Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti


Ziarul Ziua a scris:In timp ce parcurile si spatiile verzi din Bucuresti sunt din ce in ce mai putine, seful Comisiei de Cultura din Primaria Capitalei propune amenajarea unor amplasamente in parcuri pentru tinerii care vor sa faca sex in locuri publice. Propunerea vine dupa ce senatorii din Comisia Juridica au interzis marti petrecerile care tulbura linistea publica.

Se pare ca protejarea celor care fac sex in aer liber este o problema majora care il macina pe seful Comisiei de Cultura din Primaria Capitalei, Romeo Pop, care a propus amenajarea unor amplasamente in parcuri, in care tinerii sa poata face sex fara a deranja sau a fi deranjati de ceilalti vizitatori, scrie Ziare.com. "Legalizarea sexului in locurile publice este o idee demna de luat in seama. Niste cabine speciale pentru asa ceva ar fi bine-venite. Chiar m-am gandit sa fac aceasta propunere consiliului, dar dupa ce unele probleme acute ale Capitalei se vor rezolva", a declarat Romeo Pop.

El a precizat, totusi, ca asa-numitele "cabine pentru sex" ar trebui amplasate in zonele din parcuri ferite de ochii batranilor si de cei ai copiilor.

Sexul in aer liber nu este o practica straina pentru tinerii din Capitala, care nu se dau in laturi sa incerce "senzatii tari" in parcuri, mai ales pe timpul noptii, cu toate ca acestea nu sunt permise de lege, amenzile putand ajunge pana la 25.000 de lei. In sedinta de marti, senatorii au amendat Legea pentru sanctionarea faptelor de incalcare a unor norme de convietuire sociala, a ordinii si linistii publice, iar noul articol adoptat interzice organizarea de petreceri si utilizarea de aparatura muzicala la intensitate in corturi, alte amenajari sau spatii neacoperite situate in perimetrul apropiat imobilelor cu destinatie de locuinte sau cu caracter social. Plenul Senatului urmeaza sa se pronunte asupra acestei legi, apoi legea va merge la Camera Deputatilor, care este si for decizional

Well... ce parere aveti ? Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti 919453



Personal mi se pare penal ca "seful comisiei de cultura" sa vina cu ideea asta... e penibil. Dar ce sa facem, suntem in Romania, orice e posibil.

Oricum, nu are rost sa spun ca ar fi scarbos... Parcurile sunt locatiile preferate ale aurolacilor si boschetarilor... Daca chiar s-ar face astfel de cabine... ai avea garantata o BTS (boala cu transmitere sexuala) de cum ai intrat pe usa... sau hai, cum te asezi pe ceva lol


Link la articolul original : aici




        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank8-2-24b8f

BORDEL , ceva in genul doar ca este mai mic , frumos ca este legalizat , asa ca , hai sa ne distram in locurile amenajate de stat.




        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

NU sunt de acord? De ce? Unde mai e adrenalina? big smile big smile big smile

http://alexa-hd.hi5.com



        Vizitato
Anonymous
Vizitator
 
Trebuie sa intelegem ca traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul, dupa cum spunea si Mircea Badea.

In scurt timp, vom ajunge sa facem sex si in mijloacele de transport in comun. Sincer, ne facem de tot rasul in fata lumii. Pacat! sad




        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Cred ca ideea in sine nu este rea, pentru ca tocmai, doreste sa limiteze cazurile de sex in public pentru a proteja populatia de privelisti socante, ca sa zic asa...

Partea proasta e ca nu poti aplica acest lucru practic. In primul rand, fie vor fi folosite de boschetari, fie prostituatele or sa isi faca o noua "centura", fie vor fi folosite pe post de wc.

Cu alte cuvinte, si Utopia e buna in teorie, dar in practica ea nu poate exista din cauza oamenilor.

Amatori de sex in cabine speciale poate ca sunt, dar ideea ca altii au facut-o acolo, ca un tip poate nu a terminat in prezervativ, ci a improscat peretii, ca unii au chef de golden showers si de alte chestii scarboase de genul, pe mine una ma dezgusta.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Da mariko, dar totodata daca iti vine cheful sa faci sex pe o banca tot la acelasi lucru te gandesti, ca poate unu nu a folosit prezervativ si pe banca se afla anumite "resturi" sau k niste boschetari au facut`o acolo. Irelevant, eu tot raman la ideea mea k mai bine s`ar impusca astia de au venit cu ideea pt ca e absurda. BOSCHETZII RULZZZ!!! lol

http://alexa-hd.hi5.com



        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank8-2-24b8f

Intrebare : voi ati intra in astfel de cabine sa faceti sex cu partenerul stiind ca multa lumea trece pe langa cabina+ faptul ca va vede cand intrati si iesiti din cabina ?

cum v'ar place sa treceti pe langa o astfel de cabina si sa auziti diferite sunete ?

ati mai face sex acolo dupa ce stiti ca a mai facut deja un cuplu si treaba sa lasat murdar ?

raman la urmatoarea parere STUPID IDEEA

sa vedem cine raspunde giggle




        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Nu as intra pentru ca as sti ca au mai fost si altii. Faptul ca ma vad oamenii ca intru si ies cu el mi se pare irelevant, ca nu ma cunosc respectivii huh?

De exemplu la vestiar nu am nicio problema sa intru si sa ies cu el din aceeasi cabina, dar cand vine la mine sa facem chestii cand nu sunt ai mei acasa, ma pitesc de toti vecinii. Azi am patit o faza naspa ca a venit sa ma ia de sus sa mergem la strand (am fost cuminti, tata e in concediu rolleyes ) si am coborat impreuna, logic. Ne-am intalnit cu o vecina si s-a uitat ciudat la mine cand am salutat-o. Apoi mi-am dat seama ca ieseam din scara blocului cu izbitu la ora 8 dimineata si acest lucru putea fi interpretat altfel...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

poi..m`ar durea`n cot ca ma vede lumea cand intru si cand ies.

nu m`ar deranja dar cred ca persoanele care ar merge acolo nu s`ar apuca de istericale.

nu, nu as mai face. big smile

si tziam raspuns lol

http://alexa-hd.hi5.com



        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

nu as intra pt k ar fi incredibil de jegos... ca ma vede lumea... cui ii pasa huh?
dak as auzi pe unii ... uhm hmmm mas uita pe gaura cheii lol (joke) puii mei ... as zice bravo lor si aplauze pt curaj (ca iti tre curaj nu gluma sa tio tragi stiind k au fost cn stie ce boschetari acolo)
si la cealalta intrebare, evident nu.

era un comment la articolul oficial, sugera unu sa se faca cabine de diferite stele.... de 3 stele sa fie de lux, sa iti dea si prezervativ moca, sa ai un pat curat; de 2 stele sa iti dea o bancutza de lemn si un prosopel riiight iar de 1 stea sa fie doar un scaunel si cu gauri in pereti pt a se putea uita lumea de afara lol altu intrebase dak cabinele or sa fie din sticla lol si ink unu a zis k or sa fie dalea de sunt oglinzi in exterior si transparente din interior... pt senzatii tari riiight




        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5995
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Nu am folosit niciodata wc-urile ecologice de prin parcuri, asa ca nu prea stiu excat cum e treaba cu ele. Dar daca inca sunt functionabile si lumea le foloseste, probabil ca atunci ar functiona si aceste cabine pentru sex, riscurile de imbolnavire sau alte probleme fiind cam aceleasi.

http://www.zambesc.com/



        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5945
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Ideea nu mi se pare extrem de geniala.

1.Daca un cuplu doreste sa faca sex se poate duce acasa frumos unde este caldut.Nu cred ca se intampla mare lucru daca asteapta pana seara sa isi satisfaca pofetele

2.Prin parcuri mai merg si femeiile cu copii mici,cum ar fii sa treaca pe langa astfel de cabina si sa auda copilu' gemetele.Ar incepe sa intrebe ce este cu ele,ar vrea sa se uita in cabina,ar incepe sa mimemze gemetele si el lol

Ar fii o idee daca cabinele ar fii puse in locuri unde nu prea este 'populat' de copii sa zic asa.no words

But riiight vorbesc aiurea,nu cunosc Bucurestiul riiight

http://izmimi.blogspot.com/



        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

RyuuseiRocket a scris:
1.Daca un cuplu doreste sa faca sex se poate duce acasa frumos unde este caldut.

pei poate nu pot aks (ink nu au apartamentul lor) si poate nu vor aks... ideea acestor cabine este de a scadea numarul celor kre cauta senzatii tari ... facand sex in tufisuri --_--'' asa, teoretic, poti sa tio tragi in parc, fara riscul de a fi vazut de cineva... (evitand astfel intalnirile dintre un copil si un cuplu in... actiune)
si apropo de #2, scria in articol k cabinele vor fi puse in anumite locuri, departe de bebei si babe (nush dc sunt puse in aceiasi oala dar ma rog)

si @ Seinfeld, da... e cam aceiasi chestie wcul public cu aceste cabine, dar pe wc nu se aseaza nimeni din aceleasi motive lol si dak intrii intrun wcu dasta... te tii de nas.. si termini kt mai rpd .... ca puuuuteeeee
iti dai seama ce senzatie ai dak tre sa faci asta in cabina de sex?... riiight penal




        Kashim
Kashim

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5887
Numarul mesajelor : 176
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Asmodina, adrenalina consta in faptul ca s-ar putea sa dea cineva peste voi lol

Boschetul a primit upgrade yahoo cool

Totul e ca aceste cabine sa nu vina la pachet cu niste doamne gata sa ofere actiunea, sau daca nu vin la pachet, sigur se "concecteaza" la ele lol .
Spor la... treaba rofl




        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Kashim, nimeni nu o sa intre peste "noi" daca d'acolo de aud gemete fake)

Sau pe clantza usii sa se puna o placutza cu "Do Not Distrub" ,si atunci stie lumea ca e ocupata si nu deranjeaza fake)

http://alexa-hd.hi5.com



        Kashim
Kashim

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5887
Numarul mesajelor : 176
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Asmodina, in Bucuresti nu exista obsedati gatan sa faca orice pentru a vedea actiunea de acolo? lol




        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Era o gluma Kashim lol dar totusi, tot o prostie ramane ideea cu cabinele riiight

http://alexa-hd.hi5.com



        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

o prostie
oamenii astia nu mai au ce face cu banii?
nu mai bine puneau umpic mai mult si ajutau niste copii de la orfelinat?
daca romania ar fi o tara ok,in care toata lumea sa aiba un buget ca lumea,fara oameni care fura pe strada &things like that as fi de acord...adica mai de graba indiferenta...dar asa mi se pare o mare porcarie....
si uite ce groaznica e realitatea in care traim :S

http://girls.forumz.ro



        TouchTheSky
TouchTheSky

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5927
Numarul mesajelor : 96
Respectarea regulilor : Cabine Pentru Sex In Parcurile Din Bucuresti Rank11-24afb

Mie mi se pare o prostie! Adica de ce sa faci asa ceva?

http://world-of-girls.forumz.ro



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente