Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Fetele Empty Fetele Joi Aug 28, 2008 2:09 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Fetele Rank8-2-24b8f

Fetele


Asa... sa vedem ....gata .... mi'am amintit ce vreau sa zic. big smile

Poate ca ati observat problema cu care se confrunta tineretul feminin din ziua de azi ,
au o relatie se termina "tragic" ele plang se supara si se arunca putin de pe bloc , bine .... am glumit nu se arunca de pe bloc ... folosesc lama. whistle
Nu are rost sa va explic tot dar trec la morala . cand ai o varsta mica nu are rost sa pui suflet/dragoste in relatie deoarece or`cum va veti despartii in viitorul apropiat , daca ati avea 20 de ani, atunci, as intelege sa puneti suflet in relatie dar la varsta asta nu are rost , acum ganditi`va la altceva : cati din prieteni/amici vostri au inceput o relatie la o varsta "frageda" si au dus-o la mare distanta (3-4 ani) .
In final spun : nu plageti dupa unu ca vedeti a 2-a zii pe altu mai frumos , mai perfect si-l uitati pe fostu' .

App: cand voi plageti dupa un baiat , el plange dupa voi ? aha...
sper ca ati inteles kiss



2Fetele Empty Re: Fetele Joi Aug 28, 2008 3:03 pm


        Madlax
Madlax
x
 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Out of range
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6685
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume Pettime_lord
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 1003
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

pei cand sunt mici au o alta gandire..cu cat cresc se maturizeaza si inteleg...unii o fac mai din timp altii mai tarziu dar dupa cum stim cu toti cu fiecare generatie noua totul devine din c in c mai haotic :s...

P.S : si nu e vorba doar de fete ^^....change it to copiii din ziua de azi :s..sau baietii x fetele....smt de genu....



Ultima editare efectuata de catre Madlax in Joi Aug 28, 2008 8:22 pm, editata de 1 ori

http://www.dutefornetti.ro


3Fetele Empty Re: Fetele Joi Aug 28, 2008 3:12 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Fetele Rank8-2-24b8f

stii de ce devine totul mai haotic ?
datorita parintilor , deoarece parinti dau educatia copiilor si ii invata la tot felul de chestii chiar fara sa-si dea seama .
daca ii dai unui pusti de la 12 ani scuter+telefon+haine klumea el va fi tratat de anturaj mult mai bine , se va crede smecher , va creste cu asta , va primi si o masina pe la 18 ani , si'o ia in cap aiurea si devine un parinte care isi invata fiul la aceleasi lucruri .... si totul a inceput de la parinti



4Fetele Empty Re: Fetele Joi Aug 28, 2008 5:30 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Faptul ca primeste la 12 ani scuter, telefon sau haine "klumea" nu are nicio legatura cu anturajul in care se invarte un tzank de 12 ani.

Telefon deja au si copii de 9 ani, haine mi se pare logic sa ii cumperi, dar nu inteleg la ce te referi tu prin "klumea", si scuter, eu cel putin nu am vazut la copii de 12 ani.

http://alexa-hd.hi5.com


5Fetele Empty Re: Fetele Joi Aug 28, 2008 6:04 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Fetele Rank8-2-24b8f

poate cineva sa stearga ultimele 2 postari (ne abatem mult de la subiect mai ales eu)
multumesc

Edit by Malaka: Nu le sterg dar o sa revenim toti la subiect.



6Fetele Empty Re: Fetele Vin Aug 29, 2008 1:04 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

cred....adica na :-' stiu ca sunt o proasta si ca plang pentru baieti de la varsta asta...dar nu apelez la lama lol ar fi o tampenie rofl oricum cred ca nici 1 baiat nu merita sa planga pentru o fata[oricati ani ar avea] sau o fata dupa un baiat

http://www.ally-just-me.piczo.com


7Fetele Empty Re: Fetele Dum Aug 31, 2008 10:08 am


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

M'deci din ce obs aici este vb despre noi fetele.Bun,am inteles partea cu suferinta din dragoste si am scris despre asta,insa eu zic ca e inutila mai ales ptr ca acelei pers nici nu ii pasa,prin urmare nu are rost sa ne pese si noua.Adica.decat sa plangeti dupa un "destept" care si-a batut joc,mai bine planuiti o razbunare..sau aratatii ca va doare-n cot.

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


8Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 01, 2008 12:26 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6011
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-6-24b75

Nush ce sa zic..Nu am plans niciodata dupa vreun baiat si nici nu urmeaza sa o fac.Doamne cand le vad pe astea din cls care la 12-13 ani cred ca si-au gasit marea dragoste si daca nu mai au iubit devin "emo" si alte deastea imi vine sa .. :-&



9Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 01, 2008 1:50 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Xx Ally_Pufy_Mik xX a scris:cred....adica na :-' stiu ca sunt o proasta si ca plang pentru baieti de la varsta asta...dar nu apelez la lama lol ar fi o tampenie rofl oricum cred ca nici 1 baiat nu merita sa planga pentru o fata[oricati ani ar avea] sau o fata dupa un baiat

Vai cat imi place cand cineva se contrazice in halul asta. Hotaraste-te.



Ultima editare efectuata de catre Ruki in Vin Ian 21, 2011 11:11 pm, editata de 1 ori

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


10Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 01, 2008 2:32 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Fetele Rank8-2-24b8f

stii ce nu-mi place , seriozitatea ta si cum te comporti tu,
parca trebuie sa ne simtim bine pe forumul asta , nu stam incordati sau sa avem grija la cat de seriosi suntem ..... blablah
acum da-mi avertizare pentru spam , ca doar suntem seriosi



11Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 01, 2008 3:08 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

nu-ti dau avertizare scumpete, si nu e vorba de gradul de seriozitate..de cate ori ai vazut tu ca ally e serioasa? Si chiar imi place de ea. e vorba de spam. Si cred ca ti-am explicat destul de bine motivele mele. In legatura cu atitudinea mea, asa sunt eu - nesuferita. daca mai ai ceva de spus, PM me ^.^

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


12Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 01, 2008 4:37 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Offffffff: Daca si Gagii mai e serioasa imi dau cu sticla`n cap fake)

http://alexa-hd.hi5.com


13Fetele Empty Fetele - un mister? Mar Sept 02, 2008 5:24 pm


        wild_fox
wild_fox

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : nicaieri
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 444
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Nu e numai pt baieti intrebarea asta...ca uneori ... fetele ... pai..nici ele nu stiu ce vor sau ce e cu ele....so...ce vi se pare ciudat....misterios...weird la fete?...ce fac sau cum sunt de nu le intelegeti si vi se par de pe alta planeta....pt ca stim "baietii vin de pe Marte si fetele de pe Venus" flirty



Am gasit prin casa niste foi cu ceva dragutz....si am cautat si le`am gasit si pe net la un baiat pe Hi5 (dragutz din partea lui ca avea asa ceva pe Hi5...apreciez)....acum...ce scrie aici...nu e valabil pt toate fetele si nu pun aici ca vai doamne cine mai e ca noi fetele....dar mi s`a parut cute


Un baiat pe Hi5 a scris:Iata cateva motive pentru ca fetele sa ne placa noua, baietilor:


1. Miros intotdeauna bine, chiar daca doar a sampon

2. Felul in care isi lasa capsoarele pe umerii nostri

3. Ce dragalase sunt cand dorm

4. Usurinta cu care se potrivesc in bratele noastre Fetele 48582

5. Felul in care te saruta si, ca prin minune, totul devine perfect

6. Ce haioase sunt cand mananca

7. Le trebuie ore intregi pentru a se imbraca, dar la sfarsit iti dai seama ca a meritat asteptarea cu varf si indesat

8. Pentru ca sunt calde chiar si atunci cand afara sunt minus 30 de grade Fetele 798662

9. Faptul ca arata bine indiferent ce haine poarta

10. Modul in care cauta complimente in stanga si-n dreapta, chiar daca stie ca o consideri cea mai frumoasa fata de pe Pamant

11. Ce simpatice sunt cand discuta sau se cearta

12. Modul miraculos prin care mana ei o gaseste tot timpul pe a ta

13. Zambetul ei

14. Felul in care te simti cand ea te suna chiar dupa ce ai rezolvat ceva nasol

15. Felul in care zice "hai sa nu ne mai certam" chiar daca se stie clar ca in maximum o ora...

16. Felul cum te saruta dupa ce faci ceva dragut pentru ea

17. Felul cum te saruta cand ii zici "te iubesc"

18. De fapt... doar felul cum te saruta.

19. Cum se arunca in bratele tale cand izbucneste in plans

20. Apoi cum isi cere scuze pentru ca a plans pentru ceva atat de neimportant

21. Pentru ca te pocneste si se asteapta sa te doara Fetele 919453

22. felul in care isi cere scuze atunci cand chiar doare... (chiar daca noi nu recunoastem niciodata!)

23. felul in care spune "Imi lipsesti"

24. felul in care ti-e dor de ea

25. felul in care lacrimile ei te fac sa vrei sa schimbi lumea, ca sa n-o mai
poata rani nimeni, niciodata...

indiferent daca le iubesti, daca le urasti, vrei sa dispara de pe fata pamantului sau simti ca n-ai putea trai fara ele...asta nu conteaza. Pentru ca macar o data in viata, una dintre ele devine totul pentru tine. Iar atunci cand vi se intalnesc privirile, te scufunzi in adancurile sufletului ei si spui milioane de lucruri fara nici un cuvant;atunci iti dai seama ca viata ta e iremediabil cuplata la bataile inimii ei.

Le iubim pentru miliarde de motive. Le iubim nu cu mintea, ci cu inima. Un sentiment... doar trait.



14Fetele Empty Re: Fetele Mar Sept 02, 2008 8:11 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Imi place felul baiatului de a se exprima.

Da este adevarat ca,cateodata nici noi nu stim de dorim cu adevarat(acesta este cazul meu big smile) . Dar mereu coboram cu picioarele pe pamant cand este nevoie. fake

http://izmimi.blogspot.com/


15Fetele Empty Re: Fetele Joi Sept 04, 2008 3:45 pm


        Kashim
Kashim

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5887
Numarul mesajelor : 176
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Pai stai asa ca nu doar fetele se arunca de pe bloc / folosesc lama etc. cand le pareseste iubitu' pe care il viseaza in fiecare noapte. Pe la stiri apar destui idio fraieri care inghit 7 tone de pastile ca au ramas fara piti iubita. Te-a parasit, te-a parasit! Asta e! Iti gasesti alta. Nu o urmaresti pe aia ca un obsedat, ii trimiti mailuri, sms-uri etc. sau te arunci in fata trenului! E plina lumea de femei! cauta-ti alta ;) . Chiar nu ii inteleg pe cei care isi iau viata dintr-un motiv prostesc ca asta.



16Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 08, 2008 9:59 am


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Ma distreaza cand baietii/barbatii devin romantici lol ,imi amintesc cand am vb cu unul care zicea despre cv obiect:"E frumos ptr ca exista".La inceput,replica m-a dat gata rofl ,insa mi se pare cv destul de romantic,sa apreciez un lucru doar ptr ca exista

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


17Fetele Empty Re: Fetele Lun Sept 08, 2008 1:39 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Topicul "Fetele" de la Cafenea a fost fuzionat cu topicul "Fetele - un mister" de la Dragoste. In principiu, au acelasi subiect.

Topicul ramane la Cafenea. Nu mi se prea lovey-dovey, avand in vedere faptul ca e vorba despre fete in general.

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


18Fetele Empty Re: Fetele Dum Oct 26, 2008 10:20 pm


        ...a.dark.angel...
...a.dark.angel...

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : My HoUsE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6095
Numarul mesajelor : 378
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

stiu o fata care a avut o relatie cu un baiat, dar nu stiu ce e cu relatia aia azi...park s-au despartit huh?

Edit by Ruki: Total offtopic. Total nonsense.

http://sweeties.forumz.ro


19Fetele Empty Re: Fetele Dum Noi 09, 2008 9:23 pm


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6097
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

ZMX-stefanyxxx a scris:] cati din prieteni/amici vostri au inceput o
relatie la o varsta "frageda" si au dus-o la mare distanta (3-4 ani) .
App: cand voi plageti dupa un baiat , el plange dupa voi ? aha...
sper ca ati inteles kiss

Am avut un coleg de facultate care sotia lui i-a fost colega de gimnaziu, liceu si facultate cu un an mai mare ... Au fost iubiti din clasa a 7-a si s-au casatorit de-abia cand eram in anul 3 de facultate. Au si o fetita de de aproape 2 anisori. Rezultatul, nu a fost o iubire prosteasca, ci a rezistat si inca continua.

La intrebarea cu baietii/barbatii daca plang dupa o fata/relatie pe care tocmai ce au avut-o... plang, fostul prieten a fost unul dintre acestia.

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


20Fetele Empty Re: Fetele Joi Noi 13, 2008 8:41 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

ZMX-stefanyxxx a scris:
Fetele




Nu are rost sa va explic tot dar trec la morala . cand ai o varsta mica nu are rost sa pui suflet/dragoste in relatie deoarece or`cum va veti despartii in viitorul apropiat , daca ati avea 20 de ani, atunci, as intelege sa puneti suflet in relatie dar la varsta asta nu are rost , acum ganditi`va la altceva : cati din prieteni/amici vostri au inceput o relatie la o varsta "frageda" si au dus-o la mare distanta (3-4 ani) .
In final spun : nu plageti dupa unu ca vedeti a 2-a zii pe altu mai frumos , mai perfect si-l uitati pe fostu' .

App: cand voi plageti dupa un baiat , el plange dupa voi ? aha...
sper ca ati inteles kiss

Mai eu nu cunosc nici un amic/a sa fii dus vreo relatie mai multe de 5 luni. lol
De exemplu colega mea cand se desparte de un tip a doua zi o aud ca ii cu altul mai bun ca celalalt si dupa doua zile mi se plange ca ii este dor de ex-ul si ca il iubeste si plange dupa ca o toanta iar eu cand imi zic parerea sincera despre relatiile ei se supara si imi zice ca gresesc dar pana acum tot ce i-am zis s-a cam intamplat lol .(Ea imi cerea parerea)

Sii acum siincer eu am avut doar 2 prieteni si cu ei am fost de gura amiciilor care s-au saturat saracii sa ma vada singura. lol Fiind o fire rece de obicei evitam sa ma intalnesc cu ei sau sa ii resping de multe ori si de amandoi m-am despartit in acelsi mod lol ...adica le-am zis sa ma lase in pace ca nu mai am chef sa stau cu ei si realul motiv pentru care am fost.
Eu una nu am plans dupa nici unul fiindca m-a durut fix in cot de ceea ce zic ei si fac pt. mine...pe afara imi ziceau amicii ca saracutul baiat ii trist,plange si nu are chef de nimic.
Vezii exista si exceptii intre fete flirty .
Si in plus sunt genul care ma simt sufocata daca stau cu cineva am nevoiiie de libertate. love u

http://izmimi.blogspot.com/


21Fetele Empty Re: Fetele Vin Ian 21, 2011 10:24 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Fetele Rank11-24afb

Fetele sunt mai sensibile decat baietii, iar lucrul asta se dezvolta in cadrul familial. Baietilor, de mici, li se inoculeaza ideea: "Nu plange, esti barbat!"

Fetele se ataseaza mai repede. Iar cand esti micuta, nu esti constienta de tot ce se intampla cu tine si nu poti sa vizualizezi viitorul clar. Fetele sufera mult dupa primul baiat pentru ca sunt ca niste pui care de-abia ies din ou. Iar comportamentul lor in viitoarele relatii va depinde destul de mult de prima lor relatie. Ca o sa se mai cizeleze, asta e alta poveste.
Iar referitor ca felete plang, pai plansul e o descarcare emotionala, face bine mai ales cand suferi.

Am plans dupa baieti, si cand eram mica, si acum cand am mai crescut nitel. Si da, au plans si unii dupa si din cauza mea tongue

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


22Fetele Empty Re: Fetele Vin Ian 28, 2011 12:36 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5712
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Fetele Rank5-4-24b84

la fel si in cazul fetelor.
Deschidetii ochii! sunt destui idioti draguti care sa va placa!




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente