am sunat am facut misto de organizarea lui dar nu i-am zis ca mi-a picat rau ,apoi am stat in cas si m-am plictisit toata ziua, spre seara am iesit afara cu ione prietena mea cea mai buna, alex si a venit si relu cel cu organizarea si din una in alta ne-am luat la harta si eu i-am zis ca nu sunt oricine si sa aibe grija cum vorbeasca ca eu vb frumos, si i-am zis ca poate prietena lui ii permite sa se poarte asa dar eu nu si el ce imi zice ca in ea nu isi permite sa o bata da in mine poate da fara nici o jena,adica suntem cei mai buni prieteni,ne cunoastem de mai bine de 20 de ani si pe prietena lui o cunoaste de cativa ani.....si daca are nevoie de ajutor tot timpul il ajut si el acum vine si imi zice ca in mine poate da, dar chiar asa am ajuns? sa nu mai fiu nimic nici pentru prieteni mei? sa deie in mine? da el ce mi-a demonstra asa ca sunt degeaba ca nici in ei macar nu ma mai pot increde...i hate my life....



8My dear diaries Empty Re: My dear diaries Dum Iul 13, 2008 7:48 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6011
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-6-24b75

of..erena..ai o viata asa de..de..(nu gasesc cuvantul potrivit) dar lasa, totul o sa treaca.



9My dear diaries Empty Re: My dear diaries Lun Iul 14, 2008 9:13 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

sper si eu...sa fie asa
peste 2 zile im i pleaca cea mai buna prietena si nu stiu ce sa fac? cum o sa stau fara ea?ea tot timpu ma intelege,suntem nedaspartite in orice da ea pleaca, si nu vrea dar trebuie, dupa ce se intoarce trebuie eu sa plec si uite asa ne facusem planuri sa stam mult impreuna, sa ne distram in vacanta dar de unde, nici macar nu mai vb deloc cu vecinul meu, e un ......si jumatate....am ajuns sa ii sterg si numele din adresa de mess, si nr din agenda, eu zic ca asa merita, i-am povestit si surioarei mele ce mi-a facut si mi-a zis ca pana nu vine cu scuzele la mine nici sa nu mai vb cu el.....ca nu merita, mai ales ca eu chiar l-am ajutat si niciodata nu am vrut ceva innapoi decat respect, si intelegere intre noi,tot timpul daca erau certuri in grup le aplanam, dar am zis ca el nu merita efortul....



10My dear diaries Empty Re: My dear diaries Vin Iul 18, 2008 9:55 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

de ce oare? acestea sunt intrebarile ce am ajuns sa mi le pun in ultima vreme, de ce traiesc?care este scopul meu? c`e vreau de la mine? de ce nu sunt ca toti ceilalti?
sunt trista si nu reusesc sa imi mai revin,nu mai am chef de nimic ....oare ce pot face? mi-am zis ca nu vreau sa ma mai simt niciodata ca asta iarna insa se pare ca au revenit acele ganduri oribilr despre mine, acea stare de singuratate si de inutilitate..... DE CE OARE? CARE ESTE VINA MEA? cry imi doresc sa trec peste insa nu pot ,nu am increder in mine ,nici in cei din jur,tot ce am construit in ultimele luni s-a daramat dintr-o prostie si nici macar nu stiu de ce?imi este frica ca nu voi putea iubii niciodata...nici pe mikne nu ma iubesc apai pe ceilalti....ce voi face? dece ma urasc asa mult?
sunt gandurile mele triste din ultimele zile dar sunt sincere....sper ca am reusit sa ma descarc asa ,sper sa imi dispara din tristete....



11My dear diaries Empty Re: My dear diaries Dum Aug 24, 2008 6:54 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

a trecut ceva de cand nu am mai scris...si s-au intamplat atatea ca nici nu stiu ce sau cum sa scriu....cel mai important lucru acu este ca aminceput sesiunea de toamna si imi petrec mai tot timpu invatand,este foarte obositor, nici nu mai ce e de capul meu, am 11 restante de pe anu asta si as vrea sa scap de toate ca sa scap de o grija, apoi vreau sa aflu sau sa descoper ce inseamna fericirea, vreau sa am pe cineva care sa ma inteleaga asa cum sunt, cateodata mofturoasa si fara chef de viata, dar in care sa am incredere si sa ma pot bizuii.....sa invat sa pot iubii cred ca este lucru cel mai greu acu din viata mea



12My dear diaries Empty Re: My dear diaries Mier Feb 11, 2009 6:47 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

da...am revenit in forta...sunt atatea nouatati caci nici nu stiu cu ce sa incep>in principiu acum sunt in stresiune iara,dar o duc mult mai bine decat in trecut si chiar incepe sa imi placa,adica fac fata super bine stresata nu mai sunt...totul este ok,bine mai gasesc eu motive de suparare ca tot omul dar imi trece ca de aia m-am facut mare...mi-a propus ca dupa sesiunea asta sa ma angajez si io ca studenta undev ceva gen 4-6 ore,ca nu mi-ar strica niste bani in plus si asa voi avea mai multa activitate si automat nu imi voi mai petrece timpul gandindu-ma la prosti..la o adica o viata o am sa o traiesc....
bine azi sunt bine dispusa chiar dacca m-am trezit racita cobza ,tusesc stranut de mama focului dar sunt hapy..nu stiu motivul dar imi place starea asta



13My dear diaries Empty Re: My dear diaries Sam Feb 21, 2009 7:53 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

Wow am stat azi si m-am gandit,a trecut un an din viata mea,unu foarte greu in care am vazut moarteade doua ori ,in care uram pe oricine,in care am vrut sa mor...in care am zis ca niciodata nu imi voi mai revenii.Insa m-am inselat,totul a trecut cu bine,am reusit sa trec peste toate mi-am depasit friciile,am invatat sa iubesc si acum sunt fericita ca traiesc.Imi vine sa strig in gura mare VA IUBESC PE TOTI!!!! VA MULTUMESC CA SUNTETI PARTE DIN VIATA MEA



14My dear diaries Empty Re: My dear diaries Vin Apr 10, 2009 8:57 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

OHHHHH good i hate my life. Acum sincer vb chiar asa este,o urasc pe zii ce trece devine din ce in ce mai neagra. Toata lumea vrea ceva de la mine....si da nu mai pot,eu vreau o pauza,imi e greu sa zic nu.....si lasa pe ceilalti sa faca ce vrea din mine.Nu vreau nu pot,si nu mai doresc sa fiu tot timpul catelul celorlati...vreau sa am libertatea mea...si numai a mea.



15My dear diaries Empty Re: My dear diaries Joi Mai 14, 2009 8:20 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

"Je ne suis pas que se passe avec moi"- nu stiu ce se intampla cu mine- cam asta e de cateva zile,am acest gand in capusor.Sunt ametita zapacita si cu capul in noi.Sunt indragostita,am stat si m-am gandt nu.....sau doar visez la asta,bolnavioara,iarasi nu.....intr-un final am descoperit stresata fratilor dar ce stresata,ca abia mai stiu de ine,sunt atat de aeriana.De ce? pai simplu vine sesiunea,am o tona de restante,vreau ca la sfarsitul anului sa termin integralista si in plus trebuia sa gasesc unde sa imi fac perioada de stagiu si nu gasesc.....si Da pleaca sora mea in mai putin de 2 luni in Anglia.......e foarte dificil,sa stiu ca eu voi raman aici si ea va pleca pentru o perioada mai lunga sau chiar de tot.



16My dear diaries Empty Re: My dear diaries Lun Iun 01, 2009 7:12 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : My dear diaries Rank11-24afb

De ce oare ma simt asa? Simt ca nu voi mai face fata....dar de ce???????????????? crycrycrycrycry:-((viata mea atat de agitata poate fi acum.Simt ca nu mai am puterea sa ma ridic.Nu vreau sa trec din nou prin asta....vreau sa fiu normal ....nu stiu ce e cu mine...sunt praf...vreau sa urlu sa zbier orice numai sa pot scapa de starea asta.....crycry




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]



Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente