Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Relatia voastra rezista deoarece ... Sam Ian 24, 2009 2:15 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Relatia voastra rezista deoarece ... Extreme%20Paintball



Ce faceti ca relatia voastra sa reziste ?
Ce faceti ca relatia voastra sa reziste ... jucati anumite jocuri intre voi ? ... Va faceti declaratii originale in fiecare zi ? ... Faceti compromise ? ...

http://help.forumgratuit.ro


2Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Sam Ian 24, 2009 2:20 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Ne uitam la filme si la seriale pe mess, pentru ca nu putem sa merem mereu unul la altul. Adica dam play simultan si comentam fazele pe mess riiight

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


3Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Sam Ian 24, 2009 2:30 am


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Foarte mistooo flirty daydream

Eu si cu sotioara mea jucam jocuri la distanta giggle In mare parte eu sunt in Iasi (la facultate) iar ea in Botosani (acasa, e in clasa a 12) ... si pentru a ramane "conectati" mai tot timpul jucam 2 jocuri destul de interesante ...

1. Provocari
Ne dam unu altuia provocari pe care trebuie sa le facam in maxim 24h ... daca nu primesti alte 3 provocari pe care trebuie sa le faci in urmatoarele 48h

2. Pariuri
Punem pariuri pe diverse lucruri ... cota fiind pe inimioare ... am stabilit o lista cu diverse lucruri care le putem face unu altuia doar daca cumparam cu inimioare ...
Ex: daca vreau sa-mi faca un dans erotic va trebuii sa adun pe pariuri 2000 de inimioare

lista poate continua!



Ultima editare efectuata de catre Caramel in Dum Apr 05, 2009 1:18 pm, editata de 1 ori

http://help.forumgratuit.ro


4Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Sam Ian 24, 2009 1:53 pm


        wild_fox
wild_fox

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : nicaieri
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 444
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

caramel...foarte foarte frumos...rar vad asa baieti tongue



5Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Dum Feb 01, 2009 11:27 am


        Vanilutzza
Vanilutzza

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5716
Numarul mesajelor : 72
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Am fost cu un tip 1 an si cv..Si a rezistat relatia noastra pentru ca ne rasfatam unu' p altu'..D ex..El imi facea mie prajituri lol ..Recunosc ca unele nu erau bune,but..gestu' conteaza..iar eu il rasfatam cand ii pregateam cina,ne uitam impreuna la filme,mergeam la cumparaturi..chestii..but..stopid love lol



6Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Dum Feb 01, 2009 7:10 pm


        Caramel
Caramel

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6077
Numarul mesajelor : 364
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Vanilutzza ... nu-mi plac relatiile fortate ... dar cum spui tu: gestul conteaza giggle

http://help.forumgratuit.ro


7Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Dum Apr 05, 2009 1:17 pm


        Veronica
Veronica

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 4
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5704
Numarul mesajelor : 20
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank11-24afb

Jocurile spuse de Caramel sunt foarte tari...Nu o sa uit atunci cand m-a pus sa mananc jumatate de lamaie (nu imi place lamaia)....sad...sau multe alte pariuri, provocari....Prin ajutorul acestora ramanem uniti si ne si distram in acelasi timp....spargem monotonia care vrea sa se aseze intre noi...tot timpul avem ceva nou de facut  



8Relatia voastra rezista deoarece ... Empty Re: Relatia voastra rezista deoarece ... Mier Aug 26, 2009 9:12 am


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Relatia voastra rezista deoarece ... Rank8-2-24b8f

relatia mea cu Alin rezista deoarece este bazata pe incredere si mai ales pe iubire.da,jucam multe jocuri.cel mai mult imi place cand mergem in fiecare vineri la miezul noptii in parc si ne jucam baba-oarba.este cam copilaresc dar....si ciudat dar.................




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente